Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (9 μέλη και 34 επισκέπτες)

νοστος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2022
Μηνύματα
83
Κριτικές
10
Like
414
Πόντοι
290
Τυποι οι φωτο που βάζουν κατα 70% ειναι απο εποχή Γαπ, οποτε μετρανε οι υπηρεσίες.. Χωρίς ούτε αυτά είναι φολα..
Οι φωτογραφίες σε όλα τα σάιτ είναι δε ξέρω και εγώ με πόσα φίλτρα... Υπηρεσίες κάτω του μετρίου στα περισσότερα οπότε που καταλήγουμε;Ότι το ποσοστό να φάμε φόλα είναι μεγαλύτερο...
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.222
Κριτικές
36
Like
3.282
Πόντοι
5.595
Καλησπέρα κύριοι!!

 

MrEco

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
16
Like
2.825
Πόντοι
4.125
Καλησπέρα κύριοι!!

Ναι τι?
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.705
Κριτικές
8
Like
9.539
Πόντοι
1.336
Γνωριζει κανεις αν η Αφροδιτη απο empire κανει κατ οικον;
 

Georgelos

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2024
Μηνύματα
7
Like
8
Πόντοι
0
Παιδιά( έχω αναφέρει γραφείο δύο σελίδες πριν )
Μήπως κάποιος έχει δοκιμάσει την μικρή και μας το παίζει παρθένα γιατί άκουσα διάφορα.. από περιέργεια απλά και μόνο αν και βλέπω νεκροσε το φορουμ
 

dm_pap

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2022
Μηνύματα
111
Like
300
Πόντοι
21
Παιδιά( έχω αναφέρει γραφείο δύο σελίδες πριν )
Μήπως κάποιος έχει δοκιμάσει την μικρή και μας το παίζει παρθένα γιατί άκουσα διάφορα.. από περιέργεια απλά και μόνο αν και βλέπω νεκροσε το φορουμ
Και γιατί θα πρέπει να αναζητήσουμε δύο σελίδες πριν το γραφείο που ανεφερες? Για να καλύψουμε την ερώτηση σου...?Ρεεε πάτε καλά??? Συνέλθετε!!!
 

Περαματιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
2.009
Like
10.241
Πόντοι
2.256
Παιδιά( έχω αναφέρει γραφείο δύο σελίδες πριν )
Μήπως κάποιος έχει δοκιμάσει την μικρή και μας το παίζει παρθένα γιατί άκουσα διάφορα.. από περιέργεια απλά και μόνο αν και βλέπω νεκροσε το φορουμ
Ναι, νέκρωσε το φορουμ γιατί όλοι εσείς τα καινούρια ΦΡΟΎΤΑ, αντί να πάτε να δοκιμάσετε και να ερθετε να γράψετε κριτικες και εμπειρίες και να υπάρχει μια ροή στη συζήτηση, κάθεστε και μονο ρωτάτε και τα περιμένετε όλα έτοιμα στο πιάτο.
Βαρεθήκαμε να χαλάμε λεφτά για εσάς ώστε να πηγαίνετε εκ του ασφαλούς.
 
Τελευταία τροποποίηση:

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.623
Κριτικές
7
Like
3.181
Πόντοι
736
Παιδιά( έχω αναφέρει γραφείο δύο σελίδες πριν )
Μήπως κάποιος έχει δοκιμάσει την μικρή και μας το παίζει παρθένα γιατί άκουσα διάφορα.. από περιέργεια απλά και μόνο αν και βλέπω νεκροσε το φορουμ
τι εννοεις ρε φιλε, λες απο μόνος οτι η κοπέλα ζοριστικε και εβαλε τα κλαμματα και το συνεχίζεις να το σκαλίζεις
πηγενε παρακατω, τι θα πει στο παιζει παρθενα,
 

MALAPERDONIOS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2014
Μηνύματα
891
Like
1.531
Πόντοι
206
Παιδιά( έχω αναφέρει γραφείο δύο σελίδες πριν )
Μήπως κάποιος έχει δοκιμάσει την μικρή και μας το παίζει παρθένα γιατί άκουσα διάφορα.. από περιέργεια απλά και μόνο αν και βλέπω νεκροσε το φορουμ


Μύστη και γω άκουσα διάφορα. Ότι η μικρή το παίζει παρτολα αλλά είναι τελικά παρθένα Βενέδικτινη μοναχή
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.486
Κριτικές
7
Like
3.139
Πόντοι
736
Παιδιά( έχω αναφέρει γραφείο δύο σελίδες πριν )
Μήπως κάποιος έχει δοκιμάσει την μικρή και μας το παίζει παρθένα γιατί άκουσα διάφορα.. από περιέργεια απλά και μόνο αν και βλέπω νεκροσε το φορουμ
Τα όσα άκουσες για το παρελθόν δεν σημαίνει πως ισχύουν στο παρόν.
Το κορίτσι έδωσε το στίγμα της. Αν σου αρέσει ξαναπάρε. Αν θες παραπάνω κοίτα αλλού.
 

memphis75

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
330
Like
141
Πόντοι
1
Καμιά νεότερη κριτική για Βασιλική Καουμα; Καλημερες
 

Περαματιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
2.009
Like
10.241
Πόντοι
2.256

Georgelos

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2024
Μηνύματα
7
Like
8
Πόντοι
0
Τα όσα άκουσες για το παρελθόν δεν σημαίνει πως ισχύουν στο παρόν.
Το κορίτσι έδωσε το στίγμα της. Αν σου αρέσει ξαναπάρε. Αν θες παραπάνω κοίτα αλλού.
Καλά ρε φίλοι μην βαρατε , δεν είπα σε κανέναν να πάει να δοκιμάσει (αντίθετος δοκίμασα) αλλά ρώτησα άμα κάποιος συναγωνιστής έχει Ίδη παρόμοια η διαφορετική εμπειρία με την συγκεκριμένη
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.642
Κριτικές
99
Like
5.222
Πόντοι
4.280
Ναι, νέκρωσε το φορουμ γιατί όλοι εσείς τα καινούρια ΦΡΟΎΤΑ, αντί να πάτε να δοκιμάσετε και να ερθετε να γράψετε κριτικες και εμπειρίες και να υπάρχει μια ροή στη συζήτηση, κάθεστε και μονο ρωτάτε και τα περιμένετε όλα έτοιμα στο πιάτο.
Βαρεθήκαμε να χαλάμε λεφτά για εσάς ώστε να πηγαίνετε εκ του ασφαλούς.
Και πανε να πιασουν τη κουβεντα
Και λενε για το φορουμ
 

pasquale7

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2024
Μηνύματα
72
Like
119
Πόντοι
0
μεχρι χερι παει.δουλευε στο attica/red παλιοτερα.Αν θες παραπανω, ακυρωσε
Thank me later
Συναντήθηκα μαζί της Μαριάννα 20 massaua και ζήτησε 70 φραπέ,150 καλαμάκι κ 400 φουλ!
 

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
989
Κριτικές
29
Like
2.070
Πόντοι
1.786

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
856
Κριτικές
11
Like
1.554
Πόντοι
496
Καμιά νεότερη κριτική για Βασιλική Καουμα; Καλημερες
Σαν την θεία μου είναι και κουτσαίνει και άντε πες γουστάρεις θείες, ζητάει πολλά λεφτά για μέτριο μασάζ.
 

mafia79

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2023
Μηνύματα
400
Κριτικές
2
Like
942
Πόντοι
81
δεν είμαι απο τους τύπους που θα ρωτάνε συνέχεια, διαβάζω και προσπαθώ να " ενημερωθώ " για να μην πρήζω μπάλες εδώ μεσα, αλλά τελικά ρε παιδιά ποιά ή ποιες αξίζουν?
Δηλαδή να κάνουν ικανοποιητικό μασαζ, να προχωράνε και να μην " δαγκώνουν" οικονομικά???
Ας γράψει κάποιος.
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.705
Κριτικές
8
Like
9.539
Πόντοι
1.336
δεν είμαι απο τους τύπους που θα ρωτάνε συνέχεια, διαβάζω και προσπαθώ να " ενημερωθώ " για να μην πρήζω μπάλες εδώ μεσα, αλλά τελικά ρε παιδιά ποιά ή ποιες αξίζουν?
Δηλαδή να κάνουν ικανοποιητικό μασαζ, να προχωράνε και να μην " δαγκώνουν" οικονομικά???
Ας γράψει κάποιος.
καλο μασαζ κανουν η ολγα απο deluxe,ομως σε εμενα δεν εχει προχωρησει, σε αλλους ναι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom