Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.935
Πόντοι
36.618
Η αλήθεια είναι ότι το osmose είναι μια κατηγορία μόνο του (δυστυχως) και αν όντως έγιναν groupaki πολύ λυπάμαι γιατί θα χαλάσει συμπαρασύρει κ τα υπόλοιπα. Για μένα το μόνο επιβεβαιωμενο group μέχρι σήμερα είναι deluxe - joy - your .
Όπως το λες.Μια κατηγορία μόνο του.Καλοκαιρι 2019 μου ήρθε μια αρκετά γεμάτη κοπέλα...
Μου ζήτησε 100€ ....Μείναμε μόνο στο μασάζ...Το οποίο δεν άξιζε φυσικά.
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Μην το συνεχίζεις με το osmose
το OSMOSE ΕΧΕΙ ΞΕΠΕΤΕΣ!
Στο γράφω απ εξω απ εξω αλλά κάνεις τον χαζό!
Θα στην λένε πάλι και θα βρεθείς σε θέση να απολογείσαι όπως πολλές φορές;!

ΟΚ Φιλε μου

Δεκτο - Σεβαστο

Κανενα προβλημα !

Συγνωμη απλα ενημερωσα - απαντησα σε ερωτησεις μελων

οτι ειναι ΞΕΠΕΤΑ το ΟΣΜΟΣΕ το Ξερουν ολοι - συμφωνουν ολοι ! Δεν ειναι Μασαζ ....
εχεις Δικιο.....


καλο ξημερωμα.......
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.935
Πόντοι
36.618
ΟΚ Φιλε μου

Δεκτο - Σεβαστο

Κανενα προβλημα !

Συγνωμη απλα ενημερωσα - απαντησα σε ερωτησεις μελων
Ξεπετες έχει σίγουρα από τις κριτικές που γράφονται το ποσοστό των θετικών είναι απειροελάχιστο σε σχέση με τις αρνητικές που έχουν γραφτεί.
Βασικά και οι τιμές ήταν και είναι ότι να ναι...
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
ε ναι αλλα όταν ξαφνικά μπαίνω και βλέπω για osmose συνέχεια,οφείλω και εγώ να ενημερώσω για ποιο λόγο γίνεται το σπρώξιμο!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ΟΚ Φιλε μου

Δεκτο - Σεβαστο

Κανενα προβλημα !

Συγνωμη απλα ενημερωσα - απαντησα σε ερωτησεις μελων

οτι ειναι ΞΕΠΕΤΑ το ΟΣΜΟΣΕ το Ξερουν ολοι - συμφωνουν ολοι ! Δεν ειναι Μασαζ ....
εχεις Δικιο.....


καλο ξημερωμα.......
επίσης....
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.935
Πόντοι
36.618
ε ναι αλλα όταν ξαφνικά μπαίνω και βλέπω για osmose συνέχεια,οφείλω και εγώ να ενημερώσω για ποιο λόγο γίνεται το σπρώξιμο!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


επίσης....
Όταν λες σπρώξιμο;
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
ΓΕΝΙΚΑ με Ολες τις Κοπελες φερομαι πολυ ομορφα σωστα ανετη κυριλε και ειμαι στη πληρωμη ανετος κτλ

ενω ολες απο οσμοσε ειναι καταλληλες για ΣΚΛΗΡΑ

εγω δεν ειμαι σε αυτη τη κατηγορια των ΣΚΛΗΡΩΝ - HardCore

παρολα αυτα αυτη η γυναικα ενω ηταν κουκλαρα σωμα προσωπο στυλ ΚΟΚΕΤΑ ηρθε

Δεν σε αφηνε να λειτουργησεις στο ερωτικο

δεν ηταν δεκτικη χαλαρη ανετη

μη το ενα μη το αλλο κτλ
Μάλλον είναι της σχολής και άποψης " χάρη σου κάνω φίλε μου " που έχεις την ευκαιρία να συνευρεθεις με τέτοιο μοντέλο σε τέτοιο κόστος … άλλες βέβαια με τέτοιο κόστος σε αναλαμβάνουν και για μια ωρα δεν σε αφήνουν να πάρεις ανάσα φίλε gravity !
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
δες τις παραπάνω σελίδες,μην πας μακρυά!
Ξεκίνησαν και καλα για το osmose
Λογικό είναι φίλε alpula η " μαμά να υποστηρίζει το νέο της παιδάκι " με όποιον τρόπο μπορεί … νόμος της φύσης είναι !
Μπορεί μερικές θεραπευτριες να γύρισαν στις παλιες τους θέσεις όπως αναφέρθηκε πολύ πρόσφατα , αλλά είναι ευκαιρία να τονιστούν αυτές που έμειναν και πιθανώς και αυτές που θα προστεθούν
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Αναστασια πηρα εγω οταν ηταν στο σαιτ του οσμοσε
καλα περασα γενικα
ψηλη αδυνατη μικρο στηθος
μου μιλουσε αγγλικα , οχι ελληνικα
Ρωσιδα νομιζω
χαμογελαστη με διαθεση γενικα κ τιμιο μασαζ για οσμοσε ναβασανα
καλη πιπα ακα
καλο σωμα γενικα
100Ε συνολο μου ειχε παρει

καθαρη περιποιημενη ηταν

δεν ξερω αν ειναι και αυτη απο φυλης / μεταξι
Μετά από το Osmose πήγε Nirvana και τον Φεβρουάριο που την συνάντησα δεν ήταν αυτό που περίμενα από κριτικές φίλων !
Ψηλη , ωραία μάτια , καλό σώμα , καθαρή , συννενόηση στα αγγλικά και μέχρι εκεί τα καλά … ακριβή γιατί ζήτησε 100 μόνο για τις υπηρεσίες της οι οποίες ήταν και μέτριες δίχως πάθος , ερωτισμό , και δεν ήταν δοτική για το ποσο που ζήτησε και έδωσα . Ας όψεται η " ανομβρία " που επικρατεί εκεί που βρίσκομαι ! ??
Και από υπηρεσία μασαζ ας μην σχολιάσω
Για να μην την αδικώ μπορεί να ήταν σε κακή μέρα λόγω του πρώτου της πρωινού ραντεβού που εμένα με βολεύει ( 12 η ωρα )
 

giorgos21024

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2021
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
0
εχω παρει και Σοφια Ρωσιδα πρωην οσμοσε
πολυ κουκλαρα γυναικαρα εμφανισημη
σε ολα . σωμα φατσα περιηποιημενη καθαρη τα παντα ολα

ΑΛΛΑ

ξυλαγκουρο - μυγιαγκικτη
δεν με αφηνε να δωσω παθος - ορμη
μη το ενα μη το αλλο
ποναω
ενω ειμαι παρα πολυ ευγενικος και προσεκτικος χαλαρος κτλ

ενω ηταν κουκλαρα δεν περασα καλα
γιατι δεν εκανε ενα μασαζ νορμαλ βασικο
και στα ερωτικα δεν ηταν καθολου ανετη δεκτικη
Σ' ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες υπέροχε gravitygr(2)! Είσαι η μεγαλύτερη εγκυκλοπαίδεια του μασάζ κατ' οίκον!??
 

Xristosti

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
26
Like
62
Πόντοι
0
καλησπέρα συνάντηση πριν λιγες μερες με την ζωη απο το deluxe πολυ καλο μασαζ και φοβερος φραπες..κοστος συνάντησης 120 για 1μιση ωρα με 2 πιστολιες..
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Μετά από το Osmose πήγε Nirvana και τον Φεβρουάριο που την συνάντησα δεν ήταν αυτό που περίμενα από κριτικές φίλων !
Ψηλη , ωραία μάτια , καλό σώμα , καθαρή , συννενόηση στα αγγλικά και μέχρι εκεί τα καλά … ακριβή γιατί ζήτησε 100 μόνο για τις υπηρεσίες της οι οποίες ήταν και μέτριες δίχως πάθος , ερωτισμό , και δεν ήταν δοτική για το ποσο που ζήτησε και έδωσα . Ας όψεται η " ανομβρία " που επικρατεί εκεί που βρίσκομαι ! ??
Και από υπηρεσία μασαζ ας μην σχολιάσω
Για να μην την αδικώ μπορεί να ήταν σε κακή μέρα λόγω του πρώτου της πρωινού ραντεβού που εμένα με βολεύει ( 12 η ωρα )
μα ο gravity έχει αντίθετη άποψη απο εσένα!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Σ' ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες υπέροχε gravitygr(2)! Είσαι η μεγαλύτερη εγκυκλοπαίδεια του μασάζ κατ' οίκον!??
καλώς τον!
Εσύ μάλλον διαβάζεις εδώ μέσα επιλεκτικά ε?
 

pwe401rg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
131
Κριτικές
5
Like
473
Πόντοι
301
Οσον αφορα για αυτους που θελουν καθαρα φουλ προγραμμα
το ΟΣΜΟΣΕ εχει ανοιξει πολλες ιστοσελιδες

osmosemassage

harmony-home-massage

navasanamassage

Δεν ξερω γιατι αλλα εχουν μοιρασει καποιες κοπελες σε διαφορετικα σαιτ
καποιες ειναι σε παραπανω απο 1 σαιτ

παντως σε αυτες τις ιστοσελιδες θα βρειτε τις αλλοδαπες για καθαρα φουλ προγραμμα
και οχι για πραγματικο μασαζ

Οντως πολλες κοπελες ειναι απο μεταξι και φυλης κτλ

καποιες κοπελες εφυγαν εντελως απο τη οικογενεια του ΟΣΜΟΣΕ οπως η Κορινα Γερμανιδα

Απο οσμοσε εχω δοκιμασει αρκετες κοπελες φετος ,
οποιος θελει μου στελνει π.μ και με ρωταει

Την πιο καλη εμπειρια απο ΟΣΜΟΣΕ Την ειχα με Κορινα γερμανιδα που εφυγε ( μουναρος απο κοντα )
ΝΙΚΗ που πηγε ΜΠΕΣΤ
και Ατζελινα που ειναι ακομα εκει


ΕΥΑ ΟΣΜΟΣΕ ειναι η χειροτερη εμπειρια μου απο ΟΣΜΟΣΕ

Δεν εχω Δοκιμασει απο ΟΣΜΟΣΕ Μαιρη + Βανεσα + Νινα + Αλινα + τζουλια
Gravitara μήπως γερμανίδα εννοείς τζοάνα;
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Gravitara μήπως γερμανίδα εννοείς τζοάνα;
Τζοανα Δεν εχω παρει , ναι ειναι γερμανιδα

Κορινα Γερμανιδα ηταν Εντος της Καραντινας 2021
οταν ανοιξε η αγορα για καποιο λογο εφυγε απ το γραφειο
Δεν εκατσε πολυ καιρο η κορινα
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
gravity στο γράφω και δημόσια!
Είσαι καλός στην ενημέρωση του ποιος φέρνει ποια κοπέλα μιας και τα γνωρίζεις εκ των έσω.
Σε παρακολουθώ πολύ καιρό τώρα απο το προηγούμενο nick name σου.
Πολλά μέλη σε έχουν παρατηρήσει κατά καιρούς ότι προωθείς και ότι δεν είναι σωστό αυτό.
Χθες με το osmose με ολόκληρο post και αφιέρωμα με στεναχώρησες.
Λυπάμαι αλλά ας σε ακολουθήσουν μέλη που σε πιστεύουν.
Ευτυχώς παλιά μέλη έχουν καταλάβει τι γίνεται !
Κρίμα γιατί είσαι και μεγάλος άνθρωπος.
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
gravity στο γράφω και δημόσια!
Είσαι καλός στην ενημέρωση του ποιος φέρνει ποια κοπέλα μιας και τα γνωρίζεις εκ των έσω.
Σε παρακολουθώ πολύ καιρό τώρα απο το προηγούμενο nick name σου.
Πολλά μέλη σε έχουν παρατηρήσει κατά καιρούς ότι προωθείς και ότι δεν είναι σωστό αυτό.
Χθες με το osmose με ολόκληρο post και αφιέρωμα με στεναχώρησες.
Λυπάμαι αλλά ας σε ακολουθήσουν μέλη που σε πιστεύουν.
Ευτυχώς παλιά μέλη έχουν καταλάβει τι γίνεται !
Κρίμα γιατί είσαι και μεγάλος άνθρωπος.
ρε συ alpula,εχω ξαναπει πριν καιρο οτι δεν ξερω αν ο gravity ειναι προμοτορας-που δεν νομιζω-αλλα και να ηταν,εφοσον αναφερει πληροφοριες για τις κοπελιες απο ολα τα γραφεια,εμενα δεν με χαλαει σε κατι..στατιστικα δε,οι πληροφοριες που εχει δωσει για τις κοπελιες απο τα αλλα γραφεια,ειναι πολυ περισσοτερες απο οτι για το osmose..και απορω δλδ,οταν για τοσες ημερες εκθειαζαν την Τεα που δεν γνωριζω,αλλα που λενε οτι δεν προχωραει παρα σε μια εκτονωση και η τιμη ειναι παρατσιμπημενη,εκει δεν ειπες τιποτε...
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
ρε συ alpula,εχω ξαναπει πριν καιρο οτι δεν ξερω αν ο gravity ειναι προμοτορας-που δεν νομιζω-αλλα και να ηταν,εφοσον αναφερει πληροφοριες για τις κοπελιες απο ολα τα γραφεια,εμενα δεν με χαλαει σε κατι..στατιστικα δε,οι πληροφοριες που εχει δωσει για τις κοπελιες απο τα αλλα γραφεια,ειναι πολυ περισσοτερες απο οτι για το osmose..και απορω δλδ,οταν για τοσες ημερες εκθειαζαν την Τεα που δεν γνωριζω,αλλα που λενε οτι δεν προχωραει παρα σε μια εκτονωση και η τιμη ειναι παρατσιμπημενη,εκει δεν ειπες τιποτε...
Για την Τέα φίλε μου, έχω γράψει 2 κριτικές!
Έγραψα τα καλά και τα κακά.
Για τις τιμές που αναφέρεις ΔΕΝ έχω αναφερθεί σχεδόν ποτέ για καμία κοπέλα και για κανένα γραφείο!
Μην βάζεις λόγια στο στόμα μου!
Ξεκίνησα να ασχολούμαι όταν άρχισαν να μου την πέφτουν κλώνοι-προμότορες όταν έγραψα μια κριτική για Τεα.
Έπειτα έγραψα για Ζωή,Χρυσάνα και για άλλες πολλές που έχω βοηθήσει διάφορα μέλη ως προς την ενημέρωση.
Τελευταία ήταν η Νίνα απο art.
Απο τότε με την βοήθεια του anti έχουμε μπανάρει αμέτρητους κλώνους και προμότορες και θα έχεις διαπιστώσει ότι το thread έχει ηρεμήσει απο την παραπληροφόρηση!

Σημείωση ο απο πάνω μου @feragamo γνωρίζει απο μασαζ καντάρια και έχει εκθέσει gravity πολλάκις!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
μα ο gravity έχει αντίθετη άποψη απο εσένα!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


καλώς τον!
Εσύ μάλλον διαβάζεις εδώ μέσα επιλεκτικά ε?
Και γιατί όχι φίλε alpula ? Το έχω καταλάβει μετά από τόσα χρόνια οτι κάθε συνάντηση δεν είναι πάντα η ίδια και η απόδοση της θεραπεύτριας εξαρτάται από αρκετούς παράγοντες ( διάθεση και των δυο , χημεία , ηλικία , ομορφιά κλπ κλπ )
Με τα 100 έξτρα ΔΕΝ θα έδινα δεύτερη ευκαιρία , απλώς διαγραφή διότι έχουμε ελεύθερη οικονομία ??
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Και γιατί όχι φίλε alpula ? Το έχω καταλάβει μετά από τόσα χρόνια οτι κάθε συνάντηση δεν είναι πάντα η ίδια και η απόδοση της θεραπεύτριας εξαρτάται από αρκετούς παράγοντες ( διάθεση και των δυο , χημεία , ηλικία , ομορφιά κλπ κλπ )
Με τα 100 έξτρα ΔΕΝ θα έδινα δεύτερη ευκαιρία , απλώς διαγραφή διότι έχουμε ελεύθερη οικονομία ??
δεν με αφορά το οικονομικό!
ο καθένας υπολογίζει τα extra ανάλογα με την τσέπη του και τις καύλες της στιγμής!
Απλά δεν γουστάρω να μου πετάνε την μπαλίτσα στην εξέδρα...(δεν αναφέρομαι σε εσένα)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom