Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

scola

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2021
Μηνύματα
143
Like
153
Πόντοι
1
Να σας ενημερώσω

Θα είμαι διαθέσιμη για βραδινά μασάζ και late night
καθημερινά και ΣΚ
και για αποτρίχωση αντρών !

Από 22 Δεκεμβρίου μέχρι 30 Γενάρη

Για να κλείσετε συνεδρια μασάζ μαζί μου

προσφέρω όλα τα είδη massage με εμπειρία 20 ετών

Καλέστε η στείλτε μήνυμα viber

Στο 698 0 280 270
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:



Να σας ενημερώσω οτι μπορείτε να μας ακολουθείτε
στο FaceBook + Instagrams

Ενημερωθείτε για τη διαθεσιμότητα και για τα είδη μασάζ :

Ρενατα , Χρυση , Άννα , Χριστίνα , Ισμηνη , Ιωάννα , Έλενα , Αλεξάνδρα ,Δήμητρα , Χρύσα..Αριάδνη
Μαρινα , μελινα

Κάθε Μήνα το γραφείο μου ανανεώνεται με νέες θεραπεύτριες

Στοιχεία Επικοινωνίας Τηλέφωνο & Viber :

698 0 280 270

6980972778

μασάζ στο χώρο σας η σε οποιαδήποτε ξενοδοχείο Αθήνα κ Πειραιά

Εύχομαι Καλές Γιορτές με υγεία και αγάπη .
πειτε μας ακριβως τι υπηρεσιες προσφερουν τα κοριτσια... μεταξυ μας ειμαστε
 

arfo35

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
44
Κριτικές
2
Like
46
Πόντοι
0
Εχω στειλει μήνυμα στο viber απο το μεσημέρι αλλα ακομα απαντηση δεν πηρα
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
994
Κριτικές
4
Like
3.379
Πόντοι
446
Μετά από καιρό ψώνια από velvet ... και μου ήρθε Osmose... Ήμαρτον με αυτές τις μεταγραφές.. και έλεγα τι μου θυμίζει μόλις ήρθε σπίτι... Άννα απο velvet παλιά Μελίνα απο Osmose.. τα υπόλοιπα λίγο - πολύ γνωστά. :hi:
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Vip Άννα

ειχα τρελες καυλες απο το πρωι στελνω μνμ στη χρυσα μου στέλνει της κοπέλες ειμουν σ φαση δε μπορούσα ν αποφασίσω τελικα μου εκανε κλικ η αννα , παω δωματιάκι κανω το μπανάκι μου αουα να ειμαι σενιε πενιε ερχετε χτυπάει τη πόρτα , χαιρετιόμαστε η κοπελα μου αρεσε πολύ εμένα και πρωσοπο κ σώμα ηταν ντυμένη μέχρι το λαιμό και μου περασε απο το μυαλό οτι θα ειναι στα δεν , με ρώτησε τη θες ν κάνουμε και της λέω κανε ενα μπανακι κ βλεπουμε χαμογελαει ελα πες μ και της κανε εσυ το μπανακι σ να εισαι ποιο ανετα κ πηγε γ μπανακι οπου μετα απο λιγο μπηκα κ γω στο ντουζ μαζι της εκει επεσε χαμουρεμα Και συνεχίστηκε στο κρεβατι με μια ωραια πιπουλα την εγλυψα και γω με τη συρα μ και μετά ξεκινήσαμε ενα σετ απο ολες της κλασικές στάσεις οπου τελείωσα στον σκουφο , μετα μπανακι εκι πιασαμε κουβεντουλα κ αρχισε ν μ κανει μασαζ απο μπροστα ηταν τοσο καυλιαρα που μ τον επιανε κ οπος την εβλεπα με ξανακαυλωσα καποτα μπαμ κ ξεκινησαμε κ παλη , τελοσπαντον περασαμε κ οι δυιο τελεια της εδωσα τα 60 και τη ρωτησα τι εχτρα σ ωφειλου κ μ λεει δε ξερω ν σ πω μαζι σ περασα τελεια κ το ηθελα σε αλα ραντεβού δεν προχωράω οποτε δε ξερω τη ν σ πω και απο μονος μ μιας κ ηταν δυο γυροι σφυριλατησματος της εδωσα αλα 60 ευρο
το τερμάτισες τύπε! Εύγε!
 

mariosr125

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2014
Μηνύματα
195
Κριτικές
3
Like
384
Πόντοι
21
Εχεις μεγαλη φαντασια ρε φιλε. Μπραβο σου!
Καλησπέρα μυστη οι κριτικές μ δεν ειναι ψεματα αν δεις εχω κ κριτικες που σχολιαζω αρνιτικα κοπελες που είναι στα δεν κ δεν έχω κανει τπτ
???
 

Menelaos#

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2021
Μηνύματα
34
Like
104
Πόντοι
0
Μετά από αποχή από μασάζ αλλά και ενημέρωση από εδώ .... ( Σπάνια έμπαινα ) ξανά άρχισα το άθλημα μετά από σχέση . Θα παραθέσω λίγες εμπειρίες που απέκτησα απτις λαδοκορες
Μου αρέσουν τα σκυλιά γι'αυτό και οι συγκεκριμένες επιλογές .

Τεα : μεγάλο στήθος ,σκληρό πρόσωπο , βαθιά πίπα , καλό body to body με ωραίο body ? εστιάζει παραπάνω στο παρασύνθημα και χάνει λίγο απτό μασάζ αλλά συνολική εμπειρία καλή .


Ελένη Empire: μεγάλο στήθος , φοβερος κωλος , καυλοφατσα , πίπα δυνατή πολύ σάλιο, καλό body to body, και εδώ εστίαση στην πίπα κ χάνουμε μασάζ αλλά πολύ καλή εμπειρία στο σύνολο , ίσως προχωράει.

Δήμητρα Άττικα: καλό μασάζ , μόνο χέρι , πολύ ευγενική αντιμετώπιση... Το λέω γιατί μερικές όταν ζητάς καλαμάκι το παίζουν ιστορία .

Χριστίνα 4you: μόνο μασάζ , πολύ καλό μασάζ . ( Αν θες μόνο αυτό η ιδανική )

Μαρία Crystal: γλυκό πρόσωπο ( στις φωτό φαίνονταν πιο σκληρή ) ωραίο σωματακι κ κωλαρακι , χαλαρό μασαζάκι με γδυσιμο πίπα κ παιχνίδι. Πιο παιχνιδιαρα για τα γούστα μου , αλλά προφανώς δεν με χάλασε κιόλας.

Οι προηγούμενες 10 μέρες μου.
Καλες εμπειρίες συναγωνιστές .
 
Εγγρ.
31 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.058
Κριτικές
2
Like
2.401
Πόντοι
456
Vip Άννα

ειχα τρελες καυλες απο το πρωι στελνω μνμ στη χρυσα μου στέλνει της κοπέλες ειμουν σ φαση δε μπορούσα ν αποφασίσω τελικα μου εκανε κλικ η αννα , παω δωματιάκι κανω το μπανάκι μου αουα να ειμαι σενιε πενιε ερχετε χτυπάει τη πόρτα , χαιρετιόμαστε η κοπελα μου αρεσε πολύ εμένα και πρωσοπο κ σώμα ηταν ντυμένη μέχρι το λαιμό και μου περασε απο το μυαλό οτι θα ειναι στα δεν , με ρώτησε τη θες ν κάνουμε και της λέω κανε ενα μπανακι κ βλεπουμε χαμογελαει ελα πες μ και της κανε εσυ το μπανακι σ να εισαι ποιο ανετα κ πηγε γ μπανακι οπου μετα απο λιγο μπηκα κ γω στο ντουζ μαζι της εκει επεσε χαμουρεμα Και συνεχίστηκε στο κρεβατι με μια ωραια πιπουλα την εγλυψα και γω με τη συρα μ και μετά ξεκινήσαμε ενα σετ απο ολες της κλασικές στάσεις οπου τελείωσα στον σκουφο , μετα μπανακι εκι πιασαμε κουβεντουλα κ αρχισε ν μ κανει μασαζ απο μπροστα ηταν τοσο καυλιαρα που μ τον επιανε κ οπος την εβλεπα με ξανακαυλωσα καποτα μπαμ κ ξεκινησαμε κ παλη , τελοσπαντον περασαμε κ οι δυιο τελεια της εδωσα τα 60 και τη ρωτησα τι εχτρα σ ωφειλου κ μ λεει δε ξερω ν σ πω μαζι σ περασα τελεια κ το ηθελα σε αλα ραντεβού δεν προχωράω οποτε δε ξερω τη ν σ πω και απο μονος μ μιας κ ηταν δυο γυροι σφυριλατησματος της εδωσα αλα 60 ευρο
Φίλε έχει καθόλου στήθος αυτή??γτ από φάτσα που είδα κ σώμα φαίνεται καβλακι..έχει δικό της χώρο η σε χοτελ την πήρες???
 

krokalas13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2019
Μηνύματα
629
Κριτικές
2
Like
1.445
Πόντοι
206
Αλήθεια λέει μίλησα κ γω στη Χρύσα μ πε κάνει εξτρα αυτή η Άννα..
Ρε φίλε δεν είπαμε για τα εξτρα. Αλλά ο τρόπος που αφηγείται το στάδιο της πληρωμής είναι ψέμα. Είναι δυνατόν η κοπέλα να έκατσε να γαμηθεί και να του είπε στη ουσία, δώσε ότι θες. Είπαμεεεεεεε
 
Εγγρ.
31 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.058
Κριτικές
2
Like
2.401
Πόντοι
456
Ρε φίλε δεν είπαμε για τα εξτρα. Αλλά ο τρόπος που αφηγείται το στάδιο της πληρωμής είναι ψέμα. Είναι δυνατόν η κοπέλα να έκατσε να γαμηθεί και να του είπε στη ουσία, δώσε ότι θες. Είπαμεεεεεεε
Καλά ναι υπερβολικό..δε χαρίζουν καστανο αυτές
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Εγγρ.
31 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.058
Κριτικές
2
Like
2.401
Πόντοι
456
....αλλά έπεσε στον έρωτα του και δεν υπήρχε χρέωση για τα έξτρα,σωστά?
Μπορεί να την πάρω σήμερα κ γω..αλλά γύρισε ο δικός μ έρωτας η Χριστίνα χχχ κ είναι διλλημα..έχω όμως περίεργια να δω τι ψάρια πιάνει η Άννα..κ φαντάσου να πας να περιμένεις να ρίξεις κ κάνα γαμησι κ να φας άκυρο κ να μείνεις μόνος στο μασάζ ?Να αυτά δεμπορωω
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Μπορεί να την πάρω σήμερα κ γω..αλλά γύρισε ο δικός μ έρωτας η Χριστίνα χχχ κ είναι διλλημα..έχω όμως περίεργια να δω τι ψάρια πιάνει η Άννα..κ φαντάσου να πας να περιμένεις να ρίξεις κ κάνα γαμησι κ να φας άκυρο κ να μείνεις μόνος στο μασάζ ?Να αυτά δεμπορωω
επειδή έχω δει πολλά σε αυτό το νήμα κρατάω επιφυλάξεις πάντα σε μέλη-αλεξιπτωτιστές!
 

Firstblood

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2020
Μηνύματα
5
Like
4
Πόντοι
0
Τεα και τεα τα ιδια και τα ιδια.
Απο deluxe εχω φαει φολα .
 
Εγγρ.
31 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.058
Κριτικές
2
Like
2.401
Πόντοι
456
Έστειλα μνμ πήγαμε να κανονίσουμε για Άννα vip κ από μια φάση κ μετά καμία απάντηση..ούτε στο τηλ τπτ..η καριολα η διαχειριστρια δε ξέρω τι έπαθε πραγματικά απαράδεκτη συμπεριφορά!!να ξέρετε απλά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom