Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

Mike pitt

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2018
Μηνύματα
54
Like
46
Πόντοι
0
Χα χα ναι όντως σου λέει μην μας ζορίζει κιόλας!! Είμαι πολύ περίεργος πάντως να δω τι σόι barefoot  μασάζ κάνει  για να λέει ότι είναι ελαφριά σε βάρος!!
 

happyending

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2017
Μηνύματα
80
Like
240
Πόντοι
20
Παιδια,το we love massage ειναι καινουργιο? Εχει κανενα ενδιαφερον ή το προσπερνάμε αυτομάτως?
 

karaxorestis

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2018
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ δεν είδα κάποιον να λέει καλά λόγια για Άσπα... απλώς αναφέρθηκε από φίλο που ήθελε πληροφορίες... αν ενδιαφέρεσαι για Αριάδνη μπορώ να στο στείλω pm..
αν μπορείς στείλε μου για την Αριάδνη και αν έχει κάποιος πληροφορίες και για Ασπα ας στείλει. Ευχαριστώ!
 

tonpir7

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2017
Μηνύματα
11
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα Χρόνια πολλά , με την παραπάνω έχω κάνει! Είναι σχολαστική με την καθαριότητα και κάνεις μόνο μασάζ αυστηρά (δεν θέλεις και κάτι άλλο)
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 96713

Επισκέπτης
αν μπορείς στείλε μου για την Αριάδνη και αν έχει κάποιος πληροφορίες και για Ασπα ας στείλει. Ευχαριστώ!
Οποία μπορεί ας στείλει π.μ. Με το τηλεφωνο της Αριάδνης
Ευχαριστώ εκ των προτερων
 

tonpir7

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2017
Μηνύματα
11
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα Χρόνια πολλά , με την παραπάνω έχω κάνει! Είναι σχολαστική με την καθαριότητα και κάνεις μόνο μασάζ αυστηρά (δεν θέλεις και κάτι άλλο)

Μιλάω για την αγγελία του Barefoot...
 

xymor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
235
Κριτικές
6
Like
514
Πόντοι
301

Mike pitt

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2018
Μηνύματα
54
Like
46
Πόντοι
0
Ναι μπορείς να μας δώσεις περισσότερες λεπτομεριες αξίζει τον κόπο ξέρει από barefoot, κάνει σε όλο το σώμα και μπροστά με όλο το βάρος γιατί η τιμή της είναι καλή σε σχέση με αλλά που Παίρνουν από 50 και πάνω την ωρα.
Ευχαριστώ
 

tonpir7

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2017
Μηνύματα
11
Like
2
Πόντοι
0
Ναι μπορείς να μας δώσεις περισσότερες λεπτομεριες αξίζει τον κόπο ξέρει από barefoot, κάνει σε όλο το σώμα και μπροστά με όλο το βάρος γιατί η τιμή της είναι καλή σε σχέση με αλλά που Παίρνουν από 50 και πάνω την ωρα.
Ευχαριστώ

Είναι αδύνατη μικροκαμωμένη 1,55 ηλικία 30+. Προσωπικά δεν μου πέρασε καμία  πονηρή σκέψη στο 2ωρο που έκανα(γούστα είναι αυτά). Αν διαβάσεις την αγγελία σου  δίνει ξεκάθαρα να καταλάβεις ότι μόνο μασάζ πρέπει να περιμένεις... Ευγενέστατη πεντακάθαρη έπλυνε τα πόδια της και έβαλε και αρωματικό σπρέι... Στο μασάζ δεν ξανά είχα εμπειρία από Barefoot για να έχω μέτρο σύγκρισης αλλά το θεωρώ τίμιο 2ωρο. Σε όλο το σώμα κάνει εκτός από κεφάλι κοιλιά και γεννητικά.

 

tonpir7

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2017
Μηνύματα
11
Like
2
Πόντοι
0
Παιδια,το we love massage ειναι καινουργιο? Εχει κανενα ενδιαφερον ή το προσπερνάμε αυτομάτως?

Με Θεοδώρα έχω κάνει ... μασάζ αθλητικό και μόνο... με πετσέτα.
Εμφάνιση σίγουρα  όχι όπως η φώτο στο σάιτ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: m.s.i

therapistic

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2017
Μηνύματα
50
Like
94
Πόντοι
0
Καλημέρα απο τα χιόνια. Παιδια σας πληροφορώ η καλύτερη στο barefoot μασαζ ειναι η Ναταλια εχει και κατι βιντεάκια κανει εξαιρετικό μασαζ.  :hi: :hi: :hi:
Καλο σαββατοκύριακο.
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
δωσε πονο φρανκ.
του χρειαζεται  :happy: :happy:
προσπαθησα αδερφε,οχι μονο πονο αλλα και να τον ξεμπροστιασω.εσυ το καταλαβες.λοιπον θα το πω για τους αλλους που μου στελνουν π.μ.καζουρα του εκανα.αυτος δεν ειναι παικτης σαν και εμας.δεν ειναι συναδελφος.κατι ψαχνει να βρει με ολα αυτα που ρωταει η καποια.και υπαρχουν πολλοι νεα προφιλ που ολο ρωτουν.κατι συμβαινει,δεν μπορω να το προσδιορισω.γιαυτο προσοχη ,που δινουμε πληροφοριες.ενοηται οτι δενυπαρχει απο εμενα καμια κοπελα.δουλεμα ηταν σε αυτον.τι ρολο και ποιοι ειναι αυτοι που ζητουν τετοιες πληροφοριες δεν ξερω,πεστε μου και εσεις.γιατι δεν ρωτουν για τα φανερα μασατζιδικα που γαμας?και για τις λαδοκορες που ειναι σε αυτα?κατι υποπτο τπαρχει.λοιπον δεν εχω τετοια λαδοκορη.μακαρι να υπηρχε και θα σας εφτιαχνα.
 

tonpir7

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2017
Μηνύματα
11
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα θέλει κάποιος να με ενημερώσει για Athens Massage με pm ?
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
360
Like
1.981
Πόντοι
201
Από athens αδερφέ έχω πάρει Δάφνη Ντάρια και Τατιάνα... μασάζ και μόνο μασάζ! Ίσως αν ασχοληθείς λίγο παραπάνω κάτι να παίξει όμως θέλει υπομονή και βαριά τσέπη. Η Δάφνη καλό καυλάκι από κοντά...
 

pnxns

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2018
Μηνύματα
13
Like
8
Πόντοι
0
Εγώ δεν είδα κάποιον να λέει καλά λόγια για Άσπα... απλώς αναφέρθηκε από φίλο που ήθελε πληροφορίες... αν ενδιαφέρεσαι για Αριάδνη μπορώ να στο στείλω pm..

Καλησπέρα φίλε, ενδιαφέρομαι για Αριάδνη, αν μπορείς στείλε pm.
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
360
Like
1.981
Πόντοι
201
Εγώ θα ήθελα να ρωτήσω εάν γνωρίζει κάποιος και θέλει να βοηθήσει με pm για να μην πετάξω εντελώς το 50€ ποιες κοπέλες από τα γνωστά site κάνουμε μασάζ προσαγωγούς μπρούμυτα και βαθιά.. τουλάχιστον αν δεν στον φραπεδιάσουν να έχει και λίγο αγωνία και καύλα η φάση. Έχω φάει κάτι πίκρες με πετσέτα που εγώ να της λέω προσαγωγό και εκείνη να μου πιάνει τον αστράγαλο. Ευχαριστώ
 
  • Like
Αντιδράσεις: m.s.i

Karabalikas

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2016
Μηνύματα
65
Like
71
Πόντοι
0
Το ίδιο και με Εύα. Πολύ καλό μασάζ, αλλά η πετσέτα δεν βγαίνει με τίποτα
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.560
Κριτικές
26
Like
507
Πόντοι
4.195
Πριν λίγο γύρισα από deluxe massage με το πρώτο ραντεβού να γίνεται με πλήρη επιτυχία
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom