Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81
Μαρτυράει χωρις ξυλο ο προμοτακος… καλο θα ειναι να βαζουν πιο ξύπνιους να πουλάνε την παραμύθα.. καποια πιο διακριτική τσατσα οχι σαν αυτη που εχει την ιδια επιθετική συμπεριφορά που κράζουν ολοι…
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81
Μαρτυράει χωρις ξυλο ο προμοτακος… καλο θα ειναι να βαζουν πιο ξύπνιους να πουλάνε την παραμύθα.. καποια πιο διακριτική τσατσα οχι σαν αυτη που εχει την ιδια επιθετική συμπεριφορά που κράζουν ολοι…
όποιος έχει αντίθετη άποψη από εσάς αποτελεί πρόβλημα . Εγώ περνάω καλά και θα υποστηρίξω λοιπόν.
Αν θέλεις να μαρτηρισω με ξύλο , σε προκαλώ. Δίνεις στοιχεία και έρχομαι να με δειρεισ. Έτσι προμοτορικα
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
247
Like
1.028
Πόντοι
201
όποιος έχει αντίθετη άποψη από εσάς αποτελεί πρόβλημα . Εγώ περνάω καλά και θα υποστηρίξω λοιπόν.
Αν θέλεις να μαρτηρισω με ξύλο , σε προκαλώ. Δίνεις στοιχεία και έρχομαι να με δειρεισ. Έτσι προμοτορικα
ελα με τον κωλο
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αααα εσύ ξέρεις μέχρι και τι λεφτά πήγε το μαγαζάκι ... Μέχρι και τι πελάτες έχουν. Μάλλον είσαι κάποιος ανταγωνιστής που σου έθιξαν συμφέροντα για να έχεις ασχοληθεί τόσο .
Ακυρος τελειως,δεν κανεις ουτε για τσοπανης
 
  • Like
Αντιδράσεις: Bleach

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
31
Like
4.146
Πόντοι
5.595
φαινεται ξεκαθαρα οτι υπερασπιζεσαι το Empire massage και μειωνεις και βριζεις οσους λενε γι αυτο !! Αλλα με τετοιες αδερφιστικες τακτικες, οπως το Empire εχει μεινει χωρις πελατες και πηγαν στον βροντο τοσα χιλιαρικα για τον χωρο στο π.φαληρο,ετσι κι εσυ εχεις αποτυχει..γι αυτο αλλαξτε επαγγελμα,πηγαινετε στην κτηνοτροφια,υπαρχει μεγαλη ζητηση και θα εχετε πιο σιγουρες απολαβες
To στυλ γραφης του ειναι γυναικειο, αν παρατηρησετε και το αντιπαραβαλετε με αλλες ιδιοκτητριες που κατα καιρους "τσακωνονται" (αυτες τουλαχιστον τσακωνονται φανερα με την ιδιοτητα και το φυλο τους, και προς τιμην τους) .
Δεν αφηνει τιποτα να πεσει κατω (αν ηταν αντρας θα ελεγε : σας γραφω στα αρχιδια μου αν δεν με πιστευετε), εχει τρομερη πρεμουρα να πει οτι οποιος κακολογει το Empire εχει συμφεροντα απο αλλου, θελει παντα να εχει τον τελευταιο λογο, σαν γυναικα. Μαλλον ειναι αυτη που εμπαινε παλια και παλι το επαιζε πελατης και μελος του φορουμ , μεχρι που ξεσκεπαστηκε.

Το Empire, και μονο απο την ειρωνια που βγαζουν και τις απειλες προς συναγωνιστες εχει Χ απο εμενα.
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81
To στυλ γραφης του ειναι γυναικειο, αν παρατηρησετε και το αντιπαραβαλετε με αλλες ιδιοκτητριες που κατα καιρους "τσακωνονται" (αυτες τουλαχιστον τσακωνονται φανερα με την ιδιοτητα και το φυλο τους, και προς τιμην τους) .
Δεν αφηνει τιποτα να πεσει κατω (αν ηταν αντρας θα ελεγε : σας γραφω στα αρχιδια μου αν δεν με πιστευετε), εχει τρομερη πρεμουρα να πει οτι οποιος κακολογει το Empire εχει συμφεροντα απο αλλου, θελει παντα να εχει τον τελευταιο λογο, σαν γυναικα. Μαλλον ειναι αυτη που εμπαινε παλια και παλι το επαιζε πελατης και μελος του φορουμ , μεχρι που ξεσκεπαστηκε.

Το Empire, και μονο απο την ειρωνια που βγαζουν και τις απειλες προς συναγωνιστες εχει Χ απο εμενα.
Εσύ πάλι με την περίοδο κάθε τόσο , σταματα που θες και αναλύσεις. Τι είσαι ψυχολόγος ? Που με έβγαλες και γυναίκα ? Ότι σας γράφω στα αρχιδια μου το έχω πει. Όταν μου απαντούν θα απαντώ. . Τις στιγμές που δεν έχω τι να κάνω μπαίνω εδώ και γελάω. Θα πω σε εσένα όπως και σε έναν άλλον καλώς τα αρχιδια μας αφού τα πεθύμησες. Είμαι γυναίκα το παραδέχομαι .
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81
ελα με τον κωλο
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ακυρος τελειως,δεν κανεις ουτε για τσοπανης
Ναι με τον κωλο θα έρθω . Πες εσύ που να έρθω χωρίς να χέσεις πάνω σου και θα έρθω να φάω ξύλο.
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
31
Like
4.146
Πόντοι
5.595
Εσύ πάλι με την περίοδο κάθε τόσο , σταματα που θες και αναλύσεις. Τι είσαι ψυχολόγος ? Που με έβγαλες και γυναίκα ? Ότι σας γράφω στα αρχιδια μου το έχω πει. Όταν μου απαντούν θα απαντώ. . Τις στιγμές που δεν έχω τι να κάνω μπαίνω εδώ και γελάω. Θα πω σε εσένα όπως και σε έναν άλλον καλώς τα αρχιδια μας αφού τα πεθύμησες. Είμαι γυναίκα το παραδέχομαι .
"Χρησταρα" ή Αφροδιταρα ή οπως σε λενε , γιατι κανετε τις ιδιες τακτικες που δεν απεδωσαν εδω μεσα; καντε κατι αλλο, πιο σοβαρο ισως.
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.111
Like
3.126
Πόντοι
456
Ναι με τον κωλο θα έρθω . Πες εσύ που να έρθω χωρίς να χέσεις πάνω σου και θα έρθω να φάω ξύλο.
Αφού τόχεις δίπορτο γιατί εξανίστασαι ; και μην με βάζεις τώρα να ψάχνω,αλλά δεν είναι αυτό το πρόβλημα και καλά κάνεις αφού έτσι έχεις περισσότερες ''επιλογές'' ,για άλλα πράγματα σου την πέφτουμε και μην κάνεις ότι δεν καταλαβαίνεις!
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Στο τηλέφωνο σου λένε που θα είναι το μαγαζί. Και δεν λένε Ομόνοια αλλά Ακρόπολη.
Α, εγώ είδα στην σελίδα τους που το έγραφαν … κοιτώντας τον χάρτη αυτή η Οδος βγήκε κοντά στην Πατησίων .
Αλλά όπου και να είναι σημασία έχουν οι υπηρεσίες που προσφέρουν ή θα προσφέρουν
 

gpap@13

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Νοε 2018
Μηνύματα
2.981
Κριτικές
7
Like
9.097
Πόντοι
1.336
Α, εγώ είδα στην σελίδα τους που το έγραφαν … κοιτώντας τον χάρτη αυτή η Οδος βγήκε κοντά στην Πατησίων .
Αλλά όπου και να είναι σημασία έχουν οι υπηρεσίες που προσφέρουν ή θα προσφέρουν
Γιατί φίλε. Από αρχές Πατησίων δεν βλέπεις Ακρόπολη?
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736

George Iakovidis

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.682
Κριτικές
46
Like
5.440
Πόντοι
5.646
Απο Βαλερια deluxe
Είναι όπως στη Φωτο που στέλνουν;
 

PlayJack

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2022
Μηνύματα
106
Like
291
Πόντοι
21
Εσύ πάλι με την περίοδο κάθε τόσο , σταματα που θες και αναλύσεις. Τι είσαι ψυχολόγος ? Που με έβγαλες και γυναίκα ? Ότι σας γράφω στα αρχιδια μου το έχω πει. Όταν μου απαντούν θα απαντώ. . Τις στιγμές που δεν έχω τι να κάνω μπαίνω εδώ και γελάω. Θα πω σε εσένα όπως και σε έναν άλλον καλώς τα αρχιδια μας αφού τα πεθύμησες. Είμαι γυναίκα το παραδέχομαι .
Ξεκάθαρα αυτή τη στιγμή κάνεις ζημιά στο empire και γενικά σε όλη την αλυσίδα τούς...Δεν διαφημίζεις πια... δυσφημιζεις δε το καταλαβαίνεις??Η άποψη σου δε λαμβάνεται υπόψην ούτε από 5χρονο,ρεζίλι γίνεσαι όσο το συνεχίζεις...
 

sharkds

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2014
Μηνύματα
1
Κριτικές
7
Like
78
Πόντοι
0
Ξέρουμε κάτι για εδώ; Ρώτησα και μου είπαν έρχονται και σε ξενοδοχείο.
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.111
Like
3.126
Πόντοι
456

George Iakovidis

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.682
Κριτικές
46
Like
5.440
Πόντοι
5.646
και καλύτερη ,τυπική Ρωσίδα όμως μην περιμένεις κάτι παραπάνω από συμπεριφορά και για το χέρι θέλει ένα +30
Οκ
Παρατηρώ γενικά ότι παντού τα ίδια και τα ίδια…Θα την βάλω στο πρόγραμμα
Ευχαριστώ πάντως :hi:
 

Tantrikos80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2022
Μηνύματα
90
Κριτικές
5
Like
620
Πόντοι
300
Είμαι η Βάνα .. Ελληνίδα


Καλησπέρα στο θρέντ. Αν και το θρέντ αυτό είναι το αγαπημένο μου… τελευταία δεν βγάζω άκρη…. όσο και να διαβάσω δεν βρίσκω καμία καλή περίπτωση, που αναγκάστηκα να συμβουλευτώ απόψεις από το θρέντ για τις ανεξάρτητες….
Λοιπόν.. επειδή έχω αντλήσει στο παρελθόν πολλές καλές πληροφορίες εδώ μέσα σας το χρωστώ να σας ανοίξω τα μάτια για την συγκεκριμένη….νιώθω πως σας προσφέρω χρυσό! :happy::2funny:!

Η κοπέλα στη αγγελία από πάνω είναι από τις τοπ εμπειρίες μου στον χώρο κατ´οίκων. Είναι καταρχάς αυτή στη φωτογραφεία. Το πρόσωπο τις είναι όμορφο με καταπληκτικό χαμόγελο. Διευκρίνιση… δεν είναι μοντέλε… αλλά αρκετά καλό. Ελληνίδα. Ψηλή. Τρομερά βυζιά. Καλό κώλο. 40άρα. Ήρθε στην ώρα της. Δεν τσιγκουνευτικε χρόνο/υπηρεσίες.
Αν και στο τηλέφωνο ακούστηκε σαν καθαρά callgirl και φοβήθηκα πως θα ήταν μάπα το μασάζ, τελικά είναι γνώστης του σπορ και τα έδωσε όλα. Πάρα πολύ καλό μασάζ!! Στο δεύτερο μέρος, Πίπα ακάποτη με πάθος… μετα καπότα και ανέβηκε πάνω μου και μέ´κανε βουκεφάλα!

Στα επιπλέων συν τις κοπέλας, επέμενε με ζήλο να με καταφέρει δεύτερη φορα αν και τις είπα πως δεν έπαιζε.. σχεδόν με έκανε να νιώσω άσχημα που δεν την έχυσα στο πρόσωπο χαχαχα!
Στα αρνητικά ίσως για κάποιους, έχει κανά δυό μεγάλα ταττοο. Προσωπικά αν και δεν με τρελαίνουν συνήθως, στην κοπέλα πήγαιναν και θα έλεγα πως της τονίζουν την σεξουαλικότητα της. Έχει έντονο ερωτικό χαρακτήρα!
Το ραντεβού πήγε 100€ για μία ώρα. Σίγουρα θα την ξαναδώ. Καλά μασαζογαμήσια :dancing:
 

Zak_$

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2022
Μηνύματα
169
Like
444
Πόντοι
21
Είμαι η Βάνα .. Ελληνίδα


Καλησπέρα στο θρέντ. Αν και το θρέντ αυτό είναι το αγαπημένο μου… τελευταία δεν βγάζω άκρη…. όσο και να διαβάσω δεν βρίσκω καμία καλή περίπτωση, που αναγκάστηκα να συμβουλευτώ απόψεις από το θρέντ για τις ανεξάρτητες….
Λοιπόν.. επειδή έχω αντλήσει στο παρελθόν πολλές καλές πληροφορίες εδώ μέσα σας το χρωστώ να σας ανοίξω τα μάτια για την συγκεκριμένη….νιώθω πως σας προσφέρω χρυσό! :happy::2funny:!

Η κοπέλα στη αγγελία από πάνω είναι από τις τοπ εμπειρίες μου στον χώρο κατ´οίκων. Είναι καταρχάς αυτή στη φωτογραφεία. Το πρόσωπο τις είναι όμορφο με καταπληκτικό χαμόγελο. Διευκρίνιση… δεν είναι μοντέλε… αλλά αρκετά καλό. Ελληνίδα. Ψηλή. Τρομερά βυζιά. Καλό κώλο. 40άρα. Ήρθε στην ώρα της. Δεν τσιγκουνευτικε χρόνο/υπηρεσίες.
Αν και στο τηλέφωνο ακούστηκε σαν καθαρά callgirl και φοβήθηκα πως θα ήταν μάπα το μασάζ, τελικά είναι γνώστης του σπορ και τα έδωσε όλα. Πάρα πολύ καλό μασάζ!! Στο δεύτερο μέρος, Πίπα ακάποτη με πάθος… μετα καπότα και ανέβηκε πάνω μου και μέ´κανε βουκεφάλα!

Στα επιπλέων συν τις κοπέλας, επέμενε με ζήλο να με καταφέρει δεύτερη φορα αν και τις είπα πως δεν έπαιζε.. σχεδόν με έκανε να νιώσω άσχημα που δεν την έχυσα στο πρόσωπο χαχαχα!
Στα αρνητικά ίσως για κάποιους, έχει κανά δυό μεγάλα ταττοο. Προσωπικά αν και δεν με τρελαίνουν συνήθως, στην κοπέλα πήγαιναν και θα έλεγα πως της τονίζουν την σεξουαλικότητα της. Έχει έντονο ερωτικό χαρακτήρα!
Το ραντεβού πήγε 100€ για μία ώρα. Σίγουρα θα την ξαναδώ. Καλά μασαζογαμήσια :dancing:
Μάλιστα....
Αυτό ναι!!!Είναι μια καινούργια ενδιαφέρουσα πληροφορία!!!! Θα την αξιοποιήσουμε
:hi:
 

dm_pap

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2022
Μηνύματα
110
Like
298
Πόντοι
21
Zωή ,τώρα velvet ,πριν στο joy για καιρό ώς Νίκη

. Θα την ξαναπάρω για ένα και μοναδικό λόγο,είναι από τις λίγες που περνάει όμορφα από τον α' γύρο στον β' , οι περισσότερες και κυρίως οι πιό εμφανίσημες γυρνάνε κουμπί και σου το λένε κιόλας,ότι πιό ξενέρωτο,αυτό δεν το κάνει η συγκεκριμένη πάντως!
Υπόψιν και κάτι άλλο θετικό,δεν βγάζει τιμοκατάλογο.

και καλύτερη ,τυπική Ρωσίδα όμως μην περιμένεις κάτι παραπάνω από συμπεριφορά και για το χέρι θέλει ένα +30
Φίλε @aggel2004 καλά είναι να είμαστε αντικειμενικοί με όλους και με όλες...Δεν υπονοω ότι προμοταρεις, είσαι παλιά καραβανα και συνήθως με σωστές κριτικές...Η Ζωή πάντως του silk πια ..για μια εκτόνωση με το χέρι θέλει ένα +30€ όπως η τυπική Ρωσίδα που προανεφερες. Η μόνη ίσως διάφορα είναι ότι δεν το επιδιώκει!!!Εάν όμως το ζητήσεις σου λέει εν ψυχρώ +30...:sunglasses:
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.111
Like
3.126
Πόντοι
456
Φίλε @aggel2004 καλά είναι να είμαστε αντικειμενικοί με όλους και με όλες...Δεν υπονοω ότι προμοταρεις, είσαι παλιά καραβανα και συνήθως με σωστές κριτικές...Η Ζωή πάντως του silk πια ..για μια εκτόνωση με το χέρι θέλει ένα +30€ όπως η τυπική Ρωσίδα που προανεφερες. Η μόνη ίσως διάφορα είναι ότι δεν το επιδιώκει!!!Εάν όμως το ζητήσεις σου λέει εν ψυχρώ +30...:sunglasses:
έχω καιρό να την πάρω ,ίσως το έκανε +30 όντως!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom