Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81
οπως βλεπετε ουτε στο marketing τα πανε καλα..
Γιατί δεν πας να τους μάθεις εσύ ?
Αυτοί δεν τα πάνε στο μάρκετινγκ και θα τους μάθεις , αλλά και αυτοί σε εσένα πως να προχωράς στο παρασύνθημα μπας και δεν κλαίς τα λεφτά σου με μιζέρια . Ανταλλαγή υπηρεσιών.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ρε Χρήστο μην καρφώνεσαι έτσι !
Και ξανά λέω : καλώς τα αρχιδια μας . Στην προκειμένη γέρικα .
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81
καταλαβα,θα πεσει πολυ παραμυθι μηπως και ψαρωσουν καποιοι αφελης να πανε να κλαινε τα λεφτα τους
Μιλάμε είσαι βούρλο. Έχει βγει σε σελίδες κλπ η νέα ιδιοκτησία και το ζητώ κραβγαζει και εσύ ακόμα μιλάς για το Empire. Πάει έφυγε . Παρακάτω ! Σου φταίνε και οι νέοι ιδιοκτήτες τώρα και αρχίζεις να κράζεις χωρίς εμπειρία ή είσαι απλά ανίδεος και δεν ξέρεις τι λες . Από αυτό και μόνο φαίνεται ότι δεν έχεις ιδέα .

Δεν μου απαντάς όμως στο ερώτημα μου , αν σου συστήθηκε όλη η οικογένεια και ξέρεις ποιοι έχουν τι , πώς το έχουν , με ποιον , ποια τους γέννησε και ποιος είναι αδερφός ποιανού.... ???????? Μήπως λες ότι σου κατέβει ? Δώσε iban να σου περάσω ένα 50 Άρη να πας στούντιο γιατί σε θόλωσε η πολύ η αγαμία και παραλογιζεσαι.
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81
Μεσα στην ανακριβειαα εισαι ρε φιλεε...η ευη εκανε κ γαμω τα μασαζ..ηταν η μονη που ηξερεεε μασαζ κ αμα της το εβγαζες το πηγαινε μεχρι τερμααα...κ καλο παιδι....τωρα εσυ που πληρωνεος κ δν σ κανουν κ τπτ...πανε μπουρδελα
Όλες προχωρούσαν . Δεν έχει τύχει να μην προχωρήσω με κάποια έστω και σε χέρι. Απλά η Εύη το πήγαινε τέρμα , ενώ οι υπόλοιπες όχι .
 

PriveMassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
26 Νοε 2022
Μηνύματα
98
Like
38
Να σας ενημερωσουμε οτι απο αυριο ξεκινανε ολες οι διαθεσιμες θεραπευτριες μας
παρεχουμε ολα τα ειδη μασαζ

ολες οι κοπελες μας κανουν χαλαρωτικο μασαζ με λαδι σε ολο το σωμα

PRIVE MASSAGE ΑΘΗΝΑ

Ωράριο Εξυπηρέτησης πελατών
12:00 εώς 01:00
Δευτέρα έως Σαββατο

ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΛΕΙΣΤΑ

Viber : 698 097 2778


90 ΛΕΠΤΑ Body to Body / Nuru 100 Ευρώ

120 ΛΕΠΤΑ Βody to Body / Nuru 120 Ευρώ

90 ΛΕΠΤΑ LOMI LOMI 90 ΕΥΡΩ

120 ΛΕΠΤΑ LOMI LOMI 110 ΕΥΡΩ

90 ΛΕΠΤΑ Jacuzzi Massage 120 ΕΥΡΩ

120 ΛΕΠΤΑ Jacuzzi Massage 140 ΕΥΡΩ

90 ΛΕΠΤΑ Dance Massage 120 ΕΥΡΩ
 

PriveMassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
26 Νοε 2022
Μηνύματα
98
Like
38
ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΝΕΤΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ - ΘΕΡΑΠΕΥΤΡΙΕΣ ΜΑΣ
ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΜΕΝΕΣ
ΚΑΙ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΕΙΔΗ ΜΑΣΑΖ !

ΑΠΛΑ ΣΤΕΙΛΤΕ ΕΝΑ ΜΗΝΥΜΑ ΣΤΟ VIBER

Viber : 698 097 2778
 

Μουρατος

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
123
Like
252
Πόντοι
21
Τελικά η Μελίνα, η παλιά Μιλανα τα έχει κόψει τα έξτρα? Από συνάντηση που είχα ενώ κάναμε πολλά....μου είπε κομμένα τα έξτρα.
 

Christzo

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2022
Μηνύματα
37
Like
162
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιχταράδες μου. Από prive massage που βλέπω συνέχεια διαφήμιση δω, έχει δοκιμάσει κανεις; Έχει ωραίες κοπέλες…
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Πάρε τηλέφωνο και θα σου πουν. Εμένα για Ακρόπολη με ενημέρωσαν . Για να το λένε οι ίδιοι αυτό θα ισχύει ότι και αν λέμε εμείς
Στην σελίδα τους στο Ίντερνετ γράφουν Γλαδστονος 3 … κοίταξε google map
 

Christzo

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2022
Μηνύματα
37
Like
162
Πόντοι
0
Έχει δοκιμάσει κάποιος την danae_massage;
Για να μου μπει εμπειρία και προγράμματα;
Καλησπέρα φίλε. Είχα δοκιμάσει πριν 1,5 χρόνο περίπου.. είχα περάσει πολύ καλά, προχωράει φουλ.. την τελευταία φορά που βρεθήκαμε είδα κάποια άλλη, έχει πάρει πολλά κιλά αλλά συνεχίζει κανονικά δυνατά στα του αγώνα. Απο πρόσωπο δεν λέει κ πολλά πράγματα.
 

enerstoskyler

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2023
Μηνύματα
77
Like
252
Πόντοι
20
Τελικά η Μελίνα, η παλιά Μιλανα τα έχει κόψει τα έξτρα? Από συνάντηση που είχα ενώ κάναμε πολλά....μου είπε κομμένα τα έξτρα.
οχι ρε φιλε κριμα και ηθελα να το χτυπησω αυτο το μιλφακι
ξενερα...κριμα...
ευτυχως μας το ειπες κ μας εσωσες το μεροκατο να πουμε...

τι παθαινουν ολες κ το γυρνανε στη παρθενια ποτε δεν μου το δεν καταλαβα..

παει και η μιλανα το μιλφακι μπηκε στο ραφι
 

enerstoskyler

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2023
Μηνύματα
77
Like
252
Πόντοι
20
μ
Καλησπέρα παιχταράδες μου. Από prive massage που βλέπω συνέχεια διαφήμιση δω, έχει δοκιμάσει κανεις; Έχει ωραίες κοπέλες…
μαγκα μου χτυπησα το τηλ που γραφουν στο γοογλι
και βγαινει το 2ο τηλ viber της κυρα χρυσας του βιπ

οτι να ναι η τυπισσα κ αυτη
μας περνανε για μακακες με τη μπανανα στο χερι
 

Christzo

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2022
Μηνύματα
37
Like
162
Πόντοι
0
μ

μαγκα μου χτυπησα το τηλ που γραφουν στο γοογλι
και βγαινει το 2ο τηλ viber της κυρα χρυσας του βιπ

οτι να ναι η τυπισσα κ αυτη
μας περνανε για μακακες με τη μπανανα στο χερι
Ευχαριστώ πολύ φιλαράκι
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
247
Like
1.028
Πόντοι
201
Όλες προχωρούσαν . Δεν έχει τύχει να μην προχωρήσω με κάποια έστω και σε χέρι. Απλά η Εύη το πήγαινε τέρμα , ενώ οι υπόλοιπες όχι .
μεγαλο ψεμα αυτο ,μαλλον σε εβαλαν να τα λες για να τσιμπησουν πελατακια στον νεο τους χωρο,αλλα..ΔΕΝ
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
247
Like
1.028
Πόντοι
201
Γιατί δεν πας να τους μάθεις εσύ ?
Αυτοί δεν τα πάνε στο μάρκετινγκ και θα τους μάθεις , αλλά και αυτοί σε εσένα πως να προχωράς στο παρασύνθημα μπας και δεν κλαίς τα λεφτά σου με μιζέρια . Ανταλλαγή υπηρεσιών.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Και ξανά λέω : καλώς τα αρχιδια μας . Στην προκειμένη γέρικα .
φαινεται ξεκαθαρα οτι υπερασπιζεσαι το Empire massage και μειωνεις και βριζεις οσους λενε γι αυτο !! Αλλα με τετοιες αδερφιστικες τακτικες, οπως το Empire εχει μεινει χωρις πελατες και πηγαν στον βροντο τοσα χιλιαρικα για τον χωρο στο π.φαληρο,ετσι κι εσυ εχεις αποτυχει..γι αυτο αλλαξτε επαγγελμα,πηγαινετε στην κτηνοτροφια,υπαρχει μεγαλη ζητηση και θα εχετε πιο σιγουρες απολαβες
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.111
Like
3.126
Πόντοι
456
φαινεται ξεκαθαρα οτι υπερασπιζεσαι το Empire massage και μειωνεις και βριζεις οσους λενε γι αυτο !! Αλλα με τετοιες αδερφιστικες τακτικες, οπως το Empire εχει μεινει χωρις πελατες και πηγαν στον βροντο τοσα χιλιαρικα για τον χωρο στο π.φαληρο,ετσι κι εσυ εχεις αποτυχει..γι αυτο αλλαξτε επαγγελμα,πηγαινετε στην κτηνοτροφια,υπαρχει μεγαλη ζητηση και θα εχετε πιο σιγουρες απολαβες
είναι και επιθετική η λούγκρα μην χ..ω!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Bleach

tenkate

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
110
Like
276
Πόντοι
21
είναι και επιθετική η λούγκρα μην χ..ω!
Μαρτυράει χωρις ξυλο ο προμοτακος… καλο θα ειναι να βαζουν πιο ξύπνιους να πουλάνε την παραμύθα.. καποια πιο διακριτική τσατσα οχι σαν αυτη που εχει την ιδια επιθετική συμπεριφορά που κράζουν ολοι…
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81
φαινεται ξεκαθαρα οτι υπερασπιζεσαι το Empire massage και μειωνεις και βριζεις οσους λενε γι αυτο !! Αλλα με τετοιες αδερφιστικες τακτικες, οπως το Empire εχει μεινει χωρις πελατες και πηγαν στον βροντο τοσα χιλιαρικα για τον χωρο στο π.φαληρο,ετσι κι εσυ εχεις αποτυχει..γι αυτο αλλαξτε επαγγελμα,πηγαινετε στην κτηνοτροφια,υπαρχει μεγαλη ζητηση και θα εχετε πιο σιγουρες απολαβες
Αααα εσύ ξέρεις μέχρι και τι λεφτά πήγε το μαγαζάκι ... Μέχρι και τι πελάτες έχουν. Μάλλον είσαι κάποιος ανταγωνιστής που σου έθιξαν συμφέροντα για να έχεις ασχοληθεί τόσο .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom