Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (7 μέλη και 33 επισκέπτες)

Sexflix

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2017
Μηνύματα
340
Κριτικές
3
Like
834
Πόντοι
81
Ας πω και εγω την εμπειρία μου .
Συνάντηση με την Alice που αναφέρθηκε πιο πάνω .
Κλείσαμε εύκολα το ραντεβού . Ηρθε η κοπέλα ,απο πρόσωπο ειναι ωραία απο σώμα καλο ανάλογα τα γούστα πρέπει να ειχε περισσότερα κιλα και να τα εχασε . Στα του μασαζ
Βγαζει ρουχα γίνεται αισθησιακή και αρχίζει το τρίψιμο . Οχι ομως κατι το ιδιαίτερο απλα πράγματα .
Μετα αρχίζει βγαζει τις βυζάρες της και τρίβετε πανω σου σε χαϊδεύει και σε φτάνει σε σημείο να τελειώσεις .
1 ωρα 60€
Δεν μπορώ να πω οτι ειναι καλες υπηρεσίες . Αυτα
 

danziggr

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2016
Μηνύματα
57
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
0
Ας πω και εγω την εμπειρία μου .
Συνάντηση με την Alice που αναφέρθηκε πιο πάνω .
Κλείσαμε εύκολα το ραντεβού . Ηρθε η κοπέλα ,απο πρόσωπο ειναι ωραία απο σώμα καλο ανάλογα τα γούστα πρέπει να ειχε περισσότερα κιλα και να τα εχασε . Στα του μασαζ
Βγαζει ρουχα γίνεται αισθησιακή και αρχίζει το τρίψιμο . Οχι ομως κατι το ιδιαίτερο απλα πράγματα .
Μετα αρχίζει βγαζει τις βυζάρες της και τρίβετε πανω σου σε χαϊδεύει και σε φτάνει σε σημείο να τελειώσεις .
1 ωρα 60€
Δεν μπορώ να πω οτι ειναι καλες υπηρεσίες . Αυτα
60+hotel ειναι πολλα για αυτην τη υπηρεσια...ευχαριστουμε για την ενημερωση
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
2
Like
3.641
Πόντοι
456
Mια ερώτηση παιδες λιγο άσχετη με τις κατ οικον υπηρεσίες....εχει επισκεφτει κάποιος μια Ταυλανδή μασερ στην Φιλολάου στο Παγκράτι??Εχει μια σελίδα στο fb "massage4you" και δημοσιεύει συχνα δικες της φωτο σεξυ αλλα κυριλέ και σένιες χωρις να παραπέμπουν σε κατι παραπάνω απο τρίψιμο...εχει κανει κάποιος επισκεψη να πει εντυπώσεις και εμπειρίες???
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.642
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
60+hotel ειναι πολλα για αυτην τη υπηρεσια...ευχαριστουμε για την ενημερωση
Ας πω και εγω την εμπειρία μου .
Συνάντηση με την Alice που αναφέρθηκε πιο πάνω .
Κλείσαμε εύκολα το ραντεβού . Ηρθε η κοπέλα ,απο πρόσωπο ειναι ωραία απο σώμα καλο ανάλογα τα γούστα πρέπει να ειχε περισσότερα κιλα και να τα εχασε . Στα του μασαζ
Βγαζει ρουχα γίνεται αισθησιακή και αρχίζει το τρίψιμο . Οχι ομως κατι το ιδιαίτερο απλα πράγματα .
Μετα αρχίζει βγαζει τις βυζάρες της και τρίβετε πανω σου σε χαϊδεύει και σε φτάνει σε σημείο να τελειώσεις .
1 ωρα 60€
Δεν μπορώ να πω οτι ειναι καλες υπηρεσίες . Αυτα
Πιπα επαιξε ;
 
Εγγρ.
17 Οκτ 2018
Μηνύματα
382
Like
943
Πόντοι
81
Σωστά κ όμορφα ακριβώς !παροχή υπηρεσιών σημαίνει παρέχω κάποιες υπηρεσίες.πρεπει να είμαστε ξεκάθαροι στο τι παρέχουμε ..απευθύνομαι σε συγκεκριμένο κοινό .ούτε ο πελάτης να απογοητευτεί ούτε εγώ να χαλάστω..το μασάζ είναι ιδιαίτερο...είμαστε 2 άγνωστοι άνετοι γυμνοί....προσπαθούμε να ευχαριστήσουμε ο ένας τον άλλον....με ο.τι φαντασία έχει ο καθείς στα είδη χειρομαλαξης?
Καλησπέρα μπορώ ν έχω το τηλέφωνο σ.? Δεν τ βρίσκω κάπου στο ινστα. Και βασικά δεν έχω ινστα Φεις, ?☺️
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.658
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736
Συναγωνιστες προκειται να κλεισω ραντεβου με Ελενα απο best1 massage, γιατι βλεπω οτι ειναι εμφανισιμη και μαρεσουν οι βυζαρες της!:kissass: Εχεις δοκιμασει κανεις? Προχωραει σε εξτρα?:think:
 

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
Συναγωνιστες προκειται να κλεισω ραντεβου με Ελενα απο best1 massage, γιατι βλεπω οτι ειναι εμφανισιμη και μαρεσουν οι βυζαρες της!:kissass: Εχεις δοκιμασει κανεις? Προχωραει σε εξτρα?:think:
φιλε απο τις φωτος η Σοφια φαινεται να εχει καλυτερο στηθος και και πιο ωραιο προσωπο
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.658
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736
φιλε απο τις φωτος η Σοφια φαινεται να εχει καλυτερο στηθος και και πιο ωραιο προσωπο

Ειδα μια φωτο της στο instagram και καυλωσα , μου αρεσε η Ελενα , καλα γουστα ειναι αυτα! Εχεις παρει καμια?
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Όχι ρε γείτονα. Τον έχεις παρεξηγήσει το σκοπό του φόρουμ. Το φόρουμ δεν είναι να ρωτάνε το 95% των μελών και το 5% που είναι τα κορόιδα που έχουν χαλάσει τα λεφτά να δίνει πληροφορίες για να τα βρίσκεις έτοιμα εσύ και όλοι οι υπόλοιποι που τα θέλετε έτοιμα στο πιάτο.
Κι εσύ πότε έχεις ενημερώσει ( που το κάνεις και πάντα) όπως γράφεις; 24 μηνύματα όλα κι όλα και στα 20 μόνο ρωτάς για πληροφορίες.













Πολλή επιμονή για τη Λυδία του deluxe βλέπω. Μπας και είσαι προμότορας της συγκεκριμένης και ψαρεύεις για να μάθεις;


Αυτό δεν είναι ενημέρωση ούτε αποτελεί σκοπό του φόρουμ τον οποίο επικαλέστηκες σε προηγούμενο μήνυμά σου.

Ουτε αυτό είναι ενημέρωση .
Συγνώμη ρε γείτονα, αλλα κάπου τα έχεις μπερδέψει. Λάθος αντίληψη έχεις για το φόρουμ
είναι στα υπόψιν για "μπάνιο"
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Προσοπική άποψη δεν έχω αλλά όποτε έχω ρβτήσει την καταπλικτική τηλεφωνητρια; μου αναφέρει οτι δεν "γνωρίζει" κάτ και δεν την προτείνη προτεινει
βρε την καταπληκτική τηλεφωνήτρια του deluxe:2funny:
Για πες και πως την λένε?
 

dimchair

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2016
Μηνύματα
786
Like
1.171
Πόντοι
206
Όχι ρε γείτονα. Τον έχεις παρεξηγήσει το σκοπό του φόρουμ. Το φόρουμ δεν είναι να ρωτάνε το 95% των μελών και το 5% που είναι τα κορόιδα που έχουν χαλάσει τα λεφτά να δίνει πληροφορίες για να τα βρίσκεις έτοιμα εσύ και όλοι οι υπόλοιποι που τα θέλετε έτοιμα στο πιάτο.
Κι εσύ πότε έχεις ενημερώσει ( που το κάνεις και πάντα) όπως γράφεις; 24 μηνύματα όλα κι όλα και στα 20 μόνο ρωτάς για πληροφορίες.

μηπως να παίρνει και άδεια για το πότε και τι θα ρωτάει ο καθένας; Αμα θες απαντας στο όποιο ερώτημα του καθενός, αν όχι δεν απαντάς... Δικαιωμα σου να μην απαντήσεις δικαίωμα όμως και του άλλου να ρωτήσει.

Κοφτε το αυτο το παραμυθάκι...
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.907
Like
9.607
Πόντοι
1.056
μηπως να παίρνει και άδεια για το πότε και τι θα ρωτάει ο καθένας; Αμα θες απαντας στο όποιο ερώτημα του καθενός, αν όχι δεν απαντάς... Δικαιωμα σου να μην απαντήσεις δικαίωμα όμως και του άλλου να ρωτήσει.

Κοφτε το αυτο το παραμυθάκι..
Συνάδελφε, το πολύ το κύριε ελέησον το βαριέται κι ο παπάς. Μερικοί το έχουν κάνει επάγγελμα να ζητούν συνεχώς πληροφορίες χωρίς να προσφέρουν το παραμικρό. Είναι πολύ εκνευριστικό να βλέπεις συγκεκριμένα άτομα να ρωτάνε μονίμως το ίδιο πράγμα.

ΥΓ: Ελπίζω να σου δίνει καλό μισθό ο πελάτης σου για να κάνεις το δικηγόρο του
 
Εγγρ.
23 Ιουν 2021
Μηνύματα
601
Like
1.390
Πόντοι
206
@dimchair

άλλο το Μασάζ και άλλο το Μαλακία κατ'οίκον (η οποία φαίνεται πάει σύννεφο)... φτιάξε το νήμα να παίζεις μπαλίτσα
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom