Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 61 άτομα (15 μέλη και 46 επισκέπτες)

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.109
Κριτικές
8
Like
3.001
Πόντοι
736
και εγω ειχα περασει ωραια, εχω κατι χρονια να τη δω ομως, δεν εχω αποψη.
 

alexandros 85

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2021
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
2.778
Πόντοι
1.206
Τύποι αν κι έχω περάσει φανταστικά με Τέα, όποιος την έχει δει τελευταία δεν μπορεί να πει ότι είναι στο πικ της εμφανισής της, για να το θέσω κομψά..

Εννοείς ότι δεν βλέπεται;
 

SPYROS30

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
44
Like
36
Πόντοι
0
Καθυστερημένη κριτική για ΤΕΑ από diamondsmassage, ραντεβού τον Οκτώβρη σε γνωστό ξενοδοχείο στο Μαρούσι. Κλείσιμο ραντεβού χωρίς δυσκολία και τσουπ η κυρία στην ώρα της. Εντυπωσιακή παρουσία, με ελάχιστο μακιγιάζ και πολλή όρεξη για αυτό που θα ακολουθούσε…90’ λεπτά ατέλειωτης καυλας..με γλειφοκωλι, μασαζ και φοβερο τσιμπουκι και καυλα. Φοβερή πίπα στην αρχή του ραντεβού για καλωσόρισμα με τελείωμα στο στοματάκι της, μετα χαλαρωτικό μασάζ και ανάσκελα ξανά πίπα με περιποίηση όλης της περιοχής και τελος άλλος ένας γύρος πίπας με ένταση στο ντους…φοβερό μασάζ χωρίς ρούχα με σωστές πιέσεις και χαλάρωση σε όλο το σώμα…δεν πίστευα ότι θα περάσω τόσο καλά και πραγματικά είναι πάρα πολύ σωστή επαγγελματίας με τρελά, μπρίο και καλό παιδί κατά βάθος…κύριοι σπεύσατε! Καλά Χριστούγεννα με υγειά και καυλες
κοστος ?
 

Adimassage

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2019
Μηνύματα
48
Κριτικές
2
Like
161
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην ομάδα. Έχω μείνει ανενεργός από το χώρο σχεδόν 2 χρόνια λόγω της κατάστασης και λόγω μιας προσωπικής μου απώλειας. Πλέον λέω να ξαναδοκιμάσω κάτι οπότε θα ήθελα τα φώτα σας καταρχάς για μία κοπέλα. Η Χριστίνα του deluxe που φαίνεται στην φώτο στο ίνστα προχωράει καθόλου? Δεν με ενδιαφέρει να φτάνει στο σεξ. Διάβασα για Χριστίνα deluxe αλλά δεν ξέρω αν είναι αυτή. Μετά από τόσο καιρό θα ήθελα να κάνω με κάποια που να μου αρέσει εμφανισιακά. Οπότε όποιος θέλει να βοηθήσει καλοπροαιρετα ας το κάνει εδώ ή ινμποξ.
 

new_yorker

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2013
Μηνύματα
20
Like
68
Πόντοι
0
2 λόγια για την πρόσφατη κριτική που ανέβασα για ΤΕΑ. Δεν μπαίνω πολύ στο site οπότε απαντάω με ένα συνολικό post στις ερωτήσεις και τα σχόλια σχετικά με την περιγραφή της. Εμφάνιση: μακρύ μαλλί μέχρι τη μέση, στήθος τεσσάρι φυσικό, καστανή, φοβέρες χειλάρες για καλαμακι. Έχοντας να την δω από τον Οκτώβρη αυτό που μπορώ να πω εγώ είναι ότι δεν είναι στα κιλά που ήταν στην Πεύκη πριν 6 χρόνια και δεν είναι πιτσιρίκα (την κόβω στα 35 με 37) αλλά έχει ερωτικό κορμί και φοβερό αισθησιασμό σε αυτά που σου κάνει (kinky καταστάσεις squirting στο πρόσωπο, γλείψιμο, δάχτυλα δυνατό ξυλίκι στα κωλομερια). Για body to body 90 λεπτά συνεδρία το κόστος ήταν 100 και 30 το extra της (δεν το ζήτησε ποτέ, σημάδι το οποίο και εκτίμησα πολύ). Θα επιδιώξω νέα συνάντηση αυτές τις μέρες και θα επανέλθω. Βλέπω πάντως ότι πάλι έχει ανοίξει κουβέντα για την ΤΕΑ – νομίζω η κοπέλα έχει αποδείξει ποια είναι και τι κάνει οπότε ανακύκλωση τέτοιων συζητήσεων δεν ξέρω κατά ποσο βοηθάνε πια - και το ίδιο νήμα κυρίως για σκοπους ενημερωσης - Καλές γιορτές με υγειά και καλά ραντεβού
 

krokalas13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2019
Μηνύματα
629
Κριτικές
2
Like
1.445
Πόντοι
206
2 λόγια για την πρόσφατη κριτική που ανέβασα για ΤΕΑ. Δεν μπαίνω πολύ στο site οπότε απαντάω με ένα συνολικό post στις ερωτήσεις και τα σχόλια σχετικά με την περιγραφή της. Εμφάνιση: μακρύ μαλλί μέχρι τη μέση, στήθος τεσσάρι φυσικό, καστανή, φοβέρες χειλάρες για καλαμακι. Έχοντας να την δω από τον Οκτώβρη αυτό που μπορώ να πω εγώ είναι ότι δεν είναι στα κιλά που ήταν στην Πεύκη πριν 6 χρόνια και δεν είναι πιτσιρίκα (την κόβω στα 35 με 37) αλλά έχει ερωτικό κορμί και φοβερό αισθησιασμό σε αυτά που σου κάνει (kinky καταστάσεις squirting στο πρόσωπο, γλείψιμο, δάχτυλα δυνατό ξυλίκι στα κωλομερια). Για body to body 90 λεπτά συνεδρία το κόστος ήταν 100 και 30 το extra της (δεν το ζήτησε ποτέ, σημάδι το οποίο και εκτίμησα πολύ). Θα επιδιώξω νέα συνάντηση αυτές τις μέρες και θα επανέλθω. Βλέπω πάντως ότι πάλι έχει ανοίξει κουβέντα για την ΤΕΑ – νομίζω η κοπέλα έχει αποδείξει ποια είναι και τι κάνει οπότε ανακύκλωση τέτοιων συζητήσεων δεν ξέρω κατά ποσο βοηθάνε πια - και το ίδιο νήμα κυρίως για σκοπους ενημερωσης - Καλές γιορτές με υγειά και καλά ραντεβού
Φιλε οταν λες στηθος 4αρι , να φανταστω κ λογο ηλικιας εχει κρεμασει η κρατιεται????
 

vipmassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Οκτ 2020
Μηνύματα
270
Like
306
Καλησπέρα σας

Να σας ενημερώσω

Θα είμαι διαθέσιμη για βραδινά μασάζ και late night
καθημερινά και ΣΚ
και για αποτρίχωση αντρών !

Από 22 Δεκεμβρίου μέχρι 30 Γενάρη

Για να κλείσετε συνεδρια μασάζ μαζί μου

προσφέρω όλα τα είδη massage με εμπειρία 20 ετών

Καλέστε η στείλτε μήνυμα viber

Στο 698 0 280 270

Καλες γιορτές με υγεία κ αγάπη

Χρυσα
Spa manager
 

asos 15

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2021
Μηνύματα
68
Like
121
Πόντοι
0
αννα απο joy επιβεβαιωνω ο,τι καλυτερο
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Φιλε οταν λες στηθος 4αρι , να φανταστω κ λογο ηλικιας εχει κρεμασει η κρατιεται????
Μια χαρά κρατιέται , πιθανώς λόγω σωματοδομής και γυμναστικής με σφιχτό σώμα
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
2 λόγια για την πρόσφατη κριτική που ανέβασα για ΤΕΑ. Δεν μπαίνω πολύ στο site οπότε απαντάω με ένα συνολικό post στις ερωτήσεις και τα σχόλια σχετικά με την περιγραφή της. Εμφάνιση: μακρύ μαλλί μέχρι τη μέση, στήθος τεσσάρι φυσικό, καστανή, φοβέρες χειλάρες για καλαμακι. Έχοντας να την δω από τον Οκτώβρη αυτό που μπορώ να πω εγώ είναι ότι δεν είναι στα κιλά που ήταν στην Πεύκη πριν 6 χρόνια και δεν είναι πιτσιρίκα (την κόβω στα 35 με 37) αλλά έχει ερωτικό κορμί και φοβερό αισθησιασμό σε αυτά που σου κάνει (kinky καταστάσεις squirting στο πρόσωπο, γλείψιμο, δάχτυλα δυνατό ξυλίκι στα κωλομερια). Για body to body 90 λεπτά συνεδρία το κόστος ήταν 100 και 30 το extra της (δεν το ζήτησε ποτέ, σημάδι το οποίο και εκτίμησα πολύ). Θα επιδιώξω νέα συνάντηση αυτές τις μέρες και θα επανέλθω. Βλέπω πάντως ότι πάλι έχει ανοίξει κουβέντα για την ΤΕΑ – νομίζω η κοπέλα έχει αποδείξει ποια είναι και τι κάνει οπότε ανακύκλωση τέτοιων συζητήσεων δεν ξέρω κατά ποσο βοηθάνε πια - και το ίδιο νήμα κυρίως για σκοπους ενημερωσης - Καλές γιορτές με υγειά και καλά ραντεβού
ξεκινησες με το..εντυπωσιακη παρουσια,οποτε καλως και δεχτηκες ,οτι σχολια δεχτηκες...το μονο αντικειμενικο σε ολα αυτα,ειναι οτι σιγουρα δεν ειναι εντυπωσιακη(θετκα τουλαχιστον)... :wink:
 

xoxoxo123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.395
Κριτικές
21
Like
2.451
Πόντοι
966
Καθυστερημένη κριτική για ΤΕΑ από diamondsmassage, ραντεβού τον Οκτώβρη σε γνωστό ξενοδοχείο στο Μαρούσι. Κλείσιμο ραντεβού χωρίς δυσκολία και τσουπ η κυρία στην ώρα της. Εντυπωσιακή παρουσία, με ελάχιστο μακιγιάζ και πολλή όρεξη για αυτό που θα ακολουθούσε…90’ λεπτά ατέλειωτης καυλας..με γλειφοκωλι, μασαζ και φοβερο τσιμπουκι και καυλα. Φοβερή πίπα στην αρχή του ραντεβού για καλωσόρισμα με τελείωμα στο στοματάκι της, μετα χαλαρωτικό μασάζ και ανάσκελα ξανά πίπα με περιποίηση όλης της περιοχής και τελος άλλος ένας γύρος πίπας με ένταση στο ντους…φοβερό μασάζ χωρίς ρούχα με σωστές πιέσεις και χαλάρωση σε όλο το σώμα…δεν πίστευα ότι θα περάσω τόσο καλά και πραγματικά είναι πάρα πολύ σωστή επαγγελματίας με τρελά, μπρίο και καλό παιδί κατά βάθος…κύριοι σπεύσατε! Καλά Χριστούγεννα με υγειά και καυλες

καμια πιπα σου εκανε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom