Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 48 άτομα (8 μέλη και 40 επισκέπτες)

Νικοςπ44

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2021
Μηνύματα
63
Like
176
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά νέος στο σάιτ , είχα γράψει ένα ποστ μερικές σελίδες πίσω για τις δικές μου εμπειριες 100% real , θέλω να ρωτήσω η χρυσάννα από deluxe πάει μέχρι καλαμάκι ; Διότι σκέφτομαι να κάνω ένα ραντεβού αξίζει ; Αν έχει δοκιμάσει κάποιος
 

singleasthat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2020
Μηνύματα
89
Κριτικές
9
Like
635
Πόντοι
300
Αυτό που έχω καταλάβει είναι οι κοπέλες επεκτείνουν τις υπηρεσίες με τα ραντεβού. Πρώτο φραπέ, δεύτερο φραπέ στήθος, τρίτο καλαμάκι και πάει λέγοντας. Άρα ο κατάλογος στην καλύτερη θα περιλαμβάνει φραπέ. Καλό θα ήταν βέβαια αλλά ας το έχουμε και αυτό στο μυαλό μας.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 96713

Επισκέπτης
Έχει δοκιμάσει κάποιος συναγωνιστής με Χριστίνα από joy αξίζει προχωράει φουλ;
Μένει γυμνή;
Ποσό πάει σύνολο ;
Απάντηση και με πμ
Ευχαριστώ εκ των προτερων
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν mod:

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Καλησπέρα παιδιά νέος στο σάιτ , είχα γράψει ένα ποστ μερικές σελίδες πίσω για τις δικές μου εμπειριες 100% real , θέλω να ρωτήσω η χρυσάννα από deluxe πάει μέχρι καλαμάκι ; Διότι σκέφτομαι να κάνω ένα ραντεβού αξίζει ; Αν έχει δοκιμάσει κάποιος
προχώρα!
Και πάλι το τονίζω είναι ανάλογα τις προτιμήσεις των εκάστοτε κοριτσιών!
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Έχει δοκιμάσει κάποιος συναγωνιστής με Δήμητρα από joy αξίζει προχωράει φουλ;
Μένει γυμνή;
Ποσό πάει σύνολο ;
Απάντηση και με πμ
Ευχαριστώ εκ των προτερων
Τύπε να σου πω κάτι με όλο το σεβασμό....όλα σου τα posts ξεκινάνε με το "έχει κάποιος συναγωνιστής δοκιμάσει....?"
Αν στα μισά σου απαντάγανε και δοκίμαζες που είναι οι κριτικές σου και η δική σου βοήθεια?
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Αυτό που έχω καταλάβει είναι οι κοπέλες επεκτείνουν τις υπηρεσίες με τα ραντεβού. Πρώτο φραπέ, δεύτερο φραπέ στήθος, τρίτο καλαμάκι και πάει λέγοντας. Άρα ο κατάλογος στην καλύτερη θα περιλαμβάνει φραπέ. Καλό θα ήταν βέβαια αλλά ας το έχουμε και αυτό στο μυαλό μας.
Δεν νομίζω να είναι ο κανόνας αυτός. Όσες φορές έχω πάρει μου έχουν βγάλει κατάλογο πριν καλά καλά βγάλω την μπούζα μου και ξαπλώσω... Τώρα αν πέσεις σε κοπέλα που δεν κάνει γενικά τίποτα και γουστάρει στο τέλος ίσως κάνει κάτι .. τι να πω.. Εμένα περισσότερο μου ακούγεται να έχω ραντεβού και την επόμενη εβδομάδα αυτό που ακούω.. άβυσσος η ψυχη..
 

singleasthat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2020
Μηνύματα
89
Κριτικές
9
Like
635
Πόντοι
300
Σίγουρα είναι και ανάλογα την κοπέλα. Εμένα ξεκάθαρα μου είχε πει κοπέλα από το velvet «αυτό την επόμενη φορά...»
Το Σεπτέμβριο που μας πέρασε αυτό το σκηνικό
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.534
Κριτικές
99
Like
25.839
Πόντοι
26.236
Αυτό που λέτε οπως κ πολλά αλλα π.χ για το τζοαννα του velvet ότι δεν προχωράει ενώ δε λέτε το ζητούμενο δηλαδή το ποσο μπαζο αγγούρο είναι με ξεπερνάει . Δηλαδή αν προχωρούσε αυτό το μπαζο θα ησαστε χαρούμενοι ??? Και με extra +20-30 € ?????? Έλεος .
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Σωστό και έτσι ! Για να προστατευθούμε όσο γίνεται καλύτερα ! Και πάλι εδώ είμαστε ... αν κάτι αλλάξει προς το καλύτερο θα είναι προς όφελος τους , κσι των γραφείων και των κοριτσιών
ΝΑΙ ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ.....
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Γιαυτο είναι πολύ καλή ιδέα αυτο που ει

Εδω αποδεικνύεται ποσο δίκιο έχει ο gravity με την ιδέα του να γίνουν δυο νήματα για τα κορίτσια που είναι στα ΔΕΝ και τις άλλες που είναι στα ΝΑΙ . Ακόμα με με βαθμολογίες ανάλογα με το μασαζ που κάνουν , με τις υπηρεσίες έξτρα ή όχι .
Έτσι και τα γραφεία και τα κορίτσια που είναι ή μπαίνουν σε αυτό το σύστημα να ξέρουν τους όρους του παιχνιδιού ! Είναι πλήρης ? Θα δουλέψουν
Δεν είναι ? Θα κάθονται να μαδούν τις μαργαρίτες !
Ετσι δεν θα κοροϊδεύουν όλους όσους ασχολούνται με το άθλημα αυτό . Στο κάτω κάτω χαϊδεύουν ένα γυμνό σώμα με ότι αυτό συνεπάγεται
Μια ιδέα λειτουργίας είναι ...
ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ

Ας μας πουνε και τα αλλα μελη τη γνωμη τους περι του θεματος......
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.659
Like
5.455
Πόντοι
2.306
Αυτό που λέτε οπως κ πολλά αλλα π.χ για το τζοαννα του velvet ότι δεν προχωράει ενώ δε λέτε το ζητούμενο δηλαδή το ποσο μπαζο αγγούρο είναι με ξεπερνάει . Δηλαδή αν προχωρούσε αυτό το μπαζο θα ησαστε χαρούμενοι ??? Και με extra +20-30 € ?????? Έλεος .
Φίλε μου από την εμπειρία μου δεν νομίζω να υπάρχουν πάρα πολλές ανώτερες από την Τζοάννα. Τα περισσότερα κοριτσακια στο στυλ της Τζοάννα είναι γνώμη μου βέβαια και ούτε αυτές αξίζουν τα +20 και +30 που παίρνουν απλά να στον παίξουν
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.932
Like
9.723
Πόντοι
1.056
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Επειδή σκέφτομαι να δοκιμάσω πρώτη φορά το Deluxe έχουμε καποια στανταράκια που κάνουν καλό φραπέ . Δεν με νοιάζει απαραίτητα κάτι παραπάνω απλά θέλω μαζί με το μασάζ ένα πολύ καλό φραπέ να χαλαρώσω

ΤΟΠ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΠΟ ΝΤΕΛΟΥΞ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΟ ΦΡΑΠΕ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ :

Ζωη Μιλφ

Πενυ

Μιλανα

Νεφελη

Λυδία

Δες τες μονος σου στο ΒΑΙΜΠΕΡ
και διαλεξε....... οποια σου κανει ΚΛΙΚ
 
Τελευταία τροποποίηση:

Blackprince.

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2018
Μηνύματα
15
Like
16
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους....μετά από καιρό και έχοντας κάνει αρκετά ραντεβού,που θα αναφερθώ αύριο μεθαύριο,θέλω την άποψη σας για ένα κορίτσι.... Ναταλί από joy... Εννοείται ότι υπάρχει μόνο στο viper,ξέρουμε κάτι για την συγκεκριμένη...; εκφυλη φατσούλα φαίνεται...
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Ξέρουμε κάτι για Αλεξάνδρα από deluxe? Όχι ότι θα είναι κάτι στάνταρ.. λέμε τώρα
 

giorgosbigone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
323
Κριτικές
5
Like
787
Πόντοι
361
Ξέρουμε κάτι για Αλεξάνδρα από deluxe? Όχι ότι θα είναι κάτι στάνταρ.. λέμε τώρα
Προχωράει σε φραπέ κανονικά, ως εκεί όμως
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αυτή η Πένυ που λέτε όλοι, είναι πραγματικα τόσο καλή;
Από εμφάνιση ούτε δωρεάν. Αλλά κάνει καλο μασάζ καλό φραπέ κ καλαμάκι.
Εγώ πάντως έξω ούτε θα την κοίταζα
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
361
Like
1.983
Πόντοι
201
Προχωράει σε φραπέ κανονικά, ως εκεί όμως
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Από εμφάνιση ούτε δωρεάν. Αλλά κάνει καλο μασάζ καλό φραπέ κ καλαμάκι.
Εγώ πάντως έξω ούτε θα την κοίταζα
Πες τα για να μην φαίνομαι εγώ ο αρνητικός... άντε να πούμε με την παραπληροφόρηση . Έχουμε κάνει τα μπάζα μουνάρες εδώ μέσα.
 

wack34

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2017
Μηνύματα
157
Κριτικές
1
Like
357
Πόντοι
21
Πες τα για να μην φαίνομαι εγώ ο αρνητικός... άντε να πούμε με την παραπληροφόρηση . Έχουμε κάνει τα μπάζα μουνάρες εδώ μέσα.


η αλήθεια είναι ότι από φωτό δεν σε πολύ εμπνέει αλλά από την άλλη όμως όπως έχουμε πει και σε αλλα post ότι είναι κ θέμα γούστου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom