Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 59 άτομα (14 μέλη και 45 επισκέπτες)

xratsas

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
492
Κριτικές
19
Like
1.924
Πόντοι
1.191

vais77

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
1.312
Κριτικές
9
Like
5.409
Πόντοι
1.436
πες λιγα λογια για το χώρο , για τις παροχες , το κόστος και τη διάρκεια της συνεδρίας συναδελφε
Το ραντεβού έγινε σε ξενοδοχείο της επιλογής μου. Η διάρκεια ηταν 60 λεπτά όπως και τα ευρώ.
Λεπτό και ευρώ ?
Παροχές αυτές που προανέφερα.
Όχι Στοματικό ούτε κάτι παραπάνω.
Βεβαια μου το είχε πει η κοπέλα από πριν και δεν έκανα κάποια κουβέντα.
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.049
Κριτικές
34
Like
3.835
Πόντοι
4.365
Το ραντεβού έγινε σε ξενοδοχείο της επιλογής μου. Η διάρκεια ηταν 60 λεπτά όπως και τα ευρώ.
Λεπτό και ευρώ ?
Παροχές αυτές που προανέφερα.
Όχι Στοματικό ούτε κάτι παραπάνω.
Βεβαια μου το είχε πει η κοπέλα από πριν και δεν έκανα κάποια κουβέντα.

Ok το πιάσαμε το στυλάκι. Να θεωρήσω αυτονόητο ότι δεν έφυγες άχυστος;
 

Νικοςπ44

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2021
Μηνύματα
61
Like
176
Πόντοι
0
Πες μου φίλε, τι σου έκανε εντύπωση, να στο απαντήσω :)
Θεωρώ είναι fake. Αν κάνω λάθος σορρυ αλλά αυτο μου βγάζει η κριτική σου. Τα σημεία 1:30. Ώρα πλήρωσες για μασάζ και μισή ώρα μιλάγατε μετά σε 1 ώρα σου έκανε μασάζ στον έπαιξε και ήρθε και ο οδηγός ….. ότι ναναι λες φίλε
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.049
Κριτικές
34
Like
3.835
Πόντοι
4.365

dimchair

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2016
Μηνύματα
786
Like
1.171
Πόντοι
206
  • Like
Αντιδράσεις: Bleach

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Σιγά τα υπονοούμενα....
Κοινώς μ ας λέει ότι αν της αρέσει ο πελάτης μπορεί να προχωρήσει μαζί του. Δεν εννοεί σε όλους...
Και κατά πάσα πιθανότητα δε θα της αρέσει κάνεις, απλά μήπως τσιμπήσει κανένας παραπάνω...
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.070
Κριτικές
128
Like
22.340
Πόντοι
28.900
Και κατά πάσα πιθανότητα δε θα της αρέσει κάνεις, απλά μήπως τσιμπήσει κανένας παραπάνω...
Αυτό πιστεύω και εγώ!!!
Λέει κορόιδα υπάρχουν, όλο και κάποιος θα τσιμπήσει!!!
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.149
Κριτικές
2
Like
3.679
Πόντοι
456
δεν ξερω αν εχετε συνειδητοποιησει οτι η συγκεκριμενη κυρια μονοπωλει το νημα 2-3 σελιδες τωρα .... τα περι προσωπικης αισθητικης και ευχαριστησης ειναι δεδομενα. θελουμε τιμες και υπηρεσιες .η ιδια αυτοπαρουσιαστηκε η ιδια να μας ξεκαθαρισει τα πραγματα .τα υπολοιπα θα τα πουμε οι συναγωνιστες που θα την επισκευθουμε .αν την επισκευθουμε δλδ γιατι με τα "αν" και "μηπως" και "ισως " και "να δουμε " εμενα δεν με πειθει .το μοναστηρι να ειναι καλα...
 

sigman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2019
Μηνύματα
728
Κριτικές
4
Like
1.056
Πόντοι
366
Ποιες κοπέλες θεωρείτε όμορφες. Δλδ οκ, δεν περιμένω κανένα μοντέλο αλλα εδω μιλάμε για πλήρη απογοήτευση... καμια σχεση με τις φωτο η βάλε καμία 15 χρόνια πάνω από αυτό που βλέπεις.

Έχουμε καμία ομορφη στο πρόσωπο με αποδεκτό σώμα? ΠΧ Στεφανία πήγα αλλά για μένα είναι στα δεν λόγω παρουσιαστικού. Άσχετα τι μασάζ κάνει... Αν θέλω τέλειο μασάζ. Μου λείπει μια Νατάσα στην Θεσσαλονικη...... ωραίο παρουσιαστικό, μασάζ επαγγελματικότατο, ξεκινούσε από πατούσες και γενικά σε έλιωνε. Με τελείωμα ότι ήθελες..... 5 φορές πήγα και 5 έχυσα και έφυγαν πάνω απο το προσωπό μου και στον τοίχο χαχαχα. Δεν σε άφηνε να σηκωθείς γιατί θα ζαλιζόσουνα....αχχχχ Νατασααααα!!!!!. Τώρα αν φτάσουν μέχρι το αφαλό λέω πάλι καλά κάτι έκανε η κοπέλα
 
Εγγρ.
29 Ιουλ 2021
Μηνύματα
1.422
Like
3.101
δεν ξερω αν εχετε συνειδητοποιησει οτι η συγκεκριμενη κυρια μονοπωλει το νημα 2-3 σελιδες τωρα .... τα περι προσωπικης αισθητικης και ευχαριστησης ειναι δεδομενα. θελουμε τιμες και υπηρεσιες .η ιδια αυτοπαρουσιαστηκε η ιδια να μας ξεκαθαρισει τα πραγματα .τα υπολοιπα θα τα πουμε οι συναγωνιστες που θα την επισκευθουμε .αν την επισκευθουμε δλδ γιατι με τα "αν" και "μηπως" και "ισως " και "να δουμε " εμενα δεν με πειθει .το μοναστηρι να ειναι καλα...
Ποιο είναι το αν κ ίσως κ μπορεί κύριε Κώστα ?ξεκάθαρη ήμουν όπως είμαι πάντα.υπηρεσιες χειρομαλαξης κ μονο...απευθύνομαι σε συγκεκριμένο κοινό.Δηλαδη :καλαμάκια κ φραπέδες σ' ένα μασάζ η αν προχωράει παραπάνω η κάθε μασέρ διευκρίνισα ότι ο.τι σου βγάζει ο καθείς παίρνει...πόσο πιο εκτενέστερα να το αναλύσω ??δεν με ενδιαφέρουν οι άντρες πελάτες που καλούν η θέλουν να επισκεφτούν μασάζ αλλά υπηρεσίες εσκορτ.με ενδιαφέρουν οι πελάτες άντρες που κατανοούν ότι το μασάζ είναι φαντασιωση κ μένει εκεί...κ εκπληρώνεται με όλα τα είδη χειρομαλαξης ..καλή συνέχεια
 
Εγγρ.
29 Ιουλ 2021
Μηνύματα
1.422
Like
3.101
Αυτό πιστεύω και εγώ!!!
Λέει κορόιδα υπάρχουν, όλο και κάποιος θα τσιμπήσει!!!
Για να κάνουμε όλα τα είδη χειρομαλαξης σε μια συνεδρία μασάζ δεν χρειάζεται να μου αρέσεις...αρκεί που αρέσει σε μένα αυτό που κάνω κ έχω την ικανότητα να στο μεταδωσω..για άλλα πράγματα..ναι πρέπει να μου αρέσεις ?όπου κ να σε γνώριζα..σ ένα καφέ σε μια τράπεζα στο μασάζ...πρέπει να μου αρέσεις...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Α ωραια γουσταρω θα κλεισω ραντεβου ??
Χαχα
 
Εγγρ.
29 Ιουλ 2021
Μηνύματα
1.422
Like
3.101
Παρόμοια ερώτηση έκανα και εγώ, αλλά απάντηση δεν έβαλα!!!
Εννοώ ότι όταν ξαπλώνουμε 2αγνωστοι στο κρεββάτι ...εγώ σαν γυναίκα ξέρω τον ρόλο μου κ συ απαιτείται να γνωρίζεις τον δικό σου...?κ όχι να ζητάς υπηρεσίες να εκπληρωθούν μηχανικά ...γιατί δεν πληρώνονται όλα φίλε μου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom