Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
δεν με αφορά το οικονομικό!
ο καθένας υπολογίζει τα extra ανάλογα με την τσέπη του και τις καύλες της στιγμής!
Απλά δεν γουστάρω να μου πετάνε την μπαλίτσα στην εξέδρα...(δεν αναφέρομαι σε εσένα)
Το καταλαβαίνω , συμβαίνει πολλάκις
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
Για την Τέα φίλε μου, έχω γράψει 2 κριτικές!
Έγραψα τα καλά και τα κακά.
Για τις τιμές που αναφέρεις ΔΕΝ έχω αναφερθεί σχεδόν ποτέ για καμία κοπέλα και για κανένα γραφείο!
Μην βάζεις λόγια στο στόμα μου!
Ξεκίνησα να ασχολούμαι όταν άρχισαν να μου την πέφτουν κλώνοι-προμότορες όταν έγραψα μια κριτική για Τεα.
Έπειτα έγραψα για Ζωή,Χρυσάνα και για άλλες πολλές που έχω βοηθήσει διάφορα μέλη ως προς την ενημέρωση.
Τελευταία ήταν η Νίνα απο art.
Απο τότε με την βοήθεια του anti έχουμε μπανάρει αμέτρητους κλώνους και προμότορες και θα έχεις διαπιστώσει ότι το thread έχει ηρεμήσει απο την παραπληροφόρηση!

Σημείωση ο απο πάνω μου @feragamo γνωρίζει απο μασαζ καντάρια και έχει εκθέσει gravity πολλάκις!
ok ισως ηταν κακη η διατυπωση που εκανα,αλλωστε δεν ηταν μομφη για εσενα...στο θεμα με τους προμοτορες ειμαι μαζι σου και το ξερεις..για καθε λογης....ψαρικο :wink:
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.888
Like
9.500
Πόντοι
1.056
:headbang:

Πόσων χρονών είσαι;

Τα email δεν τα βλέπει κανείς, αν καλέσεις και ο άλλος δει τον αριθμό σου, μπορεί μετά να σε καλέσει σε ¨ακατάλληλη" στιγμή
Για κάποιους αυτό δεν είναι πρόβλημα για άλλους είναι
Δεν νομίζω ότι πρέπει να επεκταθούμε κι άλλο!
Έχω εκ διαμέτρου αντίθετη άποψη ως προς αυτά που ανέφερες περί άνεσης κλπ. Συμφωνώ στο να μην επεκταθούμε, ΑΛΛΑ μόνο και μόνο προς σεβασμό στα υπόλοιπα μέλη για να μη χαλάμε το thread σπαμάροντας με αντιπαραθέσεις. Αν θες ελα πμ
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
τόσο καιρό συμφωνούσαμε όλοι(κλώνοι-προμότορες και κανονικά παλιά μέλη)ότι το osmose είναι ξεπέτες και όχι μασαζ.
Τώρα τελευταία παίζει πάλι πολύ osmose.
όπως έγραψα και παραπάνω μπήκε σε γνωστό group, άρα αναμένουμε να προωθείται κι άλλο απο το αναμένομενο....
τι έγραψα χθες?
Ξεκινήσαμε τώρα 3 σελίδες για το ξεπετάδικο!
:2funny:Σας έχουν πάρει χαμπάρι,αλλά όοοοοχι ψιχαλίζει!
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
gravity στο γράφω και δημόσια!
Είσαι καλός στην ενημέρωση του ποιος φέρνει ποια κοπέλα μιας και τα γνωρίζεις εκ των έσω.
Σε παρακολουθώ πολύ καιρό τώρα απο το προηγούμενο nick name σου.
Πολλά μέλη σε έχουν παρατηρήσει κατά καιρούς ότι προωθείς και ότι δεν είναι σωστό αυτό.
Χθες με το osmose με ολόκληρο post και αφιέρωμα με στεναχώρησες.
Λυπάμαι αλλά ας σε ακολουθήσουν μέλη που σε πιστεύουν.
Ευτυχώς παλιά μέλη έχουν καταλάβει τι γίνεται !
Κρίμα γιατί είσαι και μεγάλος άνθρωπος.

Δεν θα ξανα γραψω για αυτο το γραφειο ( οσμοσε ) τιποτα φιλε μου , Δεν εχω θεμα...

3 χρονια ειμαι πελατης σε 3-4 γραφεια και γνωριζω αρκετες κοπελες εκ πειρας μου και βοηθαω τα υπολοιπα μελη και δημοσια και σε π.μ

Επειδη Δεν εχω κερδος απο κανενα απο αυτα τα γραφεια .

θελεις να σταματησω να γραφω δημοσια για γραφεια / κοπελες ΓΕΝΙΚΑ ?
Κανενα προβλημα !!

Θελεις να σταματησω για καποια συγκεκριμενα
γραφεια ?
Κανενα προβλημα !!

οτι θελεις γραψε μου δημοσια
ή
στειλε μου π.μ

οτι και να μου πεις , Δεν θα μου κοψεις απ το ψωμι μου
ισα ισα θα μου σωσεις εργατο ωρες....

οτι και να μου πεις Δεκτο / Σεβαστο και κανενα προβλημα γενικως....

Καλη συνεχεια και καλα να περνας και εσυ και ολοι :-)
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
τι εννοεις;;;; Εργάζεσαι γράφοντας για τα γραφεία;
σπαταλαω το χρονο μου τζαμπα εδω
χωρις κερδος για χομπι
ενω αυτες τις ωρες θα δουλευα για τη δικια μου δουλεια.....

σπαταλαω το χρονο μου τζαμπα εδω
χωρις κερδος για χομπι
να βρω και το μπελα μου
σιγα φευγω......δεν θα μου φαει και το ψωμι μου

τη ωρα μου περναω εδω και γραφω σε ενα σορω μελη στα π,μ και τους βοηθαω για οποια κοπελα κ οποιο γραφειο με ρωτησουν
τωρα που εληξε και η καραντινα και δουλευω κ βολταρω
δεν εχω θεμα . εχω να κανω πραγματα αλλα.....
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.309
Like
16.751
Πόντοι
3.556
συμβαίνει τωρα τυπος αλπουλα μορταλ κόμπατ μαγειρεύει γκραβιτι :undecided::undecided::undecided:
 

Συνημμένα

  • 93497B43-EDC1-484F-BC30-2345A39EE587.jpeg
    93497B43-EDC1-484F-BC30-2345A39EE587.jpeg
    91,7 KB · Εμφανίσεις: 39

KOSTASCOM85

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2009
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Μαρία απο deluxe που ηταν παλια γνωριζει κανεις κατι?
 

Stavros_spike

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2020
Μηνύματα
59
Like
194
Πόντοι
0
Σ' ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες υπέροχε gravitygr(2)! Είσαι η μεγαλύτερη εγκυκλοπαίδεια του μασάζ κατ' οίκον!??
Σιγα κουλαρε λιγο..μην τρελαθουμε τωρα ακουω και για οσμοσε..οτι χειροτερο. χαχαχ ρε που εχουμε μπλεξει σαυτο το φορουμ.
 

poulieros

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
115
Like
62
Πόντοι
1
Έχω εκ διαμέτρου αντίθετη άποψη ως προς αυτά που ανέφερες περί άνεσης κλπ. Συμφωνώ στο να μην επεκταθούμε, ΑΛΛΑ μόνο και μόνο προς σεβασμό στα υπόλοιπα μέλη για να μη χαλάμε το thread σπαμάροντας με αντιπαραθέσεις. Αν θες ελα πμ
Σοβαρά τώρα;

Τι να πούμε στο πμ, γράψε εδώ να βοηθηθούν και άλλοι. Ακούγεται ενδιαφέρον.

Πολλοί πχ. έχουμε σχέση ή είμαστε παντρεμένοι. Τι λέει η αποψή σου; Παίρνουμε τηλέφωνα εδω και εκεί και μετά αν χτυπήσει το τηλ κάνουμε τον κινέζο;
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
993
Κριτικές
4
Like
3.373
Πόντοι
446
Σοβαρά τώρα;

Τι να πούμε στο πμ, γράψε εδώ να βοηθηθούν και άλλοι. Ακούγεται ενδιαφέρον.

Πολλοί πχ. έχουμε σχέση ή είμαστε παντρεμένοι. Τι λέει η αποψή σου; Παίρνουμε τηλέφωνα εδω και εκεί και μετά αν χτυπήσει το τηλ κάνουμε τον κινέζο;
Σίγουρα πρέπει να υπαρχει μια σχετική διακριτικοτητα ο καθένας έχει την.προσωπικη του ζωή.. απλά.ισως παρερμηνευτηκε. Όλα good, παμε παρακάτω.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.888
Like
9.500
Πόντοι
1.056
Σοβαρά τώρα;

Τι να πούμε στο πμ, γράψε εδώ να βοηθηθούν και άλλοι. Ακούγεται ενδιαφέρον.

Πολλοί πχ. έχουμε σχέση ή είμαστε παντρεμένοι. Τι λέει η αποψή σου; Παίρνουμε τηλέφωνα εδω και εκεί και μετά αν χτυπήσει το τηλ κάνουμε τον κινέζο;
Προσπαθησα να σου στείλω Pm αλλα έχεις περιορίσει την πρόσβαση το προφίλ σου. Γιατί άραγε; Φοβάσαι κάτι;

Λοιπόν, αντιπαρέρχομαι τις ειρωνείες σε αυτό αλλά και στο προηγούμενο μήνυμα σου που με ρωτάς τι ηλικία έχω και θα σου πω , γιατί όπως φαίνεται εσύ είσαι ο μικρός που δεν ξέρει τα κόλπα.

Η δικαιολογία περί έλλειψης άνεσης χρόνου είναι μια χαζομάρα και μισή. Αλυσοδεμένο σε κανα υπόγειο σε έχουν .;;
Πολλοί εδώ μέσα έχουμε γκόμενα ή γυναίκα δεν είσαι ο μόνος , αλλά 5 λεπτά ελεύθερο προσωπικό χρόνο ΟΛΟΙ βρίσκουμε.
Πχ τις ώρες που πάμε και ερχόμαστε στη δουλειά ή στο διάλειμμα που κάνουμε στη δουλειά μας για τσιγάρο ή φαγητό κλπ κλπ

Δηλαδή θες να μου πεις ότι δεν έχεις την άνεση να πάρεις ένα τηλέφωνο 5 λεπτά και θα βρεις την άνεση για να ξεπορτίσεις για 1-2 ώρες για να πας για μασάζ;

Ο φόβος να χτυπήσει το τηλέφωνο είναι υπαρκτός. Το καταλαβαίνω. Εγώ χρησιμοποιώ αυτό που ονομάζουν πολλοί εδώ μέσα, πορνοκινητό.
Έχω πάρει μια δεύτερη κάρτα sim (5ευρω έχει) και τη βάζω στο κινητό όταν θέλω να καλέσω για να κάνω τις "βρωμοδουλειές" μου.
Αν δε θες να μπλέξεις με διαδικασία βαλε-βγαλε SIM , μπορείς να μπλοκάρεις τον αριθμό της πουτάνας που κάλεσες και τον ξεμπλοκάρεις πάλι όταν θες να ξανακαλέσεις.
Ελπίζω να βοήθησα και συγνώμη για το off-topic
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
σπαταλαω το χρονο μου τζαμπα εδω
χωρις κερδος για χομπι
ενω αυτες τις ωρες θα δουλευα για τη δικια μου δουλεια.....

σπαταλαω το χρονο μου τζαμπα εδω
χωρις κερδος για χομπι
να βρω και το μπελα μου
σιγα φευγω......δεν θα μου φαει και το ψωμι μου

τη ωρα μου περναω εδω και γραφω σε ενα σορω μελη στα π,μ και τους βοηθαω για οποια κοπελα κ οποιο γραφειο με ρωτησουν
τωρα που εληξε και η καραντινα και δουλευω κ βολταρω
δεν εχω θεμα . εχω να κανω πραγματα αλλα.....
gravity,ένα δάκρυ κύλισε με όλα αυτά!
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.018
Like
72.049
Πόντοι
12.756
1:15 θα γίνουν εργασίες για 30 λεπτα στο φορουμ
μαλάκα λες και είμαστε σε καμια ΠΟΛΥΕΘΝΙΚΑΡΑ εταιρεία και μας ερχεται ενημέρωση απο το τμημα ΙΤ
γαμαει το φόρουμ , γαμάει :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom