Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (5 μέλη και 21 επισκέπτες)

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.623
Κριτικές
7
Like
3.181
Πόντοι
736
Α ναι?
Αρα τιποτα εξτρα
 

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.623
Κριτικές
7
Like
3.181
Πόντοι
736
Γιατι αν τις αδειασεις καθεται καμμιαμ
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.022
Κριτικές
4
Like
3.453
Πόντοι
456
Καλησπέρα. Έκλεισα ραντεβού από empire για απόψε πριν από λίγο 120 για 2 ώρες... ξέρει κανείς αν προχωράνε? Αν δεν... δε βαριέσαι τουλάχιστον θα ξεκουραστει το κορμί μου.... επίσης δεν με ρώτησε αν έχω προτίμηση σε κοπέλα μιας και όλες πάνω κάτω στις φωτο καλές είναι για ξεσκούριασμα... αν έχει κάποιος εμπειρία από την εν λόγω μασαζ υπηρεσία ας πει
Τελικά πως πήγε το ραντεβού μύστη ? Έχουμε καμία ενημέρωση.... ?
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
808
Κριτικές
5
Like
3.346
Πόντοι
726
osme ντανιελα, ξέρουμε αν προχωράει; Και τι τιμή παίζει;
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81
Καλησπέρα. Έκλεισα ραντεβού από empire για απόψε πριν από λίγο 120 για 2 ώρες... ξέρει κανείς αν προχωράνε? Αν δεν... δε βαριέσαι τουλάχιστον θα ξεκουραστει το κορμί μου.... επίσης δεν με ρώτησε αν έχω προτίμηση σε κοπέλα μιας και όλες πάνω κάτω στις φωτο καλές είναι για ξεσκούριασμα... αν έχει κάποιος εμπειρία από την εν λόγω μασαζ υπηρεσία ας πει
Ποια σου ήρθε ? Πώς πήγε ? Προχώρησε ?
 

Περαματιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
2.011
Like
10.245
Πόντοι
2.256

MrEco

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
16
Like
2.825
Πόντοι
4.125
εκεί ακριβώς πάνε... με το αζημίωτο φυσικά

και που το ξέρει αυτή με ποιό nick γράφεις εδώ;
το μαγαζι?ειχε γραψει ενας για μια μαλβινα,εστειλα,μολις ρωταω ποια ανετη κλπ λεει μου λεει και καλα οτι εγινε μαλακια με αυτο που γραφτηκε και δε θελει τετοια ατομα σαν εμας και εχει ηδη πολλους πελατες και δεν τη στελνει σε κανεναν αγνωστο 2 μερες τωρα γιαυτο το λογο κλπ κλπ κλπ και μετα το λογυδριο μπλοκ.εγραψα και γω τοτε (αν ισχυει αυτο που ειπε βεβαια)εδω οτι καλο θα ηταν να τσεκαρουμε με την κοπελα πρωτα οτι ειναι οκ αμα θελουμε να γραψουμε την εμπειρια για να μην παιζουν τετοια θεματα γενικα
 

kostasss26

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2013
Μηνύματα
117
Like
211
Πόντοι
21
(μιλφ) Δοκιμές το σκ που μας πέρασε:
- Δανάη silk: μεγαλύτερη από τις φωτογραφίες , μέτριο σώμα, εξαιρετικό μασάζ, φτάνει άνετα μέχρι καλαμάκι +20
- Μαρία massaoua: ότι βλέπει κανείς στις φωτογραφίες (τίποτα το ιδιαίτερο), μέτριο μασάζ, καλαμάκι τίμιο +20
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.118
Like
3.144
Πόντοι
456
(μιλφ) Δοκιμές το σκ που μας πέρασε:
- Δανάη silk: μεγαλύτερη από τις φωτογραφίες , μέτριο σώμα, εξαιρετικό μασάζ, φτάνει άνετα μέχρι καλαμάκι +20
- Μαρία massaoua: ότι βλέπει κανείς στις φωτογραφίες (τίποτα το ιδιαίτερο), μέτριο μασάζ, καλαμάκι τίμιο +20
Δανάη επιτρέπει χουφτώματα ;από γδύσιμο είναι δεκτική ;
 

λαππας123

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2015
Μηνύματα
13
Like
12
Πόντοι
0
(μιλφ) Δοκιμές το σκ που μας πέρασε:
- Δανάη silk: μεγαλύτερη από τις φωτογραφίες , μέτριο σώμα, εξαιρετικό μασάζ, φτάνει άνετα μέχρι καλαμάκι +20
- Μαρία massaoua: ότι βλέπει κανείς στις φωτογραφίες (τίποτα το ιδιαίτερο), μέτριο μασάζ, καλαμάκι τίμιο +20
Η Μαρία αντίστοιχα βγάζει τίποτα;
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.878
Κριτικές
30
Like
21.051
Πόντοι
8.815
Δε γουσταρουν πελατες απο 'δω γιατι τους ξεβρακωνουμε με τις ψευτικες φωτογραφιες και τις υπερκοστολογημενες υπηρεσιες του κωλου.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν mod:

sbilios

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
217
Κριτικές
1
Like
385
Πόντοι
21
Κάτι καινούργιο πήρε το μάτι μου μυστες
 

MrEco

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
16
Like
2.825
Πόντοι
4.125
Κάτι καινούργιο πήρε το μάτι μου μυστες
Και το δικο μου πηρε τον αυτια να λεει οτι το ρευμα αυξανεται επειδη εχουμε συννεφιασμενο καιρο.Ας πουμε κατι χρησιμο και οι 2?
 

fun4ever

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2022
Μηνύματα
8
Like
16
Πόντοι
0
Τα έχουμε ξαναπεί. Δεν υπάρχουν στάνταρ στο μασαζ. Πας δοκιμάζεις και κρατας μια δυο γκόμενες που θα σε ικανοποιούν. Όλοι μας έτσι έχουμε κάνει εδώ . Εχουμε "χτισει" μαγαζιά, έχουμε κλάψει λεφτα κλπκλπ
Ρωτάτε όλοι: "..πείτε μου μια καλή μασατζου με εγγυμένο αποτέλεσμα...". Δεν υπαρχει. Αυτή που είναι καλή για μένα , μπορεί να είναι κακή για σένα.
Γι'αυτό σταματήστε να ρωτάτε όλη την ωρα. Διαβάστε αυτά που έχουν γραφτεί από τους μύστες συναγωνιστές και πηγαίντε να δοκιμάσετε. Μόνο έτσι θα ξεχωρίσετε αυτές που είναι καλές για τα δικά σας γούστα..
Πώς φαίνονται οι έμπειροι... :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom