Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (1 μέλη και 27 επισκέπτες)

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.252
Κριτικές
6
Like
7.071
Πόντοι
1.336
Εκτός από τις υπηρεσίες οι οποίες (αναλογικά με το κόστος των 30 ευρώ) απ'όσα διαβάζω είναι καλές,υπάρχει κάποια πληροφόρηση και για την ηλικία-χαρακτηριστικά-εμφάνιση της Ιουλίας;

η Ιουλία είναι 35-40, μάλλον στο 35 πιο κοντα θα ελεγα. Στο σπίτι μένει η μάνα και το παιδι της. Μπορεί κάτι να ακούσεις αλλά δε βλέπεις τίποτα. Υπάρχει δλδ. κάποια διακριτικότητα. Βάζει τον πάγκο του μασάζ δίπλα στο διπλό της κρεβάτι κι εσύ φαντάζεσαι διάφορα. Πρόσωπο θα έβαζα ένα 6,5 ίσως και 7 με επιείκια. Αλλά είναι ψηλή με ωραίο αθλητικό κορμί και σιγουρα θα είχε μπόλικη πελατεία αν το προχωρούσε λίγο ακόμα. Μασάζ αρκετά καλό και δυνατό αν θες. Τα 30 ευρώ δεν τα κλαις με τίποτα, αλλά έφυγα με την αίσθηση ότι ήθελα κάτι παραπάνω...
Ελπίζω να βοήθησα
 

sexy.mood

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2019
Μηνύματα
115
Κριτικές
1
Like
534
Πόντοι
81
Αν και παλίος στο κουρμπέτι, λάτρης του μασάζ, όπως και παλιός αναγνώστης του forum, σήμερα μόλις αποφάσισα να γίνω πιο ενεργό μέλος της κοινότητας και να εγγραφώ. Ως πρώτο σχόλιο σε αυτό το thred, θα ήθελα να αναφερθώ σε κάποια site κατ' οίκον μασάζ με την ελπίδα ότι θα διαβαστεί το σχόλιο μου και από τους ιδιοκτήτες τους.. Είχα λατρέψει το osmose επί Μάγιας, ήταν πάντα απρόβλεπτο το κάθε ραντεβού, ακόμα κι αν ήξερα κάποιες από τις κοπέλες από την προηγούμενη εργασία τους. Παιχνιδιάρικο, αισθησιακό, χωρίς πράξη βέβαια, αλλά σκέτη απόλαυση. Το σημερινό osmose όμως μου δίνει την αίσθηση μεγάλης ξεπέτας. Καλώντας μια θεραπεύτρια μασάζ θέλω κάτι διαφορετικό από ένα βιαστικό call girl που προσφέρει μάλιστα αμφίβολες υπηρεσίες. Aίσθηση ξεπέτας μου δίνει και η νέα πολιτική του deluxe, αν και έχει αναμφίβολα καλύτερο προσωπικό.
 

sexy.mood

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2019
Μηνύματα
115
Κριτικές
1
Like
534
Πόντοι
81
Παιδια,το we love massage ειναι καινουργιο? Εχει κανενα ενδιαφερον ή το προσπερνάμε αυτομάτως?

Μόνο μια από τις κοπέλες που δοκίμασα μου έκανε ένα λιγότερο συντηρητικό, ψιλο-αισθησιακό, χωρίς εκτόνωση φυσικά. Ίσως μετά από 2-3 ραντεβου να γινόταν κάτι με αυτή, αλλά το ένστικτο μου λέει ότι δεν... οπότε δεν ξαναδοκίμασα.
 

sexy.mood

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2019
Μηνύματα
115
Κριτικές
1
Like
534
Πόντοι
81
Αδέρφια συναγωνιστές θα συμφωνήσω με τον φίλο αυτή η Λένα είναι τρελό καυλί όμως δυστυχώς βγάζει μια ξινίλα και δεν προχωράει και 200 να σκάσεις,με Ματίλντα δεν έχω δοκιμάσει δεν γνωρίζω). Την έχω πάρει 2 φορές  την Λένα και τζίφος η φάση. 
Εγώ θα ήθελα να ρωτήσω εάν γνωρίζει κάποιος και θέλει να βοηθήσει με pm για να μην πετάξω εντελώς το 50 ευρώ ποιες κοπέλες από τα γνωστά site κάνουμε μασάζ προσαγωγούς μπρούμυτα και βαθιά.. τουλάχιστον αν δεν στον φραπεδιάσουν να έχει και λίγο αγωνία και καύλα η φάση. Έχω φάει κάτι πίκρες με πετσέτα που εγώ να της λέω προσαγωγό και εκείνη να μου πιάνει τον αστράγαλο. Ευχαριστώ

Νομίζω ότι και οι δύο είναι τελείως παρθεναγωγείο, τουλάχιστον σε ραντεβού μαζί μου. Γενικά έχω την αίσθηση ότι το συγκεκριμένο μαγαζί έχει γίνει πιο καθως πρέπει από το παρελθόν με το αδελφό ίδρυμα να καλύπτει το κενό...
 

sexy.mood

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2019
Μηνύματα
115
Κριτικές
1
Like
534
Πόντοι
81
Να ενημερώσω ότι τελικά δεν πήρα από lotus καθώς συναγωνιστής μου είπε μέσω pm ότι δεν παίζει τίποτα..
Υποψιάζομαι ότι στο συγκεκριμένο μαγαζί πρέπει να επενδύσεις κάποια ραντεβού, αλλά και πάλι δεν πρόκειται να πάρει κανείς κάτι περισσότερο από μια απλή εκτόνωση. Πάντως μην περιμένετε κάτι αν δεν έχετε κάνει 5-6 ραντεβού.
 

sexy.mood

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2019
Μηνύματα
115
Κριτικές
1
Like
534
Πόντοι
81
Με το Δώρο των Χριστουγέννων να μου καίει την τσέπη, πήρα τρεις σερί συνεδρίες τις τελευταίες μέρες με νεαρή θεραπεύτρια γνωστής αλυσίδας μασάζ. Δεν ήθελα να τα δώσω σε κάποιο σεσημασμένο πουτανί, ήθελα να ρισκάρω με καποια κυριλε μασεζ παρότι γνωρίζω πολύ καλά ότι αν θες πονηριές συνήθως πας κουβά διαλέγοντας κυρίλα αντί για σιγουράκι. Αλλά αυτή ήταν η διάθεσή μου. Τζόγος, λόγω των ημερών και όσα πιο πολλά βάλεις τόσα πιο πολλά παίρνεις.

Η κοπέλα ηταν ακριβης στο ραντεβού, ήρθε χωρίς δικό της μασαζοκρέβατο, ντυμένη με μπουφάν, κολάν και αθλητικά παπούτσια.
Νέα, γύρω στα 22-23, πολύ όμορφη, χαμογελαστή, με ελαφρά καμπυλωτό σφιχτό κορμί. Το μασάζ ήταν έντονο, απολαυστικό, χωρίς τίποτα σεξουαλικό (σε όλη τη διάρκεια είχα πετσέτα στο επίμαχο σημείο). Άφησα νύξεις για κάτι παραπάνω, τις οποίες απέφυγε με πονηρό χαμόγελο που άφηνε αδιόρατες υποσχέσεις για το μέλλον. Παρότι δεν έγινε κάτι πέραν του μασάζ, της έδωσα 20 ευρώ πουρμπουάρ, το οποίο πήρε με κάποια έκπληξη και πολλά ευχαριστώ.
Με το που έφυγε, πήρα στην εταιρία και έκλεισα ραντεβου για την επόμενη μέρα. Η κοπέλα ήρθε, πάλι ακριβής, με χαιρέτησε εγκάρδια, ξεκινήσαμε μασάζ, στο 40λεπτο έβγαλα την πετσέτα και της προτεινα, χωρίς πίεση, να μου κάνει μασάζ "εδώ". Λίγο διστακτική, λίγο "τραβάτε με κι ας κλαίω" στυλάκι, με κάτι "μην το πεις, θα με διώξουν", άρχισε να περιποιείται τον σκληρό μου πούτσο , καθώς της χάιδευα τον υπέροχο κωλο της. Σύντομα έχυσα, την ευχαρίστησα, και της έδωσα κι ένα καλό πουρμπουάρ. Η συνέχεια λιγο πολύ η ίδια. Με το που έφυγε, παλι πήρα κι έκλεισα ραντεβού για την επόμενη, λέγοντας τα καλύτερα για την κοπέλα με την παράκληση να της μεταβιβάσουν τα κομπλιμέντα.
Την επόμενη η κοπέλα ήρθε φορώντας ένα μπουφάν και φόρμα γυμναστικής. Πανω στο μασάζ της πρότεινα να γδυθεί, με +50 ευρώ. Μετά από καμποσα "δε θέλω/δε μπορώ", έβγαλε το παντελόνι της φόρμας και το τοπ, έμεινε με σουτιέν και στρίνγκ μασαζαροντας την ψωλή μου. Εγώ, στα όρια της παραφροσύνης, είχα ήδη αποφασίσει να σκορπίσω ότι είχε απομείνει από το δώρο των Χριστουγέννων και της πρότεινα πίπα με ότι είχα στο πορτοφόλι μου. Κάπου εκεί το δώρο άλλαξε χέρια, κι εγώ έμεινα χαμογελαστός και απένταρος να κοιτάω τη χορτασμένη ψωλή μου και τη χαμογελαστή επαγγελματία του μασάζ να με αποχαιρετά, λίγο πλουσιότερη από τη στιγμή που με γνώρισε.
Σε καταλαβαίνω απόλυτα, αν και δυστυχώς προσφάτως όλο σε μούφες πέφτω κι έχω σιχτηρίσει τα λεφτά που έχω πετάξει στα σκουπίδια!
 
  • Like
Αντιδράσεις: m.s.i

happyending

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2017
Μηνύματα
80
Like
240
Πόντοι
20
Μόνο μια από τις κοπέλες που δοκίμασα μου έκανε ένα λιγότερο συντηρητικό, ψιλο-αισθησιακό, χωρίς εκτόνωση φυσικά. Ίσως μετά από 2-3 ραντεβου να γινόταν κάτι με αυτή, αλλά το ένστικτο μου λέει ότι δεν... οπότε δεν ξαναδοκίμασα.

Σωστή ενημέρωση. Ευχαριστώ πολύ.Το προσπερνάμε λοιπόν.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715

Ben Leiper

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
62
Like
118
Πόντοι
0
η Ιουλία είναι 35-40, μάλλον στο 35 πιο κοντα θα ελεγα. Στο σπίτι μένει η μάνα και το παιδι της. Μπορεί κάτι να ακούσεις αλλά δε βλέπεις τίποτα. Υπάρχει δλδ. κάποια διακριτικότητα. Βάζει τον πάγκο του μασάζ δίπλα στο διπλό της κρεβάτι κι εσύ φαντάζεσαι διάφορα. Πρόσωπο θα έβαζα ένα 6,5 ίσως και 7 με επιείκια. Αλλά είναι ψηλή με ωραίο αθλητικό κορμί και σιγουρα θα είχε μπόλικη πελατεία αν το προχωρούσε λίγο ακόμα. Μασάζ αρκετά καλό και δυνατό αν θες. Τα 30 ευρώ δεν τα κλαις με τίποτα, αλλά έφυγα με την αίσθηση ότι ήθελα κάτι παραπάνω...
Ελπίζω να βοήθησα
Και βέβαια βοήθησες,σ'ευχαριστώ!  :hi:
 

m.s.i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2015
Μηνύματα
95
Κριτικές
3
Like
236
Πόντοι
280
Νομίζω ότι και οι δύο είναι τελείως παρθεναγωγείο, τουλάχιστον σε ραντεβού μαζί μου. Γενικά έχω την αίσθηση ότι το συγκεκριμένο μαγαζί έχει γίνει πιο καθως πρέπει από το παρελθόν με το αδελφό ίδρυμα να καλύπτει το κενό...
αδελφο εννοεις το your? 
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456
η Ιουλία είναι 35-40, μάλλον στο 35 πιο κοντα θα ελεγα. Στο σπίτι μένει η μάνα και το παιδι της. Μπορεί κάτι να ακούσεις αλλά δε βλέπεις τίποτα. Υπάρχει δλδ. κάποια διακριτικότητα. Βάζει τον πάγκο του μασάζ δίπλα στο διπλό της κρεβάτι κι εσύ φαντάζεσαι διάφορα. Πρόσωπο θα έβαζα ένα 6,5 ίσως και 7 με επιείκια. Αλλά είναι ψηλή με ωραίο αθλητικό κορμί και σιγουρα θα είχε μπόλικη πελατεία αν το προχωρούσε λίγο ακόμα. Μασάζ αρκετά καλό και δυνατό αν θες. Τα 30 ευρώ δεν τα κλαις με τίποτα, αλλά έφυγα με την αίσθηση ότι ήθελα κάτι παραπάνω...
Ελπίζω να βοήθησα
Τυπε καλά τα λες, αλλά δεν νομίζω πως βάζει το μασαζοκρεβατο δίπλα στο διπλό κρεβάτι για να αφήσει υπονοούμενο,αυτό είναι το δωμάτιο της, δεν έχει άλλο χώρο εκτός αν το βάλει στο σαλόνι..
Άλλωστε όλοι γνωρίζουν πως η Ιουλία είναι μόνο για καλό μασάζ και φραπέ..
 

m.s.i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2015
Μηνύματα
95
Κριτικές
3
Like
236
Πόντοι
280
λοιπον θα συμφωνησω σχεδον απολυτα με τον νεο φιλο sexy mood .. η δικια μου εμπειρια καθοτι ασχολουμαι πανω απο δεκα χρονια (χωρις αυτο να λεει και πολλα) "λεει" πως εαν εξαιρεσεις καποια κοριτσια που δεν κανουν τιποτα και ειναι καθετες, οι υπολοιπες εχουν ενα επιλεκτικο συστημα το που θα κανουν και τι...πχ για κοπελα που ολοι αναφερετε πως  δεν εχετε παρει ουτε εκτονωση εχω περασει ολα τα σταδια μαζι μου σε ραντεωου πανω απο μια φορα.. οπως και το αντιστροφο ..καποια στιγμη ειχε ερθει μια απο γιορ μασαζ παλιοτερα αρκετα χρονια πριν. προσεφερε φραπεδακι απιστευτα αισθησιακο απο μονη της.. πλεον ουτε καν ...και υπαρχουν πολλα παραδειγματα...καποια στιγμη εκανα διπλο (βεβαια σε προσωπικο επιπεδο το κονε) με δυο κοπελες οι οποιες ηταν φιλες και τις γνωρισα μεσω εταιριας!! παιζουν πολλα αλλα δυστυχως δεν ειναι στανταρ οτι θα συμβουν παντα!! οπως και το αντιτιμο διαφερει αλλες ζητουν αλλες οχι.. με διαλογη στα ατομα.. σαφως και υπαρχουν κοπελες που κανουν και τωρα μεσα απο εταιριες αλλα και παλι μπορει να ξημερωσει μια μερα που θα σε αφησουν με το ποπυλι στο χερι...
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
λοιπον θα συμφωνησω σχεδον απολυτα με τον νεο φιλο sexy mood .. η δικια μου εμπειρια καθοτι ασχολουμαι πανω απο δεκα χρονια (χωρις αυτο να λεει και πολλα) "λεει" πως εαν εξαιρεσεις καποια κοριτσια που δεν κανουν τιποτα και ειναι καθετες, οι υπολοιπες εχουν ενα επιλεκτικο συστημα το που θα κανουν και τι...πχ για κοπελα που ολοι αναφερετε πως  δεν εχετε παρει ουτε εκτονωση εχω περασει ολα τα σταδια μαζι μου σε ραντεωου πανω απο μια φορα.. οπως και το αντιστροφο ..καποια στιγμη ειχε ερθει μια απο γιορ μασαζ παλιοτερα αρκετα χρονια πριν. προσεφερε φραπεδακι απιστευτα αισθησιακο απο μονη της.. πλεον ουτε καν ...και υπαρχουν πολλα παραδειγματα...καποια στιγμη εκανα διπλο (βεβαια σε προσωπικο επιπεδο το κονε) με δυο κοπελες οι οποιες ηταν φιλες και τις γνωρισα μεσω εταιριας!! παιζουν πολλα αλλα δυστυχως δεν ειναι στανταρ οτι θα συμβουν παντα!! οπως και το αντιτιμο διαφερει αλλες ζητουν αλλες οχι.. με διαλογη στα ατομα.. σαφως και υπαρχουν κοπελες που κανουν και τωρα μεσα απο εταιριες αλλα και παλι μπορει να ξημερωσει μια μερα που θα σε αφησουν με το ποπυλι στο χερι...
στα ομορφοπαιδα,κανουν παντα... :cheesy: :cheesy: :cheesy:
:hi:
 

m.s.i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2015
Μηνύματα
95
Κριτικές
3
Like
236
Πόντοι
280

sexy.mood

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2019
Μηνύματα
115
Κριτικές
1
Like
534
Πόντοι
81
στα ομορφοπαιδα,κανουν παντα... :cheesy: :cheesy: :cheesy:
:hi:
Γεγονός είναι ότι έχω πανέμορφο πορτοφόλι!!!

Πέρα απο τ' αστεία όμως, έχει μεγάλη σημασία η ευγένεια, ο σεβασμός και το αίσθημα ασφάλειας της κοπέλας. Κι εκεί είναι τα δύσκολα γιατί πρέπει να καταλάβει κανείς τη διαφορά ανάμεσα στο ΟΧΙ (αχ... σου κάνω τη δύσκολη...) και το ΟΧΙ (άντε και γ@@@@σου παλιομ@@@@κ@). Αρκετές φορές άκουσα το όχι, το σεβάστηκα και συνέχισα το μασάζ. Κάποιες φορές, στη διάρκεια της χαμένης παρτίδας, διέκρινα μια πιο φιλική διάθεση στην κοπέλα, την ξαναζήτησα και την επόμενη φορά ήταν καλύτερη.

Τι τα θες, θέλει τουλάχιστον διδακτορικό αυτό το χόμπυ!!!!
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
360
Like
1.981
Πόντοι
201
Σίγουρα παίζει ρόλο και η ομορφιά σε συνδυασμό με το πορτοφόλι. Οι κοπέλες είναι της διπλανής πόρτας γι'αυτό άλλωστε τις προτιμάμε και δεν πηγαίνουμε στα "σιγουράκια" call girls κτλπ. Θα συμφωνήσω με τον συναγωνιστή sexy.mood για osmose και deluxe ότι έχουν γίνει χύμα και ξεπέτα και είναι σαν να παίρνεις call girl (Βέβαια κάποια είναι ωραία μωρά "Έλλη"). Το κορίτσι της διπλανής πόρτας εκεί είναι το ωραίο εγκεφαλικό παιχνίδι.
 

Ρεμαλι

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
31
Like
2
Πόντοι
0
Σίγουρα παίζει ρόλο και η ομορφιά σε συνδυασμό με το πορτοφόλι. Οι κοπέλες είναι της διπλανής πόρτας γι'αυτό άλλωστε τις προτιμάμε και δεν πηγαίνουμε στα "σιγουράκια" call girls κτλπ. Θα συμφωνήσω με τον συναγωνιστή sexy.mood για osmose και deluxe ότι έχουν γίνει χύμα και ξεπέτα και είναι σαν να παίρνεις call girl (Βέβαια κάποια είναι ωραία μωρά "Έλλη"). Το κορίτσι της διπλανής πόρτας εκεί είναι το ωραίο εγκεφαλικό παιχνίδι.
Φιλε μου καλη χρονια...Οταν λες ειναι σαν call girl τι εννοεις ακριβως;;;;
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
360
Like
1.981
Πόντοι
201
Καλή χρονιά Ρεμαλι. Μεταφορικά μιλάω... εννοώ ότι χάνεται το μυστήριο της κοπέλας που δεν είσαι σίγουρος αν κάνει κάτι ή όχι ή έστω δεν είσαι σίγουρος εάν κάνει κάτι με όλους. Σε κάποιες περιπτώσεις όπως osmose είναι ξεκάθαρο και ντεκαυλέ κατά την άποψή μου. Ελπίζω να σε κάλυψα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom