Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 68 άτομα (7 μέλη και 61 επισκέπτες)

rouchat

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2013
Μηνύματα
178
Like
51
Πόντοι
1
Παρακαλώ όποιο παλαιότερο μέλος έχει το τηλέφωνο της Αθηνάς-Νανάς, αυτή με το τζάκι, κάπου ελληνορωσσων/Κατεχάκη, αν είναι ευκολο να μου το στείλει με pm καθώς αγγελία πλέον δεν υπάρχει. Ευχαριστώ

Που τη θημηθυκες αυτη.... δουλευει ακομα??
Ειχα καννονισει καποτε να παω αλλα το ακυρωσα λογο δουλειας
Αμα το βρεις στειλτο και σε μας
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
Έχω καταλάβει και πολλοί μαζί με μένα πως ένα γκρουπάκι Θάβει κάποιες επειδή δεν αντέχει ή δεν θέλει να κάνει κάτι με πάνω από 50 γιούρια ή και γιατί δεν πήρε ότι ήθελε και Εκθειάζει κάποιες ασχέτως πως είναι ή τι είναι ή τι και πώς παρέχουν μόνο επειδή τα κάνουν ΟΛΑ με 50 γιούρια.Κάντε τα γούστα σας χωρίς να κάνετε σαν καβείριες κουδούνες και αφήστε εμάς τους υπόλοιπους στην ηρεμία μας να κάνουμε τα δικά μας.

Ασχέτως και ανεξαιρέτως γούστων και οικονομικών δυνατοτήτων λοιπόν εύχομαι σε όλους μας καλά μασάζ και καλά γαμήσια μέχρι τελικής πτώσης
τρικυμία εν κρανίω ..
δηλαδή αν έχω να διαλέξω ανάμεσα σε μία όμορφη κοπέλα που κάνει πρόγραμμα με 50 ευρώ και σε μια όρθια τουλούμπα που ζητάει 80 ευρώ πρέπει να διαλέξω την τουλούμπα την όρθια
αν ξεράσω όταν δω την τουλούμπα γυμνή, δεν επιτρέπεται να γράψω για το μαύρο της το χάλι, αλλά να πω απλά ότι δεν είναι του γούστου μου
:jerking:
 

takisarg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
723
Like
1.551
Πόντοι
206
Παρακαλώ όποιο παλαιότερο μέλος έχει το τηλέφωνο της Αθηνάς-Νανάς, αυτή με το τζάκι, κάπου ελληνορωσσων/Κατεχάκη, αν είναι ευκολο να μου το στείλει με pm καθώς αγγελία πλέον δεν υπάρχει. Ευχαριστώ

Φίλε αυτή με το αρχαιο-Ελληνικό μασάζ δεν λες? Αν λες αυτή, να ψάξω στην βάση δεδομένων μου να το βρω.
 

tsikaboum13

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2016
Μηνύματα
33
Like
12
Πόντοι
0
Φίλε αυτή με το αρχαιο-Ελληνικό μασάζ δεν λες? Αν λες αυτή, να ψάξω στην βάση δεδομένων μου να το βρω.

Αυτή λέω φίλε! Μετά από πολύ κόπο και αναζήτηση google κατέληξα σε ένα νούμερο που τελειώνει σε 616, αλλά περιοχή πλέον βρίσκω Καλλιθέα. Αν μπορείς επαλήθευσε το μου και θα κάνω κασκαντερ να δω μήπως άλλαξε κάτι άλλο εκτός από περιοχή και θα ενημερώσω)))
 

takisarg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
723
Like
1.551
Πόντοι
206
Αυτή λέω φίλε! Μετά από πολύ κόπο και αναζήτηση google κατέληξα σε ένα νούμερο που τελειώνει σε 616, αλλά περιοχή πλέον βρίσκω Καλλιθέα. Αν μπορείς επαλήθευσε το μου και θα κάνω κασκαντερ να δω μήπως άλλαξε κάτι άλλο εκτός από περιοχή και θα ενημερώσω)))

Σωστά σε 616 τελιώνει το τηλ. της. Εχει ακόμα αγγελία στη Χ.Ε. καθως και στο πούλατο. Περιοχή δεν γνωρίζω αν έχει αλλάξει.
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.117
Like
3.144
Πόντοι
456

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
Μεγαλοκοπελα ξανθουλα με βυζους, αν το χειριστεις καλα θα παρεις φραπε κ θα γλυφεις βυζους.
Στο μελλον αν γουσταρει, μπορει ν παιξουν και πιο ολοκληρωμενες υπηρεσιες...
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.979
Like
29.056
Πόντοι
5.006
ελπίζω να το λες για πλακα, μην πάω και σκάσει κανα τραβελι
δεν ειναι τραβελι μια χαρα κοπελα ειναι,αν σου αρεσει το μασαζ πηγαινε να δεις και τα πτυχια και το τζακι θα στο ανοιξει κιολας με το κρυο. :grin:
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
δεν ειναι τραβελι μια χαρα κοπελα ειναι,αν σου αρεσει το μασαζ πηγαινε να δεις και τα πτυχια και το τζακι θα στο ανοιξει κιολας με το κρυο. :grin:
Μπορει να εχει πάρει kumtel τώρα
Έχουν πέσει οι τιμές
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom