Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (5 μέλη και 31 επισκέπτες)

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
κατεχακη απο πισω.θα βρω τηλεφωνο και θα στειλω πιο μετα οποιος θελει.
ΕΓΩ δεν παω.μπορει να ειναι κανενα κουτακι,και μετα αντε φυγε απο κει..
Υ.Γ.γαριδα αγνοειται παλι.την βλεπω να κανει εμφανιση στο rising star. :dancing: :rockon:
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.798
Κριτικές
24
Like
3.850
Πόντοι
2.846
 ....  Ζαν Μπαπτιστα   δωσε  λιγο  τα  φωτα σου ....  να  ανεβουμε  Κατεχακη η δεν  αξιζει ???  Θεωρω  λιγο  υπερβολη να  ανεβω μεχρι εκει πανω   για να πιασω μεχρι   βυζα και να παρω μεχρι φραπε , αιντε κι ενα πιπετο με + εξτρα ,  ειναι + εξτρατζου η κυρια ??? ειναι  αυτης  της λογικης ??? ....  αν  ειναι να φυγω μαδημενος για ενα μπουκιτσι  να το ξερω  στην  τελικη  πριν  ανεβω  :- :- :-
  Οποιος  γνωριζει  δωστε τα  φωτα σας παιδες , ψαχνω ενα καλο αλλα και χαλαρωτικο μασσαζ  να  βγαλω και κανα γουστο  ....  :hi: :hi: :hi: :hi:
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
  ....  Ζαν Μπαπτιστα  δωσε  λιγο  τα  φωτα σου ....  να  ανεβουμε  Κατεχακη η δεν  αξιζει ???  Θεωρω  λιγο  υπερβολη να  ανεβω μεχρι εκει πανω  για να πιασω μεχρι  βυζα και να παρω μεχρι φραπε , αιντε κι ενα πιπετο με + εξτρα ,  ειναι + εξτρατζου η κυρια ??? ειναι  αυτης  της λογικης ??? ....  αν  ειναι να φυγω μαδημενος για ενα μπουκιτσι  να το ξερω  στην  τελικη  πριν  ανεβω  :- :- :-
  Οποιος  γνωριζει  δωστε τα  φωτα σας παιδες , ψαχνω ενα καλο αλλα και χαλαρωτικο μασσαζ  να  βγαλω και κανα γουστο  ....  :hi: :hi: :hi: :hi:
αστο μαν.δεν κανει για αυτο που ψαχνεις.
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.798
Κριτικές
24
Like
3.850
Πόντοι
2.846
  Οπτικα  ομως τον  αξιζει  τον παρα ... ??? , να  κανεις ενα ,δυο  ραντεβου  ωστε μετα να τρως καλα και να σε  εχει σαν σουλτανο στο χαρεμι της ???
  Δηλαδη  ειναι  ωαραιο αερατο μιλφ ???,με  ωραια προσωπαρα  με τους βυζους της και με τα ολα της ... ???, η ειναι κανα περασμενο  ναυαγιο που νομιζει  οτι ειναι μουνος και ψαχνει να δαγκασει  τα τελευταια κι οτι περασει στο διαβα της ... δωσε  λιγο  εικονα  αν θες  :hi: :hi: :hi:
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
  Οπτικα  ομως τον  αξιζει  τον παρα ... ??? , να  κανεις ενα ,δυο  ραντεβου  ωστε μετα να τρως καλα και να σε  εχει σαν σουλτανο στο χαρεμι της ???
  Δηλαδη  ειναι  ωαραιο αερατο μιλφ ???,με  ωραια προσωπαρα  με τους βυζους της και με τα ολα της ... ???, η ειναι κανα περασμενο  ναυαγιο που νομιζει  οτι ειναι μουνος και ψαχνει να δαγκασει  τα τελευταια κι οτι περασει στο διαβα της ... δωσε  λιγο  εικονα  αν θες  :hi: :hi: :hi:
υποψιάζομαι το δεύτερο
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.798
Κριτικές
24
Like
3.850
Πόντοι
2.846
υποψιάζομαι το δεύτερο
....  ε  για να μενει  ακομα  Κατεχακη , μαλλον το  δευτερο ,  αυτη παιζει και στα  ρεπα της  να την ξερω  οπτικα και απο  Σκαραβαιο .... αν  ειναι απ τα δυνατα  ναυαγια ....  :hi: :hi: :hi: :hi:
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.981
Like
29.060
Πόντοι
5.006
θελει να πας και να ξαναπας δεν ειναι για τετοια αυτο το καιρο εκτος αν σε κεφαρει και σε αφησει για ψιλο πραγματα.
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
....  ε  για να μενει  ακομα  Κατεχακη , μαλλον το  δευτερο ,  αυτη παιζει και στα  ρεπα της  να την ξερω  οπτικα και απο  Σκαραβαιο .... αν  ειναι απ τα δυνατα  ναυαγια ....  :hi: :hi: :hi: :hi:
δεν είμαστε για τέτοιες περιπτώσεις αυτή την εποχή
γαμήσι κατευθείαν
σιγά μην πληρώσουμε χουφτώματα για χρυσάφι
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.798
Κριτικές
24
Like
3.850
Πόντοι
2.846
θελει να πας και να ξαναπας δεν ειναι για τετοια αυτο το καιρο εκτος αν σε κεφαρει και σε αφησει για ψιλο πραγματα.
.... πελατη  θελει η  γομενο ???  μωρε  εγω  να παω και να ξαναπαω  δεν εχω  θεμα .... απλα δεν ειμαι για να πεταω 50αρικα για να πιανω την  μια  φορα   βυζι  και την  αλλη  μπουτι , τελειωσανε   αυτα η τα ιδρωνεις  τα λεφτα σου η παμε στην  διπλανη , η  αλλη στο Κολωνακι  σου φτιανει  και μιλφει μετα το αναλ  στο 80αρι ,  μην τρελαθουμε  κιολας με την καθε μαλακο που  ψαχνει  για  χορηγο , ..... ελεος μην τις  μαθαινουμε  ετσι παιδες  διοτι στο τελος το τσιμουκι ακα θα θεωρειτε πολυτελεια . :hi: :hi: :hi: :hi:
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.981
Like
29.060
Πόντοι
5.006
.... πελατη  θελει η  γομενο ???  μωρε  εγω  να παω και να ξαναπαω  δεν εχω  θεμα .... απλα δεν ειμαι για να πεταω 50αρικα για να πιανω την  μια  φορα   βυζι  και την  αλλη  μπουτι , τελειωσανε   αυτα η τα ιδρωνεις  τα λεφτα σου η παμε στην  διπλανη , η  αλλη στο Κολωνακι  σου φτιανει  και μιλφει μετα το αναλ  στο 80αρι ,  μην τρελαθουμε  κιολας με την καθε μαλακο που  ψαχνει  για  χορηγο , ..... ελεος μην τις  μαθαινουμε  ετσι παιδες  διοτι στο τελος το τσιμουκι ακα θα θεωρειτε πολυτελεια . :hi: :hi: :hi: :hi:
ναι δε το συζηταω την αλλη που αναφερεις κολωνακι ειναι η μερα με τη νυχτα. :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom