Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 67 άτομα (7 μέλη και 60 επισκέπτες)

pitpoly

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2015
Μηνύματα
75
Like
18
Πόντοι
0
μπορεί να είναι πολύ καλή κοπέλα, μπορεί να κάνει καλό μασάζ
στο τηλ λέει για 40 ευρώ 2 ώρες μασάζ
για γαμήσι όμως εγώ δεν δίνω 80
μια μπαρότσαρκα να κάνεις έστω και καθημερινή
μισή ντουζίνα χοντρούλες βρίσκεις διαθέσιμες για γαμήσι
όχι 80 ρε παιδια έλεος!

:dancing:
 

christos1985

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2016
Μηνύματα
35
Κριτικές
2
Like
107
Πόντοι
0
παμε:
αγνη: χοντρουλα αρκετα καλο μασαζ που στο β ημιχρονο γαμιεται αλλα μας λεει να μην το γραφουμε οτι γαμιεται γιατι θελει να επιλεγει με ποιον θα πηδηχτει λεει... εχει και σβαστιγκα στο στηθος... φασιστρο η τυπισα μολις ειδα τη σβαστιγκα εχυσα πανω της γιατι γαμιεται ο φασισμος.

γιουλη γλυφαδα: απο μασαζ δεν σκαμπαζει απλα την κανεις οτι θες και της τον βαζεις οπου θες επειδη ειναι τιγκα στα ψυχολογικα ... να μην πω στα ορια της τρελας... να μην πω σχιζοφρενια. εμενα μου λεγε οτι ο αντρας της ειναι ποδοσφαιριστης και επαιζε στην αεκ αλλα τωρα εχει παρει μεταγραφη στο εξωτερικο...την ρωτησα σε ποια ομαδα αλλα δεν θυμοταν λεει... στον παπασταθοπουλο πηγε το μυαλο μου.

στεφανια: μπαζακι που προ μασαζ δεν σταυρωνε γκομενο ουτε με σφαιρα... τωρα βγηκε στο μασαζ και τρωει κανα πουτσο και βλεπει χαρα στα σκελια της...στις υπηρεσιες της εχει βαθμιδες και φτανει μεχρι και το  γαμησι... μια φορα εχω κανει και δεν ξαναπαω... μασαζ μετριο ... της ειπα να μου τραβηξει μια μαλακια για να πληρωσω το χαμηλοτερο αντιτιμο αλλα αυτη απο μονη της τον εβαλε στο στομα και μου ειπε αμα θελω να την γαμησω κιολας με το 40αρι της μαλακιας... επειδη με συμπαθησε λεει... τελικαδεν της εκανα την χαρη γιατι μουπεσε και εχυσα με μαλακια και γλωσσα

η αλλη στο περιστερι με τα 30 ευρω : δεν θυμαμαι το ονομα της περιστερι την εχω αποθηκευσει στο τηλ.  μενει με την μανα της και την δεκαχρονη κορη  της... γιαγια και εγγονη παιζουν στο διπλανο δωματιο και εσυ με την θεραπευτρια στο διπλα... μασαζ 6/10 κανει μονο μαλακια στην οποια θα εβαζα 1/10 μονο και μονο για το χυσιμο... απο τις χειροτερες μαλακιες καθως τον παιζει με τα δυο δαχτυλα , αντιχειρα και μεσο... βαλτε στο μυαλο σας λιγο το σκηνικο.... σου τραβαει μλακια με το δεξι χερι μονο με τον αντιχειρο και τον μεσο... δεν ξαναπαταω ουτε τζαμπα

μαρια σλουρπ:καλυτερη απο ολες τις αλλες ... απλα δηλωνει μασερ αλλα παει προς την βιζιτα περισσοτερο 50 ευρα 2 πιστολιες



σας παρακαλω δωστε μου στοιχεια επικοινωνιας για την κοπελα απο το περιστερι που κανει μασαζ παρουσια κορης και μαμας...θελω να ζησω αυτο το καλτ σκηνικο..μιλαμε για μεγαλο ξεφτιλικι..pleaseeee
 

louk87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2015
Μηνύματα
108
Κριτικές
5
Like
163
Πόντοι
281
 Μια   χαρα  ερχεται  ντυμενη , δεν ντυνεται ξεκωλο γενικα , ειδικα τωρα με την  χειμωνια ,  το πολυ να σου  ερθει  με κανα γαλαζιο  φουλαρι ( ΝουΔου ) , αν η γειτονια σου  δεχεται μαυρουλες και ειναι  openmind  θα την συμπαθησουν  κιολας ...  :hi: :hi: :hi:

Χαχα, οκ! Αν δοκιμάσω θα ενημερώσω!
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Yπάρχει κάποιο λινκ για την Αγνή;
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.798
Κριτικές
24
Like
3.850
Πόντοι
2.846
αυτή παρακάλαγε μια εποχή στο μαμπα
τελικά κάθε προϊόν έχει και την πελατεία του και σπάνια μένει στο ράφι
 .... η πιο  σωστη  ατακα εβερ " το καθε προιον  εχει και  την  πελατια του " , τα ομωνημα  ελκονται , και ο  ντολμας  ελκεται απο ντολμα , δεν μου φαινεται  διολου απιθανο οι μερακληδες  του σαιτ που γουσταρουν  τσικνα και ξυγκι ... να ελκονται και να βγανουν  γουστα απο  νεαρο αφρατο  ξυγκι με look next  door ...  το  ξυγκι της διπλανης  πορτας ,  αβυσσος  η  ψωλη του μεσηλιξ καβαλαρη , αυτος που δεν  ειχε   γουστο κι αισθητικη δεν θα εχει γουστο  ποτες  τελικα ....  αυτα και καλη μας  τυχη .... :coffee: :coffee: :coffee: :coffee:
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
 .... η πιο  σωστη  ατακα εβερ " το καθε προιον  εχει και  την  πελατια του " , τα ομωνημα  ελκονται , και ο  ντολμας  ελκεται απο ντολμα , δεν μου φαινεται  διολου απιθανο οι μερακληδες  του σαιτ που γουσταρουν  τσικνα και ξυγκι ... να ελκονται και να βγανουν  γουστα απο  νεαρο αφρατο  ξυγκι με look next  door ...  το  ξυγκι της διπλανης  πορτας ,  αβυσσος  η  ψωλη του μεσηλιξ καβαλαρη , αυτος που δεν  ειχε   γουστο κι αισθητικη δεν θα εχει γουστο  ποτες  τελικα ....  αυτα και καλη μας  τυχη .... :coffee: :coffee: :coffee: :coffee:
ω ναι!
δικαίωμα του μερακλή να σμπρώχνει ότι θέλει για να μην παρεξηγηθώ αλλά είναι κατά γράμμα όπως το είπες
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
Παίδες, αξίζει να δοκιμάσω την Καρολίνα κατ' οίκον ή θα μου κρεμάσει κουδούνια η γειτονιά; Πως έρχεται ντυμένη;
έβαλε αγγελία ξανα?
θα σώθηκε το μαρούλι φαίνεται ..
 

Σαδιστής69

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2016
Μηνύματα
41
Like
10
Πόντοι
0
Έχω καταλάβει και πολλοί μαζί με μένα πως ένα γκρουπάκι Θάβει κάποιες επειδή δεν αντέχει ή δεν θέλει να κάνει κάτι με πάνω από 50 γιούρια ή και γιατί δεν πήρε ότι ήθελε και Εκθειάζει κάποιες ασχέτως πως είναι ή τι είναι ή τι και πώς παρέχουν μόνο επειδή τα κάνουν ΟΛΑ με 50 γιούρια.Κάντε τα γούστα σας χωρίς να κάνετε σαν καβείριες κουδούνες και αφήστε εμάς τους υπόλοιπους στην ηρεμία μας να κάνουμε τα δικά μας.

Ασχέτως και ανεξαιρέτως γούστων και οικονομικών δυνατοτήτων λοιπόν εύχομαι σε όλους μας καλά μασάζ και καλά γαμήσια μέχρι τελικής πτώσης
 

c35

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
272
Κριτικές
1
Like
234
Πόντοι
21
Έχει βρεθεί κανείς με τη συγκεκριμένη; Την πήρα τηλ και μου είπε 50 ευρώ μασάζ με επαφή στο χώρο μου ή σε ξενοδοχείο και +10 για δεύτερη εκτόνωση απλά μου τα έλεγε με το ζόρι και η απάντησή της για το πως είναι εμφανισιακά ήταν "ωραία κοπέλα".  :P
μακρια φιλε... οταν λεμε μακρια εννοουμε μακριααααααααααααα,... ουτε 5  ευρω η συγκεκριμμενη... εμφανιση 2/10 σωμα 2/10 μασαζ 1/10 πιπα 1/10 ....ειναι η γνωστη ευη η θεσσαλονικια ... ας μιλησουν και οι πιο εμπειροι εδω μεσα... παιζει με πολλα τηλεφωνα ... αλλα το συγκεκριμμενο ετυχε και το χω αποθηκευμενο... δεν υπαρχει περισσοτερο ΜΑΥΡΟ
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
σας παρακαλω δωστε μου στοιχεια επικοινωνιας για την κοπελα απο το περιστερι που κανει μασαζ παρουσια κορης και μαμας...θελω να ζησω αυτο το καλτ σκηνικο..μιλαμε για μεγαλο ξεφτιλικι..pleaseeee
δεν κάνει μασαζ παρουσία κόρης και μαμας ρε μαλάκα ανώμαλε. 10 χρονων ειναι η κόρη της... παλιόπουστα παιδόφιλε...
Μάθε να διαβάζεις και να κατανοείς αυτά που γράφουμε... Είπαμε ότι δέχεται κόσμο στο σπίτιτης, αλλα δεν μένει μόνη της η κοπέλα, μένει μαζί με την μάνα και την κόρη της, αλλά όταν δέχεται πελάτη είναι απομονωμένος στο δωμάτιο, δεν τις βλέπεις, δεν σε βλέπουν..
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36

vgale_sentra

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2016
Μηνύματα
158
Κριτικές
2
Like
146
Πόντοι
1
Καλησπερα παιδια, μπορει κανεις να στειλει πμ τηλ μαριας μολδαβης;δεν μου ανοιγει το λινκ....
 

Babouinos

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2015
Μηνύματα
326
Like
62
Πόντοι
1
μπορεί να είναι πολύ καλή κοπέλα, μπορεί να κάνει καλό μασάζ
στο τηλ λέει για 40 ευρώ 2 ώρες μασάζ
για γαμήσι όμως εγώ δεν δίνω 80
μια μπαρότσαρκα να κάνεις έστω και καθημερινή
μισή ντουζίνα χοντρούλες βρίσκεις διαθέσιμες για γαμήσι
όχι 80 ρε παιδια έλεος!
:kneel: :kneel: :kneel: :2funny:
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
δεν κάνει μασαζ παρουσία κόρης και μαμας ρε μαλάκα ανώμαλε. 10 χρονων ειναι η κόρη της... παλιόπουστα παιδόφιλε...
Μάθε να διαβάζεις και να κατανοείς αυτά που γράφουμε... Είπαμε ότι δέχεται κόσμο στο σπίτιτης, αλλα δεν μένει μόνη της η κοπέλα, μένει μαζί με την μάνα και την κόρη της, αλλά όταν δέχεται πελάτη είναι απομονωμένος στο δωμάτιο, δεν τις βλέπεις, δεν σε βλέπουν..
terry.....οκ,παμε λιγο ηρεμα.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
η καρολινα ποια ειναι???
 

kalampalikis2369

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2012
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
179
Πόντοι
6
Δεν ξέρω ποια εννοείς αλλα αν μιλάς για αυτήν που παλιά συστηνόταν ως Νανά έχω γράψει εντυπώσεις εδώ
ναι man μου αυτη λεω  :thumbsup:,την πηρα τηλ και μου ειπε τα ιδια 50 ευρω μια ωρα,θα το σκεφτω το κασκαντεριλικι  :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom