Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (3 μέλη και 19 επισκέπτες)

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
Βρε χλεχλε δεν μίλησα ποτε για εμένα. Στα τέτοια μου σας γραφω όλους και ακάθεκτη συνεχίζω. Ειχα και θα έχω περισσότερα αρχιδια από κάποιους εδώ μέσα.
μιλάω χλεχλε για τις αλλες κοπέλες που τις εκθέτετε με φωτογραφίες και νούμερα που κατά καιρούς ανεβάζετε Να είναι νόμιμο αυτό άραγε ; Για πείτε μας να ξέρουμε αν είναι να φτιάξουμε και εμείς οι κοπέλες του μασάζ από ένα φόρουμ και να σας κάνουμε και εσάς ξεφτίλες με δικές σας φωτογραφίες και δικά σας προσωπικα στοιχεία!
Τι είναι αυτό που σας κάνει να πιστέψετε ότι επειδη δουλεύει και κάνει αυτή τη δουλειά η κάθε κοπέλα πρέπει να την ξεφτιλίσετε; Γιατί ξεφτιλικια είναι όλα αυτά εδώ μέσα!
Τι ωραίο που θα ήταν ρε μάγκες όμως αν φτιάχναμε ένα forum όλα τα κορίτσια και σας ανέβαζαμε και γράφαμε μέσα αναλυτικά ακόμη το και το κάθε σπυράκι σας ακόμη και την κωλιλα σας που δεν μου πλένεστε καν βρωμιαριδες και θέλετε και μασάζ...

Που βρωματε λες και εισασταν στο μαντρί μέσα με τα γίδια τα δε δόντια ουδέποτε δεν έχουν δει οδοντόβουρτσα...

Για πείτε πως θα σας φαινόταν να το παίξουμε αλλιώς το παιχνίδι ;
η απαντηση σου,απλα επιβεβαιωνει την προηγουμενη μου διαπιστωση...
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.032
Πόντοι
17.085
Οι επαγγελματίες είναι φυσικά κάτι παραπάνω από ευπρόσδεκτες εδώ, αλλά όχι προσποιούμενες τους «συναγωνιστές». Blackboy banned όπως και κάποιος άλλος με πολλαπλά account. Λίαν προσεχώς η συνέχεια.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.912
Κριτικές
16
Like
14.758
Πόντοι
6.515
Οι επαγγελματίες είναι φυσικά κάτι παραπάνω από ευπρόσδεκτες εδώ, αλλά όχι προσποιούμενες τους «συναγωνιστές». Blackboy banned όπως και κάποιος άλλος με πολλαπλά account. Λίαν προσεχώς η συνέχεια.
:knuppel:
 

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.826
Like
415
Πόντοι
36
Οι επαγγελματίες είναι φυσικά κάτι παραπάνω από ευπρόσδεκτες εδώ, αλλά όχι προσποιούμενες τους «συναγωνιστές». Blackboy banned όπως και κάποιος άλλος με πολλαπλά account. Λίαν προσεχώς η συνέχεια.
... πες και τα πολλαπλα accounts..
διαφανεια boy
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.659
Like
5.455
Πόντοι
2.306
Οι επαγγελματίες είναι φυσικά κάτι παραπάνω από ευπρόσδεκτες εδώ, αλλά όχι προσποιούμενες τους «συναγωνιστές». Blackboy banned όπως και κάποιος άλλος με πολλαπλά account. Λίαν προσεχώς η συνέχεια.
Σωστά!!!!! Ευπρόσδεκτες αλλά με το όνομα τους και να γίνεται διάλογος, όχι με άλλο νικ και προσπάθεια να ψαρεύουν η να κατευθύνουν καταστάσεις
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
247
Like
1.028
Πόντοι
201
Οι επαγγελματίες είναι φυσικά κάτι παραπάνω από ευπρόσδεκτες εδώ, αλλά όχι προσποιούμενες τους «συναγωνιστές». Blackboy banned όπως και κάποιος άλλος με πολλαπλά account. Λίαν προσεχώς η συνέχεια.
νταβατζηδες,προμοτορες,σωφερ των μασατζουδων,μασατζουδες και ατζεντηδες στα μασατζιδικα,που εχουν σκοπο την MH υπαρξη αυτου το forum,προκαλοντας τεχνιτες προστριβες και αναστατωση,καλο ειναι να τρωνε ban !!!
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.032
Πόντοι
17.085
Eimaste gia ton poutso banned για τον ίδιο ακριβώς λόγο. Επαναλαμβάνω: οι επαγγελματίες είναι ευπρόσδεκτες για δημιουργήσουν προφίλ.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
τίποτα τύπε!
Απλά έκανα την δουλειά μου γιατί δεν γούσταρα τα βρισίδια και να μου την πέφτουνε!
Έκανα ένα ωραίο αρχείο το έστειλα στον admin και voila!
Πάντως πιο πολύ βρωμιά έχει στο μασαζ παρά στα call girls
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.659
Like
5.455
Πόντοι
2.306
τίποτα τύπε!
Απλά έκανα την δουλειά μου γιατί δεν γούσταρα τα βρισίδια και να μου την πέφτουνε!
Έκανα ένα ωραίο αρχείο το έστειλα στον admin και voila!
Πάντως πιο πολύ βρωμιά έχει στο μασαζ παρά στα call girls
Ε βέβαια είδαν ότι πουλάει πολύ τελευταία και μπήκαν να το βρωμισουν. Ελπίζω από αύριο να γυρίσουμε στην ηρεμία και στις ενημερώσεις μεταξύ μας
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.659
Like
5.455
Πόντοι
2.306
Καμία ενημέρωση θα κάνουμε? Θέλω κάποιες ινφο για το your massage οποίος μπορεί να βοηθήσει
 

Titos(2)

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2020
Μηνύματα
109
Like
346
Πόντοι
21
Καμία ενημέρωση θα κάνουμε? Θέλω κάποιες ινφο για το your massage οποίος μπορεί να βοηθήσει
Πιπινοκατασταση με ωραιεσ Παρουσίες...με καλο μασαζ χωρίς πετσέτα..εγώ έχω παίξει με δίδυμο Ελενα Μιρνα δεν παίχτηκε κάτι παραπάνω..θα ξανά δοκίμαζα πάντως...
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.659
Like
5.455
Πόντοι
2.306
Πιπινοκατασταση με ωραιεσ Παρουσίες...με καλο μασαζ χωρίς πετσέτα..εγώ έχω παίξει με δίδυμο Ελενα Μιρνα δεν παίχτηκε κάτι παραπάνω..θα ξανά δοκίμαζα πάντως...
Στείλε πμ αν θες φίλε να σε ρωτήσω κατι
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.032
Πόντοι
17.085
Να προσθέσω επίσης ότι σε μερικά post ο λογαριασμός Blackboy σαν να είχε δίκιο για κάποια γραφεία κλπ. Αλλά δυστυχώς το έχασε. Τες πα, προχωράμε.
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.610
Κριτικές
20
Like
14.161
Πόντοι
3.246
ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΑΠΟ ΤΟ ΣΙΧΑΜΕΡΟ ΕΜΕΤΟΥΡΓΕΙΟ (ΑΝΑΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ): :woldman:

Αν και μπήκα μόνο σε 2 οίκους, η επίσκεψή μου άξιζε.
Ενημερώνω για τον Τζέησον Στέιθαμ (44 χρονών) ότι
είχε 2 γκόμενες Μεταξουργειώτισσες που δούλευαν
στο ΟΣΜΟΣΕ ΜΑΣΑΖ κι έπαιρναν τα 100ρικα αέρα για
γαμήσι. :zfuck:
Τα πρόσφατα ονόματά τους ήταν Βερόνικα και
Μπάρμπαρα. Αν μπείτε στο φβ του ΟΣΜΟΣΕ θα βρείτε
φωτογραφίες τους (εδώ δεν μπορώ να ποστάρω δυστυχώς).
Πρόγραμμα απλό με όλες τις στάσεις και 69.
Αυτά να τα βλέπουν οι μασαζάκιδες που έσκαγαν τα
πορτοκαλί παράβολα για πάρτη τους. :jerking:
Αν έχουν όρεξη οι μασαζάκιδες, ας πάνε στο σιχαμερό Μετάξι
να τις ξεφτιλίσουν με ένα 10ρικο, τώρα που ξεβρώμισε λόγω Ραμαζανιού! :priest:
Έτσι, για την Ελλάδα ρε γαμώτο! :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom