Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 59 άτομα (13 μέλη και 46 επισκέπτες)

TheosPaparidis

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2020
Μηνύματα
55
Like
114
Πόντοι
0
ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ προς τους φιλους του φορουμ


εγω σαν MILF Lover εκανα δοκιμες τον αυγουστο


Βικτωρια Μιλφ 40+ δινει φουλ ( κορμαρα - μετριο μασαζ ) απο VIPMassage.gr με 100ε - χωρις σκουφο καλαμακι


Περι Μιλφ 40 + ( ευχαριστος ανθρωπος με σοβαρο επαγγελματικο μασαζ ) πηρα καλαμακι ΑΚΑ κ ισπανικο, κορμι με πιασιμα / καμπυλες κ ωραιο μπουστο ( VIP Massage )


Ιουλια 36 ετων ετσι μου ειπε...
πιασιμα / καμπυλες / ωραιο στηθος καλο τιμιο μασαζ + καλαμακι / ισπανικο / γδυσιμο - χωρις σκουφο καλαμακι ( VIP Massage )


ΤΕΑ απο LUX - φοβερη εμπειρια - ιερεια του μασαζ - χωρις σκουφο καλαμακι ( LUX Massage )


Νεφελη απο Βελβετ καλο μασαζ με καλαμακι με σκουφο ( Velvet )

ΓΕΝΙΚΑ για φραπε σκετο δινω 20 - 30 Ε εξαρταται αν εχει κ γδυσιμο

για καλαμακι + γδυσιμο δινω +50Ε

με ευγενεια κ σεβασμο κ χαλαρα..μετα τα 30 Λεπτα μασαζ......αρχιζω κ μπαινω λεκτικα στο ερωτικο σκελος.....

το καλυτερο για να παιξεις μπαλα ειναι τα 90Λ μασαζ

Αν ξερει κανεις για καλαμακι / γδυσιμο απο OASIS - GOLD Massage - Lovemassage στείλτε μου π.μ ΑΝ ξερει κανεις για ΕΛΕΝΑ απο ΛΟΥΞ αν προχωραει να μου το πει ειναι ωραιο ΜΙΛΦ
Πρώτον αγαπητέ έχεις τον τρόπο σου τα έχουμε πει ...
Έτσι όπως πας θα φας και μπριζόλα από την Τεα από lux και να σκεφτείς ότι μέχρι πριν 2 μήνες το έπαιζε μυξοπαρθενα μόνο μασάζ και χέρι . Αφού έχει προχωρήσει στο χωρίς σκουφάκι πρέπει να κλείσουμε ραντεβού πρέπει να βάλουμε μέσον χαχαχχαα
Η Νεφέλη με σκούφο πρέπει να το αλλάξει το ρεπερτόριο . Και τελευταία ερώτηση γδυσιμο φουλ κάνουν γιατί μια φορά μου μείνανε με τα εσώρουχα ...
Καλή μασαζοχρονια να εχουμε
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Πρόκειται για την Ειρήνη στην Ματζάρου ..έχουν γραφτεί για αυτή αρκετές φορές
 

neomelos1

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Φεβ 2018
Μηνύματα
161
Κριτικές
30
Like
1.290
Πόντοι
1.011
Δοκιμάστηκε χθες η Νίνα από Art Massage. Προβληματισμός...

Εμφανισιακά είναι με διαφορά ότι καλύτερο έχω δει σ' αυτό τον κλάδο, και για CG κάνει. Νέα, 20-25 υπολογίζω, και γενικά petite, θα έλεγα 1,62m και γύρω στα 50kg. Κώλος πολύ καλός, κοιλία ωραία και τα πιο ωραία φυσικά βυζιά που έχω δει εδώ και πολύ καιρό. Τα καλά για μένα τελειώνουν κάπου εκει μάλλον.

Μασάζ ήταν αισθησιακό, αλλά οκ, τίποτα φοβερό. Στα συν ότι έβαλε ωραία μουσική υπόκρουση. Στον αγώνα πάει να εκμεταλλευτεί ότι είναι μουνάρα και να κάνει μεγάλη δάγκα. Παραθέτω τιμοκατάλογο:
- 50€ handjob
- 50€ να γδυθεί
- 300€ sex

Ενώ σε άλλες χώρες τέτοιες τιμές έχω συναντήσει πάνω κάτω, για Ελλάδα νομίζω είναι υπερβολή.

Δύο βασικά θετικά που ξέχασα να αναφέρω παραπάνω, πρώτον έδειξε γενικά να γουστάρει γιατί ήταν μούσκεμα και έγιναν περισσότερα απ ότι πληρώθηκαν. Δεύτερον, είναι συμπαθής και καλή στο social time.

Bottom line, αν ήξερα όλα αυτά από προχθές, μάλλον θα ξαναπήγαινα για πρώτη φορά μαζί της, αξίζει μια δοκιμή πιστεύω. Αν θα την ξαναπάρω? Θα δείξει...

Καλό Σαβ/κο κύριοι!
 

kbm

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
138
Like
185
Πόντοι
1
Καλα οσα λεμε κυριοι αλλα μπριζολα απο Τεα ουτε οταν ηταν στην πευκη επαιζε και δυστυχως ουτε τωρα πιστευω πως θα παιξει. Μετα απο τοσα ραντεβου που εχω κανει κ πευκη κ τωρα παντα επαιζε πιπα χωρις σκουφακι αλλα μεχρι εκει. Οσοι ψαχνεται μπριζολα λοιπον θεωρω πως δεν εχετε ελπιδα. Θα περασετε καλα αλλα αλλα μεχρι εκει. Οσον αφορα τα ραντεβου παντα υπηρχε θεμα ειναι δυσκολο να κλεισεις ειδικα στην πευκη εκλεινα ανα βδομαδα αλλα ευτυχως δεν επηρεαζονται οι υπηρεσιες της λογο φορτου. Τουλαχιστον αυτο εχω δει εγω προς το παρων κ ελπιζω να συνεχισει
 

TheosPaparidis

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2020
Μηνύματα
55
Like
114
Πόντοι
0
Καλα οσα λεμε κυριοι αλλα μπριζολα απο Τεα ουτε οταν ηταν στην πευκη επαιζε και δυστυχως ουτε τωρα πιστευω πως θα παιξει. Μετα απο τοσα ραντεβου που εχω κανει κ πευκη κ τωρα παντα επαιζε πιπα χωρις σκουφακι αλλα μεχρι εκει. Οσοι ψαχνεται μπριζολα λοιπον θεωρω πως δεν εχετε ελπιδα. Θα περασετε καλα αλλα αλλα μεχρι εκει. Οσον αφορα τα ραντεβου παντα υπηρχε θεμα ειναι δυσκολο να κλεισεις ειδικα στην πευκη εκλεινα ανα βδομαδα αλλα ευτυχως δεν επηρεαζονται οι υπηρεσιες της λογο φορτου. Τουλαχιστον αυτο εχω δει εγω προς το παρων κ ελπιζω να συνεχισει
θα δείξει πράγματι... Να θέσω ένα άλλο ερώτημα τότε για να γελάσουμε και λίγο πως είναι να είσαι μπουκωμενος στο 1/4 της μέρας σου ????
Πάντως χωρίς πλάκα επειδή το συζηταγα με φίλους τι μπορεί να κολλήσουμε στο ασκουφωτο ειδικά αν είναι τόσο δουλεμενο σε καθημερινή βάση ? Εγώ πάντως δηλώνω λάτρης του ασκουφωτου
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.520
Κριτικές
99
Like
25.710
Πόντοι
26.236
Απορώ τι βρισκεται σε αυτη την τεα !
Επίσης απορω γι αυτη τη Μελινα του MS που η περιφέρεια της είναι σαν διάδρομος απογείωσης.
Και το παίζουν κ δύσκολες μη χεσω .
Ας μη μιλήσω κ για άλλες καλύτερα ...
 

petroszzr

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2016
Μηνύματα
901
Like
316
Πόντοι
26
Καλα οσα λεμε κυριοι αλλα μπριζολα απο Τεα ουτε οταν ηταν στην πευκη επαιζε και δυστυχως ουτε τωρα πιστευω πως θα παιξει. Μετα απο τοσα ραντεβου που εχω κανει κ πευκη κ τωρα παντα επαιζε πιπα χωρις σκουφακι αλλα μεχρι εκει. Οσοι ψαχνεται μπριζολα λοιπον θεωρω πως δεν εχετε ελπιδα. Θα περασετε καλα αλλα αλλα μεχρι εκει. Οσον αφορα τα ραντεβου παντα υπηρχε θεμα ειναι δυσκολο να κλεισεις ειδικα στην πευκη εκλεινα ανα βδομαδα αλλα ευτυχως δεν επηρεαζονται οι υπηρεσιες της λογο φορτου. Τουλαχιστον αυτο εχω δει εγω προς το παρων κ ελπιζω να συνεχισει
αυτη η τεα ειναι η κοπελα απο fb Εναλλακτικές Θεραπείες κ.τ.λ που την πλακωσαν ολοι κ τα εκλεισε ολα κ ελεγε στα τηλ.οτι δεν κανει πλεον μασαζ???
 
  • Like
Αντιδράσεις: gasper

TheosPaparidis

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2020
Μηνύματα
55
Like
114
Πόντοι
0
Καλα οσα λεμε κυριοι αλλα μπριζολα απο Τεα ουτε οταν ηταν στην πευκη επαιζε και δυστυχως ουτε τωρα πιστευω πως θα παιξει. Μετα απο τοσα ραντεβου που εχω κανει κ πευκη κ τωρα παντα επαιζε πιπα χωρις σκουφακι αλλα μεχρι εκει. Οσοι ψαχνεται μπριζολα λοιπον θεωρω πως δεν εχετε ελπιδα. Θα περασετε καλα αλλα αλλα μεχρι εκει. Οσον αφορα τα ραντεβου παντα υπηρχε θεμα ειναι δυσκολο να κλεισεις ειδικα στην πευκη εκλεινα ανα βδομαδα αλλα ευτυχως δεν επηρεαζονται οι υπηρεσιες της λογο φορτου. Τουλαχιστον αυτο εχω δει εγω προς το παρων κ ελπιζω να συνεχισει
αυτη η τεα ειναι η κοπελα απο fb Εναλλακτικές Θεραπείες κ.τ.λ που την πλακωσαν ολοι κ τα εκλεισε ολα κ ελεγε στα τηλ.οτι δεν κανει πλεον μασαζ???
Από ότι έχω καταλάβει δεν την ήξερα τότε που και vfm όπως λενε . Είναι πολλά τα λεφτά... Που θα τα βρει έξω λίγο μασάζ λίγο μπουκομα καθαρισμός ούλων και γυμναστική της στοματικής κοιλότητας και χαλαρά :cheesy:
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.888
Like
9.506
Πόντοι
1.056

TheosPaparidis

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2020
Μηνύματα
55
Like
114
Πόντοι
0
Θα ήθελα να βάλουμε ένα φιλοσοφικό ζήτημα προς συζήτηση : θα κάνατε σχέση με μια μασατζου? Και εδώ γεννιούνται τα ερωτήματα . Τι θα συζητουσατε? Πως πήγε η μέρα σου ? Πχ καλά δύο καλαμάκια 3 φραπεδιες και ένα σκέτο ??? :kneel:
 

singleasthat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2020
Μηνύματα
89
Κριτικές
9
Like
635
Πόντοι
300
Θα ήθελα να βάλουμε ένα φιλοσοφικό ζήτημα προς συζήτηση : θα κάνατε σχέση με μια μασατζου? Και εδώ γεννιούνται τα ερωτήματα . Τι θα συζητουσατε? Πως πήγε η μέρα σου ? Πχ καλά δύο καλαμάκια 3 φραπεδιες και ένα σκέτο ??? :kneel:

Λοιπόν, το βασικό πρόβλημα που βλέπω είναι μη τη γνωρίσεις σε κάνα φίλο / συνάδελφο / συγγενή που έτυχε να είναι και πελάτης!
Στα θετικά θα βλέπεις τις φίλες της / συναδέλφους σαν λουκούμια.
 

tromeros.mikros

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2019
Μηνύματα
41
Like
54
Πόντοι
0
Συναντηση εχτες με Γεωργια απο velvet . Για 2η φορα .
Η κοπελα ειναι ανετη , επικοινωνιακη , ομορφη (αν και αμακιγιαριστη) . Ζηταει +20 για φραπε . Δεν προσπαθησα για κατι παρακατω . Στο μασαζ ειναι πολυ καλη απο τις καλυτερες αν οι η καλυτερη που εχω δοκιμασει . Η ανετοσυνη της σε σχεση οτι ειναι full συνεχεια σε ραντεβου δειχνει potential. Stay tuned για την τριτη συναντηση .
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.888
Like
9.506
Πόντοι
1.056
Συναντηση εχτες με Γεωργια απο velvet . Για 2η φορα .
Η κοπελα ειναι ανετη , επικοινωνιακη , ομορφη (αν και αμακιγιαριστη) . Ζηταει +20 για φραπε . Δεν προσπαθησα για κατι παρακατω . Στο μασαζ ειναι πολυ καλη απο τις καλυτερες αν οι η καλυτερη που εχω δοκιμασει . Η ανετοσυνη της σε σχεση οτι ειναι full συνεχεια σε ραντεβου δειχνει potential. Stay tuned για την τριτη συναντηση .
ευχαριστουμε για την κριτικη φιλε αλλα ελεος λίγο με τα ελληνικαααα
Δεν υπάρχει λέξη ανετοσύνη,... ΑΝΕΣΗ είναι η σωστή λέξη... Ας μείνει μπουρδέλο μονο το site μην κάνουμε και την ελληνική γλώσσα ομως.
 

TheosPaparidis

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2020
Μηνύματα
55
Like
114
Πόντοι
0
Θα ήθελα να βάλουμε ένα φιλοσοφικό ζήτημα προς συζήτηση : θα κάνατε σχέση με μια μασατζου? Και εδώ γεννιούνται τα ερωτήματα . Τι θα συζητουσατε? Πως πήγε η μέρα σου ? Πχ καλά δύο καλαμάκια 3 φραπεδιες και ένα σκέτο ??? :kneel:

Λοιπόν, το βασικό πρόβλημα που βλέπω είναι μη τη γνωρίσεις σε κάνα φίλο / συνάδελφο / συγγενή που έτυχε να είναι και πελάτης!
Στα θετικά θα βλέπεις τις φίλες της / συναδέλφους σαν λουκούμια.
:P Και το πιο σημαντικό νομίζω είναι να σου κάνει και σκηνές ζηλοτυπίας γιατί κοιτάς τις συναδέλφους της με την αιτιολογία ότι εγώ τους πελάτες δεν τους κοιτώ στο πρόσωπο ... αχαχαχαχα
 

Atrotos20

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
158
Like
216
Πόντοι
21
αυτη την Τεα μη χέσω τοτε στην πεύκη την πείραζαν τα καλαμακια και οι φραπέδες τώρα ξαφνικά δεν την πειράζουν???Μεταλάχθηκε????
 
  • Like
Αντιδράσεις: gasper

TheosPaparidis

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2020
Μηνύματα
55
Like
114
Πόντοι
0
Το έχω ξαναγράψει σιγά σιγά θα πέσει και μπριζολικο με υψηλό αντίτιμο και ισχύει για όλες . Το χρήμα είναι γλυκό και εθιστικό...: glasses:
 
  • Like
Αντιδράσεις: gasper
Δ

Διαγραμμένο μέλος 199443

Επισκέπτης
Καλησπερίζω συναδέλφους και εξωτερικούς παρατηρητές, ως νέο μέλος, αλλά για αρκετό καιρό διαβάζοντας την πρωινή μου εφημερίδα εδώ σκέφτηκα να γράψω και ίσως βοηθήσω και να βοηθηθώ.
Η εμπειρία μου είναι σχετικά μικρή όσο αφορά το κατοίκων αλλά η προτίμηση μου ήταν πάντα με τις ανεξάρτητες κοπέλες. Λόγω των καταστάσεων εκεί έξω δεν επιθυμώ να πηγαίνω πλέον σε κοπέλες με δικό τους χώρο φοβούμενος ότι δεν υπάρχει καθαριότητα αποστείρωση κενό ανάμεσα στα ραντεβού τουλάχιστον δύο ωρών, είμαι μικροφοβιακος και λόγω του είτε υπάρχει είτε όχι ήταν πάντα πρόβλημα το μπάνιο και τουαλέτα στις κοπέλες με δικό τους χώρο. Πλέον έχω στραφεί στα κατ οίκων μασάζ σε κάθαρα ξενοδοχεία μέσα
Σε συσκευασία πετσέτες, καθαρά μπάνια καθαρά σεντόνια..
Κάνω μασάζ πάντα εγώ με μάσκα. Δεν επιθυμώ από την κοπέλα να φοράει μάσκα.
Αυτός είναι ο τρόπος που εγώ προφυλάσσω τον εαυτό μου. Και με τα απαραίτητα αντισηπτικά και το χαρτί του γιατρού από το Ερρίκος Ντυνάν με αρνητικό τεστ κορωνοιου το οποίο το παρουσιάζω στις κοπέλες.
Μπήκα σε αυτή τη διαδικασία γιατί είμαι ένας άνθρωπος όποιος κάνει
συχνά μασάζ. Θέλω να αισθάνομαι ασφαλής και προσπαθώ να κρατώ τους κανόνες υγιεινής. Αυτό που επιθυμώ είναι ένα πολύ καλό μασάζ στην αρχή δυνατό και μετά χαλαρωτικό να αδειάσει ο νους μου από το στρες και το άγχος ,Να χαλαρώσει το σώμα μου γιατί ως πρώην αθλητής και σε μία ηλικία που βρίσκομαι τώρα συνεχίζω να αθλούμαι οπότε χρειάζομαι ένα δυνατό μασάζ αλλά παράλληλα μέσα από μία κατ οίκων κοπέλα επιζητώ και το αισθησιακό κομμάτι να με ταξιδέψει να αφεθώ στα χέρια της και να περάσω όμορφα. Δεν επιζητώ τη σεξουαλική επαφή. Από τη στιγμή που εγώ πληρώνω ξενοδοχείο και γραφείο και καλό τιπ στην κοπέλα, αν μη τι άλλο έχω συγκεκριμένες απαιτήσεις.
1. Απαραίτητα να είναι γνώστης καλό μασάζ.
2. Να μπορεί να με αδειάσει και να με ταξιδέψει με τα χέρια της με την προσωπικότητά της θέλω καλή επικοινωνία είναι πολύ σημαντικό, να έχει όρεξη και διάθεση να είναι άνετη και ανοιχτή.
3. Να της αρέσει αυτό που κάνει να μην είναι αγγαρεία να μην κοιτάζει το ρολόι το ταβάνι το κινητό να μην είναι μονο για το τίπ... γιατί διαφορετικά και δεν πληρώνω και την διώχνω στο μισάωρο. Και ενημερώνω το γραφείο και τα σχετικά. Όσον αφορά το μασάζ.
4. Να είναι συζητήσιμη και να καταλαβαίνει τις ανάγκες μου όπως και εγώ καταλαβαίνω ότι πρέπει να πληρώσω για αυτό για την υπηρεσία που προσφέρει συν το extra της.
5. Να υπάρχει σεβασμός και εχεμύθεια πράγμα το οποίο είναι σημαντικό για μένα να μην εκθέσω την κοπέλα και να μην με εκθέσει και αυτή εφόσον γνωρίζει ποιος είμαι.
6. Να μπαίνει στο extra επειδή πραγματικά το θέλει και όχι γιατί θα της δώσω 50 ευρώ παραπάνω.
7. Η καθαριότητα ο τρόπος της ο χαρακτήρας της και η εξωτερική της εμφάνιση και υπηρεσία μασάζ για μένα έχουν πρωταρχική σημασία.
Μετά από αυτό το μεγάλο πρόλογο από προσωπική εμπειρία πάντα μιλώντας θα σας καταθέσω τα δικά μου ΔΕΝ και ΝΑΙ.
Velvet massage Ηλέκτρα, εμφανισιακά μέτρια, μετριό μασάζ, καλός χαρακτήρας, έξτρα χέρι συν 20 ευρώ.
Velvet massage Άννα
μικρή σε ηλικία ,καλό μασάζ, όμορφο κοριτσάκι, μασάζ με πετσέτα τίποτα extra.
Deluxemassage Karina
Όμορφη εμφανισιακά, ωραίο κορμί, μασάζ χωρίς πετσέτα, μέτριο μασάζ, extra με το χέρι, αρνητική για οτιδήποτε άλλο..
Masazstospiti Μελίνα.
Όμορφη εμφανισιακά, υπέροχο κορμί, μασάζ ικανοποιητικό, με πετσέτα άρνηση σε όλα.
Massage lux Bella
Πολύ γλυκιά από κοντά, μικρή σε ηλικία, ωραίο στήθος, άνετη, χωρίς πετσέτα, με το χέρι + 20 ευρώ.
Την έχω πάρει για τέσσερα χέρια μαζί με Τέα απίστευτη εμπειρία. Δίδυμο θανάτου.
Massage lux ΤΕΑ
Πανέμορφη από κοντά, χάνει πολύ από τη φωτογραφία, χειλάρες και ένα βλέμμα που σκοτώνει, άνετη μέχρι θανάτου, πολύ ερωτική γυναίκα σεξουαλική μόνο που μπαίνει στο χώρο σε καθηλώνει, μασάζ εντελώς ξεχωριστό από οτιδήποτε άλλο υπάρχει εκεί έξω, συνδυάζει τις τεχνικές, συζητήσιμη σε όλα, απίστευτο χιούμορ και επικοινωνιακή, τρομερό παιχνίδι
+ 50 ευρώ. Δυστυχώς δεν μπορώ να τη βρω οπότε εγώ την θέλω.
We love massage Δωροθέα
Πολύ όμορφη από κοντά, υπέροχο κορμί, μάτια , φυσιοθεραπεύτρια από τις δυνατές του μασάζ, άνετη χωρίς πετσέτα, επικοινωνιακή, χιούμορ, δυστυχώς μόνο μασάζ.

Θα ήθελα πληροφορίες δημόσια παρακαλώ δεν δέχομαι p.m.

Για τα παρακάτω κουκλάκια

Χριστίνα velvet??
Κλεα μασάζ στο σπίτι???
Γεωργιανά μασάζ στο σπίτι??
Μαρή Στέλλα μασάζ Λουξ??
Χρυσάννα μασάζ deluxe??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom