Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (3 μέλη και 22 επισκέπτες)

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.833
Κριτικές
30
Like
20.852
Πόντοι
8.815
Πριν ξεκινήσω δύο “σύντομες”κριτικές θέλω να πω ευχαριστώ στο σαιτ, στο θρέντ και στους καυλιαρόwarriors του σαιτ για τις πληροφορίες που δίνετε! Χωρίς αυτές ποτέ μου δεν θα είχα γνωρίσει τις παρακάτω δύο λαδοκορες. Ούτε αγγελίες έχουν, ούτε δικά τους θρέντ εδώ μέσα… 0% πιθανότητα να τις διάλεγα στα τυφλά από τα γραφεία τους που θα ομολογήσω δεν γνώριζα καν την ύπαρξη τους πριν αρχίσω μα διαβάζω εδώ μέσα.

Χρυσή από VIP massage και Τέα απο Diamondsαπό απάντησεις που έλαβα σε ερώτηση. Μένει ακόμα η Ζωή που μου προτείνατε αλλά θα την καθυστερίσω την εμπειρία λίγο ακόμη γιατί δεν χόρτασα ακόμα απο Χρυσή!

Συνάντηση με Τέα πριν κανά δυό εβδομάδες. 38-42? ηλικιακά. Ράστα μαλλί που δεν με τρελάνει . Βυζάρες, ωραία πόδια και κώλο, λίγα περισσότερα κιλά στην κοιλία απο ότι μου αρέσει. Αλλά πρόγραμμα άριστο. Διάθεση τοπ. Μουσικούλα δική της. Μασάζ δυνατό με πολύ καλο body2body. Γλειψίματα παντού με όρεξη. Αρχοντική εμπειρία.

Χρυσή τώρα! 35άρα που την κάνεις και 30άρα. Πανέμορφα μάτια που σε τέτοιες καταστάσεις σπάνια με νοιάζουν… αλλά όταν σε κοιτάει ενώ μπουκώνει ?! Όμορφο πρόσωπο πολύ… θα ακουστώ στανταρντ για αγαπησιάρης αλλά στα αρχίδια μου, σας τα μεταφέρω όπως το έζησα… η γκόμενα είχε στιγμές εκεί που τριβόταν πάνω μου ανάσκελα που μου έμοιαζε με την Λιβ Ταιλορ ?? Σώμα για τα γούστα μου πολύ καλό. Ψηλή κοπέλα. Ποδάρες σφικτές. “Μικρό” βυζί σχετικά με το τι συνηθίζω να διαλέγω αλλά στητό και juicy. Μασαζ καλό. Όρεξη πολύ. Ψιθυριστικη ατάκα στο αυτί μου “θα μου παραδωθείς;” ενώ γλύστραγέ πάνω στην πλάτη μου… ντάξει… τι να πώ.. κάγκελο!! Εκεί ξεκίνησε κάτι οσκαρικά. Πολύ ευχαριστημένος! Σίγουρα ξανα συναντηση.

Καλό σας βράδυ καυλιάρηδες!!
Φιλε η δευτερη κριτικη σου μ'εψησε πολυ. Θα επικοινωνησω αυριο κιολας μπας και κανονισω τιποτα.
 

Fuckus

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2021
Μηνύματα
30
Like
135
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλη την παρέα! Αναστασία από art, φοβερό μασάζ αλλά μέχρι εκεί, άξιζει να προσπαθήσω για extra? Φοβάμαι ότι θα φάω άκυρο. Κάνεις κάποια πληροφορία?
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.606
Κριτικές
31
Like
4.166
Πόντοι
5.595
Καλημέρα σε όλη την παρέα! Αναστασία από art, φοβερό μασάζ αλλά μέχρι εκεί, άξιζει να προσπαθήσω για extra? Φοβάμαι ότι θα φάω άκυρο. Κάνεις κάποια πληροφορία?
Υποτιθεται οτι την ειδες, ωραια; και ρωτας εμας αν αξιζει να πας για extra?
Και αν φας ακυρο τι θα γινει; θα σου κοψει την καλημερα;
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.535
Κριτικές
99
Like
25.843
Πόντοι
26.236
Υποτιθεται οτι την ειδες, ωραια; και ρωτας εμας αν αξιζει να πας για extra?
Και αν φας ακυρο τι θα γινει; θα σου κοψει την καλημερα;
Η πρώην Αναστασία του your .
Μόνο μασαζ ξ τουπέ .
 

Fuckus

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2021
Μηνύματα
30
Like
135
Πόντοι
0
Υποτιθεται οτι την ειδες, ωραια; και ρωτας εμας αν αξιζει να πας για extra?
Και αν φας ακυρο τι θα γινει; θα σου κοψει την καλημερα;
Έχεις δίκιο σύντροφε, την επόμενη φορά θα παίξω αντεπίθεση!
 

Letsmas

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2021
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
54
Πόντοι
0
Ρε μαγκες, επειδη ειναι η πρωτη φορα που θελω να δοκιμασω κατι σε φαση μασαζ και οχι μονο, πως το κανονιζεις το "και οχι μονο"; εννοω ειναι μεσα στις υπηρεσιες ή το ζηταμε εμεις; ειναι λιγο μπερδεμενα στο μυαλο μου
 

milfaros2

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2019
Μηνύματα
56
Like
84
Πόντοι
0
Προ ημέρων είδα μια Αργυρώ στο Joy και λέω να κάνω κασκαντεριλίκι να δοκιμάσω και να ενημερώσω μιας και δεν βρίσκω καμία κριτική
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.210
Κριτικές
2
Like
3.848
Πόντοι
456
γράψτα εδώ δημόσια γιατί και εμένα μου αρέσουν τα milfs.
κι εμενα .... για πες μας ακριβως τι πληρωσες και για ποιες υπηρεσιες .ηταν καλη στο μασαζ που μας ενδιαφερει κυριως ? ποση ωρα σε θεραπευε ? τι τυπος ειναι ? ολα με το τσιγκελι ....
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula

Obzerver

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
32
Κριτικές
1
Like
122
Πόντοι
0
Ρε μαγκες, επειδη ειναι η πρωτη φορα που θελω να δοκιμασω κατι σε φαση μασαζ και οχι μονο, πως το κανονιζεις το "και οχι μονο"; εννοω ειναι μεσα στις υπηρεσιες ή το ζηταμε εμεις; ειναι λιγο μπερδεμενα στο μυαλο μου
Δεν κάνουν όλες απότι έχω διαβάσει. Και αυτές που κάνουν έχω ακούσει δεν κάνουν με όλους. Καλύτερα να πας επιλεγμένα ύστερα απο ρεσεαρτς δω μέσα.
 

milfaros2

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2019
Μηνύματα
56
Like
84
Πόντοι
0
Αν κανείς γνωρίζει και για Νίκη από Velvet μου λέει (γιατί επίσης δεν είδα κάτι στα σχόλια)
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.210
Κριτικές
2
Like
3.848
Πόντοι
456
Milfotronic Hermes Ελισάβετ… δεν είναι του γούστου μου αλλά η μιλφάδες θα την αγαπήσετε
γράψτα εδώ δημόσια γιατί και εμένα μου αρέσουν τα milfs.
κι εμενα ...περιμενουμε διαρκεια , τιμη , υπηρεσιες κι εντυπωσεις
 

Voldin

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2021
Μηνύματα
6
Like
8
Πόντοι
0
Attica massage ξερουμε τιποτα;; Εχει δοκιμασει κανεις;
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
994
Κριτικές
4
Like
3.379
Πόντοι
446

Voldin

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2021
Μηνύματα
6
Like
8
Πόντοι
0
Διάβασε λίγο πιο πίσω ή κάνε 1 αναζητηση..εγώ τουλάχιστον έχω αναφέρει για κάνα, 2 που πήρα.
Σε ευχαριστω φιλε μου..! Ωραιο και το κολπακι με την αναζητηση..!! Αν και δυστυχως δεν δοκιμασε κανεις την χριστιανα..!! Ας ειμαι ο πρωτος χααχχα
 

Kastano676

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2021
Μηνύματα
11
Like
44
Πόντοι
0
Καλημέρα συναγωνιστές. Noobas, καταδρομική με Τίνα, κινέζα από osmose. Βράδυ, μετά από 200 σφηνάκια. Κλασικό osmose σε υπηρεσίες και τιμές, δηλαδή μασάζ τρίψιμο, μπριζόλα ψημενη μπρος πίσω, τα πάντα όλα. Για την ηλικία της καλά κρατάει. Την προτείνω μόνο αν έχετε φαντασίωση Ασιάτισσας να σας κάνει "μασάζ" και μετά αγώνα. Αν όχι, πετάξτε τα λεφτά σας αλλού. Εγώ δεν τα μετάνιωσα, αλλά δεν μου λείπανε κι όλας - και όπως είπα, ικανοποίησε συγκεκριμένη επιθυμία.

Αυτά και ελπίζω να βοήθησα. Καλή συνέχεια.
 

tromeros.mikros

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2019
Μηνύματα
41
Like
54
Πόντοι
0
Καλημέρα συναγωνιστές. Noobas, καταδρομική με Τίνα, κινέζα από osmose. Βράδυ, μετά από 200 σφηνάκια. Κλασικό osmose σε υπηρεσίες και τιμές, δηλαδή μασάζ τρίψιμο, μπριζόλα ψημενη μπρος πίσω, τα πάντα όλα. Για την ηλικία της καλά κρατάει. Την προτείνω μόνο αν έχετε φαντασίωση Ασιάτισσας να σας κάνει "μασάζ" και μετά αγώνα. Αν όχι, πετάξτε τα λεφτά σας αλλού. Εγώ δεν τα μετάνιωσα, αλλά δεν μου λείπανε κι όλας - και όπως είπα, ικανοποίησε συγκεκριμένη επιθυμία.

Αυτά και ελπίζω να βοήθησα. Καλή συνέχεια.
Εντωμεταξύ οποτε βλεπω καμια τους δημοσιευση για την συγκεκριμένη κλαιω απο τα γελια με την ομοιοκαταληξια που εχουν επιλεξει. Η Τίνα απο την Κίνα :grin::grin::grin:
 

krokalas13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2019
Μηνύματα
629
Κριτικές
2
Like
1.445
Πόντοι
206
Καλημέρα συναγωνιστές. Noobas, καταδρομική με Τίνα, κινέζα από osmose. Βράδυ, μετά από 200 σφηνάκια. Κλασικό osmose σε υπηρεσίες και τιμές, δηλαδή μασάζ τρίψιμο, μπριζόλα ψημενη μπρος πίσω, τα πάντα όλα. Για την ηλικία της καλά κρατάει. Την προτείνω μόνο αν έχετε φαντασίωση Ασιάτισσας να σας κάνει "μασάζ" και μετά αγώνα. Αν όχι, πετάξτε τα λεφτά σας αλλού. Εγώ δεν τα μετάνιωσα, αλλά δεν μου λείπανε κι όλας - και όπως είπα, ικανοποίησε συγκεκριμένη επιθυμία.

Αυτά και ελπίζω να βοήθησα. Καλή συνέχεια.
Τι εννοεις αρχηγε μπρος πισω? Μπηλες και απτην πισω πορτα???
 

Kastano676

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2021
Μηνύματα
11
Like
44
Πόντοι
0

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom