Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

ΑΛΕΚΟΣ223

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
247
Like
1.028
Πόντοι
201
μαγκα μου και εγω απο empire massage , εχω ακουσει τα χειροτερα και απο λαδοκορες και απο μυστες δικους μας
η τυπισσα που το εχει βριζει κ απειλει για πλακα το πελατη , το παιζει πολυ μαγκια κ ιστορια

εχω κ εγω κακη εμπειρια απο empire
δοκιμασα κανα 2 φορες αλλα μετα τελος
πεταμενα λεφτα

το empire δεν εκλεισε αλλα και που ειναι ανοιχτο αδιαφορο....
πολυ σωστα ταλες,εχουν κανει αναρτηση σε story τους στο facebook οτι εμεις τους μισουμε και θελουμε το κακο τους...στ @ρχιδια μας ,εμεις θελουμε σωστες υπηρεσιες
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
247
Like
1.028
Πόντοι
201
Περίμενε τώρα τον εκπρόσωπο τύπου του μαγαζιού που βοσκάει εδώ μέσα να σε περιλάβει!!!
ναι ειναι υπευθυνος των social το αναφερει και στα story του empire στο facebook !!! για να δουμε αν κανει καλα την δουλεια του !!!!!
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
247
Like
1.028
Πόντοι
201
Από σελίδα ινστσγμαν επιβεβαιώνονται τα λεγόμενα μου.

Υγ μην μου θυμίζεις την Εύη γιατί ήταν στάνταρ που ξέρω ότι δεν θα ξαναδώ ποτέ με τις εγκυμοσύνες μέσα
τσαμπα κοπος η μεταφορα ακροπολη ,αν συνεχισουν να προσφερουν σκετο μασαζ χωρις εξτρα,κορόιδα ειμαστε???
 

enerstoskyler

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2023
Μηνύματα
77
Like
252
Πόντοι
20
Περίμενε τώρα τον εκπρόσωπο τύπου του μαγαζιού που βοσκάει εδώ μέσα να σε περιλάβει!!!
Θελεις να σας πω που τους εχω ολους γραμμενους ;;
χαχαχαχα
στα αμπελια μου
κλανιαρηδες κ κοροιδα τελειωσανε
αντε γεια μαγκες μ
 

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
987
Κριτικές
29
Like
2.056
Πόντοι
1.416
τσαμπα κοπος η μεταφορα ακροπολη ,αν συνεχισουν να προσφερουν σκετο μασαζ χωρις εξτρα,κορόιδα ειμαστε???
Παίκτη, νομίζω πως νότια είχαν και nuru, στο οποίο προχωρούσαν.
Μπορεί να κάνω και λάθος, δεν πήγα ποτέ.
 
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
329
Like
164
Πόντοι
1

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81
Παίκτη, νομίζω πως νότια είχαν και nuru, στο οποίο προχωρούσαν.
Μπορεί να κάνω και λάθος, δεν πήγα ποτέ.
Φίλε ότι και να λένε , έχουν αναφερθεί ουκ ολίγες φορές ότι όλες προχωράνε. Από προσωπική εμπειρία αλλά και από αυτά που ακούω όλες ήταν στο ίδιο στιλ . Ναι είχαν νουρου σε ήδη πελάτες μόνο . Όσες το έκαναν είχε και παρασύνθημα. Επιπλέον σε προσωπική συνομιλία μας μου το λες και εσύ. Άρα τι λες τώρα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Περίμενε τώρα τον εκπρόσωπο τύπου του μαγαζιού που βοσκάει εδώ μέσα να σε περιλάβει!!!
Καλώς τα αρχιδια μας
 
Τελευταία τροποποίηση:

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81
ναι ειναι υπευθυνος των social το αναφερει και στα story του empire στο facebook !!! για να δουμε αν κανει καλα την δουλεια του !!!!!
Αναφέρουν εμένα ? Από πού και ως που ? Τι λες ρε μπαγλαμά . Αν εσένα δεν σου κάθονται ούτε αυτές που πληρώνεις δεν σου φταίω εγώ .
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81
μαγκα μου και εγω απο empire massage , εχω ακουσει τα χειροτερα και απο λαδοκορες και απο μυστες δικους μας
η τυπισσα που το εχει βριζει κ απειλει για πλακα το πελατη , το παιζει πολυ μαγκια κ ιστορια

εχω κ εγω κακη εμπειρια απο empire
δοκιμασα κανα 2 φορες αλλα μετα τελος
πεταμενα λεφτα

το empire δεν εκλεισε αλλα και που ειναι ανοιχτο αδιαφορο....
Φίλε δεν το έχει τύπισσα . Τύπος το έχει. Συνεπώς σε ότι λες είσαι λάθος . Τσεκαρισμενο αυτό. Όσες ρώτησα το ίδιο μου είπαν . Επίσης καμία δεν εκραξε. Εγώ όσο έχω δει μια χαρά τις βλέπω να ναι. Γι'αυτό έχουν και σταθερό προσωπικό. Η αγορά βρωμάει από μασάζ , δεν θα έφευγαν? Δεν είχαν μια κοπέλα μόνο.
Η ακρόπολη είναι για προφανείς λόγους . Αλλά λεφτά ο τουρισμός μάγκες. Και αν έχεις το πακέτο τα παίρνεις κιόλας .

Ο εκπρόσωπος τύπου εδώ. Γελάω. Ελπίζω να μου κάνουν αύξηση με την σκληρή μου δουλειά . Γιατί είναι και μαλακες και δίνουν λίγα μέχρι τώρα
 
Τελευταία τροποποίηση:

Zak_$

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2022
Μηνύματα
169
Like
444
Πόντοι
21
Φίλε δεν το έχει τύπισσα . Τύπος το έχει. Συνεπώς σε ότι λες είσαι λάθος . Τσεκαρισμενο αυτό. Όσες ρώτησα το ίδιο μου είπαν . Επίσης καμία δεν εκραξε. Εγώ όσο έχω δει μια χαρά τις βλέπω να ναι. Γι'αυτό έχουν και σταθερό προσωπικό. Η αγορά βρωμάει από μασάζ , δεν θα έφευγαν? Δεν είχαν μια κοπέλα μόνο.
Η ακρόπολη είναι για προφανείς λόγους . Αλλά λεφτά ο τουρισμός μάγκες. Και αν έχεις το πακέτο τα παίρνεις κιόλας .

Ο εκπρόσωπος τύπου εδώ. Γελάω. Ελπίζω να μου κάνουν αύξηση με την σκληρή μου δουλειά . Γιατί είναι και μαλακες και δίνουν λίγα μέχρι τώρα
Αυτός ο τύπος που λες ότι το έχει είναι ο αδερφός της τυπισσας με την πολύ μαγκιά...
Άντε αραξε παρά πέρα, νομίζετε πως μας δουλεύετε .
Δεν ασχολούμαστε γιατί αδιαφορούμε αλλά μη μας περνάτε και για χαζούς
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81
Αυτός ο τύπος που λες ότι το έχει είναι ο αδερφός της τυπισσας με την πολύ μαγκιά...
Άντε αραξε παρά πέρα, νομίζετε πως μας δουλεύετε .
Δεν ασχολούμαστε γιατί αδιαφορούμε αλλά μη μας περνάτε και για χαζούς
Σε λίγο θα μας πεις ότι ξέρεις και την γιαγιά τους . Είναι και αυτή στο κόλπο αδερφέ ? Η μήπως σου συστήθηκαν όλη η οικογένεια αν είναι η όχι ? Όπως και να έχει συμφωνούμε στο ότι το έχει άντρας με λίγα λόγια
 
Τελευταία τροποποίηση:

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
31
Like
4.146
Πόντοι
5.595
Γεια σου ρε Χρηστάρα.Περιμενουμε "αντικειμενική ενημέρωση" από τον νέο χώρο, να μας πεις πόσο πολύ προχωράνε και τι τέλεια που τα κάνουν όλα.
 

Lalito

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2019
Μηνύματα
176
Like
286
Πόντοι
21
αυτο το empire massage φαινοταν οτι θα κλεισει απο την αρχη !!! χαλια εξυπηρετηση και συμπεριφορα,φραπε εκανε μονο η Ευη αλλα μετα απο λιγο εφυγε και για 40 ευρω σκετο μετριο μασαζ χωρις τιποτα αλλο ,ισον λουκετο.Αρα θα πρεπει να δουμε το νεο galaxy τι παιζει,αν και οι φωτο απο θεραπευτριες δεν με προδιαθετουν !!! εκτος απo μια ,,,οι φωτο ειναι σε story στο instagram
Μεσα στην ανακριβειαα εισαι ρε φιλεε...η ευη εκανε κ γαμω τα μασαζ..ηταν η μονη που ηξερεεε μασαζ κ αμα της το εβγαζες το πηγαινε μεχρι τερμααα...κ καλο παιδι....τωρα εσυ που πληρωνεος κ δν σ κανουν κ τπτ...πανε μπουρδελα
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
247
Like
1.028
Πόντοι
201
Γεια σου ρε Χρηστάρα.Περιμενουμε "αντικειμενική ενημέρωση" από τον νέο χώρο, να μας πεις πόσο πολύ προχωράνε και τι τέλεια που τα κάνουν όλα.
καταλαβα,θα πεσει πολυ παραμυθι μηπως και ψαρωσουν καποιοι αφελης να πανε να κλαινε τα λεφτα τους
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
247
Like
1.028
Πόντοι
201
Μεσα στην ανακριβειαα εισαι ρε φιλεε...η ευη εκανε κ γαμω τα μασαζ..ηταν η μονη που ηξερεεε μασαζ κ αμα της το εβγαζες το πηγαινε μεχρι τερμααα...κ καλο παιδι....τωρα εσυ που πληρωνεος κ δν σ κανουν κ τπτ...πανε μπουρδελα
οτι να ναι,μεθυσμενος εισαι? ειπα με Ευη πηρα φραπε και ναι καλο μασαζ εκανε μια χαρα αυτη,αλλα ηταν η μονη,οι αλλες στο χωρο...μαπα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Bleach

ΑΛΕΚΟΣ223

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
247
Like
1.028
Πόντοι
201
Αυτός ο τύπος που λες ότι το έχει είναι ο αδερφός της τυπισσας με την πολύ μαγκιά...
Άντε αραξε παρά πέρα, νομίζετε πως μας δουλεύετε .
Δεν ασχολούμαστε γιατί αδιαφορούμε αλλά μη μας περνάτε και για χαζούς
οπως βλεπετε ουτε στο marketing τα πανε καλα..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom