Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (1 μέλη και 27 επισκέπτες)

Dildo Baggins

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2019
Μηνύματα
215
Κριτικές
28
Like
1.337
Πόντοι
2.391
Μολις πηρα Χριστινα απο Οσμοσε..μετα την ακυρωση απο Εσμεραλντα. Εκτος του οτι δεν μου εκανε μασαζ, (μου εκανε 5 λεπτα) μετα απλα μου πηρε μια πιπα και μιυ πηρε 90 ευρω.. (δεν ειχε ρεστα 20ρικο).. τα κλαιω ακομα
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
Μολις πηρα Χριστινα απο Οσμοσε..μετα την ακυρωση απο Εσμεραλντα. Εκτος του οτι δεν μου εκανε μασαζ, (μου εκανε 5 λεπτα) μετα απλα μου πηρε μια πιπα και μιυ πηρε 90 ευρω.. (δεν ειχε ρεστα 20ρικο).. τα κλαιω ακομα
μα εισαστε χαζοι,ρε πουστη μου...αντι να την βαλεις να σε τριβει για 40 λεπτα και να πιανεις οτι πιανεις,τσιμπησες με το που τον εβαλε στο στομα και μετα ερχεσαι εδω να κλαφτεις... Ηθελέστα και παθέστα :confused:
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.115
Like
3.132
Πόντοι
456
Μολις πηρα Χριστινα απο Οσμοσε..μετα την ακυρωση απο Εσμεραλντα. Εκτος του οτι δεν μου εκανε μασαζ, (μου εκανε 5 λεπτα) μετα απλα μου πηρε μια πιπα και μιυ πηρε 90 ευρω.. (δεν ειχε ρεστα 20ρικο).. τα κλαιω ακομα
και να πεις ότι δεν τα έχουμε πει 100 φορές για οσμοσε ! οπότε ευχαριστούμε για την πληροφορία και πας κουβά μαζί με δεκάδες άλλους αν αυτό σε παρηγορεί!
 

vipmassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Οκτ 2020
Μηνύματα
270
Like
306
Να σας ενημερώσω

Θα είμαι διαθέσιμη για βραδινά μασάζ και late night
καθημερινά και ΣΚ
και για αποτρίχωση αντρών !

Από 22 Δεκεμβρίου μέχρι 30 Γενάρη

Για να κλείσετε συνεδρια μασάζ μαζί μου

προσφέρω όλα τα είδη massage με εμπειρία 20 ετών

Καλέστε η στείλτε μήνυμα viber

Στο 698 0 280 270
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:



Να σας ενημερώσω οτι μπορείτε να μας ακολουθείτε
στο FaceBook + Instagrams

Ενημερωθείτε για τη διαθεσιμότητα και για τα είδη μασάζ :

Ρενατα , Χρυση , Άννα , Χριστίνα , Ισμηνη , Ιωάννα , Έλενα , Αλεξάνδρα ,Δήμητρα , Χρύσα..Αριάδνη
Μαρινα , μελινα

Κάθε Μήνα το γραφείο μου ανανεώνεται με νέες θεραπεύτριες

Στοιχεία Επικοινωνίας Τηλέφωνο & Viber :

698 0 280 270

6980972778

μασάζ στο χώρο σας η σε οποιαδήποτε ξενοδοχείο Αθήνα κ Πειραιά

Εύχομαι Καλές Γιορτές με υγεία και αγάπη .
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.524
Like
3.831
Πόντοι
456
Μολις πηρα Χριστινα απο Οσμοσε..μετα την ακυρωση απο Εσμεραλντα. Εκτος του οτι δεν μου εκανε μασαζ, (μου εκανε 5 λεπτα) μετα απλα μου πηρε μια πιπα και μιυ πηρε 90 ευρω.. (δεν ειχε ρεστα 20ρικο).. τα κλαιω ακομα
Πως το καταφερες αυτο ρε φιλε?Το οικονομικο εννοω ,ποσα της εδωσες και δεν ειχε ρεστα?
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
Η νταρια που ήταν στο Athens massage γνωρίζει κανείς που ειναι;
 

Silver moon

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην ομάδα. Έχω μείνει ανενεργός από το χώρο σχεδόν 2 χρόνια λόγω της κατάστασης και λόγω μιας προσωπικής μου απώλειας. Πλέον λέω να ξαναδοκιμάσω κάτι οπότε θα ήθελα τα φώτα σας καταρχάς για μία κοπέλα. Η Χριστίνα του deluxe που φαίνεται στην φώτο στο ίνστα προχωράει καθόλου? Δεν με ενδιαφέρει να φτάνει στο σεξ. Διάβασα για Χριστίνα deluxe αλλά δεν ξέρω αν είναι αυτή. Μετά από τόσο καιρό θα ήθελα να κάνω με κάποια που να μου αρέσει εμφανισιακά. Οπότε όποιος θέλει να βοηθήσει καλοπροαιρετα ας το κάνει εδώ ή ινμποξ.
Ναι προχωράει είναι Ρουμάνα δεν είναι ελληνιδα
 

Evgeni2

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2020
Μηνύματα
107
Like
236
Πόντοι
21
ΝΑ ΦΑΤΕ ΧΩΡΙΣ ΕΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΜΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΜΕΙΝΕΤΕ ΝΗΣΤΙΚΕΣ . ΕΧΟΥΜΕ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΕΠΑΝΕΙΛΛΗΜΕΝΩΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΧΕΤΕ ΓΡΑΨΕΙ ΣΤΑ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΑ ΤΩΝ ΥΠΟΔΗΜΑΤΩΝ ΣΑΣ .ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΣΑΣ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΑ ΥΠΟΔΗΜΑΤΑ .ΟΤΑΝ ΕΜΠΕΔΩΣΕΤΕ ΟΤΙ ΟΤΑΝ Ο ΠΕΛΑΤΗΣ ΡΩΤΑΕΙ , ΕΣΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΑΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΚΕΡΔΙΣΕΤΕ Ή ΝΑ ΤΟΝ ΚΡΑΤΗΣΕΤΕ , ΤΟΤΕ ΤΑ ΞΑΝΑΛΕΜΕ.
Και γω μία από τα ίδια, αν και έχω πάρει 2 φορές από το συγκεκριμένο γραφείο. Την τελευταία φορά που κάλεσα το γραφείο ήταν πριν 12 μέρες περίπου και ζήτησα από την "κυρία" να μου στείλει στο viber τις διαθέσιμες κοπέλες. Η απάντησή της ήρθε μετά από μισή ώρα, με δύο κοπέλες μόνο, οι οποίες δεν με άρεσαν και ζήτησα να με στείλει τις κοπέλες που θα ήταν διαθέσιμες την επόμενη μέρα γιατί λογικό ήταν να μην υπάρχουν πολλές επιλογές γιατί ήταν προχωρημένη η ώρα. Δεν έλαβα ποτέ άλλο μήνυμα και με άφησε στο "περίμενε". Ίσως να νόμιζε ότι δεν είχα σκοπό να κλείσω ραντεβού και απλά ήθελα να τον παίξω με τις φωτογραφίες. Τι να πω, απαράδεκτη αντιμετώπιση γιατί όπως είπα είχα ξαναπάρει από το συγκεκριμένο γραφείο.
 

Evgeni2

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2020
Μηνύματα
107
Like
236
Πόντοι
21
VIP
Ρενάτα (δεν την ξέρω λέει κάτι?), Χρυσή (πολύ πολύ πολύ καλή), Άννα (δεν την ξέρω λέει κάτι?), Χριστίνα (καλή), Ισμήνη (πολύ πολύ πολύ καλή), Ιωάννα (καλή), Έλενα (πολύ καλή), Αλεξάνδρα (καλή), Δήμητρα (δεν την ξέρω λέει κάτι?), Αριάδνη (πολύ πολύ πολύ καλή), Μαρίνα (δεν την ξέρω λέει κάτι?), Μελίνα (δεν την ξέρω λέει κάτι?)

DELUXE
Αλεξάνδρα καλό μασάζ αλλά μέχρι εκεί

JOY
Άννα (πολύ καλή)

όπου πολύ ανάλογα με την επανάληψη δηλώνεται το πόσο ικανοποιημένος έμεινα από το τελικό αποτέλεσμα :wink:, γιατί αποτέλεσμα υπήρξε είτε έχω βάλει 1 πολύ ή περισσότερα πολύ :wink:

Όπου να ναι θα πεταχτεί και ο Περαματιώτης (σαν την τσουτσου) με την χολή του (σε αυτό είναι καλός γατί από κριτικές μάπα )
Η Άννα από joy δουλεύει ακόμα; Με είχαν πει ότι σταμάτησε.
 

Evgeni2

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2020
Μηνύματα
107
Like
236
Πόντοι
21
Εύχομαι σε όλους Καλά Χριστούγεννα!
 

vipmassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Οκτ 2020
Μηνύματα
270
Like
306
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ - ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ

Ακολουθήστε μας στα κοινωνικά δίκτυα



INSTAGRAM Name : VipMassagegr

Login • Instagram

-------------------------------------------------------------------------------
FACEBOOK PAGE NAME : VipMassageChrysa

Aanmelden of registreren om te bekijken

---------------------------------------------------------------------------------------

Θα είμαι διαθέσιμη για βραδινά μασάζ και late night
καθημερινά και ΣΚ
και για αποτρίχωση αντρών !
μέχρι 30 Γενάρη 2022

-----------------------------------------------------------------------------------

ΤΗΛ & VIBER : 698 0 280 270 - 6980972778

www.VipMassage.gr
 

gamisteross

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2017
Μηνύματα
27
Like
116
Πόντοι
0
guys ειδα ilovemassage ενα μαυρομαλλικο τυπου goth, τη μαγδα. εχει κανεις εμπειρια;
 

Dildo Baggins

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2019
Μηνύματα
215
Κριτικές
28
Like
1.337
Πόντοι
2.391
Πως το καταφερες αυτο ρε φιλε?Το οικονομικο εννοω ,ποσα της εδωσες και δεν ειχε ρεστα?

Πως το καταφερες αυτο ρε φιλε?Το οικονομικο εννοω ,ποσα της εδωσες και δεν ειχε ρεστα?
ρε φιλε ειχα 2 πενηνταρικα και ειχε 10 ρεστα...γενικα καταλαβαινω οτι ολοι κραζετε αλλα ολοι εχουνε φαει φολα..και οτν εχεις καβλες δεν σκεφτεσαι καθαρα
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.658
Like
5.451
Πόντοι
2.306
ρε φιλε ειχα 2 πενηνταρικα και ειχε 10 ρεστα...γενικα καταλαβαινω οτι ολοι κραζετε αλλα ολοι εχουνε φαει φολα..και οτν εχεις καβλες δεν σκεφτεσαι καθαρα
Φίλε όλοι την έχουμε πατήσει στις καβλες μας αλλά για το osmose το φωνάζουμε πολύ καιρό τώρα. Δεν προσφέρουν και καλές υπηρεσίες ειναι μάπα το γραφείο
 

mariosr125

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2014
Μηνύματα
195
Κριτικές
3
Like
384
Πόντοι
21
Vip Άννα

ειχα τρελες καυλες απο το πρωι στελνω μνμ στη χρυσα μου στέλνει της κοπέλες ειμουν σ φαση δε μπορούσα ν αποφασίσω τελικα μου εκανε κλικ η αννα , παω δωματιάκι κανω το μπανάκι μου αουα να ειμαι σενιε πενιε ερχετε χτυπάει τη πόρτα , χαιρετιόμαστε η κοπελα μου αρεσε πολύ εμένα και πρωσοπο κ σώμα ηταν ντυμένη μέχρι το λαιμό και μου περασε απο το μυαλό οτι θα ειναι στα δεν , με ρώτησε τη θες ν κάνουμε και της λέω κανε ενα μπανακι κ βλεπουμε χαμογελαει ελα πες μ και της κανε εσυ το μπανακι σ να εισαι ποιο ανετα κ πηγε γ μπανακι οπου μετα απο λιγο μπηκα κ γω στο ντουζ μαζι της εκει επεσε χαμουρεμα Και συνεχίστηκε στο κρεβατι με μια ωραια πιπουλα την εγλυψα και γω με τη συρα μ και μετά ξεκινήσαμε ενα σετ απο ολες της κλασικές στάσεις οπου τελείωσα στον σκουφο , μετα μπανακι εκι πιασαμε κουβεντουλα κ αρχισε ν μ κανει μασαζ απο μπροστα ηταν τοσο καυλιαρα που μ τον επιανε κ οπος την εβλεπα με ξανακαυλωσα καποτα μπαμ κ ξεκινησαμε κ παλη , τελοσπαντον περασαμε κ οι δυιο τελεια της εδωσα τα 60 και τη ρωτησα τι εχτρα σ ωφειλου κ μ λεει δε ξερω ν σ πω μαζι σ περασα τελεια κ το ηθελα σε αλα ραντεβού δεν προχωράω οποτε δε ξερω τη ν σ πω και απο μονος μ μιας κ ηταν δυο γυροι σφυριλατησματος της εδωσα αλα 60 ευρο
 

krokalas13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2019
Μηνύματα
629
Κριτικές
2
Like
1.445
Πόντοι
206
Vip Άννα

ειχα τρελες καυλες απο το πρωι στελνω μνμ στη χρυσα μου στέλνει της κοπέλες ειμουν σ φαση δε μπορούσα ν αποφασίσω τελικα μου εκανε κλικ η αννα , παω δωματιάκι κανω το μπανάκι μου αουα να ειμαι σενιε πενιε ερχετε χτυπάει τη πόρτα , χαιρετιόμαστε η κοπελα μου αρεσε πολύ εμένα και πρωσοπο κ σώμα ηταν ντυμένη μέχρι το λαιμό και μου περασε απο το μυαλό οτι θα ειναι στα δεν , με ρώτησε τη θες ν κάνουμε και της λέω κανε ενα μπανακι κ βλεπουμε χαμογελαει ελα πες μ και της κανε εσυ το μπανακι σ να εισαι ποιο ανετα κ πηγε γ μπανακι οπου μετα απο λιγο μπηκα κ γω στο ντουζ μαζι της εκει επεσε χαμουρεμα Και συνεχίστηκε στο κρεβατι με μια ωραια πιπουλα την εγλυψα και γω με τη συρα μ και μετά ξεκινήσαμε ενα σετ απο ολες της κλασικές στάσεις οπου τελείωσα στον σκουφο , μετα μπανακι εκι πιασαμε κουβεντουλα κ αρχισε ν μ κανει μασαζ απο μπροστα ηταν τοσο καυλιαρα που μ τον επιανε κ οπος την εβλεπα με ξανακαυλωσα καποτα μπαμ κ ξεκινησαμε κ παλη , τελοσπαντον περασαμε κ οι δυιο τελεια της εδωσα τα 60 και τη ρωτησα τι εχτρα σ ωφειλου κ μ λεει δε ξερω ν σ πω μαζι σ περασα τελεια κ το ηθελα σε αλα ραντεβού δεν προχωράω οποτε δε ξερω τη ν σ πω και απο μονος μ μιας κ ηταν δυο γυροι σφυριλατησματος της εδωσα αλα 60 ευρο
Εχεις μεγαλη φαντασια ρε φιλε. Μπραβο σου!
 

stathisagr

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2018
Μηνύματα
16
Like
22
Πόντοι
0
Για πατρισια έχουμε καμια πληροφορία προχωραει;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom