Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Εσένα σου ήρθε τελικά η Ηλιάνα και έχεις άποψη ; Γιατί εγώ δεν βλέπω αυτά που λέει να ισχύουν. Ναι που είναι ο αλπούλα, να μας πει και αυτος αν έχει κάνει .... Όπως ο old dog.
Ναι, κι εχω γράψει, όταν ήταν ως Νεφέλη:
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
τώρα διάβασα ότι με αναφέρανε!
Χαμπάρι δεν είχα πάρει!
:cheesy::cheesy:
Εν τω μεταξύ μάλλον τον μπάναραν, αλλά αντε να το πάρεις χαμπάρι χωρίς την ένδειξη οτι εχει μπαναριστεί.
Πάλι καλά που πρόσθεσαν τα gifs στα ποστς που ειναι πιο χρήσιμο
 

mariosr125

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2014
Μηνύματα
195
Κριτικές
3
Like
384
Πόντοι
21
Ρε φίλε δεν είπαμε για τα εξτρα. Αλλά ο τρόπος που αφηγείται το στάδιο της πληρωμής είναι ψέμα. Είναι δυνατόν η κοπέλα να έκατσε να γαμηθεί και να του είπε στη ουσία, δώσε ότι θες. Είπαμεεεεεεε
Ναι ρε μυστη συμφωνώ στο σχόλιο σ αλα ειναι γυναίκες μπορει και το εκανε επίτηδες γ ν δει κ πως θα αντιδράσω και ν νομιζω εγω οτι με ερωτεύτηκε
 

rageo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
322
Like
128
Πόντοι
1
Κορινα από empire έχει κανείς εμπειρια;φαίνεται πολύ καλη
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.731
Κριτικές
15
Like
6.455
Πόντοι
8.345
Είναι πιο χοντρή σε σχέση με τη φωτό. Από μασάζ, άπλωμα λαδιού για να πάρεις μαύρισμα.
Αλλά, στα εξτρά, καλύτερα και φτηνότερα σε σχέση με την άλλη, το καυλάκι του γραφείου!
την Αλεξανδρα εννοουσες καυλακι?
 
  • Like
Αντιδράσεις: LION7
Δ

Διαγραμμένο μέλος 79062

Επισκέπτης
Επικοινωνια με empire μεσο viber.....απαραδεκτη συμπεριφορα με τουπέ. Ας σκεφτούν οτι αυτη την εβδομάδα μπορει να έχουν λιγο παραπάνω δουλειά αλλά απο Γενάρη θα στέλνουν μηνυματα πάλι....
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.658
Like
5.451
Πόντοι
2.306
Επικοινωνια με empire μεσο viber.....απαραδεκτη συμπεριφορα με τουπέ. Ας σκεφτούν οτι αυτη την εβδομάδα μπορει να έχουν λιγο παραπάνω δουλειά αλλά απο Γενάρη θα στέλνουν μηνυματα πάλι....
Εδώ ρε εμένα επειδή 2 φορές ζήτησα αν έχει κενό μια κοπέλα και δεν είχε μου την είπε ότι στέλνω και παίζω και είπε και ότι αν συνεχίσω θα υπάρξει πρόβλημα και ότι δεν θέλω να υπάρξει πρόβλημα
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 79062

Επισκέπτης
Εδώ ρε εμένα επειδή 2 φορές ζήτησα αν έχει κενό μια κοπέλα και δεν είχε μου την είπε ότι στέλνω και παίζω και είπε και ότι αν συνεχίσω θα υπάρξει πρόβλημα και ότι δεν θέλω να υπάρξει πρόβλημα
για πολλες κλωτσιες....
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.658
Like
5.451
Πόντοι
2.306
για πολλες κλωτσιες....
Μου έστειλε και ηχητικό η γαμιολα στο γραφείο ότι θα μιλάει όπως θέλει και με έχουν για μλκ στο γραφείο!!! Ολο αυτο έγινε βέβαια επειδή νόμιζαν ότι καβλαντιζω ενώ απλά μπορούσαν να με μπλοκάρουν. Την στόλισα καταλλήλως βέβαια την κυρία...
 

Stelios_el_Conquistador

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2016
Μηνύματα
68
Κριτικές
16
Like
580
Πόντοι
310
…και μετά φέρνεις κ τους φίλους σου και γίνεται όργιο Ρωμαϊκό… και μετά εκείνες φέρνουν και τις φίλες τους και πέφτει μπριζόλα σπάλα φουλ τελεβιζιόν… ρε φίλε πλάκα μας κάνεις; Πάρε call girl
γέλασα με την ψυχή μου Θαγκ, νάσαι καλα!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 79062

Επισκέπτης
Επικοινωνια με empire μεσο viber.....απαραδεκτη συμπεριφορα με τουπέ. Ας σκεφτούν οτι αυτη την εβδομάδα μπορει να έχουν λιγο παραπάνω δουλειά αλλά απο Γενάρη θα στέλνουν μηνυματα.
Να ζητήσω συγγνώμη από το γραφείο και όσους πιθανόν μπέρδεψα , σχετικά με την ανάρτηση μου για το EMPIRE MASSAGE.
Μπέρδεψα τα ονόματα.....αναφέρομουν σε άλλο γραφείο που από ότι έμαθα πλέον έχει κλείσει.
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
361
Like
1.983
Πόντοι
201
Να ζητήσω συγγνώμη από το γραφείο και όσους πιθανόν μπέρδεψα , σχετικά με την ανάρτηση μου για το EMPIRE MASSAGE.
Μπέρδεψα τα ονόματα.....αναφέρομουν σε άλλο γραφείο που από ότι έμαθα πλέον έχει κλείσει.
Αφού έχει κλείσει πως σου απάντησαν με τουπέ;
 

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
1.995
Κριτικές
47
Like
7.290
Πόντοι
5.646
Στο joy σαν Ιωάννα ήταν. Κάνε μια αναζήτηση πάνω. Μέχρι φουλ.
Ποσο όμως το φουλ;Και στο joy όταν την είχα δει σε φωτό δεν ήταν και κάτι το εντυπωσιακό σε φωτο.Αν λέμε για την ίδια.Στρογγυλοπροσωπη σώμα δε φαινόταν.Αλλα αν δε κάνω λάθος έχει περάσει από γραφείο call girls παλαιότερα...
 

xlm

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Σεπ 2018
Μηνύματα
1.638
Κριτικές
78
Like
7.485
Πόντοι
17.436
Ποσο όμως το φουλ;Και στο joy όταν την είχα δει σε φωτό δεν ήταν και κάτι το εντυπωσιακό σε φωτο.Αν λέμε για την ίδια.Στρογγυλοπροσωπη σώμα δε φαινόταν.Αλλα αν δε κάνω λάθος έχει περάσει από γραφείο call girls παλαιότερα...

Ποιο γραφείο;
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
Ποσο όμως το φουλ;Και στο joy όταν την είχα δει σε φωτό δεν ήταν και κάτι το εντυπωσιακό σε φωτο.Αν λέμε για την ίδια.Στρογγυλοπροσωπη σώμα δε φαινόταν.Αλλα αν δε κάνω λάθος έχει περάσει από γραφείο call girls παλαιότερα...
Φουλ όταν λες; Κανονικά όλα ; Ή θα φάω φολα ;
Φουλ κανονικά με 120€


Από εμφάνιση συμπαθητική.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 79062

Επισκέπτης
Αφού έχει κλείσει πως σου απάντησαν με τουπέ;
Απαντησαν στο viber και αφου μου ειπαν οτι δεν στελνουν φωτογραφιες κτλ στο κλεισιμο της κουβεντας με ενημερωσαν οτι για αυτο το διαστημα δεν δουλευει το γραφειο.
Επαναλαμβανω....οχι το EMPIRE (οπως κατα λαθος εγραψα σε προηγουμενη αναρτηση) αλλο γραφειο που εμφανιζοταν και στο instagram.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν mod:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom