Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 58 άτομα (12 μέλη και 46 επισκέπτες)
Εγγρ.
29 Ιουλ 2021
Μηνύματα
1.422
Like
3.101
Αυτό το να ευχαριστήσουμε ο ένας τον άλλο μακάρι να ισχύσει και να δημιουργείται χημεία...
Για μένα προσωπικά ωραία η φάση να δώσω ένα Χ πόσο και να με ικανοποιήσει η κοπέλα με μασάζ και εκτόνωση, αλλά αν δεν έχει και λίγο interaction η φάση να παίζει το μυαλό το σενάριο ότι φτιαχνεται η γκόμενά και από σένα και δεν είναι μια ξερή υπηρεσία, ειναι το ιδανικό.
Ανυπομονούμε για χώρο σου και τιμές (λογικές ελπίζουμε...)
Κύριοι...για να φτιαχτεί η κοπέλα ...είτε είναι μασέρ είτε είναι πωλήτρια σε φούρνο είτε μπέιμπι σίτερ είτε οδοντίατρος...είναι στο χέρι ✋ σας ...ο αρσενικός ικανοποιείται επειδή ικανοποίησε τη κυρία...το μασάζ ξανά λέω είναι φαντασιωση...δεν είναι αγοραιος έρωτας...κ το αισθησιακό μασάζ δεν έχει τεχνικές...είναι το τι εκπέμπει η κάθε γυναίκα κ τι της βγάζει ο απέναντι της...αλλιώς θα βολευοσασταν με πλαστικές κούκλες...οι τιμές σαφώς θα είναι τίμιες...για να σας χαλαρώνουμε να σας διώχνουμε το στρες την ένταση κ για να είστε περήφανοι που υπάρχει το γυναικείο φυλλο
 
Εγγρ.
29 Ιουλ 2021
Μηνύματα
1.422
Like
3.101
Όταν λες ότι πρέπει να ικανοποιήσειεσένα πρώτα τι εννοείς;;;
Πως θα γίνει αυτή η ικανοποίηση, με το χέρι, με την γλώσσα,με κάτι άλλο;;;
Διευκρίνισε το για να ξέρουμε και εμείς!!!
Μιλάμε πάντα για μαλαξη...απ' οκει κ πέρα ο.τι σου βγάζει ο καθείς ...εισπράττει
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.642
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
Τελευταία τροποποίηση:

Intruder1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
397
Like
1.986
Πόντοι
201
Το τηλέφωνο παραπέμπει στο πρώην massage at home του ινστα (έκλειη σελίδα) και σε ενημέρωση που έλαβα σε ερώτηση μου στο βάιμπερ είχα λάβει το πατακάτω μήνυμα και ακολούθησε μπλοκ από μέρους μου φυσικά...:

Στο απλό πρόγραμμα σου προσφέρουν αισθησιακό μασάζερωτική επαφή με μία εκτόνωση και στοματικό με προφύλαξη στα 100 ευρώ.. δεύτερη εκτόνωση είναι + 20 ευρώ, στοματικό χωρίς προφύλαξη +20ευρω, πρωκτικό+ 50 ευρώ! Στον χώρο σού ή σε ξενοδοχείο για μια ώρα... τα ραντεβού τα κλείνουμε τηλεφωνικά

ΟΞΩ!!!!!!
 

ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2020
Μηνύματα
872
Like
1.956
Πόντοι
206
Ευχαριστω φιλε μου , να σαι καλα! :wink: Επισης, μου αρεσει και η Σοφια η ξανθια απο το ιδιο γραφειο! Αν εχεις καποια καλη να μου προτεινεις, δηλαδη να προχωραει σε εξτρα στειλε μου, θα το εκτιμουσα!
Έχω πάρει πριν μερικούς μήνες την Σοφία.... σαραντάρα όχι η 25 άρα των φωτό κορμάρα ρωσοουκρανεζα από Κριμαία... προχωράει στα πάντα +20 φραπέ +40 καλαμάκι +60 τα πάντα....από μασάζ λίγα...δεν προχώρησα περαιτέρω ήταν πολλά τα λεφτά Άρη....
 

vais77

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
1.312
Κριτικές
9
Like
5.409
Πόντοι
1.436
Συνάντηση με την Alice gueen.
Ήταν μια ευχάριστη και ξεχωριστη συνέδρια αφού ήταν η πρώτη φορά που δοκίμασα αυτό του είδος την συνεδρία.
Εμφανισιακά η κοπέλα για τα δικά μου γούστα πάντα, από προσωπο όμορφο με έντονα χαρακτηριστικά (χείλη, μάτια), παρά πολύ όμορφο στήθος μεγάλο, περιφέρεια με λίγα παραπάνω κιλά αλλά ταιριαστά με το υπόλοιπο σύνολο.
Στις υπηρεσίες της κοπέλας δεν θα μπω σε λεπτομέρειες διότι όπως είπα δεν έχω προηγούμενες εμπειρίες για να συγκρίνω. Η όλη η συνεδρία περιλάμβανε ένα αισθησιακό μασάζ κατι μεταξύ ταντρα, body to body, και παιχνίδι εκατέρωθεν.
Αν θες να πηδηξεις πάρε call girl, αν θες κάτι διαφορετικό αλλά να φύγεις το ίδιο γεμάτος από ικανοποίηση αξίζει.
Υσ. Δεν πίεσα για κάτι παραπανω.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.907
Like
9.607
Πόντοι
1.056
Συνάντηση με την Alice gueen.
Ήταν μια ευχάριστη και ξεχωριστη συνέδρια αφού ήταν η πρώτη φορά που δοκίμασα αυτό του είδος την συνεδρία.
Εμφανισιακά η κοπέλα για τα δικά μου γούστα πάντα, από προσωπο όμορφο με έντονα χαρακτηριστικά (χείλη, μάτια), παρά πολύ όμορφο στήθος μεγάλο, περιφέρεια με λίγα παραπάνω κιλά αλλά ταιριαστά με το υπόλοιπο σύνολο.
Στις υπηρεσίες της κοπέλας δεν θα μπω σε λεπτομέρειες διότι όπως είπα δεν έχω προηγούμενες εμπειρίες για να συγκρίνω. Η όλη η συνεδρία περιλάμβανε ένα αισθησιακό μασάζ κατι μεταξύ ταντρα, body to body, και παιχνίδι εκατέρωθεν.
Αν θες να πηδηξεις πάρε call girl, αν θες κάτι διαφορετικό αλλά να φύγεις το ίδιο γεμάτος από ικανοποίηση αξίζει.
Υσ. Δεν πίεσα για κάτι παραπανω.
πες λιγα λογια για το χώρο , για τις παροχες , το κόστος και τη διάρκεια της συνεδρίας συναδελφε
 

SotirisCP3

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2021
Μηνύματα
202
Κριτικές
1
Like
889
Πόντοι
81
Σήμερα το απογευμα συναντησα την Κρίστι απο Attica.

Ήρθε ακριβώς στην ώρα της. Στην αρχη, καθίσαμε στο σαλόνι, έβαλα να πιουμε λιγο τζινάκι, συζητούσαμε! Πολυ ευχαριστος ανθρωπος, δεν υπηρχε η παραμικρη αμηχανία, απο την πρωτη στιγμή. Γύρω στα 20-25 λεπτα μετα, είπαμε να παμε στο δωμάτιο που θα γινόταν το μασαζ. Ωραιο μασαζ, εξαιρετικα χαλαρωτικό, όπως μου αρέσει. Να τονίσω πως δεν φορούσα τίποτα, ουτε εσωρουχο, ουτε πετσετα υπηρχε. Όλα ηταν φάτσα φόρα. Εκεινη ηταν με τα εσωρουχα, αλλά οταν γύρισα ανασκελα, εβγαλε το πάνω εσώρουχο.

Ξεκινησε να κανει μασαζ στις "γυρω" περιοχες, με αποτελεσμα να γίνω "σκληρος" στα δευτερολεπτα. Υπήρχε εκτόνωση και στοματικό με προφυλακτικό, αφου τα ειχαμε συζητησει απο την αρχη. Να τονίσω, πάλι, πως με άφηνε να την χαιδευω σε ολα τα σημεια που προσπάθησα, πολύ ευχάριστα κιόλας... Μετά την πράξη, ντυθήκαμε, πηγαμε πάλι στο σαλόνι, τα είπαμε λίγο και μετα ηρθε ο οδηγός της. Στην ουσια έδωσα 80, (τα 90') + 50 για εκτονωση + στοματικό.

Εμφανισιακα, ήταν ακριβώς οπως την ειδα στην φωτογραφία, και σίγουρα θα την ξαναπροτιμήσω!
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.070
Κριτικές
128
Like
22.340
Πόντοι
28.900
Αυτό θα σε ρωταγα κ γω...Μπορείς ?????
Δεν το ξέρω αυτό, θα πρέπει να το δω στην πράξη!!!
Το θέμα είναι ως που μπορώ να αφήσω την φαντασία μου ελεύθερη για να σε ευχαριστήσω και παράλληλα να ευχαριστηθώ και εγώ!!!
Μην ξεχνάς ότι είναι εκατέρωθεν η ευχαρίστηση!!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μιλάμε πάντα για μαλαξη...απ' οκει κ πέρα ο.τι σου βγάζει ο καθείς ...εισπράττει
Αφήνεις πολλά υπονοούμενα...
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.658
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736
Έχω πάρει πριν μερικούς μήνες την Σοφία.... σαραντάρα όχι η 25 άρα των φωτό κορμάρα ρωσοουκρανεζα από Κριμαία... προχωράει στα πάντα +20 φραπέ +40 καλαμάκι +60 τα πάντα....από μασάζ λίγα...δεν προχώρησα περαιτέρω ήταν πολλά τα λεφτά Άρη....
Φιλε μου επειδη με ενδιαφερει αμεσα για τη Σοφια, στειλε μου αν θελεις ποσα εδωσες, μιας και δεν μπορω να σου στειλω εγω pm! :wink:
 

johnpapasp

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2010
Μηνύματα
21
Κριτικές
2
Like
58
Πόντοι
0
μετα απο επικοινωνια,μου ειπε 60 για μασαζ μιας ωρας με χειρονακτικ εκτονωση...δεν συζηταει για κατι παραπανω!
Τα ίδια μου είπε κι εμένα. Κάνει επίσης με τα ίδια χρήματα body to body.
 

Νικοςπ44

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2021
Μηνύματα
61
Like
176
Πόντοι
0
Σήμερα το απογευμα συναντησα την Κρίστι απο Attica.

Ήρθε ακριβώς στην ώρα της. Στην αρχη, καθίσαμε στο σαλόνι, έβαλα να πιουμε λιγο τζινάκι, συζητούσαμε! Πολυ ευχαριστος ανθρωπος, δεν υπηρχε η παραμικρη αμηχανία, απο την πρωτη στιγμή. Γύρω στα 20-25 λεπτα μετα, είπαμε να παμε στο δωμάτιο που θα γινόταν το μασαζ. Ωραιο μασαζ, εξαιρετικα χαλαρωτικό, όπως μου αρέσει. Να τονίσω πως δεν φορούσα τίποτα, ουτε εσωρουχο, ουτε πετσετα υπηρχε. Όλα ηταν φάτσα φόρα. Εκεινη ηταν με τα εσωρουχα, αλλά οταν γύρισα ανασκελα, εβγαλε το πάνω εσώρουχο.

Ξεκινησε να κανει μασαζ στις "γυρω" περιοχες, με αποτελεσμα να γίνω "σκληρος" στα δευτερολεπτα. Υπήρχε εκτόνωση και στοματικό με προφυλακτικό, αφου τα ειχαμε συζητησει απο την αρχη. Να τονίσω, πάλι, πως με άφηνε να την χαιδευω σε ολα τα σημεια που προσπάθησα, πολύ ευχάριστα κιόλας... Μετά την πράξη, ντυθήκαμε, πηγαμε πάλι στο σαλόνι, τα είπαμε λίγο και μετα ηρθε ο οδηγός της. Στην ουσια έδωσα 80, (τα 90') + 50 για εκτονωση + στοματικό.

Εμφανισιακα, ήταν ακριβώς οπως την ειδα στην φωτογραφία, και σίγουρα θα την ξαναπροτιμήσω!
Κάτι δεν μας λες καλά έχω την εντύπωση……..
 

ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2020
Μηνύματα
872
Like
1.956
Πόντοι
206
Φιλε μου επειδη με ενδιαφερει αμεσα για τη Σοφια, στειλε μου αν θελεις ποσα εδωσες, μιας και δεν μπορω να σου στειλω εγω pm! :wink:
60 ευρώ όσα ζήτησε το best1 massage....τίποτα παραπάνω γιατί όσο και όμορφη γυναίκα που ήταν ήταν πολύ ακριβό το συνόλου για μένα....μασάζ μέτριο πάντως
 

xratsas

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
492
Κριτικές
19
Like
1.924
Πόντοι
1.191
συναντηση με
πες λιγα λογια για το χώρο , για τις παροχες , το κόστος και τη διάρκεια της συνεδρίας συναδελφε
συναντηση με την κοπελα ελληνιδα μετρια εμφανιση, παχουλη ....στο μασαζ μετριο σε πλακωνει στο λαδι και τριβεται απο πανω σου γυμνη ξυρισμενη φουλ ...... μετα αρχιζει η χειρομαλλαξη σε αφηνει να βαλεις δαχτυλο και αρχιζει το παιχνιδι της μαλλαξης ... το τελειωμα στο σωμα της....δεν μου εκανε κουβεντα για κατι παραπανω και ασ το ζητησα με εξτρα χρηματα ... 60 ευρο το κοστος για μια μαλακια ...αυτα
 

giorgosman1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2017
Μηνύματα
208
Κριτικές
8
Like
1.203
Πόντοι
481
συναντηση με

συναντηση με την κοπελα ελληνιδα μετρια εμφανιση, παχουλη ....στο μασαζ μετριο σε πλακωνει στο λαδι και τριβεται απο πανω σου γυμνη ξυρισμενη φουλ ...... μετα αρχιζει η χειρομαλλαξη σε αφηνει να βαλεις δαχτυλο και αρχιζει το παιχνιδι της μαλλαξης ... το τελειωμα στο σωμα της....δεν μου εκανε κουβεντα για κατι παραπανω και ασ το ζητησα με εξτρα χρηματα ... 60 ευρο το κοστος για μια μαλακια ...αυτα
Καλημερα φιλε. Λες παχουλή. νομίζω οτι κάνεις λάθος. Μια χαρά είναι η κοπέλα. Απο τις καλυτερες που κυκλοφορούν για μασάζ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom