Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 50 άτομα (1 μέλη και 49 επισκέπτες)

Kwstasss123

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2011
Μηνύματα
98
Κριτικές
1
Like
131
Πόντοι
0
τις κανει κατι τετοιες μαλακιες, ειναι αληθεια :headbang: :dancing:
Οντως ..ειναι λιγο 'κουκου' το μυαλο της..
Εμενα ενω ειχαμε κανονισει.. κ μιλαμε οτι εφτασα σπιτι της.. με ειχε κανενα 20λεπτο απο κατω να περιμενω.. :jerking: :tickedoff:

Αξιζει...? Για μενα,για μια φορα για την εμπειρια,και αν...
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.111
Like
3.124
Πόντοι
456
Οντως ..ειναι λιγο 'κουκου' το μυαλο της..
Εμενα ενω ειχαμε κανονισει.. κ μιλαμε οτι εφτασα σπιτι της.. με ειχε κανενα 20λεπτο απο κατω να περιμενω.. :jerking: :tickedoff:

Αξιζει...? Για μενα,για μια φορα για την εμπειρια,και αν...
Τάχουμε ξαναγράψει το καλοκαίρι ,το μασαζ δεν το κατέχει αλλά προσπαθεί ,όμως στο β' μέρος ξινή σαν ρομποτάκι δεν αφήνει χέρι ,για μια φορά σαν εμπειρία ο.κ αλλά όχι παραπάνω ,εκτός αν μένεις κάπου κοντά και βαριέσαι να τον παίξεις μόνος,τίμια στα λεφτά της τουλάχιστον με τα 30 γιούρια!
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
Κυριοι, μην φοβαστε να ανταλλαξετε πληροφοριες μεσω ΠΜ εγω το κανω επιλεκτικα χρονια...
Βεβαια μαλλον πιο πολλα τιπς εχω δωσει παρα εχω παρει, αλλα δε γαμιεται... Ψυχη βαθια που ελεγαν και οι παλαιοι.
Απλα προσοχη σε καθε ειδους παρασιτα...
 

mitsos_24

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2009
Μηνύματα
102
Κριτικές
2
Like
39
Πόντοι
1
Παιδια ενδιαφέρομαι για περισσότερες πληροφορίες για osmose και yourmassage. Aν καποιος μπορεί ας μου στείλει ενα pm. 
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
360
Like
1.981
Πόντοι
201
Από refresh και welove εάν γνωρίζει κανείς ας στείλει ένα pm. Ευχαριστώ! 
 

xymor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
235
Κριτικές
6
Like
514
Πόντοι
301
Δηλαδή σε αυτά τα δύο είναι σιγουράκι ο φραπές;
Παίζουν κι άλλα;

Στο osmose ειναι σιγουράκι. Στο deluxe ελάχιστες (2 άντε 3) κάνουν μέχρι φραπέ από την 1η αλλά είναι τοπ σέκρετ ποιες.
 
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
13
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλους!
Είμαι νέος στο site αλλά πουρό στην ηλικία. Αν ξέρετε κάτι σε μικρή ηλικία (εως 30 max) που να προσφερει εκτός από μασάζ το κατι τις παραπάνω  θα μ ενδιέφερε πολύ να μου το στείλετε σε pm .Ευχαριστώ
 

Nefelim0

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2018
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
Παιδιά καλησπέρα.

Σε όσους μου έχουν στείλει προσωπικο μυνημα δνε απαντώ όχι γιατι απαξιώνω αλλά δνε μπορώ . δεν εχω φτάσει τα ποστ ακόμη .
 

Godfather Glyfada2

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2019
Μηνύματα
44
Like
16
Πόντοι
0
Καλησπερα αλανια και καλη χρονια everybody!!!!Στν χωρο του σεξ εχω μεγαλο ιστορικο με βυζιτακια κ αυτο γιατι φοβαμαι μν πεταξω ενα 60αρικο€ μονο γ φραπε...Καμια απο τα σαιτ μασαζ δινει κοκο;;;Να συμπληρωσω ειμαι νεος στο forum αλλα διαβαζα τα ποστ σας....
 

Mr. White

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
186
Κριτικές
2
Like
258
Πόντοι
21
Παρακολουθώ τη συζήτηση κι έχω δυο παρατηρήσεις, χωρίς διάθεση να προσβάλλω κανέναν.

- Καταλαβαίνω την ανάγκη επικοινωνίας με PM σε κάποιες περιπτώσεις, αλλά αν δεν ανταλλάσουμε πληροφορίες ανοιχτά, ακυρώνουμε το λόγο ύπαρξης του φόρουμ.

- Βρίσκω σχετικά εκνευριστική, μέχρι και αγενή, τη συμπεριφορά κάποιων snipers που μπαίνουν εδώ μέσα μόνο για να ρωτήσουν κάτι ξυπνητζήδικο που και καλά θα τους φέρει το γκομενάκι στο πιάτο με όσο γίνεται λιγότερα έξοδα και να φύγουν χωρίς να έχουν προσφέρει τίποτα στην κοινότητα.
 

Ben Leiper

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
62
Like
118
Πόντοι
0
Δοκίμασα τελικά την Ιουλία στον χώρο της στο Περιστέρι.
Η κατάσταση ήταν όπως ακριβώς τα περίμενα ύστερα από τις πληροφορίες που γράψατε οι συναγωνιστές:
Από εμφάνιση δεν τη λες όμορφη αλλά απλά συμπαθητική για τα γούστα μου,με καλό σώμα,γενικά σε καμμία περίπτωση δεν είναι αυτό λέμε "δεν βλέπεται".
Στο μασάζ το παλεύει,προσαρμόζεται σε αυτό που θέλεις δίχως να είναι το τέλεια επαγγελματικό και η κατάληξή του είναι μία αρκετά καλή και ανακουφιστικη εκτόνωση,φραπεδια που λένε και στο μασαζοχωριό μου!!!
Χώρος μέτριος,γενικά ψιλοστριμωγμενος (όπως παραδέχτηκε και η ίδια) αλλά τη δουλειά της την κάνει.Κόστος στα 30 ευρώ.
 

tangocash

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2016
Μηνύματα
410
Κριτικές
9
Like
264
Πόντοι
281
Δοκίμασα τελικά την Ιουλία στον χώρο της στο Περιστέρι.
Η κατάσταση ήταν όπως ακριβώς τα περίμενα ύστερα από τις πληροφορίες που γράψατε οι συναγωνιστές:
Από εμφάνιση δεν τη λες όμορφη αλλά απλά συμπαθητική για τα γούστα μου,με καλό σώμα,γενικά σε καμμία περίπτωση δεν είναι αυτό λέμε "δεν βλέπεται".
Στο μασάζ το παλεύει,προσαρμόζεται σε αυτό που θέλεις δίχως να είναι το τέλεια επαγγελματικό και η κατάληξή του είναι μία αρκετά καλή και ανακουφιστικη εκτόνωση,φραπεδια που λένε και στο μασαζοχωριό μου!!!
Χώρος μέτριος,γενικά ψιλοστριμωγμενος (όπως παραδέχτηκε και η ίδια) αλλά τη δουλειά της την κάνει.Κόστος στα 30 ευρώ.

Καλησπέρα συναθλητή και ευχαριστούμε για την ενημέρωση.
Κατά την διάρκεια της φραπεδιάς τι φορούσε και αν επιτρέπει χουφτώματα.
Ευχαριστώ.
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.111
Like
3.124
Πόντοι
456
Δοκίμασα τελικά την Ιουλία στον χώρο της στο Περιστέρι.
Η κατάσταση ήταν όπως ακριβώς τα περίμενα ύστερα από τις πληροφορίες που γράψατε οι συναγωνιστές:
Από εμφάνιση δεν τη λες όμορφη αλλά απλά συμπαθητική για τα γούστα μου,με καλό σώμα,γενικά σε καμμία περίπτωση δεν είναι αυτό λέμε "δεν βλέπεται".
Στο μασάζ το παλεύει,προσαρμόζεται σε αυτό που θέλεις δίχως να είναι το τέλεια επαγγελματικό και η κατάληξή του είναι μία αρκετά καλή και ανακουφιστικη εκτόνωση,φραπεδια που λένε και στο μασαζοχωριό μου!!!
Χώρος μέτριος,γενικά ψιλοστριμωγμενος (όπως παραδέχτηκε και η ίδια) αλλά τη δουλειά της την κάνει.Κόστος στα 30 ευρώ.
Ειδικά για τα κορίτσια των γραφείων που διαφημίζονται ως ''μόνο μασαζ'' εδώ θα τις κάψουμε,μόνο με π.μ και κεί με προσοχή στα ''νεούδια'' ,στα υπόλοιπα συμφωνώ απόλυτα
 

DECO718

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2016
Μηνύματα
126
Κριτικές
10
Like
584
Πόντοι
291
Οποίος ξέρει κάτι ας μου πει θέλω να το περάσω μια :pipa2:
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
687
Κριτικές
12
Like
3.206
Πόντοι
736
Οποίος ξέρει κάτι ας μου πει θέλω να το περάσω μια :pipa2:
φίλε και στη γειτονιά μου στο φούρνο δουλεύει ένα ωραίο μουνι...
Θελω να το φαω αλλά δε γαμιεται

Ρε σεις πάτε καλά???
Φαντασιωνεστε πουτανες παντού???
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.465
Κριτικές
7
Like
3.095
Πόντοι
736

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
Παρακολουθώ τη συζήτηση κι έχω δυο παρατηρήσεις, χωρίς διάθεση να προσβάλλω κανέναν.

- Καταλαβαίνω την ανάγκη επικοινωνίας με PM σε κάποιες περιπτώσεις, αλλά αν δεν ανταλλάσουμε πληροφορίες ανοιχτά, ακυρώνουμε το λόγο ύπαρξης του φόρουμ.

- Βρίσκω σχετικά εκνευριστική, μέχρι και αγενή, τη συμπεριφορά κάποιων snipers που μπαίνουν εδώ μέσα μόνο για να ρωτήσουν κάτι ξυπνητζήδικο που και καλά θα τους φέρει το γκομενάκι στο πιάτο με όσο γίνεται λιγότερα έξοδα και να φύγουν χωρίς να έχουν προσφέρει τίποτα στην κοινότητα.
Αν ηταν να ανταλλασουμε πληροφοριες ανοιχτα θα ειχες πει ποια σου εκανε πιπα και της εχωσες το δωρο σου σε τρεις συνεχομενες συνεδριες...
Αλλα καταλαβαινεις και εσυ οτι αυτο δε λεγεται ανοιχτα αλλα με ΠΜ και γιαυτο και σωστα δεν το ειπες ανοιχτα εδω.
Φιλικα και ειλικρινα παντα και ας μη μου απαντησες στα ΠΜ που σε ρωτουσα με ποια συνεβη αυτο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom