Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (3 μέλη και 40 επισκέπτες)

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.504
Κριτικές
99
Like
25.620
Πόντοι
26.236

poulieros

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
115
Like
62
Πόντοι
1
Προσπαθησα να σου στείλω Pm αλλα έχεις περιορίσει την πρόσβαση το προφίλ σου. Γιατί άραγε; Φοβάσαι κάτι;

Λοιπόν, αντιπαρέρχομαι τις ειρωνείες σε αυτό αλλά και στο προηγούμενο μήνυμα σου που με ρωτάς τι ηλικία έχω και θα σου πω , γιατί όπως φαίνεται εσύ είσαι ο μικρός που δεν ξέρει τα κόλπα.

Η δικαιολογία περί έλλειψης άνεσης χρόνου είναι μια χαζομάρα και μισή. Αλυσοδεμένο σε κανα υπόγειο σε έχουν .;;
Πολλοί εδώ μέσα έχουμε γκόμενα ή γυναίκα δεν είσαι ο μόνος , αλλά 5 λεπτά ελεύθερο προσωπικό χρόνο ΟΛΟΙ βρίσκουμε.
Πχ τις ώρες που πάμε και ερχόμαστε στη δουλειά ή στο διάλειμμα που κάνουμε στη δουλειά μας για τσιγάρο ή φαγητό κλπ κλπ

Δηλαδή θες να μου πεις ότι δεν έχεις την άνεση να πάρεις ένα τηλέφωνο 5 λεπτά και θα βρεις την άνεση για να ξεπορτίσεις για 1-2 ώρες για να πας για μασάζ;

Ο φόβος να χτυπήσει το τηλέφωνο είναι υπαρκτός. Το καταλαβαίνω. Εγώ χρησιμοποιώ αυτό που ονομάζουν πολλοί εδώ μέσα, πορνοκινητό.
Έχω πάρει μια δεύτερη κάρτα sim (5ευρω έχει) και τη βάζω στο κινητό όταν θέλω να καλέσω για να κάνω τις "βρωμοδουλειές" μου.
Αν δε θες να μπλέξεις με διαδικασία βαλε-βγαλε SIM , μπορείς να μπλοκάρεις τον αριθμό της πουτάνας που κάλεσες και τον ξεμπλοκάρεις πάλι όταν θες να ξανακαλέσεις.
Ελπίζω να βοήθησα και συγνώμη για το off-topic
Οκ, αν και γωστές χρήσιμες οι πληροφορίες σου

Πολλοί δεν έχουμε ούτε είμαστε υποχρεωμένοι ν' αποκτήσουμε δεύτερη sim ή κινητό που μπλοκάρει αριθμούς (δεν το κάνουν όλα)...

Το πόση άνεση έχουμε στη ζωή μας και τι θα κάνουμε με τα προφίλ μας, το γνωρίζει ο καθένας για τον εαυτό του.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.270
Πόντοι
8.645
Όχι και θεία ρε Bro 29 χρόνων είναι το κορίτσι και δεν της φαίνεται. Εκτός και αν την δούμε γυμνή με τέρμα κυτταρίτιδα.
Αν λέμε για την Καρίνα του deluxe, τότε είναι λίγο παραπάνω αλλά οντως δεν της φαίνεται
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Αδερφέ με Alice πως 《λερωθηκες》,με διείσδυση η μόνο με την τριβή της κοπέλας πάνω στο εργαλείο σου;;;
Τί εννοεί μπάνιο δωρεάν? Τελείωσε ο χρόνος που είχε πληρώσει και κάθισε παραπάνω η κοπέλα? Η μέσα στον χρόνο έκανε και μπάνιο οπότε δεν είναι δωρεάν αλλά μέσα στον χρόνο που έχεις πληρώσει?
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.270
Πόντοι
8.645
Δεν είναι δύσκολο να το βρείτε πάντως, αν δυσκολευτείτε στείλτε μου πμ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula

Redman 7

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2018
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
40
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια για βικτωρια χριστιανα και αριαδνη απο ντελουξ εχουμε καμια πληροφοριο οποιος μπορει πμ ευχαριστω πολυ!
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.270
Πόντοι
8.645
καλησπερα παιδια για βικτωρια χριστιανα και αριαδνη απο ντελουξ εχουμε καμια πληροφοριο οποιος μπορει πμ ευχαριστω πολυ!
Για τις πρώτες 2 έχω γράψει, κάνε ένα κόπο δεξιά στο φακουδάκι να τα βρεις, αν δυσκολευτείς (πράγμα αδύνατον, πλέον η αναζήτηση είναι για ηλίθιους τόσο ευκολοχρηστη που έγινε) πες μου .
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.520
Like
3.826
Πόντοι
456
Εχετε πετυχει μασατζου που να μην ειναι εναντιων των εμβολιασμων?
Ρε σεις μιλαμε για 100% και ειναι μαλιστα απο τις σκληρες ,οχι δεν ξερουμε και θα δουμε πως θα παει ,die hard κατασταση οι τυπισες :s&m_2: .
Πηρα μια κοπελα σημερα και το κοριτσι ειχε ολο το πακετο ,μας ψεκαζουν εδω και χρονια ,οι εμβολιασμενοι θα πεθανουν ,τσιπακια με την συριγγα και (το αγαπημενο μου προσωπικα :headbaning1: ) με τον μαγνητη στο μπρατσο.
Εγω ακολουθω την γνωστη τακτικη "κανε τον μαλακα και μην μιλας" ,φοβαμαι οτι αν πιασω κουβεντα θα βγουν χειροτερα τουβλα απο το στομα της και θα με πετυχει κανενα στο κεφαλι και θα με αφησει σεκο :priest:.
Καλη κοπελιτσα ηταν και περασα καλα υστερα δεν εχω παραπονο :happy:
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.106
Like
3.106
Πόντοι
456
Εχετε πετυχει μασατζου που να μην ειναι εναντιων των εμβολιασμων?
Ρε σεις μιλαμε για 100% και ειναι μαλιστα απο τις σκληρες ,οχι δεν ξερουμε και θα δουμε πως θα παει ,die hard κατασταση οι τυπισες :s&m_2: .
Πηρα μια κοπελα σημερα και το κοριτσι ειχε ολο το πακετο ,μας ψεκαζουν εδω και χρονια ,οι εμβολιασμενοι θα πεθανουν ,τσιπακια με την συριγγα και (το αγαπημενο μου προσωπικα :headbaning1: ) με τον μαγνητη στο μπρατσο.
Εγω ακολουθω την γνωστη τακτικη "κανε τον μαλακα και μην μιλας" ,φοβαμαι οτι αν πιασω κουβεντα θα βγουν χειροτερα τουβλα απο το στομα της και θα με πετυχει κανενα στο κεφαλι και θα με αφησει σεκο :priest:.
Καλη κοπελιτσα ηταν και περασα καλα υστερα δεν εχω παραπονο :happy:
Οι ανατολικές ειδικά είναι άστα να πάνε γιατί μιά Ελληνίδα κατόρθωσα να βρώ έστω λογική κάπως!
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.604
Κριτικές
31
Like
4.124
Πόντοι
5.595
Εχετε πετυχει μασατζου που να μην ειναι εναντιων των εμβολιασμων?
Ρε σεις μιλαμε για 100% και ειναι μαλιστα απο τις σκληρες ,οχι δεν ξερουμε και θα δουμε πως θα παει ,die hard κατασταση οι τυπισες :s&m_2: .
Πηρα μια κοπελα σημερα και το κοριτσι ειχε ολο το πακετο ,μας ψεκαζουν εδω και χρονια ,οι εμβολιασμενοι θα πεθανουν ,τσιπακια με την συριγγα και (το αγαπημενο μου προσωπικα :headbaning1: ) με τον μαγνητη στο μπρατσο.
Εγω ακολουθω την γνωστη τακτικη "κανε τον μαλακα και μην μιλας" ,φοβαμαι οτι αν πιασω κουβεντα θα βγουν χειροτερα τουβλα απο το στομα της και θα με πετυχει κανενα στο κεφαλι και θα με αφησει σεκο :priest:.
Καλη κοπελιτσα ηταν και περασα καλα υστερα δεν εχω παραπονο :happy:
Φιλε μου, σαν να διαβαζω τον εαυτο μου! χαχαχα, ακριβως τις ιδιες σκεψεις κανω!
Μολις τους πω για εμβολιο, παγωνουν, σαν να τους λες οτι θα ερθουν εξωγηινοι να τους βγαλουν τη μητρα!
Ελληνιδες και ξενες. Επισης ολες εχουν μια θεωρια οτι αυτα ολα γινονται για να πεθανουν οι γεροι και να μην δινει το κρατος συνταξεις (ενω οι φαρμακευτικες εχουν συμφερον να χασουν τους καλυτερους πελατες τους :jerking: ), οτι κρυβονται πισω παγκοσμιες συνωμοσιες , οτι ο ιος ειναι μια απλη γριπη, γυρω στις 4 μου εχουν πει οτι τον εχουν περασει τον ιο....προπερσι και εχουν αντισωματα κλπ.

Κι εγω δεν επιμενω, κανω το μαλακα και συνεχιζω.
 

vipmassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Οκτ 2020
Μηνύματα
270
Like
306
Καλησπέρα σε όλα τα μέλη

Να σας ενημερώσω οτι από σήμερα ξεκίνησε νέα θεραπεύτρια μασάζ .

Πρωινή ζώνη στα 50 Ευρώ

Έπειτα στα 60 εύρω για διάρκεια μασάζ 60 λεπτών .

Δεν υπάρχει έξτρα χρέωση για Late Night

Υπάρχει επιβράβευση με δώρο μασάζ στις επαναλήψεις

Ενημερωθείτε μέσω Viber
με τις νέες θεραπεύτριες μας με φώτο και πληροφορίες .

Το γραφείο μασάζ του VIP MASSAGE
διαθέτει 15 κοπέλες συνολικά !

Οι περισσότερες Ελληνίδες Αισθητικοί .

Σε 1 ωρα θα βρίσκονται στο χώρο σου
Σπίτι - Γραφείο - Ξενοδοχείο


ΤΗΛ : 698 0 280 270
VIBER : 698 097 2778


Με Εκτίμηση
Χρύσα
VIP MASSAGE
MANAGER
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
4
Like
3.367
Πόντοι
446
Καλησπέρα σε όλα τα μέλη

Να σας ενημερώσω οτι από σήμερα ξεκίνησε νέα θεραπεύτρια μασάζ .

Πρωινή ζώνη στα 50 Ευρώ

Έπειτα στα 60 εύρω για διάρκεια μασάζ 60 λεπτών .

Δεν υπάρχει έξτρα χρέωση για Late Night

Υπάρχει επιβράβευση με δώρο μασάζ στις επαναλήψεις

Ενημερωθείτε μέσω Viber
με τις νέες θεραπεύτριες μας με φώτο και πληροφορίες .

Το γραφείο μασάζ του VIP MASSAGE
διαθέτει 15 κοπέλες συνολικά !

Οι περισσότερες Ελληνίδες Αισθητικοί .

Σε 1 ωρα θα βρίσκονται στο χώρο σου
Σπίτι - Γραφείο - Ξενοδοχείο


ΤΗΛ : 698 0 280 270
VIBER : 698 097 2778


Με Εκτίμηση
Χρύσα
VIP MASSAGE
MANAGER
Πολύ σωστή η Χρύσα και πολύ καλό και το θέμα της επιβράβευσης, το οποίο τηρούν (άτυπα) και τα άλλα γραφεία σε επαναλήψεις.

15 συνολικά ?? ανεβαίνει το roster ! :rockon:
 

nkarditsa2

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2014
Μηνύματα
19
Like
26
Πόντοι
0

TASSOS karipidis

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
33.412
Κριτικές
24
Like
39.200
Πόντοι
8.646
οπως εχω αναφέρει ειμαι απο επαρχία και δεν έχω την ευκαιρία να επισκέπτομαι συχνά την πρωτεύουσα...... αλλά ότι μπορώ θα το κάνω
εγω δεν διαφωνώ αλλα 10 μυνηματα σε 7 χρονια ....
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Εχετε πετυχει μασατζου που να μην ειναι εναντιων των εμβολιασμων?
Ρε σεις μιλαμε για 100% και ειναι μαλιστα απο τις σκληρες ,οχι δεν ξερουμε και θα δουμε πως θα παει ,die hard κατασταση οι τυπισες :s&m_2: .
Πηρα μια κοπελα σημερα και το κοριτσι ειχε ολο το πακετο ,μας ψεκαζουν εδω και χρονια ,οι εμβολιασμενοι θα πεθανουν ,τσιπακια με την συριγγα και (το αγαπημενο μου προσωπικα :headbaning1: ) με τον μαγνητη στο μπρατσο.
Εγω ακολουθω την γνωστη τακτικη "κανε τον μαλακα και μην μιλας" ,φοβαμαι οτι αν πιασω κουβεντα θα βγουν χειροτερα τουβλα απο το στομα της και θα με πετυχει κανενα στο κεφαλι και θα με αφησει σεκο :priest:.
Καλη κοπελιτσα ηταν και περασα καλα υστερα δεν εχω παραπονο :happy:
Είναι το επίπεδο του μυαλού τους.. Αν είχαν άλλο θα έκαναν άλλη δουλειά.. Γιαυτο προσπαθούν να βρουν αθώους να τους τα μασάνε πολλές.. εχουνε παλιές πουτανες για μέντορες ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom