Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (4 μέλη και 21 επισκέπτες)

TEXAN

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2018
Μηνύματα
65
Κριτικές
1
Like
190
Πόντοι
0
Έχει κανείς εμπειρία απο Μαρίνα ή Σόνια vip massage??
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
247
Like
1.028
Πόντοι
201
ο χωρος ναι, οι διευθυνση οχι
αυτο το empire massage φαινοταν οτι θα κλεισει απο την αρχη !!! χαλια εξυπηρετηση και συμπεριφορα,φραπε εκανε μονο η Ευη αλλα μετα απο λιγο εφυγε και για 40 ευρω σκετο μετριο μασαζ χωρις τιποτα αλλο ,ισον λουκετο.Αρα θα πρεπει να δουμε το νεο galaxy τι παιζει,αν και οι φωτο απο θεραπευτριες δεν με προδιαθετουν !!! εκτος απo μια ,,,οι φωτο ειναι σε story στο instagram
 

gpap@13

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Νοε 2018
Μηνύματα
2.981
Κριτικές
7
Like
9.097
Πόντοι
1.336
αυτο το empire massage φαινοταν οτι θα κλεισει απο την αρχη !!! χαλια εξυπηρετηση και συμπεριφορα,φραπε εκανε μονο η Ευη αλλα μετα απο λιγο εφυγε και για 40 ευρω σκετο μετριο μασαζ χωρις τιποτα αλλο ,ισον λουκετο.Αρα θα πρεπει να δουμε το νεο galaxy τι παιζει,αν και οι φωτο απο θεραπευτριες δεν με προδιαθετουν !!! εκτος απo μια ,,,οι φωτο ειναι σε story στο instagram
Δεν έκλεισε το empire. Μετακόμισε.
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81
Το Galaxy massage Athens είναι στον χώρο ( είναι το ίδιο με αλλαγή ονόματος ? ) με το Empire Massage Athens.
Από το site Empire κανονικά δωμάτια

Empire massage site έχει αλλαγή διεύθυνσης στην Γλαδστωνος 3 με τα ίδια κορίτσια .
Δεν είναι το ίδιο . Το empire μετακομίζει Ακρόπολη όπως μου είπαν. Το μαγαζί αυτό προφανώς αγοράστηκε από άλλους . Όμως πήγα και εκεί χωρίς να ξέρω τι και πώς και ενημερώθηκα τα παραπάνω. Ωστόσο παίζουν και εκεί εχτραδσκια με ασιατισες και αξιόλογο μασάζ . Αξίζει δηλαδη.
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81
αυτο το empire massage φαινοταν οτι θα κλεισει απο την αρχη !!! χαλια εξυπηρετηση και συμπεριφορα,φραπε εκανε μονο η Ευη αλλα μετα απο λιγο εφυγε και για 40 ευρω σκετο μετριο μασαζ χωρις τιποτα αλλο ,ισον λουκετο.Αρα θα πρεπει να δουμε το νεο galaxy τι παιζει,αν και οι φωτο απο θεραπευτριες δεν με προδιαθετουν !!! εκτος απo μια ,,,οι φωτο ειναι σε story στο instagram
Δεν έκλεισαν . Μεταφέρονται Ακρόπολη από Παλαιό Φάληρο. Δηλαδή ανεβαίνουν αν σκεφτείς ότι απτήν μια καλή περιοχή πάνε στην καλύτερη. Δεν νομίζω να κλείσει. Μία τέτοια κίνηση δείχνει ότι πάνε καλά και ότι υπάρχει χρήμα για τέτοιες περιοχές . Κουλούρια να πάρεις από εκεί 5 φορές επάνω πληρώνεις! Στο empire πάντα παίζανε εχτρα και σχεδόν με όλες . Λίγες οι κοπέλες που δεν έκαναν. Επίσης η Εύη έμεινε έγκυος δεν έφυγε έτσι. Έχει χιλλιο υποθει.
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81
αυτο το empire massage φαινοταν οτι θα κλεισει απο την αρχη !!! χαλια εξυπηρετηση και συμπεριφορα,φραπε εκανε μονο η Ευη αλλα μετα απο λιγο εφυγε και για 40 ευρω σκετο μετριο μασαζ χωρις τιποτα αλλο ,ισον λουκετο.Αρα θα πρεπει να δουμε το νεο galaxy τι παιζει,αν και οι φωτο απο θεραπευτριες δεν με προδιαθετουν !!! εκτος απo μια ,,,οι φωτο ειναι σε story στο instagram
Από σελίδα ινστσγμαν επιβεβαιώνονται τα λεγόμενα μου.

Υγ μην μου θυμίζεις την Εύη γιατί ήταν στάνταρ που ξέρω ότι δεν θα ξαναδώ ποτέ με τις εγκυμοσύνες μέσα
 

Συνημμένα

  • IMG_20230606_042955.jpg
    IMG_20230606_042955.jpg
    253,8 KB · Εμφανίσεις: 79
  • IMG_20230606_043010.jpg
    IMG_20230606_043010.jpg
    248,9 KB · Εμφανίσεις: 80
Τελευταία τροποποίηση:

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81
Δοκιμή με Άνθη secret massage. Ήταν χάλι μαύρο τα κλαίω ακόμα . Δούλευε και αλλού όπως είπε αλλά δεν ανέφερε όνομα
 

enerstoskyler

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2023
Μηνύματα
77
Like
252
Πόντοι
20
αυτο το empire massage φαινοταν οτι θα κλεισει απο την αρχη !!! χαλια εξυπηρετηση και συμπεριφορα,φραπε εκανε μονο η Ευη αλλα μετα απο λιγο εφυγε και για 40 ευρω σκετο μετριο μασαζ χωρις τιποτα αλλο ,ισον λουκετο.Αρα θα πρεπει να δουμε το νεο galaxy τι παιζει,αν και οι φωτο απο θεραπευτριες δεν με προδιαθετουν !!! εκτος απo μια ,,,οι φωτο ειναι σε story στο instagram
μαγκα μου και εγω απο empire massage , εχω ακουσει τα χειροτερα και απο λαδοκορες και απο μυστες δικους μας
η τυπισσα που το εχει βριζει κ απειλει για πλακα το πελατη , το παιζει πολυ μαγκια κ ιστορια

εχω κ εγω κακη εμπειρια απο empire
δοκιμασα κανα 2 φορες αλλα μετα τελος
πεταμενα λεφτα

το empire δεν εκλεισε αλλα και που ειναι ανοιχτο αδιαφορο....
 

enerstoskyler

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2023
Μηνύματα
77
Like
252
Πόντοι
20
Έχει κανείς εμπειρία απο Μαρίνα ή Σόνια vip massage??
η κυρα χρυσα εχει φερει κατι νεα φυντανια στο λαδομαγαζο της

αλλα δεν εκανα κασκαντεριλικι να δοκιμασω...
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
247
Like
1.028
Πόντοι
201
Δεν έκλεισαν . Μεταφέρονται Ακρόπολη από Παλαιό Φάληρο. Δηλαδή ανεβαίνουν αν σκεφτείς ότι απτήν μια καλή περιοχή πάνε στην καλύτερη. Δεν νομίζω να κλείσει. Μία τέτοια κίνηση δείχνει ότι πάνε καλά και ότι υπάρχει χρήμα για τέτοιες περιοχές . Κουλούρια να πάρεις από εκεί 5 φορές επάνω πληρώνεις! Στο empire πάντα παίζανε εχτρα και σχεδόν με όλες . Λίγες οι κοπέλες που δεν έκαναν. Επίσης η Εύη έμεινε έγκυος δεν έφυγε έτσι. Έχει χιλλιο υποθει.
δεν αναφερομαι στο μασαζ σπιτι απο empire αλλα στο σταθερο τους χωρο,εκει ΜΟΝΟ η Ευη επαιζε οι αλλες πλαθω κουλουρακια,τωρα αν στην ακροπολη αλλαξει κατι ,θα δειξει ,πολυ διαφημιση πεφτει ,αλλα το αποτελεμα στον πελατη μετραει !!! τι να το κανουμε το σκετο μασαζ? παμε και στο king massage,ritual massage,my massage απλο μασαζ και πιο οικονομικο !!! αλλιως πιανομαστε ΚΟΡΌΙΔΑ
 
  • Like
Αντιδράσεις: j 1973

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.111
Like
3.126
Πόντοι
456
μαγκα μου και εγω απο empire massage , εχω ακουσει τα χειροτερα και απο λαδοκορες και απο μυστες δικους μας
η τυπισσα που το εχει βριζει κ απειλει για πλακα το πελατη , το παιζει πολυ μαγκια κ ιστορια

εχω κ εγω κακη εμπειρια απο empire
δοκιμασα κανα 2 φορες αλλα μετα τελος
πεταμενα λεφτα

το empire δεν εκλεισε αλλα και που ειναι ανοιχτο αδιαφορο....
Περίμενε τώρα τον εκπρόσωπο τύπου του μαγαζιού που βοσκάει εδώ μέσα να σε περιλάβει!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom