Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 51 άτομα (12 μέλη και 39 επισκέπτες)

artemwng

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2018
Μηνύματα
76
Like
340
Πόντοι
20
? Ανθή/Crystal (ή Ηλιάνα/Empire): Είναι αυτό που λένε παραγγέλνεις πίτσα και σου έρχεται σουβλάκι. Είναι τουλάχιστον κλεψιά να προμοτάρουν την συγκεκριμένη κοπέλα για nuru. Είναι στα όρια του επικίνδυνου με βάση την σωματοδομή της. Αλλά προφανώς, δεν τους ενδιαφέρει.

?Σταυρίνα/Art: Αδιάφορο από κάθε άποψη κι επίσης καμία σχέση με την φωτογραφία που στέλνουν.
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
? Ανθή/Crystal (ή Ηλιάνα/Empire): Είναι αυτό που λένε παραγγέλνεις πίτσα και σου έρχεται σουβλάκι. Είναι τουλάχιστον κλεψιά να προμοτάρουν την συγκεκριμένη κοπέλα για nuru. Είναι στα όρια του επικίνδυνου με βάση την σωματοδομή της. Αλλά προφανώς, δεν τους ενδιαφέρει.

?Σταυρίνα/Art: Αδιάφορο από κάθε άποψη κι επίσης καμία σχέση με την φωτογραφία που στέλνουν.
Επιβεβαιώνω και για τις 2.

Όπως τα γράφεις. Έτσι και ανεβεί η Ανθή- Ηλιάνα στην πλάτη θα μετράς σπονδύλους στην μαγνητική.
 

Vagg13

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2021
Μηνύματα
137
Like
222
Πόντοι
21
Επιβεβαιώνω και για τις 2.

Όπως τα γράφεις. Έτσι και ανεβεί η Ανθή- Ηλιάνα στην πλάτη θα μετράς σπονδύλους στην μαγνητική.
Που είναι η κρητική σου για την συγκεκριμένη ;
Εγώ με Ηλιάνα έχω περάσει σούπερ και φαίνεται από τις φωτογραφίες που στέλνουν ότι δεν είναι αδύνατη αλλά με πιασίματα, ειδικά στην όπισθεν . Άρα άμα θες κάτι σε αδύνατο προφανώς δεν θα την πάρεις απτις φώτο που βλέπεις .... Η κοπέλα κάνει πολύ καλα την δουλειά της και είναι απτις λίγες που κάνουν μασάζ .
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Που είναι η κρητική σου για την συγκεκριμένη ;
Εγώ με Ηλιάνα έχω περάσει σούπερ και φαίνεται από τις φωτογραφίες που στέλνουν ότι δεν είναι αδύνατη αλλά με πιασίματα, ειδικά στην όπισθεν . Άρα άμα θες κάτι σε αδύνατο προφανώς δεν θα την πάρεις απτις φώτο που βλέπεις .... Η κοπέλα κάνει πολύ καλα την δουλειά της και είναι απτις λίγες που κάνουν μασάζ .
Μας δουλεύεις ρε φίλε;
Έχει καμία σχέση η φωτογραφία που στέλνουν με αυτό που έρχεται τελικά; Καθαρή εξαπάτηση λέγεται αυτό, και εσύ που το προμοταρεις τόσες μέρες χωρίς να το αναφέρεις αυτο ξέρεις πώς λεγεσαι...
Ε ρε αλπούλα που σας χρειάζεται
 
Εγγρ.
29 Οκτ 2021
Μηνύματα
364
Like
430
Πόντοι
21
Που είναι η κρητική σου για την συγκεκριμένη ;
Εγώ με Ηλιάνα έχω περάσει σούπερ και φαίνεται από τις φωτογραφίες που στέλνουν ότι δεν είναι αδύνατη αλλά με πιασίματα, ειδικά στην όπισθεν . Άρα άμα θες κάτι σε αδύνατο προφανώς δεν θα την πάρεις απτις φώτο που βλέπεις .... Η κοπέλα κάνει πολύ καλα την δουλειά της και είναι απτις λίγες που κάνουν μασάζ .
ΧΑΧΑΧΑΧΑ
 

otipos

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2018
Μηνύματα
79
Like
350
Πόντοι
20
Τύποι μου, Νικόλ απο Joy ο,τι χειρότερο έχω πάρει ποτέ. Έρχεται με τιμοκατάλογο (extreme φουσκωμένο), μασάζ δεν ξέρει να κάνει.
Μου έκανε κυριολεκτικά 10 λεπτά μασάζ, συνέχισε στα εξτρά που και αυτά ήταν σάπια. Είχα αποδεχτεί την ήττα σαν κύριος. Αυστηρά στα ΔΕΝ.
 

Vagg13

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2021
Μηνύματα
137
Like
222
Πόντοι
21
Μας δουλεύεις ρε φίλε;
Έχει καμία σχέση η φωτογραφία που στέλνουν με αυτό που έρχεται τελικά; Καθαρή εξαπάτηση λέγεται αυτό, και εσύ που το προμοταρεις τόσες μέρες χωρίς να το αναφέρεις αυτο ξέρεις πώς λεγεσαι...
Ε ρε αλπούλα που σας χρειάζεται
Εσένα σου ήρθε τελικά η Ηλιάνα και έχεις άποψη ; Γιατί εγώ δεν βλέπω αυτά που λέει να ισχύουν. Ναι που είναι ο αλπούλα, να μας πει και αυτος αν έχει κάνει .... Όπως ο old dog.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Σοβαρή απάντηση από επαρχία .... ασχολησου και με τίποτα άλλο εκτός από την γειτόνισσα ρε κουτσομπολα που παραμονεύεις όπου γράφω .
 
Τελευταία τροποποίηση:

vipmassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Οκτ 2020
Μηνύματα
270
Like
306
Καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλα τα μέλη του Φόρουμ

Εύχομαι Καλές Γιορτές με υγεία και αγάπη .

Να σας ενημερώσω οτι μπορείτε να μας ακολουθεί
στο FaceBook + Instagrams

Ενημερωθείτε για τη διαθεσιμότητα και για τα είδη μασάζ :
Ρενατα , Χρυση , Άννα , Χριστίνα , Ισμηνη , Ιωάννα , Έλενα , Αλεξάνδρα ,Δήμητρα , Χρύσα..Αριάδνη
Μαρινα , μελινα

Κάθε Μήνα το γραφείο μου ανανεώνεται με νέες θεραπεύτριες

Στοιχεία Επικοινωνίας Τηλέφωνο & Viber :

698 0 280 270

6980972778

https://vipmassage.gr/
 
Τελευταία τροποποίηση:

giorgos stergiou

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιουν 2015
Μηνύματα
3.993
Like
4.921
Πόντοι
1.706
Καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλα τα μέλη του Φόρουμ

Εύχομαι Καλές Γιορτές με υγεία και αγάπη .

Να σας ενημερώσω οτι μπορείτε να μας ακολουθεί
στο FaceBook + Instagrams

Ενημερωθείτε για τη διαθεσιμότητα και για τα είδη μασάζ :
Κατερίνα , Δανάη , Χρυση , Άννα , Χριστίνα , Ισμηνη , Ιωάννα , Έλενα , Αλεξάνδρα , Κάρολ , Δήμητρα , Χρύσα..

Κάθε Μήνα το γραφείο μου ανανεώνεται με νέες θεραπεύτριες

Στοιχεία Επικοινωνίας Τηλέφωνο & Viber :

698 0 280 270

6980972778

https://vipmassage.gr/
Φαντάζομαι για να έχει καταχώρηση εδώ, όταν γίνει πρόταση σε κάποια κοπέλα για να προχωρήσει και στο παρασύνθημα .. να μην εκπλαγεί και κυρίως να μην αρνηθεί !! χαχαχα:wink::P
 

vipmassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Οκτ 2020
Μηνύματα
270
Like
306
Ενημερωθείτε για τη διαθεσιμότητα και για τα είδη μασάζ :
Ρενατα , Χρυση , Άννα , Χριστίνα , Ισμηνη , Ιωάννα , Έλενα , Αλεξάνδρα ,Δήμητρα , Χρύσα..Αριάδνη
Μαρινα , μελινα

Κάθε Μήνα το γραφείο μου ανανεώνεται με νέες θεραπεύτριες

Στοιχεία Επικοινωνίας Τηλέφωνο & Viber :

698 0 280 270

6980972778
 

neomelos1

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Φεβ 2018
Μηνύματα
161
Κριτικές
30
Like
1.305
Πόντοι
1.011
IMG_20211214_174026.jpg




Συνάντηση πριν δεκα μερεε εβδομάδες με την Νικόλ από osmose...

Από Αλβανία και όχι από Ρουμανία όπως γράφει στο site

Ο Ορισμός της βίζιτας!!!

Καταρχάς έχει απίστευτες βυζάρες!!!
Δε χόρταινα να τις γλυφω!!!

Τις Χρυσοπλήρωσε και προσπαθεί τώρα να κάνει απόσβεση!!!

Ήταν η πρώτη μας συνάντηση.

Ούτε με ρώτησε τίποτα κατευθείαν στο ψητό!!!

Βαθιά γλωσσοφιλα καλή πίπα και όταν άρχισα να την γαμάω γυρνούσε στον καθρέφτη και κοιτούσε αφού μου είπε ότι γουστάρει πολύ να βλέπει να πηδιέται!!!

Εχυσα που αλλού; στις βυζαρες της

Πραγματικά είναι μία πολύ καλή περίπτωση!!!

Το γραφείο είπε πως το κορίτσι έχει σταματήσει δυστυχώς. Αν ξέρει κανείς που βρίσκουμε αυτές τις βυζάρες να ενημερω΄σει.
 
Εγγρ.
2 Απρ 2018
Μηνύματα
321
Like
458
Πόντοι
21
Καλησπερα συναγωνιστες αποτελεσματα τελευταιων 10 ημερων επιστρεφοτνας απο τα ξενα

Χρυσή απο vip ως το τελος με συν 60 και εξαιρατικη αποδοση . Καρολινα απο exotic που ειναι στανταρακι φουλ με 80 και κορμι ονειρο . Χριστίνα απο deluxe για μενα εξαιρετικη επιλογη. Ριτα απο βελβετ +20 εξαιρετικο φραπε και Γεωργια επισης τα ιδια και με ενημερωση για νεες εισοδους. Οτιδηποτε θελετε συμπολεμιστες πμ.
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246

vipmassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Οκτ 2020
Μηνύματα
270
Like
306
Προσφορά μέχρι 31-12

1 ώρα θεραπεύτικο κ χαλαρωτικό μασάζ σε όλο το σώμα
και θεραπευτικό πεντικιούρ
Προσφορά στα 75 ευρώ

698 0 280 270
 

giorgos stergiou

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιουν 2015
Μηνύματα
3.993
Like
4.921
Πόντοι
1.706
Καλησπερα συναγωνιστες αποτελεσματα τελευταιων 10 ημερων επιστρεφοτνας απο τα ξενα

Χρυσή απο vip ως το τελος με συν 60 και εξαιρατικη αποδοση . Καρολινα απο exotic που ειναι στανταρακι φουλ με 80 και κορμι ονειρο . Χριστίνα απο deluxe για μενα εξαιρετικη επιλογη. Ριτα απο βελβετ +20 εξαιρετικο φραπε και Γεωργια επισης τα ιδια και με ενημερωση για νεες εισοδους. Οτιδηποτε θελετε συμπολεμιστες πμ.
Man το exotic που το βρίσκουμε;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom