Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.111
Like
3.124
Πόντοι
456
Σίγουρα παίζει ρόλο και η ομορφιά σε συνδυασμό με το πορτοφόλι. Οι κοπέλες είναι της διπλανής πόρτας γι'αυτό άλλωστε τις προτιμάμε και δεν πηγαίνουμε στα "σιγουράκια" call girls κτλπ. Θα συμφωνήσω με τον συναγωνιστή sexy.mood για osmose και deluxe ότι έχουν γίνει χύμα και ξεπέτα και είναι σαν να παίρνεις call girl (Βέβαια κάποια είναι ωραία μωρά "Έλλη"). Το κορίτσι της διπλανής πόρτας εκεί είναι το ωραίο εγκεφαλικό παιχνίδι.
Το έχουμε ξαναπεί αλλά δεν πάμε άλλη μιά φορά , οι μασαζάκηδες είμαστε ειδική φυλή!
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
Η ιντριγκα και η αβεβαιοτητα ειναι αυτα που κανουν το χωρο του μασαζ ελκυστικο για μενα.
Εχω χαλασει πραγματικα πολλες χιλιαδες ευρω τα τελευταια χρονια και εχω φαει μερικα απο τα καλυτερα κομματια του χωρου.
Εχω φαει βεβαια και πολλες ηττες και ακομη περισσοτερες φολες...
Σχεση τιμης αποδοσης? ΚΛΑΜΑ
Σχεση τιμης και καυλας? Αξεπεραστη...
Αλλη σου λεει δεν κανω τετοια, για ποια με περασες,  αλλη ειμαστε σοβαρη εταιρεια, αλλη σου τα χωνει χοντρα κλπ κλπ
Αλλα οταν τις γαμας ειναι κορυφαια στιγμη, ειδικα αυτες που το παιζουν υπερανω ή σε βριζουν και μετα τις σκιζεις...
Αυτο ειναι ολο για μενα...
Με μια απαραιτητη προυποθεση ομως:
Να ειναι πραγματικα AMATEUR και επαγγελματιες του χωρου του μασαζ οχι συγκεκαλυμενα πουτανακια.
Δεν καθοντε ολες σε ολους, δεν ειναι ευκολες οι πασες, μερικες κοβουν ξαφνικα για αγνωστους σε εμας λογους, κλπ κλπ
Αυτο που μπορουμε να κανουμε εδω συμφωνα με την ταπεινη μου αποψη, ειναι να ανταλλασουμε τιπς
με ΠΜ ΟΧΙ φορα παρτιδα, δεν ειναι σωστο για τις κοπελες και δε μας συμφερει και εμας,
γιατι μας κοβουν ολους μετα μη ξεροντας ποιος τις "εδωσε".
Εστειλα σε μερικους σχετικα νεους παικτες καποια τιπς ενα 10% απο αυτα που ξερω, ζητωντας ανταλλαγη πληροφοριων
με βαση αυτα που γραφουν και ακομα περιμενω απαντηση...
Δεν ξαφνιαζομαι που δεν απαντουν...
 

1965neo

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2008
Μηνύματα
414
Like
185
Πόντοι
1
Η ιντριγκα και η αβεβαιοτητα ειναι αυτα που κανουν το χωρο του μασαζ ελκυστικο για μενα.
Εχω χαλασει πραγματικα πολλες χιλιαδες ευρω τα τελευταια χρονια και εχω φαει μερικα απο τα καλυτερα κομματια του χωρου.
Εχω φαει βεβαια και πολλες ηττες και ακομη περισσοτερες φολες...
Σχεση τιμης αποδοσης? ΚΛΑΜΑ
Σχεση τιμης και καυλας? Αξεπεραστη...
Αλλη σου λεει δεν κανω τετοια, για ποια με περασες,  αλλη ειμαστε σοβαρη εταιρεια, αλλη σου τα χωνει χοντρα κλπ κλπ
Αλλα οταν τις γαμας ειναι κορυφαια στιγμη, ειδικα αυτες που το παιζουν υπερανω ή σε βριζουν και μετα τις σκιζεις...
Αυτο ειναι ολο για μενα...
Με μια απαραιτητη προυποθεση ομως:
Να ειναι πραγματικα AMATEUR και επαγγελματιες του χωρου του μασαζ οχι συγκεκαλυμενα πουτανακια.
Δεν καθοντε ολες σε ολους, δεν ειναι ευκολες οι πασες, μερικες κοβουν ξαφνικα για αγνωστους σε εμας λογους, κλπ κλπ
Αυτο που μπορουμε να κανουμε εδω συμφωνα με την ταπεινη μου αποψη, ειναι να ανταλλασουμε τιπς
με ΠΜ ΟΧΙ φορα παρτιδα, δεν ειναι σωστο για τις κοπελες και δε μας συμφερει και εμας,
γιατι μας κοβουν ολους μετα μη ξεροντας ποιος τις "εδωσε".
Εστειλα σε μερικους νεους παικτες καποια τιπς ενα 10% απο αυτα που ξερω, ζητωντας ανταλλαγη πληροφοριων
με βαση αυτα που γραφουν και ακομα περιμενω απαντηση...
Δεν ξαφνιαζομαι που δεν απαντουν...

Θα περιμενεις πολυ πιστευω , δεν υπαρχουν πολλοι που δοκιμαζουν , η πλειονοτητα περιμενει ετοιμο φαγητο κατι που δεν υπαρχει στο χωρο αυτο. Δεν ειναι call girls το 99 % 
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.111
Like
3.124
Πόντοι
456
Δυστυχώς ίσως να κάψαμε κάποιες ακόμη και με το π.μ , βέβαια δεν είναι όλοι οι νέοι ύποπτοι φυσικά αλλά θέλει προσοχή!
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
Η ιντριγκα και η αβεβαιοτητα ειναι αυτα που κανουν το χωρο του μασαζ ελκυστικο για μενα.
Εχω χαλασει πραγματικα πολλες χιλιαδες ευρω τα τελευταια χρονια και εχω φαει μερικα απο τα καλυτερα κομματια του χωρου.
Εχω φαει βεβαια και πολλες ηττες και ακομη περισσοτερες φολες...
Σχεση τιμης αποδοσης? ΚΛΑΜΑ
Σχεση τιμης και καυλας? Αξεπεραστη...
Αλλη σου λεει δεν κανω τετοια, για ποια με περασες,  αλλη ειμαστε σοβαρη εταιρεια, αλλη σου τα χωνει χοντρα κλπ κλπ
Αλλα οταν τις γαμας ειναι κορυφαια στιγμη, ειδικα αυτες που το παιζουν υπερανω ή σε βριζουν και μετα τις σκιζεις...
Αυτο ειναι ολο για μενα...
Με μια απαραιτητη προυποθεση ομως:
Να ειναι πραγματικα AMATEUR και επαγγελματιες του χωρου του μασαζ οχι συγκεκαλυμενα πουτανακια.
Δεν καθοντε ολες σε ολους, δεν ειναι ευκολες οι πασες, μερικες κοβουν ξαφνικα για αγνωστους σε εμας λογους, κλπ κλπ
Αυτο που μπορουμε να κανουμε εδω συμφωνα με την ταπεινη μου αποψη, ειναι να ανταλλασουμε τιπς
με ΠΜ ΟΧΙ φορα παρτιδα, δεν ειναι σωστο για τις κοπελες και δε μας συμφερει και εμας,
γιατι μας κοβουν ολους μετα μη ξεροντας ποιος τις "εδωσε".
Εστειλα σε μερικους σχετικα νεους παικτες καποια τιπς ενα 10% απο αυτα που ξερω, ζητωντας ανταλλαγη πληροφοριων
με βαση αυτα που γραφουν και ακομα περιμενω απαντηση...
Δεν ξαφνιαζομαι που δεν απαντουν...
ενα μεγαλο μπραβο σε ολα οσα εγραψες.με την μονη διαφορα οτι,να ξαφνιαζεσαι με κατι νεους παικτες γιατι για μενα ειναι υποπτος και αμφιλεγομενος ο ρολος τους εδω.εισαι εμπειρος,το βλεπεις απο το πως γραφουν και τι γραφουν.μακαρι να μπορουσα και εγω να κυνηγισω αματουρακια,για την γοητεια της φασης,αλλα ειμαι μακρια.
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
360
Like
1.981
Πόντοι
201
Έλα ρε ggary1000 μιλάς όπως πρέπει έτσι είναι τα πράγματα και σκοπός του φόρουμ είναι να ανταλλάξουμε καμία σημαντική πληροφορία pm που θα μας φέρει πιο κοντά σε κορυφαίες στιγμές όπως περιγράφεις. Συναγωνιστές θα σας απαντήσω στα δέκα ποστ...
 

Ρεμαλι

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
31
Like
2
Πόντοι
0
Έλα ρε ggary1000 μιλάς όπως πρέπει έτσι είναι τα πράγματα και σκοπός του φόρουμ είναι να ανταλλάξουμε καμία σημαντική πληροφορία pm που θα μας φέρει πιο κοντά σε κορυφαίες στιγμές όπως περιγράφεις. Συναγωνιστές θα σας απαντήσω στα δέκα ποστ...
ζφιλε στον χωρο του μασαζ ξερεις πραγματα;;;;
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
Γι'αυτο ζηταω τιπς απο νεους πριν δωσω τα δικα μου, ωστε να καταλαβω με σχετικη σιγουρια, οτι δεν ειναι τα γραφεια ή κατι αλλο...
Αν και τα γραφεια ωφελουντε πραγματικα απο τις ανταλλαγες των ινφο μας και κανουν χρυσες δουλειες!
Ασε που κατι καταλαβαινουν και αυτοι απο τα απανωτα κλεισιματα καποιων που δουλευουν συνεχως...
 

Ρεμαλι

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
31
Like
2
Πόντοι
0
Γι'αυτο ζηταω τιπς απο νεους πριν δωσω τα δικα μου, ωστε να καταλαβω με σχετικη σιγουρια, οτι δεν ειναι τα γραφεια ή κατι αλλο...
Αν και τα γραφεια ωφελουντε πραγματικα απο τις ανταλλαγες των ινφο μας και κανουν χρυσες δουλειες!
Ασε που κατι καταλαβαινουν και αυτοι απο τα απανωτα κλεισιματα  κακαποιων που δουλευουν συνεχως...
Φιλε μου κ εγω καινουργιος ειμαι σχετι....Αν´ μαθεις κζατη πας μπποφθ
warnban.gif
 [/color[/URL]]
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
360
Like
1.981
Πόντοι
201
Σαν τι να ξέρω? Κάνε λίγο πιο συγκεκριμένη την ερώτηση σου...
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.252
Κριτικές
6
Like
7.071
Πόντοι
1.336
Τυπε καλά τα λες, αλλά δεν νομίζω πως βάζει το μασαζοκρεβατο δίπλα στο διπλό κρεβάτι για να αφήσει υπονοούμενο,αυτό είναι το δωμάτιο της, δεν έχει άλλο χώρο εκτός αν το βάλει στο σαλόνι..
Άλλωστε όλοι γνωρίζουν πως η Ιουλία είναι μόνο για καλό μασάζ και φραπέ..

Δεν έχει άλλο χώρο. είναι αλήθεια. και δεν αφήνει υπονοούμενα. Είναι πολύ σοβαρή! Απλά ήθελα να πω ότι με το κρεβάτι δίπλα άλλο ήταν το μυαλό μου και όχι το μασάζ!
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456
Δεν έχει άλλο χώρο. είναι αλήθεια. και δεν αφήνει υπονοούμενα. Είναι πολύ σοβαρή! Απλά ήθελα να πω ότι με το κρεβάτι δίπλα άλλο ήταν το μυαλό μου και όχι το μασάζ!
Τυπε όλων το μυαλό εκεί πάει, αλλά δεν..
Είναι όμως τίμια,με καλο μασάζ και φραπέ στα 30, όχι όπως τα υποσχόμενα 50ρικα της νέας τάξης πραγμάτων που σε αφήνουν παγωτό..
 
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
329
Like
164
Πόντοι
1
εχω κλεισει 3 φορες ραντεβου με την ιουλια απο την προηγουμενη και μου εχει πει να την παρω την αλλη μερα να μου πι την διευθυνση.
και τις 3 φορες; δεν το σηκωνε.
ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ
 

koolis

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
324
Κριτικές
2
Like
178
Πόντοι
1
Πάντως παιδιά, μάλλον είναι δύσκολη στην επικοινωνία. Όποτε έχω πάρει δεν το έχει σηκώσει. Την πρώτη και μοναδική φορά που κατάφερα να της μιλήσω, κανονίσαμε, και μετά δεν το σήκωνε για την επιβεβαίωση που μου είχε πει. Προσπάθησα και πριν από λίγες μέρες, πάντα στο τηλ που έχει στα γνωστά site αγγελιών. Τί να πω, μιλάμε για κάνα χρόνο περίπου..
 

nikoszer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2017
Μηνύματα
65
Like
52
Πόντοι
0
Γι'αυτο ζηταω τιπς απο νεους πριν δωσω τα δικα μου, ωστε να καταλαβω με σχετικη σιγουρια, οτι δεν ειναι τα γραφεια ή κατι αλλο...
Αν και τα γραφεια ωφελουντε πραγματικα απο τις ανταλλαγες των ινφο μας και κανουν χρυσες δουλειες!
Ασε που κατι καταλαβαινουν και αυτοι απο τα απανωτα κλεισιματα καποιων που δουλευουν συνεχως...
καλως ηρθες και παλι ggary1000. ειχες εξαφανιστει απο το κατ'οικον για πολυ καιρο. εχεις πολυ δικιο οταν λες οτι οι νεοι δεν σου στελνουμε πληροφοριες. μαλλον αυτο συμβαινει γιατι δεν εχουμε τι να σου πουμε λογω του οτι ειμαστε ακομα πολυ πισω σε σχεση με σενα στο παιγνιδι της αποκαλυψης των ταλεντων!!!εγω παντως σου βγαζω το καπελο για ολες τις πληροφοριες που μου εχεις δωσει στο παρελθον!!
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.252
Κριτικές
6
Like
7.071
Πόντοι
1.336
Πάντως παιδιά, μάλλον είναι δύσκολη στην επικοινωνία. Όποτε έχω πάρει δεν το έχει σηκώσει. Την πρώτη και μοναδική φορά που κατάφερα να της μιλήσω, κανονίσαμε, και μετά δεν το σήκωνε για την επιβεβαίωση που μου είχε πει. Προσπάθησα και πριν από λίγες μέρες, πάντα στο τηλ που έχει στα γνωστά site αγγελιών. Τί να πω, μιλάμε για κάνα χρόνο περίπου..
εχω κλεισει 3 φορες ραντεβου με την ιουλια απο την προηγουμενη και μου εχει πει να την παρω την αλλη μερα να μου πι την διευθυνση.
και τις 3 φορες; δεν το σηκωνε.
ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ

Παιδιά, 1ον έχει 2 κινητά, το 1 την παίρνουνε, και από το άλλο παίρνει αυτή! Είστε σίγουροι ότι δεν σας πήρε πίσω? εγώ 3 φορές που μιλήσαμε, δεν την πέτυχα με την πρώτη. Αντίθετα με πήρε εκείνη πίσω, τη μία μάλιστα μετά από ώρες και πήγα να πάθω ζημιά μεγάλη! Αυτό της χρεώνω εγώ, ότι προφανώς επειδή έχει μεγάλη ανάγκη τα χρήματα, μπορεί να σε πάρει πίσω για ραντεβού ακόμα και ώρες μετά την κλήση σου, που εσύ μπορεί να είσαι σπίτι σου ας πούμε  :S
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.108
Κριτικές
8
Like
2.991
Πόντοι
736
τις κανει κατι τετοιες μαλακιες, ειναι αληθεια :headbang: :dancing:
 
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
329
Like
164
Πόντοι
1
Παιδιά, 1ον έχει 2 κινητά, το 1 την παίρνουνε, και από το άλλο παίρνει αυτή! Είστε σίγουροι ότι δεν σας πήρε πίσω? εγώ 3 φορές που μιλήσαμε, δεν την πέτυχα με την πρώτη. Αντίθετα με πήρε εκείνη πίσω, τη μία μάλιστα μετά από ώρες και πήγα να πάθω ζημιά μεγάλη! Αυτό της χρεώνω εγώ, ότι προφανώς επειδή έχει μεγάλη ανάγκη τα χρήματα, μπορεί να σε πάρει πίσω για ραντεβού ακόμα και ώρες μετά την κλήση σου, που εσύ μπορεί να είσαι σπίτι σου ας πούμε  :S
και τις 3 φορες με εβγαλε τρελλο ιτι δεν ειχαμε κανονισει
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
Φιλε μου κ εγω καινουργιος ειμαι σχετι....Αν´ μαθεις κζατη πας μπποφθ
https://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/Themes/bou-highclass/images/warnban.gif[/img[/URL]] [color=red][/color]
[/quote]ειδατε ,τα ειπα,πηγε για μπανιο τουτος εδω.και πολλες ημερες εμεινε χωρις μπανιο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom