Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 54 άτομα (6 μέλη και 48 επισκέπτες)

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
Για  πες λεπτομερειες..
λεπτομέρειες δεν γνωρίζω πολλές πριν καμιά βδομάδα μου έταξε πίπα με μασάζ
όμως την επόμενη μέρα μου το απέκλεισε και κατέβασε την αγγελία
σήμερα ανέβασε αγγελία γιατί το στομάχι δεν ξεχνάει
το τηλ της θα σε βοηθήσει να δεις τη φάτσα της σε γνωστό κοινωνικό δίκτυο
του pilo του άρεσε πολύ  :hi:
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720

Συνημμένα

  • klg.jpg
    klg.jpg
    73,5 KB · Εμφανίσεις: 62

christos1985

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2016
Μηνύματα
35
Κριτικές
2
Like
107
Πόντοι
0
δεν κάνει μασαζ παρουσία κόρης και μαμας ρε μαλάκα ανώμαλε. 10 χρονων ειναι η κόρη της... παλιόπουστα παιδόφιλε...
Μάθε να διαβάζεις και να κατανοείς αυτά που γράφουμε... Είπαμε ότι δέχεται κόσμο στο σπίτιτης, αλλα δεν μένει μόνη της η κοπέλα, μένει μαζί με την μάνα και την κόρη της, αλλά όταν δέχεται πελάτη είναι απομονωμένος στο δωμάτιο, δεν τις βλέπεις, δεν σε βλέπουν..
το ιδιο πραγμα λεμε τραχανοπλαγια..βιαζεσαι εσυ αμεσως να κρινεις..εσενα γιατι σε επιασε ο πονος δεν καταλαβαινω??συνεταιρακι σε βαλαμε η εισαι ο νομικος συμβουλος των εκδιδομενων κορασιδων??πολυ ηθικο να δεχεται πελατες και να κανει μασαζ με εκτονωσεις ενω στο διπλα δωματιο ειναι η μανα της και η κορη της..και εσυ σε τετοιο περιβαλλον μεγαλωσες και σου φαινεται λογικο??
 

grgcpr

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2011
Μηνύματα
8
Κριτικές
3
Like
30
Πόντοι
0
Αν και σπάνια συμμετέχω στις συζητησεις να αναφέρω με λίγα λόγια κάποιες εντυπώσεις που ίσως βοηθήσουν κάποιους
  1. Στεφάνια: Ικανοποιητικό μασάζ,  μέτριος κ μικρός ο χώρος της Ευγενέστατη χαμογελαστή και προσπαθεί να περάσεις καλά. ΑΛΛΑ απο εμφάνιση χάλια (μέχρι φραπέ έφτασα δεν ξέρω για τα περαιτέρω ,ούτε θέλω να μάθω)
  2. Ζωή (tantrazoe): Καταπληκτικό μασάζ χρησιμοποιώντας ολο της το σώμα. Όμορφη γυναίκα (μεγαλοκοπέλα) με ωραιο γυμνασμένο σωμα.Χώρος καλος... Την θεωρώ σπάνια περίπτωση και σίγουρα vfm
....Κανονικά θα ήταν και no3 η Agni αλλά δεν έκατσαν οι ώρες μας και αντι αυτής πηγα στο delight7 (έγραψα κριτικη για την Βερόνικα)
 

tsikaboum13

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2016
Μηνύματα
33
Like
12
Πόντοι
0
Παρακαλώ όποιο παλαιότερο μέλος έχει το τηλέφωνο της Αθηνάς-Νανάς, αυτή με το τζάκι, κάπου ελληνορωσσων/Κατεχάκη, αν είναι ευκολο να μου το στείλει με pm καθώς αγγελία πλέον δεν υπάρχει. Ευχαριστώ
 

Σαδιστής69

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2016
Μηνύματα
41
Like
10
Πόντοι
0
Αν και σπάνια συμμετέχω στις συζητησεις να αναφέρω με λίγα λόγια κάποιες εντυπώσεις που ίσως βοηθήσουν κάποιους
  1. Στεφάνια: Ικανοποιητικό μασάζ,  μέτριος κ μικρός ο χώρος της Ευγενέστατη χαμογελαστή και προσπαθεί να περάσεις καλά. ΑΛΛΑ απο εμφάνιση χάλια (μέχρι φραπέ έφτασα δεν ξέρω για τα περαιτέρω ,ούτε θέλω να μάθω)
  2. Ζωή (tantrazoe): Καταπληκτικό μασάζ χρησιμοποιώντας ολο της το σώμα. Όμορφη γυναίκα (μεγαλοκοπέλα) με ωραιο γυμνασμένο σωμα.Χώρος καλος... Την θεωρώ σπάνια περίπτωση και σίγουρα vfm
....Κανονικά θα ήταν και no3 η Agni αλλά δεν έκατσαν οι ώρες μας και αντι αυτής πηγα στο delight7 (έγραψα κριτικη για την Βερόνικα)
Δεν είχα σκοπό να γράψω τίποτα παραπάνω από όσα έγραψα χτες, αλλά ενώ συμφωνώ πλήρως με όσα λές για την Ζωή και την Αγνή, γιατί όντως έτσι είναι,όπως και συμφωνώ μαζί σου όταν λές ότι η Στεφανία είναι χαμογελαστή και ευγενέστατη και ότι πραγματικά προσπαθεί να περάσουν όλοι καλά,διαφωνώ κάθετα μαζί σου όταν γράφεις ότι είναι χάλια, ΕΠΡΕΠΕ ΑΠΛΑ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΓΟΥΣΤΟΥ ΣΟΥ, γιατι συμφωνα με το γουστο καποιων άλλων, συμπεριλαμβανομένου και εμού,η Στεφανία είναι όμορφη γυναίκα. Κατα τήν δική μου γνώμη πάλι, το μασάζ της κορυφαίο, στα ίδια ψηλά επίπεδα της Ζωής και της Αγνής. Οπως είχα γράψει και χτες, αν θέλει κάποιος να γράψει την γνώμη του ή τις εντυπώσεις του τότε πρέπει να λέει ρητά ότι "κατά την γνώμη του και τα γούστα του κάτι είναι καλό ή μέτριο ή κακό" και να μήν γενικολογεί σαν όσα γράφει να είναι η γνώμη όλων γιατί το σκουπίδι κάποιου είναι πάντα ο θησαυρός κάποιου άλλου.Δεν υπάρχει καλό ή κακό γούστο, υπάρχει μόνο ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΓΟΥΣΤΟ!
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.059
Κριτικές
34
Like
3.925
Πόντοι
4.365

Σαδιστή, μια χαρά τα είπε ο Γιωργάκης και για τις δύο. Άσε τις παπαρο-φιλοσοφίες γιατί κουράζουν
 

tsiribomb

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
141
Like
20
Πόντοι
1
Δεν είχα σκοπό να γράψω τίποτα παραπάνω από όσα έγραψα χτες, αλλά ενώ συμφωνώ πλήρως με όσα λές για την Ζωή και την Αγνή, γιατί όντως έτσι είναι,όπως και συμφωνώ μαζί σου όταν λές ότι η Στεφανία είναι χαμογελαστή και ευγενέστατη και ότι πραγματικά προσπαθεί να περάσουν όλοι καλά,διαφωνώ κάθετα μαζί σου όταν γράφεις ότι είναι χάλια, ΕΠΡΕΠΕ ΑΠΛΑ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΓΟΥΣΤΟΥ ΣΟΥ, γιατι συμφωνα με το γουστο καποιων άλλων, συμπεριλαμβανομένου και εμού,η Στεφανία είναι όμορφη γυναίκα. Κατα τήν δική μου γνώμη πάλι, το μασάζ της κορυφαίο, στα ίδια ψηλά επίπεδα της Ζωής και της Αγνής. Οπως είχα γράψει και χτες, αν θέλει κάποιος να γράψει την γνώμη του ή τις εντυπώσεις του τότε πρέπει να λέει ρητά ότι "κατά την γνώμη του και τα γούστα του κάτι είναι καλό ή μέτριο ή κακό" και να μήν γενικολογεί σαν όσα γράφει να είναι η γνώμη όλων γιατί το σκουπίδι κάποιου είναι πάντα ο θησαυρός κάποιου άλλου.Δεν υπάρχει καλό ή κακό γούστο, υπάρχει μόνο ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΓΟΥΣΤΟ!
Τι πίνεις και δεν μας δίνεις?    :crazy:
 

Σαδιστής69

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2016
Μηνύματα
41
Like
10
Πόντοι
0
Το ακριβότερο και γλυκύτερο των ποτών, απευθείας από υγρά μουνιά όμορφων γυναικών
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.551
Πόντοι
2.756
Στεφανια αν θες να γραφεις εδω μεσα φτιαξε account με το ονοματακι σου.....μην μας σαδομαζοχιζεις ολους εδω μεσα....μα καλα ποσο πια μας περνας για μαλακες?
 

Σαδιστής69

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2016
Μηνύματα
41
Like
10
Πόντοι
0
Τι κορυφαία μαλακία είναι αυτή που μόλις πέταξες

καλημέρα και καλά γαμήσια σε όλους.
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
λεπτομέρειες δεν γνωρίζω πολλές πριν καμιά βδομάδα μου έταξε πίπα με μασάζ
όμως την επόμενη μέρα μου το απέκλεισε και κατέβασε την αγγελία
σήμερα ανέβασε αγγελία γιατί το στομάχι δεν ξεχνάει
το τηλ της θα σε βοηθήσει να δεις τη φάτσα της σε γνωστό κοινωνικό δίκτυο
του pilo του άρεσε πολύ  :hi:
Στο τηλ λέει για ''κριστουγκενιάτικη προσφορά στα 20 ευρώ''...συνεννόηση μπουζούκι, μόνο μασάζ είπε πως κάνει...αλλά έψαξα για πρόσωπο μέσω fb και με το που την είδα απέκλεισα κατηγορηματικά κάθε πιθανότητα συνάντησης.

Επίσης να ενημερώσω ότι το σαυροκομείο της Ωλένου έχει μετακομίσει κ σε δεύτερο χώρο, μεταξύ Μιχ.Βόδα και Αλκαμένους...έκανα ντου κ χεστήκανε πάνω τους οι χοντρές σαύρες. Είναι αυτές που με ανέκριναν στην Ωλένου κ δεν με άφηναν να φύγω. Στο καινούριο τους στέκι αμέσως μου είπαν ότι κάνουν μασάζ. Φεύγοντας η μια σαύρα λέει στην άλλη...΄''Καλύτερα που έφυγε''..Της απαντάω στα καπάκια΄''Δεν υπήρχε περίπτωση να σε πληρώσω, γλίτωσα τα ευρώ''.
 

grgcpr

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2011
Μηνύματα
8
Κριτικές
3
Like
30
Πόντοι
0
Δεν είχα σκοπό να γράψω τίποτα παραπάνω από όσα έγραψα χτες, αλλά ενώ συμφωνώ πλήρως με όσα λές για την Ζωή και την Αγνή, γιατί όντως έτσι είναι,όπως και συμφωνώ μαζί σου όταν λές ότι η Στεφανία είναι χαμογελαστή και ευγενέστατη και ότι πραγματικά προσπαθεί να περάσουν όλοι καλά,διαφωνώ κάθετα μαζί σου όταν γράφεις ότι είναι χάλια, ΕΠΡΕΠΕ ΑΠΛΑ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΓΟΥΣΤΟΥ ΣΟΥ, γιατι συμφωνα με το γουστο καποιων άλλων, συμπεριλαμβανομένου και εμού,η Στεφανία είναι όμορφη γυναίκα. Κατα τήν δική μου γνώμη πάλι, το μασάζ της κορυφαίο, στα ίδια ψηλά επίπεδα της Ζωής και της Αγνής. Οπως είχα γράψει και χτες, αν θέλει κάποιος να γράψει την γνώμη του ή τις εντυπώσεις του τότε πρέπει να λέει ρητά ότι "κατά την γνώμη του και τα γούστα του κάτι είναι καλό ή μέτριο ή κακό" και να μήν γενικολογεί σαν όσα γράφει να είναι η γνώμη όλων γιατί το σκουπίδι κάποιου είναι πάντα ο θησαυρός κάποιου άλλου.Δεν υπάρχει καλό ή κακό γούστο, υπάρχει μόνο ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΓΟΥΣΤΟ!
Πιστευω οτι οταν καποιος γραφει κατι , γραφει την γνωμη του και δεν χρειαζεαται να το αναφερει. Επισης δεν θα διαφωνισω μαζι σου περι γουστου. Απλα, οταν μαζευονται πολλες αποψεις και κριτικες , μπορει καποιος να βγαλει πιο ασφαλη συμπερασματα  
 

kostas 33333

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
ξερει κανενας κοπελες με δικο τους χωρο σε κουκακι η καλλιθεα με 50 ευρω προγραμμα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom