Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (5 μέλη και 25 επισκέπτες)

apaixtable

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2015
Μηνύματα
137
Like
0
Πόντοι
1
φιλε μου καλησπερα..την πρωτη φορα σε εμενα επαιξε μονο φραπεδακι..την δευτερη φορα επαιξε φραπεδακι με καλαμακι..και απο την τριτη τα παντα ολα...ακομα και πακετα με 2 εκτονωσεις..ερχεται και στο σπιτι σου αλλα εχει και δικο της χωρο.. :pipa1:

Για ποια μιλάμε ρε παιδιά?
 

kostasss26

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2013
Μηνύματα
117
Like
209
Πόντοι
21
Καλησπέρα σας!

Υπαρχει κανενας που έχει δοκιμάσει συγκεκριμένες κοπέλες απο yourmassage που να προσφέρουν περισσότερα απο μασαζ (για μια ξέρω ήδη) μιας και θα ήθελα κάτι διαφορετικό?

Ευχαριστώ πολύ
 

tsoukou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
635
Κριτικές
4
Like
1.420
Πόντοι
206
κανεις καποια νυξη στο τηλ για φραπε η γαμησι,η ειναι auto included  :grin: στις υπηρεσιες,ρωταω γιατι γραφει 'αυστηρα εππαγγελματικο' μασαζ  ;)
Τα παντα όλα κανει η Στεφανια παιχτη μου. Της το λες από κοντα και παιζει στα 80 για φουλ
 

Babouinos

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2015
Μηνύματα
326
Like
62
Πόντοι
1
Τα παντα όλα κανει η Στεφανια παιχτη μου. Της το λες από κοντα και παιζει στα 80 για φουλ
την εχεις πηδηξει; εχει καλη συμμετοχη στο σεξ; ο χωρος της ειναι καθαρος/περιποιημενος;



 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.798
Κριτικές
24
Like
3.850
Πόντοι
2.846
Τα παντα όλα κανει η Στεφανια παιχτη μου. Της το λες από κοντα και παιζει στα 80 για φουλ
 ... δεν  ειναι λιγο  πολλα  τα 80  για λουκουμα  με γεματουτσικα  ποδια ??? ... για μια κοπελιτσα που αν την πετυχεις σε κανα καγκουρομαγαζο  στο  περιστερι  η στο  Αιγαλεω που το  κερνας μιση μπυρα  και 2 πιτογυρα μετα το  εχεις  σπιτι και το γαμας  τσαμπα  ολο το  βραδυ με αποτελεσμα  να μην ξερεις  πως θα την στειλεις σπιτι της το πρωι ...  ε δεν ειναι λιγο πολλα  τα 80  :think: :think: :think:
 Εκτος αν καθαρισει ,  κουζινα , σαλονι , μπανιο , και βαλει και κανα σιδερο  κουρτινες και μοκετες , τοτε αλλαζει κι εγω παω πασο ....  :hi: :hi: :hi: :hi:
 

tsoukou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
635
Κριτικές
4
Like
1.420
Πόντοι
206
 ... δεν  ειναι λιγο  πολλα  τα 80  για λουκουμα  με γεματουτσικα  ποδια ??? ... για μια κοπελιτσα που αν την πετυχεις σε κανα καγκουρομαγαζο  στο  περιστερι  η στο  Αιγαλεω που το  κερνας μιση μπυρα  και 2 πιτογυρα μετα το  εχεις  σπιτι και το γαμας  τσαμπα  ολο το  βραδυ με αποτελεσμα  να μην ξερεις  πως θα την στειλεις σπιτι της το πρωι ...  ε δεν ειναι λιγο πολλα  τα 80  :think: :think: :think:
 Εκτος αν καθαρισει ,  κουζινα , σαλονι , μπανιο , και βαλει και κανα σιδερο  κουρτινες και μοκετες , τοτε αλλαζει κι εγω παω πασο ....  :hi: :hi: :hi: :hi:
Ναι την εχω καρφωσει! Κοιτα, δε λεει πολλα είναι αρκουδιτσα σε κιλα ~1,68 κοντα στα 65-70 κιλα την κοβω. Γαμιεται ευχαριστα για μια φορα μεχρι εκΕι όμως. Το μασαζ λιγο υποτονικο μου φαινεται, καμια σχεση με αγνη που σε λιωνει!

 ... δεν  ειναι λιγο  πολλα  τα 80  για λουκουμα  με γεματουτσικα  ποδια ??? ... για μια κοπελιτσα που αν την πετυχεις σε κανα καγκουρομαγαζο  στο  περιστερι  η στο  Αιγαλεω που το  κερνας μιση μπυρα  και 2 πιτογυρα μετα το  εχεις  σπιτι και το γαμας  τσαμπα  ολο το  βραδυ με αποτελεσμα  να μην ξερεις  πως θα την στειλεις σπιτι της το πρωι ...  ε δεν ειναι λιγο πολλα  τα 80  :think: :think: :think:
 Εκτος αν καθαρισει ,  κουζινα , σαλονι , μπανιο , και βαλει και κανα σιδερο  κουρτινες και μοκετες , τοτε αλλαζει κι εγω παω πασο ....  :hi: :hi: :hi: :hi:
Συμφωνω απολυτα συναδελφε. δεν τα αξιζει, την ειδα σαν μια ακομα εμπειρια.
 

christos1985

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2016
Μηνύματα
35
Κριτικές
2
Like
107
Πόντοι
0
Αγαπητέ Gari, σε ευχαριστώ που μου συστησες την Στεφανία. Αισθησιακη κοπέλα. Δυνατό, πραγματικά επαγγελματικό μασάζ και πολύς ερωτισμος. Εχω μείνει με τις καλύτερες των εντυπώσεων. παραπανω μιλάτε για αυτήν την κοπελα;
Ωραία η διαφήμιση..
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
Αγαπητέ Gari, σε ευχαριστώ που μου συστησες την Στεφανία. Αισθησιακη κοπέλα. Δυνατό, πραγματικά επαγγελματικό μασάζ και πολύς ερωτισμος. Εχω μείνει με τις καλύτερες των εντυπώσεων. παραπανω μιλάτε για αυτήν την κοπελα;
κύριε συναγωνιστά δεν σου έχω συστήσει την εν λόγω κυρία, πως θα μπορούσα άλλωστε αφού δεν την γνωρίζω και δεν επιθυμώ να την γνωρίσω
είπαμε θαρραλέος είμαι άλλα όχι καμικάζι
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
 ... δεν  ειναι λιγο  πολλα  τα 80  για λουκουμα  με γεματουτσικα  ποδια ??? ... για μια κοπελιτσα που αν την πετυχεις σε κανα καγκουρομαγαζο  στο  περιστερι  η στο  Αιγαλεω που το  κερνας μιση μπυρα  και 2 πιτογυρα μετα το  εχεις  σπιτι και το γαμας  τσαμπα  ολο το  βραδυ με αποτελεσμα  να μην ξερεις  πως θα την στειλεις σπιτι της το πρωι ...  ε δεν ειναι λιγο πολλα  τα 80  :think: :think: :think:
 Εκτος αν καθαρισει ,  κουζινα , σαλονι , μπανιο , και βαλει και κανα σιδερο  κουρτινες και μοκετες , τοτε αλλαζει κι εγω παω πασο ....  :hi: :hi: :hi: :hi:
και φτιάχνει και γιουβαρλάκια στο φτερό
 

Jim71Pan

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2016
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0

XRHTOSPETRAS75

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2012
Μηνύματα
225
Like
181
Πόντοι
1
Καλά ρε 80e για τη στεφανία το παχύδερμο η Μαρία η Μολδαβή η ζωή στο Κολωνάκι πόσα πρέπει να ζητήσουν. σας πληρώνει για να της κάνεται τέτοια διαφήμιση
 

tsoukou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
635
Κριτικές
4
Like
1.420
Πόντοι
206
Ναι την εχω καρφωσει! Κοιτα, δε λεει πολλα είναι αρκουδιτσα σε κιλα ~1,68 κοντα στα 65-70 κιλα την κοβω. Γαμιεται ευχαριστα για μια φορα μεχρι εκΕι όμως. Το μασαζ λιγο υποτονικο μου φαινεται, καμια σχεση με αγνη που σε λιωνει!
Συμφωνω απολυτα συναδελφε. δεν τα αξιζει, την ειδα σαν μια ακομα εμπειρια.
θα σε παρακαλεσω να ανακαλεσης, δες τι γραφω παραπανω...ΕΙΠΑ αρκουδιτσα και όχι για πανω από μια φορα. να ξερουμε και τι λεμε ετσι ;)
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
Καλά ρε 80e για τη στεφανία το παχύδερμο η Μαρία η Μολδαβή η ζωή στο Κολωνάκι πόσα πρέπει να ζητήσουν. σας πληρώνει για να της κάνεται τέτοια διαφήμιση
αυτή παρακάλαγε μια εποχή στο μαμπα
τελικά κάθε προϊόν έχει και την πελατεία του και σπάνια μένει στο ράφι
 

Jim71Pan

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2016
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Αγαπητέ Gari, μου κάνει εντύπωση που λες οτι δεν την γνωρίζεις. Μου ειχε φανεί πως εχεις άποψη για την Στεφανία. Ισως μου έδωσες το link κατά λάθος, αλλά το σίγουρο είναι οτι με έφτιαξες τρελά φίλε συναγωνιστή. Και πάλι, δημόσια, ενα μεγαλο ευχαριστώ
 

Jim71Pan

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2016
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Παράθεση από: gari  (28/11/16, 13:01)
πάρε εδώ 2 ώρες θα σε τρίβει και θα δώσεις 40 ευρω

Αυτά μου είχες γράψει.

(Το έστειλα και πριν με τις ανάλογες ευχαριστίες αλλά πιθανόν να μην μπορω ακόμα να στείλω ποστ με παράθεση)


** είσαι καινούργιος, διάβασε τους κανόνες πρώτα. Όχι φωτογραφίες με πρόσωπο **
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Ρε συ  jimξεκόλα πια. Αν σου αρεσει να γαμας χοντρές με 80€ με γειά σου με χαρά σου. Αλλά μην μας ζαλίζεις άλλο με το τι μπορεί να σου έδωσε ο gari και τι όχι.
 

pitpoly

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2015
Μηνύματα
75
Like
18
Πόντοι
0
Πάντως αντικειμενικά η στεφάνια ειναι μόνο για μια απόπειρα κι αυτο άμα σ αρέσουν τα κασκαντεριλικια ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom