Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (2 μέλη και 22 επισκέπτες)

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.205
Κριτικές
2
Like
3.820
Πόντοι
456
ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΑΠΟ ΤΟ ΣΙΧΑΜΕΡΟ ΕΜΕΤΟΥΡΓΕΙΟ (ΑΝΑΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ): :woldman:

Αν και μπήκα μόνο σε 2 οίκους, η επίσκεψή μου άξιζε.
Ενημερώνω για τον Τζέησον Στέιθαμ (44 χρονών) ότι
είχε 2 γκόμενες Μεταξουργειώτισσες που δούλευαν
στο ΟΣΜΟΣΕ ΜΑΣΑΖ κι έπαιρναν τα 100ρικα αέρα για
γαμήσι. :zfuck:
Τα πρόσφατα ονόματά τους ήταν Βερόνικα και
Μπάρμπαρα. Αν μπείτε στο φβ του ΟΣΜΟΣΕ θα βρείτε
φωτογραφίες τους (εδώ δεν μπορώ να ποστάρω δυστυχώς).
Πρόγραμμα απλό με όλες τις στάσεις και 69.
Αυτά να τα βλέπουν οι μασαζάκιδες που έσκαγαν τα
πορτοκαλί παράβολα για πάρτη τους. :jerking:
Αν έχουν όρεξη οι μασαζάκιδες, ας πάνε στο σιχαμερό Μετάξι
να τις ξεφτιλίσουν με ένα 10ρικο, τώρα που ξεβρώμισε λόγω Ραμαζανιού! :priest:
Έτσι, για την Ελλάδα ρε γαμώτο! :rockon:
αδερφε για πες κατι παραπανω ,αν θες , σε π.μ
 

sinatra7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
115
Κριτικές
11
Like
1.061
Πόντοι
371
Χαιρετω τους Μυστες του BOU

παίδες υπαρχει κανενα καλο κομματι
απο μασαζ στο σπιτι να δινει την πισω πορτα - anal ?

η κανενα 2πλο μασαζακι 4 χερια να κανουν παιχνιδι μεταξυ τους τα κοριτσια ?
Αν πληρώσεις κάτι παραπάνω,ισως στο osmosse θα βρείς κοπέλα που κάνει anal.
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
Δεν είχε δίκιο. Την εγγραφή την έκανε όπως και τα υπόλοιπα γραφεία (όχι όλα) για να παραπλανήσει .
Μπορούσε ανώνυμα μέσα από τον λογαριασμό της να εκθέσει τα παραπλανητικά προμοσιον και όχι να στέλνει πμ ως υποτιθέμενος πελάτης. Έχω λάβει σεντόνι με τις υποτιθέμενες υπηρεσίες της, προσπαθώντας να με κάνει να κλείσω ραντεβού . Τόσο αγαθή είναι που στο τέλος θα έμπαινε σε ένα δωμάτιο ξενοδοχείου με κάποιον έτοιμο να ζητήσει πράγματα που δεν θα μπορούσε με τίποτα η ίδια να φέρει σε πέρας. Για την ιστορία έχω κάνει ραντεβού και με την Αφροδίτη και με την Τεα και με την άλλη γεματουλα που είχε η Τεα ( μου διαφεύγει το όνομα της). Έχω γράψει τις εμπειριες μου, όπου έγινε ερώτηση στο φόρουμ - και η απάντηση κάποιου συναγωνιστή δεν με κάλυπτε.
Τελικά νομίζω πως γράψαμε πολλές σελίδες χωρίς να υπάρχει ουσιαστικός λόγος. Το έμπειρο μάτι του εκάστοτε μπουρδελομασαζιαρη εντοπίζει τη λουμπα.Το έχει μάθει αυτό πληρώνοντας σε χρόνο και χρήμα .

Ναι, τα κορίτσι με τα λαδωμένα δάκτυλά μας παρακολουθούν .. δεν το ξέραμε; Ναι, τα κορίτσια που προσπαθούν να μας «χαλαρώσουν», ψαρεύουν πελάτες .. δεν το ξέραμε ; Ναι, πολλά από αυτά τα κορίτσια μας μισούν. Ξέρετε γιατί; Τις βάζουμε να κάνουνε πράγματα που δεν θέλουν. Δεν βλέπουν την αλήθεια. Δεν φταίμε εμείς αλλά οι ίδιες. Νομίζουν πως δεν κάνουν βίζιτες η’ μάλλον δεν κάνουν βίζιτες μέχρι τελικά να κάνουν και να μας μισήσουν. Ναι αγαπητοί, εμείς φταίμε και όχι τα χρήματα. Όσες δεν προχωράνε παίζουν με την φαντασία του πελάτη μέχρι να πρέπει να προσφέρουν κάτι πιο τολμηρό η’ να τον χάσουν από πελάτη.
Επισης , δεν μπορούν να καταλάβουν πως για τους περισσότερους λάτρεις του μασάζ κατ’ οικον , η συνέδρια σημαίνει, εκτός από χαλάρωση, ερωτισμό, εκτόνωση , φετίχ.
Δεν ελέγχουν καν τα γραφεία που συνεργάζονται και έρχονται προ εκπλήξεως όταν ο μαθημένος πελάτης ζητάει τα έξτρα του. «Δεν είσαι καλά .. εγώ δεν κάνω τέτοια..».

1.Κάποιος συναγωνιστής πιο πάνω γράφει πως είναι πιο βρώμικος ο χώρος από τις «κανονικές» βίζιτες . Όχι δεν είναι. Είναι πιο ομιχλώδης, πιο σύνθετος. Δεν κυριαρχεί μια κλασική φάρα γυναικών αλλά ένα συνοθύλευμα.

2.Ο alpula ασχολήθηκε και αποκάλυψε τα έως προκλητικά προφίλ και μπράβο. Προσοχή σε όσα νέα έρθουν αλλά και σε όσα λειτουργούν ακόμη.

Καλή τύχη μάγκες
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
247
Like
1.028
Πόντοι
201
ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΑΠΟ ΤΟ ΣΙΧΑΜΕΡΟ ΕΜΕΤΟΥΡΓΕΙΟ (ΑΝΑΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ): :woldman:

Αν και μπήκα μόνο σε 2 οίκους, η επίσκεψή μου άξιζε.
Ενημερώνω για τον Τζέησον Στέιθαμ (44 χρονών) ότι
είχε 2 γκόμενες Μεταξουργειώτισσες που δούλευαν
στο ΟΣΜΟΣΕ ΜΑΣΑΖ κι έπαιρναν τα 100ρικα αέρα για
γαμήσι. :zfuck:
Τα πρόσφατα ονόματά τους ήταν Βερόνικα και
Μπάρμπαρα. Αν μπείτε στο φβ του ΟΣΜΟΣΕ θα βρείτε
φωτογραφίες τους (εδώ δεν μπορώ να ποστάρω δυστυχώς).
Πρόγραμμα απλό με όλες τις στάσεις και 69.
Αυτά να τα βλέπουν οι μασαζάκιδες που έσκαγαν τα
πορτοκαλί παράβολα για πάρτη τους. :jerking:
Αν έχουν όρεξη οι μασαζάκιδες, ας πάνε στο σιχαμερό Μετάξι
να τις ξεφτιλίσουν με ένα 10ρικο, τώρα που ξεβρώμισε λόγω Ραμαζανιού! :priest:
Έτσι, για την Ελλάδα ρε γαμώτο! :rockon:
σεξ και με τις 2 με 30 ευρω ?
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
Με 20 τύπε μου. Από ένα 10ρικο δίνεις στην καθεμιά και καθάρισες... :rockon:
Δεν ήταν μυστικό. Είχαμε ενημερωθεί από τους συναγωνιστές των «σπιτιών». Παρ’ όλα αυτά τα κορίτσια προτίμησαν να γυρίσουν στο πόστο τους για το τίμιο μεροκάματο . Γιατί άραγε;
 
Τελευταία τροποποίηση:

ΑΛΕΚΟΣ223

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
247
Like
1.028
Πόντοι
201
Με 20 τύπε μου. Από ένα 10ρικο δίνεις στην καθεμιά και καθάρισες... :rockon:
νομιζω αυτες που ειναι πιο εμφανισιμες παιρνουν 15 ευρω ?τωρα το εμφανισιμες ...ειναι συζητησιμο παντα ,το θεμα ειναι να ανακαλυπτουμε νεα μωρα,αβγαλτα που δεν εχουν σχεση με οικους ανοχης στριπτιζαδικα μπαρ...να μας τριβουν και να κανουμε φασεις
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.610
Κριτικές
20
Like
14.161
Πόντοι
3.246
νομιζω αυτες που ειναι πιο εμφανισιμες παιρνουν 15 ευρω ?τωρα το εμφανισιμες ...ειναι συζητησιμο παντα ,το θεμα ειναι να ανακαλυπτουμε νεα μωρα,αβγαλτα που δεν εχουν σχεση με οικους ανοχης στριπτιζαδικα μπαρ...να μας τριβουν και να κανουμε φασεις
Αλέκο μου, σήμερα που τις είδα ανακοινώθηκε το κλασσικό 10ρικο.
Αν το είχαν στα 15 απλά δεν θα πέρναγε κανένας...
 

Serpiko1980

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2018
Μηνύματα
60
Like
147
Πόντοι
0
Έψαχνα να κλείσω ραντεβού μέσα στην βδομάδα. Διαβάζοντας τις τελευταίες σελίδες είπα να δοκιμάσω την Τέα. Έστειλα μήνυμα, είναι κλεισμένη μέχρι 3/5( θα κλείσει και για Πάσχα). Για 90 λεπτά όλα μαζί : φραπέ, καλαμάκι μου ζήτησε 120 και όχι 100 όπως είχε αναφερθεί. Το σημειώνω εδώ να υπάρχει...

Άλλη επιλογή βάσει όσων διάβασα , σκέφτομαι Ιωάννα Joy. Πόσο πάει εκεί η ώρα και πόσο το extra? 50+30?

Είχα στανταρακι παλιότερα την Δανάη αλλά δυστυχώς σταμάτησε..
Ευτυχώς με τις συμβουλές εδώ μέσα είναι δύσκολο να την πατησεις
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.205
Κριτικές
2
Like
3.820
Πόντοι
456
Δεν ήταν μυστικό. Είχαμε ενημερωθεί από τους συναγωνιστές των «σπιτιών». Παρ’ όλα αυτά τα κορίτσια προτίμησαν να γυρίσουν στο πόστο τους για το τίμιο μεροκάματο . Γιατί άραγε;
ελα ντε ...? προφανως οι κυριες δεν ειχαν ιδεα απο μασαζ και το λαθος ,τελικα, ειναι δικο μας που τις πληρωναμε γι'αυτο .συνεπως , καλο ειναι να ξεκαθαριστει ποιος θελει μασαζ και ποιος θελει σεξ .μονο ετσι θα εκλειψει ολο αυτο το χαος. το σπορ ειναι ιδιαιτερο ,το εχω ξαναπει.
 

liverpoolakias

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2018
Μηνύματα
2
Like
4
Πόντοι
0
καλησπερα ! ειμαι νεος στο χωρο και για την ωρα εχω μονο διαβασει κριτικες δεν εχω γραψει κατι . επισης ειμαι φοιτητης και γι αυτο το 100αρι που θελω να δωσω για αυτη τν εμπειρια σε καμια περιπτωση δε μου περισσευει γι αυτο και μπηκα στη διαδικασια να διαβασω εδω για να αποφυγω φολα . εχω το εξης διλημμα και θα ηθελα τν βοηθεια σας η μια επιλογη ειναι η μαρια απο το osmose που φαινεται πιο amateur και δεν ειναι τυπου αντζελινα στα ματια μου συν οτι εχει βυζαρες και η αλλη επιλογη ειναι καποια ανεξαρτητη call girl που ερχεται σπιτι τυπου χριστινα ή μαρινα60 που ειναι περιπου στα ιδια λεφτα και ισως και λιγοτερα απο το οσμοσε . σορρυ για την εκταση και ευχαριστω οποιον απαντησει
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Καλησπερα στη παρεα...

Μηπως να ξεχωρισουμε τις 2 διαφορετικες υπηρεσιες ;


1. Επαγγελματικο Μασαζ + Εκτονωση

2. Φουλ προγραμμα - βιζιτα - call girls


Δεν μου αρεσει και μενα αυτη η συγχυση του μασαζ με μια κοπελα διπλανης πορτας
με το σεξ για πολλους λογους .
Το εχω στο μυαλο μου εντελως 2 διαφορετικα πραγματα .


{ Επισης θα συμφωνησω με τον OLDDOG στα λεγομενα του

" Είναι πιο ομιχλώδης, πιο σύνθετος. Δεν κυριαρχεί μια κλασική φάρα γυναικών αλλά ένα συνοθύλευμα. " }
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
247
Like
1.028
Πόντοι
201
Βικτώρια και πένυ από deluxe τι έχουμε από εμπειρίες? Στείλτε προσωπικό αν προτιμάτε .
Επίσης αν δοκίμασε κάνεις massage by dimitra πρωην γεωργία του βελβετ ας πει.
Γεωργια βελβετ ( velvet )την ειχα παρει πριν 3 μηνες περιπου,λιγο διαφορετικη απο την φωτο της αλλα πολυ καλο μασαζ,πολυ καλη τεχνικη στον φραπε που με τελειωσε εκει...δεν προφτασα για καλαμακι ? πολυ ηρεμη γενικα και χαλαρη
 

Serpiko1980

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2018
Μηνύματα
60
Like
147
Πόντοι
0
Έψαχνα να κλείσω ραντεβού μέσα στην βδομάδα. Διαβάζοντας τις τελευταίες σελίδες είπα να δοκιμάσω την Τέα. Έστειλα μήνυμα, είναι κλεισμένη μέχρι 3/5( θα κλείσει και για Πάσχα). Για 90 λεπτά όλα μαζί : φραπέ, καλαμάκι μου ζήτησε 120 και όχι 100 όπως είχε αναφερθεί. Το σημειώνω εδώ να υπάρχει...

Άλλη επιλογή βάσει όσων διάβασα , σκέφτομαι Ιωάννα Joy. Πόσο πάει εκεί η ώρα και πόσο το extra? 50+30?

Είχα στανταρακι παλιότερα την Δανάη αλλά δυστυχώς σταμάτησε..
Ευτυχώς με τις συμβουλές εδώ μέσα είναι δύσκολο να την πατησεις
Δεν έδωσα στην Τεα να καταλάβει ότι την ξέρω από παλιά( Πεύκη). Σε δεύτερη επικοινωνία μου είπε ότι υπάρχει έκπτωση 20€ στα μέλη του φόρουμ, λόγω της κατάστασης. Για να είμαι σωστός, οφείλω να το αναφέρω..
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
247
Like
1.028
Πόντοι
201
Καλησπερα στη παρεα...

Μηπως να ξεχωρισουμε τις 2 διαφορετικες υπηρεσιες ;


1. Επαγγελματικο Μασαζ + Εκτονωση

2. Φουλ προγραμμα - βιζιτα - call girls


Δεν μου αρεσει και μενα αυτη η συγχυση του μασαζ με μια κοπελα διπλανης πορτας
με το σεξ για πολλους λογους .
Το εχω στο μυαλο μου εντελως 2 διαφορετικα πραγματα .


{ Επισης θα συμφωνησω με τον OLDDOG στα λεγομενα του

" Είναι πιο ομιχλώδης, πιο σύνθετος. Δεν κυριαρχεί μια κλασική φάρα γυναικών αλλά ένα συνοθύλευμα. " }
Αγαπη Gravity δεν γινεται αυτο γιατι ο φραπες φερνει το καλαμακι ,το καλαμακι ισως παει και στο φουλ αν προκυψει ,οποτε μπαινουν στην περιοχη των call girls ! Ακομη και ο φραπες αποτελει ΕΡΩΤΙΚΗ ΠΡΑΞΗ !Και το καλαμακι ΕΡΩΤΙΚΗ ΣΤΑΣΗ ! Αλλωστε κερατο σημαινει ακομη και φραπε αν σου κανει η κοπελα ?Ο μονος διαχωρισμος που μπορει να γινεται ειναι του επαγγελματικου μασαζ :le massage,athensmassage,massageyours,μασαζ στο σπιτι ,hermes massage κλπ με τα υπολοιπα για ερωτικο-αισθησιακο μασαζ: velvet ,deluxe,joy,lux,private,art,attica ,vip,osmose με επισημανση για osmose kai vip οτι καποιες κοπελες προερχονται απο τον χωρο των εκδιδομενων σε οικους ανοχης και ΔΕΝ γνωριζουν να κανουν μασαζ ! ??????
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
καλησπερα ! ειμαι νεος στο χωρο και για την ωρα εχω μονο διαβασει κριτικες δεν εχω γραψει κατι . επισης ειμαι φοιτητης και γι αυτο το 100αρι που θελω να δωσω για αυτη τν εμπειρια σε καμια περιπτωση δε μου περισσευει γι αυτο και μπηκα στη διαδικασια να διαβασω εδω για να αποφυγω φολα . εχω το εξης διλημμα και θα ηθελα τν βοηθεια σας η μια επιλογη ειναι η μαρια απο το osmose που φαινεται πιο amateur και δεν ειναι τυπου αντζελινα στα ματια μου συν οτι εχει βυζαρες και η αλλη επιλογη ειναι καποια ανεξαρτητη call girl που ερχεται σπιτι τυπου χριστινα ή μαρινα60 που ειναι περιπου στα ιδια λεφτα και ισως και λιγοτερα απο το οσμοσε . σορρυ για την εκταση και ευχαριστω οποιον απαντησει
dδλδ εχεις παρει Αντζελινα και δεν σου αρεσε?:think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom