Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 47 άτομα (7 μέλη και 40 επισκέπτες)
Εγγρ.
29 Ιουλ 2021
Μηνύματα
1.422
Like
3.101
συναντηση με

συναντηση με την κοπελα ελληνιδα μετρια εμφανιση, παχουλη ....στο μασαζ μετριο σε πλακωνει στο λαδι και τριβεται απο πανω σου γυμνη ξυρισμενη φουλ ...... μετα αρχιζει η χειρομαλλαξη σε αφηνει να βαλεις δαχτυλο και αρχιζει το παιχνιδι της μαλλαξης ... το τελειωμα στο σωμα της....δεν μου εκανε κουβεντα για κατι παραπανω και ασ το ζητησα με εξτρα χρηματα ... 60 ευρο το κοστος για μια μαλακια ...αυτα
Το ξεκίνησες πολλυ καλά...κ στο τέλος 60€ για μια μαλακιά...εσύ τι είχες καλέσει ?στοματικό πισωκολλητο πρωκτικό ??όταν εκτειθεσαι έχεις κ τα γκαντς που λένε να σεβαστείς κ τη θετική κ αρνητική κριτική ...αλλά ρε παιδιά έλεος δηλαδή !!!!δεν με ενοχλεί τίποτα σε ότι διαβάζω αλλά είστε άντρες κ οφείλετε να είστε κύριοι?
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.070
Κριτικές
128
Like
22.340
Πόντοι
28.900
Εννοώ ότι όταν ξαπλώνουμε 2αγνωστοι στο κρεββάτι ...εγώ σαν γυναίκα ξέρω τον ρόλο μου κ συ απαιτείται να γνωρίζεις τον δικό σου...?κ όχι να ζητάς υπηρεσίες να εκπληρωθούν μηχανικά ...γιατί δεν πληρώνονται όλα φίλε μου
Ωραία,και ποίος είναι ο ρόλος μου;;;
Δεν ζήτησα να εκπληρωθούν μηχανικά, αλλά το μασάζ είναι ερωτικό και είναι ανθρώπινο πάνω στην έξαψη που θα έχουμε να θέλω και να προχωρήσω...
Δεν πιστεύω ότι είναι κακό και ούτε είναι και μηχανικό!!!
 
Εγγρ.
29 Ιουλ 2021
Μηνύματα
1.422
Like
3.101
Ωραία,και ποίος είναι ο ρόλος μου;;;
Δεν ζήτησα να εκπληρωθούν μηχανικά, αλλά το μασάζ είναι ερωτικό και είναι ανθρώπινο πάνω στην έξαψη που θα έχουμε να θέλω και να προχωρήσω...
Δεν πιστεύω ότι είναι κακό και ούτε είναι και μηχανικό!!!
Κακό δεν είναι καθόλου...αν γνωριζόμασταν στην εφορία εκεί στο γκισέ κ κανονίζαμε να βρεθούμε ...πως θα λειτουργούσες?έχεις γεννηθεί φίλε μου για να ικανοποιείς το γυναικείο φύλλο...δεν σε τιμάει να πληρώνεις να σου κάνουν τα κέφια...οκ την επαγγελματία θα την πληρώσεις .κ καλά θα κάνεις !απαιτείται όμως πρωταρχικός σου στόχος να την ευχαριστήσεις ...αυτό είπα σε τόσες απαντήσεις μου κ μου λέτε ότι τα λέω μπερδεμένα...το μασάζ το αισθησιακό μασάζ για τη δική μου προσωπικότητα μιλάω πάντα δεν είναι σεξ κ στοματικό...είναι παιχνίδι...δεν είναι έλα γυρνά κ όλα καλά.κ αν λέω θέλεις κάτι παραπάνω κάνε την άλλη να θέλει να στο δώσει
 
Εγγρ.
29 Ιουλ 2021
Μηνύματα
1.422
Like
3.101
πιστευω η απαντηση θα ειναι του στυλ οτι παιρνει ευχαριστηση απο την απολαυση που προσφερει στο πελατη...πνευματικα
Δεν μένουμε στο πνευματικό πίστεψέ με??
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.070
Κριτικές
128
Like
22.340
Πόντοι
28.900
Κακό δεν είναι καθόλου...αν γνωριζόμασταν στην εφορία εκεί στο γκισέ κ κανονίζαμε να βρεθούμε ...πως θα λειτουργούσες?έχεις γεννηθεί φίλε μου για να ικανοποιείς το γυναικείο φύλλο...δεν σε τιμάει να πληρώνεις να σου κάνουν τα κέφια...οκ την επαγγελματία θα την πληρώσεις .κ καλά θα κάνεις !απαιτείται όμως πρωταρχικός σου στόχος να την ευχαριστήσεις ...αυτό είπα σε τόσες απαντήσεις μου κ μου λέτε ότι τα λέω μπερδεμένα...το μασάζ το αισθησιακό μασάζ για τη δική μου προσωπικότητα μιλάω πάντα δεν είναι σεξ κ στοματικό...είναι παιχνίδι...δεν είναι έλα γυρνά κ όλα καλά.κ αν λέω θέλεις κάτι παραπάνω κάνε την άλλη να θέλει να στο δώσει
Συγγνώμη κοπελιά εσύ επαγγελματίας δεν είσαι;;;
Αν όχι τότε γιατί, ζητάς λεφτά για να συναντήσεις κάποιον;;;
Και έχεις κάνει ένα μεγάλο λάθος. Όταν πληρώνουμε κάποια για μια συνάντηση το πρώτο και το κύριο μέλημα είναι να ευχαριστηθεί ο πελάτης και μετά η κοπέλα. Έτσι είναι όπως και στα εστιατόρια και σε όλα τα μαγαζιά. Συγνώμη αν το είπα λίγο χοντροκομμενα αλλά ήθελα να γίνει κατανοητό από τους πάντες!!!
 

vais77

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
1.312
Κριτικές
9
Like
5.409
Πόντοι
1.436
Αυτό που καταλαβαίνω είναι ότι για να γίνει κάτι παραπάνω από τις υπηρεσίες που προσφέρει πρέπει να της το βγάλει ο άλλος και να την κάνει να το θέλει.
Βεβαια και σε αυτό διαφωνώ γιατί ναι μεν είναι δικαίωμα της αλλά δεν το λες καθόλου γιατί τον άλλον όταν δεν γίνει κάτι στο ραντεβού είναι σαν να του λες ότι δεν σε γουστάρω.
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.654
Like
5.449
Πόντοι
2.306
Ρε παιδιά νομίζω ότι το αναλύουμε πάρα πολύ. Το κορίτσι λέει ότι προσφέρει στα 60 μια χειρομαλαξη στο τέλος να σε ευχαριστήσει οπότε όποιος θέλει να δοκιμάσει μην πάει με ελπίδες για πιο πολλά. Τώρα αν προκύψει για κάτι παραπάνω απλά λέει η κοπέλα ότι εξαρτάται αν της το βγάζει ο άλλος. Εμένα μου αρέσει και λίγο αυτό γιατί δείχνει ότι δεν βγάζει τιμοκατάλογο να πηδηχτει απλά να πάρει και μια πιπα έτσι για τα φράγκα να σε ξεπεταξει. Δεν υπόσχεται για κάτι παραπάνω απλά λέει είναι σίγουρο στα 60 μια εκτόνωση με το χέρι.
Επισης έχει κάνει λογαριασμό με το όνομα της και την τιμαει αυτό και δεν κρύβεται σαν κάτι άλλες
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.642
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
Ρε παιδιά νομίζω ότι το αναλύουμε πάρα πολύ. Το κορίτσι λέει ότι προσφέρει στα 60 μια χειρομαλαξη στο τέλος να σε ευχαριστήσει οπότε όποιος θέλει να δοκιμάσει μην πάει με ελπίδες για πιο πολλά. Τώρα αν προκύψει για κάτι παραπάνω απλά λέει η κοπέλα ότι εξαρτάται αν της το βγάζει ο άλλος. Εμένα μου αρέσει και λίγο αυτό γιατί δείχνει ότι δεν βγάζει τιμοκατάλογο να πηδηχτει απλά να πάρει και μια πιπα έτσι για τα φράγκα να σε ξεπεταξει. Δεν υπόσχεται για κάτι παραπάνω απλά λέει είναι σίγουρο στα 60 μια εκτόνωση με το χέρι.
Επισης έχει κάνει λογαριασμό με το όνομα της και την τιμαει αυτό και δεν κρύβεται σαν κάτι άλλες
Σωστα αυτα που γραφεις αλλα μετα την κορυφωση μια πιπα ειναι ονειρο !!!
 
Εγγρ.
29 Ιουλ 2021
Μηνύματα
1.422
Like
3.101
Συγγνώμη κοπελιά εσύ επαγγελματίας δεν είσαι;;;
Αν όχι τότε γιατί, ζητάς λεφτά για να συναντήσεις κάποιον;;;
Και έχεις κάνει ένα μεγάλο λάθος. Όταν πληρώνουμε κάποια για μια συνάντηση το πρώτο και το κύριο μέλημα είναι να ευχαριστηθεί ο πελάτης και μετά η κοπέλα. Έτσι είναι όπως και στα εστιατόρια και σε όλα τα μαγαζιά. Συγνώμη αν το είπα λίγο χοντροκομμενα αλλά ήθελα να γίνει κατανοητό από τους πάντες!!!
Μέλημα μου είναι να τον ικανοποιήσω για τις υπηρεσίες που του έχω ξεκαθαρίσει ότι προσφέρω...όχι να με πληρώσει (όσα κ να με πληρώσει )κ να ικανοποιήσω οποιοδήποτε γούστο βίτσιο...αυτό αν το θέλει τόσο πολλυ ας το κερδίσει...ο πελάτης κ μέτα η κοπέλα αν πας να αγοράσεις το καφέ σου το πρωί η καμία τυρόπιτα...όχι όταν έχεις μια γυναίκα στο κρεββάτι?
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.070
Κριτικές
128
Like
22.340
Πόντοι
28.900
Ρε παιδιά νομίζω ότι το αναλύουμε πάρα πολύ. Το κορίτσι λέει ότι προσφέρει στα 60 μια χειρομαλαξη στο τέλος να σε ευχαριστήσει οπότε όποιος θέλει να δοκιμάσει μην πάει με ελπίδες για πιο πολλά. Τώρα αν προκύψει για κάτι παραπάνω απλά λέει η κοπέλα ότι εξαρτάται αν της το βγάζει ο άλλος. Εμένα μου αρέσει και λίγο αυτό γιατί δείχνει ότι δεν βγάζει τιμοκατάλογο να πηδηχτει απλά να πάρει και μια πιπα έτσι για τα φράγκα να σε ξεπεταξει. Δεν υπόσχεται για κάτι παραπάνω απλά λέει είναι σίγουρο στα 60 μια εκτόνωση με το χέρι.
Επισης έχει κάνει λογαριασμό με το όνομα της και την τιμαει αυτό και δεν κρύβεται σαν κάτι άλλες
1)Άμα τελειώσεις στο μισάωρο τι γίνεται;;;Σταματάει η συνέδρια;;;
2)Όταν αφήνει υπονοούμενα για κάτι παραπάνω αρκεί να της αρέσει ο παρτενέρ, είναι σαν να ψαρεύει πελάτες και στο τέλος μένουμε με το πουλί στο χέρι!!!
3)Το όνομα της ποιο είναι ρε φίλε;;;Ψευδώνυμο είναι αυτό!!!
 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.074
Like
4.491
Πόντοι
1.706
1. Εδώ είναι το φόρουμ μας και παρατήρησεις για το τι θα ειαμστε κάνουμε μόνοι μας η κατά περίπτωση οι moderator του φόρουμ. Κύριοι αν θα ειαμστε και το που είναι δική μας δουλειά και ο καθένας παίρνει την ευθύνη του.
2. Δεν κατάλαβα ποτέ γιατί η κάθε μία δεν αρκείται στο ότι μπαίνει και διαβάζει ελεύθερα μαζί και κάποια που ίσως είναι δική μας μόνο δουλειά να διαβάζουμε.....αλλά θέλει επίσης να ανοίγει και διάλογο και να θέλει να επιβάλει και όσα μας.λεει.
3. Κορασίδες που ασχολήθηκαν πιο πολύ με το να γράφουν παρά με την δουλειά που οι ίδιες θέλουν να κάνουν όλο και καλύτερα (κατά δήλωση τους) ....είχαν σύντομη ημερομηνία λήξεως.

Αυτά προς την Alice και το στήθος της άνευ σουτιέν....
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.654
Like
5.449
Πόντοι
2.306
1)Άμα τελειώσεις στο μισάωρο τι γίνεται;;;Σταματάει η συνέδρια;;;
2)Όταν αφήνει υπονοούμενα για κάτι παραπάνω αρκεί να της αρέσει ο παρτενέρ, είναι σαν να ψαρεύει πελάτες και στο τέλος μένουμε με το πουλί στο χέρι!!!
3)Το όνομα της ποιο είναι ρε φίλε;;;Ψευδώνυμο είναι αυτό!!!
Συνήθως αν δεν κάνω λάθος τα κορίτσια κάνουν μασάζ για 40 με 45 λεπτά και μετά γίνονται τα υπόλοιπα οπότε δεν τελειώνεις στο μισάωρο
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.070
Κριτικές
128
Like
22.340
Πόντοι
28.900
Μέλημα μου είναι να τον ικανοποιήσω για τις υπηρεσίες που του έχω ξεκαθαρίσει ότι προσφέρω...όχι να με πληρώσει (όσα κ να με πληρώσει )κ να ικανοποιήσω οποιοδήποτε γούστο βίτσιο...αυτό αν το θέλει τόσο πολλυ ας το κερδίσει...ο πελάτης κ μέτα η κοπέλα αν πας να αγοράσεις το καφέ σου το πρωί η καμία τυρόπιτα...όχι όταν έχεις μια γυναίκα στο κρεββάτι?
Κάπου σε έχασα από τις τρεις τελίτσες και μετά. Μπορείς να μου το κάνεις πιο λιανά, γιατί είμαι και λιγάκι αργόστροφος!!!
 
Εγγρ.
29 Ιουλ 2021
Μηνύματα
1.422
Like
3.101
Σωστα αυτα που γραφεις αλλα μετα την κορυφωση μια πιπα ειναι ονειρο !!!
Γιατί να κρυφτώ φίλε μου ?παρέχω μια συγκεκριμένη υπηρεσία...δεν πιστεύω ότι λείπει η τρύπα..αλλά η αφή η ανάσα το άγγιγμα το να κάνεις τον άλλον να νιώσει άνετα ...να σου εκμυστηρευτεί ο.τι φαντασίωση θέλει..να ασχοληθείς μαζί του για το τι του αρέσει...να μην τον ξεπέτας τάκα τάκα (τον προσβάλλει αυτό γιατί είναι άντρας )να είσαι εχεμυθη καθαρή γιατί μπαίνεις μες το σπίτι του...να περάσει καλά...τα 60€ τα δίνει γιατί είναι μεροκάματο κινδύνου...κάθε μέρα πνίγουν κ βιάζουν γυναίκες...τα δίνει επίσης γιατί σέβεται τη δουλειά μου...τα δίνει γιατί μένει μεταξύ μας ο.τι έγινε σε αυτή τη συνεδρία ...τα δίνει γιατί είχε τ αρχιδια να με καλέσει να τον χαλαρώσω που ήταν πιεσμένος σττρεσαρισμενος μόνος...αν το σκέφτεται διαφορετικά δεν πάω καν
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.654
Like
5.449
Πόντοι
2.306
Σωστα αυτα που γραφεις αλλα μετα την κορυφωση μια πιπα ειναι ονειρο !!!
Το ξέρω είναι όνειρο αλλά όπως ρισκάρουμε με κάποια καινούργια αν προχωράει πέρα από φραπέ έτσι και με το κορίτσι εδώ. Το θέμα είναι να προσφέρει καλό μασάζ και ωραίο φραπέ! Από εκεί και πέρα θα ίσως έρθουν τα υπόλοιπα
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.070
Κριτικές
128
Like
22.340
Πόντοι
28.900
1. Εδώ είναι το φόρουμ μας και παρατήρησεις για το τι θα ειαμστε κάνουμε μόνοι μας η κατά περίπτωση οι moderator του φόρουμ. Κύριοι αν θα ειαμστε και το που είναι δική μας δουλειά και ο καθένας παίρνει την ευθύνη του.
2. Δεν κατάλαβα ποτέ γιατί η κάθε μία δεν αρκείται στο ότι μπαίνει και διαβάζει ελεύθερα μαζί και κάποια που ίσως είναι δική μας μόνο δουλειά να διαβάζουμε.....αλλά θέλει επίσης να ανοίγει και διάλογο και να θέλει να επιβάλει και όσα μας.λεει.
3. Κορασίδες που ασχολήθηκαν πιο πολύ με το να γράφουν παρά με την δουλειά που οι ίδιες θέλουν να κάνουν όλο και καλύτερα (κατά δήλωση τους) ....είχαν σύντομη ημερομηνία λήξεως.

Αυτά προς την Alice και το στήθος της άνευ σουτιέν....
Που την έχετε δει εσείς ρε μάγκες να την δω και εγώ!!!
Έχει κάποιο φβ ή ινσταγκραμ;;;
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.070
Κριτικές
128
Like
22.340
Πόντοι
28.900
Το ξέρω είναι όνειρο αλλά όπως ρισκάρουμε με κάποια καινούργια αν προχωράει πέρα από φραπέ έτσι και με το κορίτσι εδώ. Το θέμα είναι να προσφέρει καλό μασάζ και ωραίο φραπέ! Από εκεί και πέρα θα ίσως έρθουν τα υπόλοιπα
Έχεις βρεθεί μαζί της;;;
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.070
Κριτικές
128
Like
22.340
Πόντοι
28.900
Γιατί να κρυφτώ φίλε μου ?παρέχω μια συγκεκριμένη υπηρεσία...δεν πιστεύω ότι λείπει η τρύπα..αλλά η αφή η ανάσα το άγγιγμα το να κάνεις τον άλλον να νιώσει άνετα ...να σου εκμυστηρευτεί ο.τι φαντασίωση θέλει..να ασχοληθείς μαζί του για το τι του αρέσει...να μην τον ξεπέτας τάκα τάκα (τον προσβάλλει αυτό γιατί είναι άντρας )να είσαι εχεμυθη καθαρή γιατί μπαίνεις μες το σπίτι του...να περάσει καλά...τα 60€ τα δίνει γιατί είναι μεροκάματο κινδύνου...κάθε μέρα πνίγουν κ βιάζουν γυναίκες...τα δίνει επίσης γιατί σέβεται τη δουλειά μου...τα δίνει γιατί μένει μεταξύ μας ο.τι έγινε σε αυτή τη συνεδρία ...τα δίνει γιατί είχε τ αρχιδια να με καλέσει να τον χαλαρώσω που ήταν πιεσμένος σττρεσαρισμενος μόνος...αν το σκέφτεται διαφορετικά δεν πάω καν
Κάτσε ρε κοπελιά, τι μας πέρασες, εγκληματίες;;;
Τι σχέση έχουμε εμείς με βιασμούς και πνιγμους;;;
Όλα αυτά είναι κατακριτέα!!!
Έχεις κάνει μεγάλο φάουλ!!!
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.654
Like
5.449
Πόντοι
2.306
Έχεις βρεθεί μαζί της;;;
Όχι φίλε μου απλά λέω ότι όπως και με κάποια καινούργια που πάμε με ελπίδες για κάτι παραπάνω έτσι γίνεται και εδώ. Εγώ πάντως σκέφτομαι να βρεθώ μαζί της οπότε αν γίνει θα ενημερώσω
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.070
Κριτικές
128
Like
22.340
Πόντοι
28.900
Όχι φίλε μου απλά λέω ότι όπως και με κάποια καινούργια που πάμε με ελπίδες για κάτι παραπάνω έτσι γίνεται και εδώ. Εγώ πάντως σκέφτομαι να βρεθώ μαζί της οπότε αν γίνει θα ενημερώσω
Και τότε πως ξέρεις ρε φίλε ότι κάνει ωραίο μασάζ και ωραίο φραπέ;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom