Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 57 άτομα (12 μέλη και 45 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Καλησπερα στη παρεα...

Μηπως να ξεχωρισουμε τις 2 διαφορετικες υπηρεσιες ;


1. Επαγγελματικο Μασαζ + Εκτονωση

2. Φουλ προγραμμα - βιζιτα - call girls


Δεν μου αρεσει και μενα αυτη η συγχυση του μασαζ με μια κοπελα διπλανης πορτας
με το σεξ για πολλους λογους .
Το εχω στο μυαλο μου εντελως 2 διαφορετικα πραγματα .


{ Επισης θα συμφωνησω με τον OLDDOG στα λεγομενα του

" Είναι πιο ομιχλώδης, πιο σύνθετος. Δεν κυριαρχεί μια κλασική φάρα γυναικών αλλά ένα συνοθύλευμα. " }
Πολύ καλή ιδέα gravity για να τοποθετηθούν μερικά θέματα στην θέση που ανήκουν . Τώρα υπάρχει μεγάλη σύγχυση με τις κάπως διαφορετικές αναφορές για τις ίδιες θεραπευτριες
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
καλησπερα ! ειμαι νεος στο χωρο και για την ωρα εχω μονο διαβασει κριτικες δεν εχω γραψει κατι . επισης ειμαι φοιτητης και γι αυτο το 100αρι που θελω να δωσω για αυτη τν εμπειρια σε καμια περιπτωση δε μου περισσευει γι αυτο και μπηκα στη διαδικασια να διαβασω εδω για να αποφυγω φολα . εχω το εξης διλημμα και θα ηθελα τν βοηθεια σας η μια επιλογη ειναι η μαρια απο το osmose που φαινεται πιο amateur και δεν ειναι τυπου αντζελινα στα ματια μου συν οτι εχει βυζαρες και η αλλη επιλογη ειναι καποια ανεξαρτητη call girl που ερχεται σπιτι τυπου χριστινα ή μαρινα60 που ειναι περιπου στα ιδια λεφτα και ισως και λιγοτερα απο το οσμοσε . σορρυ για την εκταση και ευχαριστω οποιον απαντησει
Κατευθείαν Χριστίνα ή Μαρίνα που οι υπηρεσίες τους είναι δεδομένες και στάνταρ όπως διαβάζεις γιατί στο κατ´ οίκον έχουν γραφτεί αρκετές διαφορετικές εμπειριες από θεραπευτριες . Διάβασε , κρίνε , αποφάσισε , δοκίμασε και γράψε την εμπειρια σου εάν θελεις
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.610
Κριτικές
20
Like
14.161
Πόντοι
3.246
Δεν ήταν μυστικό. Είχαμε ενημερωθεί από τους συναγωνιστές των «σπιτιών». Παρ’ όλα αυτά τα κορίτσια προτίμησαν να γυρίσουν στο πόστο τους για το τίμιο μεροκάματο . Γιατί άραγε;
Το είπες μόνος σου: ''Για το τίμιο μεροκάματο''...:coffee:
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.314
Κριτικές
35
Like
29.650
Πόντοι
9.846
Συναγωνιστές προσοχή γιατί όντως υπάρχουν πολλά γούστα εδώ μέσα... π.χ. έχω διαβάσει αρκετές φορές για Ζωή από Deluxe ότι είναι καλή κλπ και μου ήρθαν εικόνες διασταύρωσης Freddy Krueger με εξορκιστή 1.... προσοχή γιατί τα «γούστα» ποικίλουν οπότε δείτε πρώτα φωτογραφία της κοπέλας και ρωτήστε οπωσδήποτε κάποιον έμπιστο αν παίζει photoshop γιατί έχω δει να μετατρέπουν την κόρη του Δράκουλα στην πριγκίπισσα Σαρλότ του Μονακό...
Δεν είναι γουστα, προμοτορες είναι ξεκάθαρα.
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Αγαπη Gravity δεν γινεται αυτο γιατι ο φραπες φερνει το καλαμακι ,το καλαμακι ισως παει και στο φουλ αν προκυψει ,οποτε μπαινουν στην περιοχη των call girls ! Ακομη και ο φραπες αποτελει ΕΡΩΤΙΚΗ ΠΡΑΞΗ !Και το καλαμακι ΕΡΩΤΙΚΗ ΣΤΑΣΗ ! Αλλωστε κερατο σημαινει ακομη και φραπε αν σου κανει η κοπελα ?Ο μονος διαχωρισμος που μπορει να γινεται ειναι του επαγγελματικου μασαζ :le massage,athensmassage,massageyours,μασαζ στο σπιτι ,hermes massage κλπ με τα υπολοιπα για ερωτικο-αισθησιακο μασαζ: velvet ,deluxe,joy,lux,private,art,attica ,vip,osmose με επισημανση για osmose kai vip οτι καποιες κοπελες προερχονται απο τον χωρο των εκδιδομενων σε οικους ανοχης και ΔΕΝ γνωριζουν να κανουν μασαζ ! ??????
Αν υπάρχουν δύο νήματα με τα κορίτσια και το είδος των υπηρεσιών τους και στην πορεία προσθέτουν ή αφαιρούν ,τότε θα αλλάζουν κατηγορία ! Έτσι θα έχουμε up to date ενημέρωση για την κάθε μία στο αντίστοιχο νήμα
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
καλησπερα ! ειμαι νεος στο χωρο και για την ωρα εχω μονο διαβασει κριτικες δεν εχω γραψει κατι . επισης ειμαι φοιτητης και γι αυτο το 100αρι που θελω να δωσω για αυτη τν εμπειρια σε καμια περιπτωση δε μου περισσευει γι αυτο και μπηκα στη διαδικασια να διαβασω εδω για να αποφυγω φολα . εχω το εξης διλημμα και θα ηθελα τν βοηθεια σας η μια επιλογη ειναι η μαρια απο το osmose που φαινεται πιο amateur και δεν ειναι τυπου αντζελινα στα ματια μου συν οτι εχει βυζαρες και η αλλη επιλογη ειναι καποια ανεξαρτητη call girl που ερχεται σπιτι τυπου χριστινα ή μαρινα60 που ειναι περιπου στα ιδια λεφτα και ισως και λιγοτερα απο το οσμοσε . σορρυ για την εκταση και ευχαριστω οποιον απαντησει
Αν έχεις μόνο ένα 100ρικο για κάψιμο διάλεξε βίζιτα.. Δεν είναι σπόρ αυτό θα φας τα μούτρα σου κάποια στιγμή όσο έμπειρος και αν είσαι ότι και να σου πούνε.. μπορεί κάτι να ξινίσει σε κάποια και είτε να σου πεί πολλά είτε να σου πεί δεν κάνει τίποτα μόνο μασαζ και να μην ξέρει να κάνει και μασαζ.. Καλύτερα ανεξάρτητη με πολλές κριτικές εδώ ή ακόμα καλύτερα πήγαινε σε ένα μασατζίδικο και διάλεξε όποια σου αρέσει
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Αν έχεις μόνο ένα 100ρικο για κάψιμο διάλεξε βίζιτα.. Δεν είναι σπόρ αυτό θα φας τα μούτρα σου κάποια στιγμή όσο έμπειρος και αν είσαι ότι και να σου πούνε.. μπορεί κάτι να ξινίσει σε κάποια και είτε να σου πεί πολλά είτε να σου πεί δεν κάνει τίποτα μόνο μασαζ και να μην ξέρει να κάνει και μασαζ.. Καλύτερα ανεξάρτητη με πολλές κριτικές εδώ ή ακόμα καλύτερα πήγαινε σε ένα μασατζίδικο και διάλεξε όποια σου αρέσει
Ακριβώς και οι όροι είναι πιό ξεκάθαροι, ξέρεις τί θα λάβεις
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Αγαπη Gravity δεν γινεται αυτο γιατι ο φραπες φερνει το καλαμακι ,το καλαμακι ισως παει και στο φουλ αν προκυψει ,οποτε μπαινουν στην περιοχη των call girls ! Ακομη και ο φραπες αποτελει ΕΡΩΤΙΚΗ ΠΡΑΞΗ !Και το καλαμακι ΕΡΩΤΙΚΗ ΣΤΑΣΗ ! Αλλωστε κερατο σημαινει ακομη και φραπε αν σου κανει η κοπελα ?Ο μονος διαχωρισμος που μπορει να γινεται ειναι του επαγγελματικου μασαζ :le massage,athensmassage,massageyours,μασαζ στο σπιτι ,hermes massage κλπ με τα υπολοιπα για ερωτικο-αισθησιακο μασαζ: velvet ,deluxe,joy,lux,private,art,attica ,vip,osmose με επισημανση για osmose kai vip οτι καποιες κοπελες προερχονται απο τον χωρο των εκδιδομενων σε οικους ανοχης και ΔΕΝ γνωριζουν να κανουν μασαζ ! ??????
κέρατο για μία πουτάνα σημαίνει να γουστάρει όταν γαμιέται και όχι να δείχνει ότι γουστάρει επειδή πρέπει να είναι σωστή στην δουλειά της. όσο για το τι θα θεωρήσει μία κοπέλα κανονική κέρατο απο τον γκόμενο της.. αρκεί να μπεί στο σπίτι και να δεί μία να σας κάνει μασαζ.. εκεί θα καταλάβετε τι θεωρεί κέρατο!
 

Ικτίνος

Προμότορας
Εγγρ.
11 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.292
Κριτικές
107
Like
8.115
Έχασα σόου σήμερα παίδες !! Πάλι καλά μπλοκαραν τα προφίλ τους.
Ας φτιάξουν με το όνομα τους και να μιλήσουν ξεκάθαρα.
Αν δεν ήταν το site να δω πόσα ραντεβού θα είχαν ....
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
994
Κριτικές
4
Like
3.379
Πόντοι
446
Έχασα σόου σήμερα παίδες !! Πάλι καλά μπλοκαραν τα προφίλ τους.
Ας φτιάξουν με το όνομα τους και να μιλήσουν ξεκάθαρα.
Αν δεν ήταν το site να δω πόσα ραντεβού θα είχαν ....
Αυτό είναι αλήθεια..για τα ραντεβού....αλλά πολλές φορές πας για μαλλί και βγαίνεις κουρεμένος...
 

singleasthat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2020
Μηνύματα
89
Κριτικές
9
Like
635
Πόντοι
300
Πραγματικά, το συγκεκριμένο φόρουμ θα έπρεπε να παίρνει επιδότηση ΕΣΠΑ. Σπάνια έχω πέσει έξω και σίγουρα έχω γλιτώσει πολλά στη σύντομη καριέρα μου.

Κάθε μαϊμού κριτική θα προκαλέσει ζημιά / χασούρα σε συναγωνιστή, κρίμα και άδικο! Άσε που αργά η γρήγορα θα αποκαλυφθεί!
 

Ικτίνος

Προμότορας
Εγγρ.
11 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.292
Κριτικές
107
Like
8.115
Πραγματικά, το συγκεκριμένο φόρουμ θα έπρεπε να παίρνει επιδότηση ΕΣΠΑ. Σπάνια έχω πέσει έξω και σίγουρα έχω γλιτώσει πολλά στη σύντομη καριέρα μου.

Κάθε μαϊμού κριτική θα προκαλέσει ζημιά / χασούρα σε συναγωνιστή, κρίμα και άδικο! Άσε που αργά η γρήγορα θα αποκαλυφθεί!
Γι αυτό πρέπει να ξεβρακώνουμε τους κλώνους κτλ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom