Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 42 άτομα (3 μέλη και 39 επισκέπτες)

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.013
Like
72.022
Πόντοι
12.756
adsl.gr
insomnia
ΚΤΛ

τσιμπουκια μας παιρνουν με το καινουργιο φορουμ , ΤΣΙΜΠΟΥΚΙΑ
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.013
Like
72.022
Πόντοι
12.756
να σου πω,έχεις επίγνωση που γράφεις?:2funny::2funny:
συντροφε ενημερωνω τα νηματα που έχουν κίνηση , για να μην νομίζουν οτι επεσε το συστημα και ειμαστε τιποτα φτωχατζες.
Ενημερωτική παρεμβαση ειναι
συνεχίστε απροβληματιστα την επικοινωνία σας

Με εκτιμηση,
Bou.com
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
συντροφε ενημερωνω τα νηματα που έχουν κίνηση , για να μην νομίζουν οτι επεσε το συστημα και ειμαστε τιποτα φτωχατζες.
Ενημερωτική παρεμβαση ειναι
συνεχίστε απροβληματιστα την επικοινωνία σας

Με εκτιμηση,
Bou.com
:2funny::2funny::2funny:
τύπε το forum τείνει να γίνει όπως η τζιπάρα σου!
Χλίιιιιδα!
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.013
Like
72.022
Πόντοι
12.756
:2funny::2funny::2funny:
τύπε το forum τείνει να γίνει όπως η τζιπάρα σου!
Χλίιιιιδα!
ασε με γιατι ειμαι στεναχωρημένος,
για καινουργια τζιπαρα πρεπει να περιμενω 11 μηνες παραδοση
πιο γρηγορα γινομαι πατερας απο ιδιοκτητης αυτοκινητου
απαραδεκτα πραγματα
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula

giorgos21024

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2021
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
0
μα ο gravity έχει αντίθετη άποψη απο εσένα!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


καλώς τον!
Εσύ μάλλον διαβάζεις εδώ μέσα επιλεκτικά ε?
Θα σου πω τι κανω.....Επειδη μου αρεσουν νεες κοπελες με μοντελε κορμι χωρις περιττα κιλα,για οσες δεν εχω δοκιμασει ρωταω για να μην μου ερθει κανα επιπλο!Ακομα και τα τυπου osmose που ειναι καθαρα μπριζολαδικα βλεπεις οτι αν η κοπελα ειναι ψυχρη μπορει να σε ξενερωσει!Οποτε ειναι πολυ σημαντικο να ανταλασουμε πληροφοριες!Ο φιλος gravity μου αρεσει που ειναι ενημερωμενος για ολα τα γραφεια και αρκετες κοπελες και τουλαχιστον σε μενα εχει βοηθησει αρκετα και απο εδω και σε pm οταν χρειαστηκε!Ευχομαι ολοι να μπορουμε να μοιραζομαστε τις εμπειριες μας και να αποφευγουμε τα επιπλα!
 

giorgos21024

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2021
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
0
Σιγα κουλαρε λιγο..μην τρελαθουμε τωρα ακουω και για οσμοσε..οτι χειροτερο. χαχαχ ρε που εχουμε μπλεξει σαυτο το φορουμ.
Δεν μας ενδιαφερει ουτε το osmose ουτε κανενα γραφειο!Μας ενδιαφερει η συγκεκριμενη κοπελα που θα μας γεμισει το ματι και μπορει να ειναι σε οποιοδηποτε γραφειο!Αναφερθηκα στον gravity γιατι δινει πληροφοριες για joy,deluxe,osmose,vip και γενικα απο οσο διαβαζω ξερει αρκετα!Τι να κουλαρω?Ειδες να υμνω το osmose?Ρωτησα απλα για δυο κοπελες του navasana να μαθω πληροφοριες....Το ιδιο μπορει να κανω αυριο για καποια κοπελα αλλου γραφειου!
 

Cyber-plumber

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2020
Μηνύματα
50
Κριτικές
3
Like
208
Πόντοι
0
Παίδες μια Βικτώρια από βελβετ
Τι παίζει ξέρουμε..?
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.106
Like
3.106
Πόντοι
456

Kgeorg

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2021
Μηνύματα
68
Like
86
Πόντοι
0
Καλησπέρα αδέρφια.....έχουμε κάποια κριτική η πληροφορια για Αφροδίτη από Joy?????
 

Cyber-plumber

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2020
Μηνύματα
50
Κριτικές
3
Like
208
Πόντοι
0
εχει αναφερθεί παλαιότερα,έψαξες πρώτα και δεν καλύφθηκες ώστε να ρωτάς ; και να ''πηδάς'' τη ροή!
Όταν ρώτησα ήμουν στο δρόμο και δεν μπορούσα να ψάξω η αλήθεια είναι,αλλά και τώρα που το είπες στο search δεν βρήκα κάποια πληροφορία,τώρα να πάω πίσω τρεις-πέντε μέρες-σελίδες δεν το έκανα..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Έχω στοχεύσει Χρυσή από vip ξέρει κανείς να πει κάτι παραπάνω από αυτά που διαβάζω?
 

giorgos21024

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2021
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
0
Όταν ρώτησα ήμουν στο δρόμο και δεν μπορούσα να ψάξω η αλήθεια είναι,αλλά και τώρα που το είπες στο search δεν βρήκα κάποια πληροφορία,τώρα να πάω πίσω τρεις-πέντε μέρες-σελίδες δεν το έκανα..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Έχω στοχεύσει Χρυσή από vip ξέρει κανείς να πει κάτι παραπάνω από αυτά που διαβάζω?
Για Χρυσή εγώ που έχω πάρει κάνει πολύ καλό μασάζ και προχωράει σε μπριζόλα αν το φέρεις ωραία με τρόπο... Αστη να κάνει λίγο μασάζ,ρωτα τη μετα από λίγο αμα μπορείτε να προχωρήσετε σε έξτρα και οταν σε ρωτήσει τι έξτρα πες τι θες και ολα θα πάνε καλά!?
 

Kgeorg

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2021
Μηνύματα
68
Like
86
Πόντοι
0
Για Χρυσή εγώ που έχω πάρει κάνει πολύ καλό μασάζ και προχωράει σε μπριζόλα αν το φέρεις ωραία με τρόπο... Αστη να κάνει λίγο μασάζ,ρωτα τη μετα από λίγο αμα μπορείτε να προχωρήσετε σε έξτρα και οταν σε ρωτήσει τι έξτρα πες τι θες και ολα θα πάνε καλά!?
Ρε φίλε εμένα στο site τους δεν μ βγάζει ούτε χρυσή ούτε σταυρινα....τι κάνω λάθος??
 

otipos

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2018
Μηνύματα
79
Like
350
Πόντοι
20
τυποι καλησπερα, μετα απο 3 σερι φολες απο αθλια γραφεια τυπου privemassagebaby και lotus, επαιξα στο σιγουρακι πεννυ απο deluxe και εμεινα φουλ ικανοποιημενος, προτεινω ξεκαθαρα.
καποια στιγμη εκει στο ντελουξ να ψηθουν να ανανεωσουν το ροστερ τους !
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
4
Like
3.367
Πόντοι
446
Ρε φίλε εμένα στο site τους δεν μ βγάζει ούτε χρυσή ούτε σταυρινα....τι κάνω λάθος??
Δεν είναι όλες οι κοπέλες στο site, στειλε μνμ στην Κα Χρύσα (viber) ή τηλ. να σε καθοδηγήσει.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

τυποι καλησπερα, μετα απο 3 σερι φολες απο αθλια γραφεια τυπου privemassagebaby και lotus, επαιξα στο σιγουρακι πεννυ απο deluxe και εμεινα φουλ ικανοποιημενος, προτεινω ξεκαθαρα.
καποια στιγμη εκει στο ντελουξ να ψηθουν να ανανεωσουν το ροστερ τους !
Μέχρι που πήγε η συνεδρία φίλε ? Κόστος για Πένυ ?
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Όταν ρώτησα ήμουν στο δρόμο και δεν μπορούσα να ψάξω η αλήθεια είναι,αλλά και τώρα που το είπες στο search δεν βρήκα κάποια πληροφορία,τώρα να πάω πίσω τρεις-πέντε μέρες-σελίδες δεν το έκανα..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Έχω στοχεύσει Χρυσή από vip ξέρει κανείς να πει κάτι παραπάνω από αυτά που διαβάζω?
πάνω δεξιά έχει ένα φακουδάκι, γράψε το όνομα Χρυσή και θα σου βγάλει σχεδόν ότι έχει γραφτεί τελευταία για εκείνη!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom