Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Και εσύ πως διαπίστωσες ότι είναι αυτή ; Απορίας άξιον. Ή μάλλον έχει κωδικούς η Τέα . Γιατί μόνο η Τέα θα καταλάβαινε ποιος την απειλεί κ γιατί. Εσύ αν είσαι όντως ένας άκυρος πελάτης της τεας που ξέρεις ποιος είναι πίσω απτις απειλές ; Τα συμφραζόμενα δεν έδειξαν Αμαρυλλίς ή όπως την λένε.... Εσύ που το διαπίστωσες λοιπόν ; Άρα ακόμα ένας μαζί με εμένα στο δίμηνο θα ξανά μπει με άλλο Νικ νειμ . Γιατί φιλαράκο δεν μας τα λες καλά . Πρώτα κάνεις θρεντ μετά επίθεση κατά όλων όσων δεν την γουστάρουν, η υποστήριξη είναι συνεχής, σε όλα τα θρεντ , και τώρα ξέρεις κ ποιος την απειλεί ;;;;;;; Η βλέπεις την σφαίρα μασοντας βοτάνια , ή οι κωδικοί σου έχουν δωθεί σε χέρια που σου έκαψαν το προφίλ. Εγώ σκασιλα έχω για το μπου . ?
διάβασε πιο πίσω!
Έγραψε μόνη της ότι είναι γυναίκα και μετά βρήκα το post του titos που εξηγούσε ποια είναι!
Με λίγο ψάξιμο έγραφε για bianca και απο εκει συνδέεις το παζλ!
Σας έγρσψα είστε ντιπ για ντιπ χαζές!
Επίσης 16 χρόνια εδώ μέσα λες να μην έχω και εγώ τις άκρες μου?
Χρόνο ήθελα και το Σ/Κ έχω άπλετο!
Καληνύχτα....

Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

γιατί συγκεκριμμένα δίμηνο?
Ο stefanos πήγε με διπλή προειδοποίηση το οποίο αντιστοιχεί σε 2 μήνες!
Για να το λέει κάτι ξέρει....ε???
 
Τελευταία τροποποίηση:

Blackboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2020
Μηνύματα
79
Like
81
Πόντοι
0
σε κανενα δίμηνο που θα μπεις θα έχεις στιγματιστει!
Μπες με κανενα αλλο nick οπως ο stefanos!
Kαι όχι η eimaste gia ton poutso είναι η Αμαρυλλις ή Ολυμπία δεν μας το είπε η ίδια!
Και αυτή τον πελάτη άντρα έκανε και ψάρευε πελατάκια!
Ααααα και που Σάι ... Στο τέτοιο μου αν είναι η Αμαρυλλίς κ αν θα το παραδεχτεί η όχι. Και ο Στέφανος ούτε ξέρω ποιος είναι , δεν μπαίνω εδώ μέσα όλη μου την ζωή . Εδώ μπήκα όταν δούλεψα στην ακατανομαστη , διότι σε περίπτωση που δεν το ξέρεις λέει σε όλες τις κοπέλες για την ύπαρξη σας εδώ , ώστε να φοβούνται κ να παίρνουν πίπες , γιατί αλλιώς θα τις κράξουν. Καλύτερα να με κράζουν που δεν παίρνω λοιπόν. Όταν μιλάς μαζί μου μην πετάς άλλους μέσα στην μέση . Απαντά λοιπόν τώρα αυτό που σε ρώτησα ουρά της τεας. Σε κατουρήσε κ σε μάγεψε ;
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: geoMan

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Ο λογαριασμός μου είναι τεσσάρων μηνών με ούτε 15 κριτικές. Άρα δεν έχω κάνει και μεγάλη ζημιά.
επικό πόστ.
τώρα τι να της πεις. Καταντάει και αστείο, μάλλον μας τρολάρει δεν εξηγείται.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Blackboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2020
Μηνύματα
79
Like
81
Πόντοι
0

Stavros_spike

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2020
Μηνύματα
59
Like
194
Πόντοι
0
ναι ισχύει το Ντελουξ είναι μακράν ένα από τα καλύτερα αυτή την στιγμή και σε εξυπηρέτηση και σε ρόστερ!! ?
Καλα καλο ειναι αλλα κι αυτη πρεπει να φερουν καμια καινουργια.τις εχω βαρεθει.γενικα χρειαζεται μια ανανεωση ο χωρος..
 

gregor35

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2016
Μηνύματα
157
Like
378
Πόντοι
21
ΕΤΣΙ Ειναι φιλε μου

και μιας και μιλαμε για Ντελουξ..

εχουμε κανενα νεο / πληροφορια για κανενα μωρο...
ή
εφεραν τιποτα καινουργιο ?
Θα συμφωνήσω και γω..ειδικά με αυτό που έχει τονίσει αρκετες
Φορές ο gravity..το deluxe massage είναι το καλύτερο γραφείο γιατί έχει πολύ καλή εξυπηρέτηση αψογη επικοινωνία τρομερό σερβις και πάνω απολα πολύ καλο μασαζ..δεν έχω δοκιμάσει θεραπεύτρια που να μην ξερει καλο μασαζ...επιπλέον έχει ποικιλία από θεραπευτές και το πιο βασικό εκτός από την εξαιρετική εξυπηρέτηση
Ειναι ότι έχει ποιότητα..μασαζ κατ’οικον γράφει το θρεντ και όχι κάτι άλλο..δεν αναφέρει ερσκοτς/βιζιτες κτλ..αλλο το ένα άλλο το άλλο..οποιος ψάχνει κάτι τέτοιο σίγουρα δεν θα το βρει στο μασαζ κατοικον..και σαυτους στους ντελουξ το καλο μαςαζ το βρίσκεις κυριολεκτικά..δεν έχω πάρει από κει ποτέ θεραπεύτρια οτι ναναι που σημαίνει ότι δεν εργάζεσαι εύκολα σαυτο το
Γραφειο..επιλέγει σωστα άτομα δεν θα σου στείλει ποτέ ότι ναναι...δεν παίρνει ότι ναναι σε προσωπικό...παρόλο που έχει πολλά άτομα...έχει κρατήσει επίπεδο σίγουρα έχει δυο τρία γραφεία ακόμα που έχουν καλή εξυπηρέτηση πολύ καλες Θεραπεύτριες και καλο Σέρβις....αλλα στο deluxe είναι top.. δεν θα σου πασάρουν ποτέ θεραπεύτρια που να μην ξέρει μαςαζ καλο..παρολαυτα δεν είναι μόνο το deluxe μασαζ..σιγουρα είναι 2-3 γραφεία ακομα καλα..παλια ηταν το Athens massage αλλά χάλασε στη πορεία μετά το yourmassage για μενα κρατάει ακόμα και κανα δυο ακόμα..από την αλλη αν και δεν μαρεσει να κράζω (επειδή διάβασα και σχολιασα παραπάνω) το βελβετ οντως διανύει πολύ άσχημη περίοδο..γιαυτο και Το κράζει πολυς κοσμος και λενε πεταμενα λεφτα...εγώ ΔΕν έχω παρει Εδώ και καιρό..τελευταία φορά διάλεξα κοπέλα από αυτο το άθλιο κολάζ που στέλνουν και μου ήρθε κάτι εντελωσ Διαφορετικό από αυτό που είδα στις φωτος...σου λεει η τηλεφωνήτρια χωρις πετσέτα κολπακι για να παρεις μασαζ και ερχετε η θεραπεύτρια και λέει μόνο με
Πετσέτα και τη διωχνεις αναγκαστικά αφού σου χαλάσει η διάθεση...και από μασαζ ότι ναναι...μακαρι να αλλάξει και να πάει καλα για να έχουμε και μεις επιλογεσ..αν και δυσκολο καθότι με όλα αυτά που συμβαίνουν μόνο οι άριστοι θα επιβιώσουν..και πλέον είναι λίγοι..καθόλου τυχαίο ότι έχουν κλείσει πολλά γραφεία..οποία η οποίος μυρίστηκε εύκολο μεροκάματο αξίας 120/200 και βάλε € να το ξεχάσει...εδώ μιλάμε αυστηρά για μασαζ κατοικον...ξυρισμα όρχεων με 200€ το μισάωρο μπάνιο στη μπανιέρα μας από καταφερντζουδες τριτοτεταρτεσ Απλυτες Αλλά και υπηρεσιες βιζιτας με
Εκδιδόμενες του Μεταξουργείου όπως και υπηρεσίες γκέισας και καραγκιοζιλίκια τέτοιου είδους αυτά ανήκουν στο παρελθόν..ξεκάθαρα πράγματα...εδώ ζητάμε μασαζ...αλλιώς θα γράφαμε ριβιους σε αλλά φορουμς/θρεντς κτλ...(καλή ερώτηση γκραβιτυ..αν θα μπορούσα να πρόβλεψω θα σου ελεγα ότι πιστεύω πως πολύ σύντομα θα δούμε νεο και καλο κόσμο στην συγκεκριμένη φίρμα του ντελουξ και ανυπομονώ γιαυτο...και αν δεν έχεις κάνει μασαζ με
Πενυ Κατερινα και βικτωρια τότε θα σου έλεγα να κανείς..δεν συζητάω για τις κλασικές αξίες Καρινα Αφροδίτη χριστινα νεφέλη Αλεξανδρα και τα ρέστα..(δύσκολα τις βρίσκεις αλλά είπαμε και να μην τις βρεις έχεις 2-3 γραφεία ακόμα καλα να απευθυνθείς (πχ massagelux νεο γραφείο και υποσχομενο) όποτε πάμε εκεί, και εκεί να μην βρούμε πάμε άλλου...και για να τελειώνει το στορυ αυτό ένα έχω να πω...μονοπώλιο έχει μόνο η Coca Cola κανείς αλλος..)....
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stavros_spike

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2020
Μηνύματα
59
Like
194
Πόντοι
0
το χειροτερο με διαφορα ειναι γραφεια οπως vip και οσμοσε που φερνουν πορνες απο φιλης και μεταξουργειο και της πλασαρουν σαν αματερακια..το ντελουξ και το βελβετ το τζοι και αλλα 2-3 γραφεια ευτυχως δεν το κανουν.θελουμε αματερακια της διπλανης πορτας οχι επαγγελματιες καριολες. Και ας μην κανουν τιποτα στην αρχη και λεμε ολοι οτι ειναι στα δεν.ποσες φορες,φανταζομαι σε πολλους απο εδω μεσα, εχουν πει οτι ειναι στα δεν εδω μεσα και εχουμε αλλες εμπειριες ή οτι ειναι στα δεν στην αρχη και μετα αφου γλυκαθουν απο το χρημα κανουν και φουλ;συμβαινει συχνα.
Αυτα μαγκες, αντε και στα γραφεια που διαβαζουν φερτε καμια καινουργια γιατι εχουμε καιρο να δουμε κατι καλο!
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.932
Like
9.723
Πόντοι
1.056
Ωπ τι βλέπω.. με βαφτίσανε Τέα και εμένα χαχαχα Όλα τα accounts τελικά εδώ μέσα της Τέας είναι :grin::grin::grin:
Νονά θέλω παπούτσια τώρα που είναι Πάσχα.

Εν τω μεταξύ αν παρατηρήσετε στο post #211 κάνει παράθεση στο ίδιο της το post και τα χώνει στον εαυτό της.

Πάντως δε συμφωνώ να φάει ban . Τουλάχιστον τώρα ξέρουμε ποια είναι πίσω από αυτό το nickname. Αν μπει με άλλο δε θα ξέρουμε . Καλύτερη λύση είναι να διατηρηθεί το account και να διαγραφούν όλα τα posts με τις ψευδείς κριτικές που έχει κάνει.

Όσο για το pm που σου έστειλα, ναι σου έστειλα για να κανονίσουμε ραντεβού. Εγώ δεν είμαι "οπαδός" κανενός μασαζοκόριτσου. Επιλέγω και πηγαίνω με διάφορες. Αν μου αρέσουν οι υπηρεσίες τους διατηρώ ραντεβού μαζί τους αν δεν μου αρέσουν δεν τις ξαναφωνάζω. Οι λόγοι που δεν σου απάντησα είναι τρεις.
Πρώτα από όλα η απάντησή σου. Σου ζητάω συνάντηση και απαντάς να στείλω τρόπο επικοινωνίας (προφανώς κάποιο τηλέφωνο) και θα επικοινωνήσεις εσύ μαζί μου. Να είναι κάποιος παντρεμένος δηλαδή να τον πάρεις τηλέφωνο και να τον κάψεις. Αντιεπαγγελματικό.
Δεύτερον , διάβασα από μέλη ότι δεν προσφέρεις "έξτρα υπηρεσίες" οπότε δεν υπάρχει λόγος αφού δεν προσφέρεις αυτό που ζητάω.
Τρίτον ο τρόπος που γράφεις και εκφράζεσαι. Είναι τόσο άσχημος που θα αποτρέψει πολλούς από το να κλείσουν ραντεβού μαζί σου.
Εσύ νομίζεις ότι αν βρίσεις τον alpula ή τον prince ή τον οποιονδήποτε, θα τους κάνεις τη μούρη κρέας. Λάθος. Ζημιά στον εαυτό σου κάνεις. .
 
Τελευταία τροποποίηση:

PP010101

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2021
Μηνύματα
30
Like
128
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους.

Θα συμφωνήσω με το ότι το Ντελουξ παρουσιάζει τη μεγαλύτερη συνέπεια, συνέχεια και ποικιλία, είναι σταθερή προτίμηση μου,για τις κοπέλες του έχουμε μιλήσει αναλυτικά.

Καλά είναι και τα υπόλοιπα (λουξ, γιορ, τζοι), υπολοίπονται πάντως αρκετά, προσωπικά πάντως η δεύτερη προτίμηση μου είναι το βελβετ, δεν είναι σίγουρα το βελβετ του 2019 αλλά διορθώνει συνέχεια σε επικοινωνία και ποικιλία. Και εγώ την πάτησα με την Μαρίνα, αν και είχα ενημέρωση για το άγνωστο από την τηλεφωνητρια, έπαιξα και έχασα, κέρδισα πάντως πολλές άλλες φορές και γενικά είμαι ευχαριστημένος.

Τέλος, να μη ξεχνάμε τον βασικό κανόνα της οικονομίας, τον ανταγωνισμό, κάνει καλύτερα τα γραφεία, τις κοπέλες, τις υπηρεσίες και τις τιμές.

Τέλος, θα συμφωνήσω, φέρτε καινούργιες κοπέλες, η φθορά είναι πολύ γρήγορη πλέον (π.χ. Δαναη, Μαίρη, Ελινα κτλ).
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
το χειροτερο με διαφορα ειναι γραφεια οπως vip και οσμοσε που φερνουν πορνες απο φιλης και μεταξουργειο και της πλασαρουν σαν αματερακια..το ντελουξ και το βελβετ το τζοι και αλλα 2-3 γραφεια ευτυχως δεν το κανουν.θελουμε αματερακια της διπλανης πορτας οχι επαγγελματιες καριολες. Και ας μην κανουν τιποτα στην αρχη και λεμε ολοι οτι ειναι στα δεν.ποσες φορες,φανταζομαι σε πολλους απο εδω μεσα, εχουν πει οτι ειναι στα δεν εδω μεσα και εχουμε αλλες εμπειριες ή οτι ειναι στα δεν στην αρχη και μετα αφου γλυκαθουν απο το χρημα κανουν και φουλ;συμβαινει συχνα.
Αυτα μαγκες, αντε και στα γραφεια που διαβαζουν φερτε καμια καινουργια γιατι εχουμε καιρο να δουμε κατι καλο!
Και αυτά τα γραφεία που αναφέρεις ως χειρότερα( vip,osmose ) έχουν τις δικές τους υπηρεσίες και εξυπηρετούν ορισμένους φίλους - πελάτες που δεν δίνουν μεγάλη σημασία στο μασάζ ,αλλά θέλουν κυρίως το σεξ για να πούν ότι " πήδηξαν " μία μασέζ.Μεταξουργείο ή Φυλής την δουλειά τους την κάνουν με αυξημένο κόστος .
Εκεί δίνουν 10-20-30 ευρώ για 10-15 λεπτά ,εδώ δίνουν 80-90-100-120 για μία ώρα
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Ισχυει επιβεβαιωνω για prive massage και γω...1)η κοπέλα που ήρθε δεν είχε καμία σχέση με της φωτος 2)υπηρεσίες τις πλακας και τιμές ότι ναναι...μασαζ ανύπαρκτο...έχουν ανοίξει 2-3 σελίδες στο ινστα και ψάχνουν για κορόιδα....αναγωγή συμπεριφορά με ύφος καρδιναλίων και γενικα εγώ βάζω ένα τεράστιο χ....αν δεν κάνω λάθος έχει πάει και η Αφροδίτη η χοντρουλα που ήταν στη εκεί όποτε καταλαβαίνουμε όλοι τη φολα παίζει...
ισχυεί!
με nick name εδώ blackboy ,η εν λόγω Αφροδίτη όπως γράφεις προσπαθούσε να αποσπάσει πληροφορίες απο μέλη και να προωθήσει το δικό της γραφείο!
Το ίδιο και η eimaste gia ton poutso που και αυτή κορόϊδευε μέλη!
Παρέθεσα post σου απο αρχές Απριλίου γιατί θέλω να δω τι ψάρια πιάνεις,μην παρεξηγείσαι,είναι το χόμπι μου τώρα τελευταία για να ξεβρωμίσει το site.
no hard feelings!
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.658
Like
5.453
Πόντοι
2.306

Eric71

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2016
Μηνύματα
73
Κριτικές
1
Like
214
Πόντοι
0
ισχυεί!
με nick name εδώ blackboy ,η εν λόγω Αφροδίτη όπως γράφεις προσπαθούσε να αποσπάσει πληροφορίες απο μέλη και να προωθήσει το δικό της γραφείο!
Το ίδιο και η eimaste gia ton poutso που και αυτή κορόϊδευε μέλη!
Παρέθεσα post σου απο αρχές Απριλίου γιατί θέλω να δω τι ψάρια πιάνεις,μην παρεξηγείσαι,είναι το χόμπι μου τώρα τελευταία για να ξεβρωμίσει το site.
no hard feelings!
Η Αφροδίτη είχε βάλει και την αγγελία στο car.gr σαν Ιόλη. Αν δεν κάνω λάθος, το δικό της γραφείο είναι το you need me massage. Βέβαια τα ίδια κορίτσια είναι και στο prive.
Καλό ξεκίνημα στο νέο σου χόμπι, απλά αν θέλεις να κάνεις καλή δουλειά σκάψε και πιο βαθιά.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Η Αφροδίτη είχε βάλει και την αγγελία στο car.gr σαν Ιόλη. Αν δεν κάνω λάθος, το δικό της γραφείο είναι το you need me massage. Βέβαια τα ίδια κορίτσια είναι και στο prive.
Καλό ξεκίνημα στο νέο σου χόμπι, απλά αν θέλεις να κάνεις καλή δουλειά σκάψε και πιο βαθιά.
χαχααχ
Το είχα ξανακάνει αυτό κάτι πολλά χρόνια πίσω στην κατηγορία ανεξάρητητες call girls!
Μου δίνουν πάτημα!
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.658
Like
5.453
Πόντοι
2.306
Η Αφροδίτη είχε βάλει και την αγγελία στο car.gr σαν Ιόλη. Αν δεν κάνω λάθος, το δικό της γραφείο είναι το you need me massage. Βέβαια τα ίδια κορίτσια είναι και στο prive.
Καλό ξεκίνημα στο νέο σου χόμπι, απλά αν θέλεις να κάνεις καλή δουλειά σκάψε και πιο βαθιά.
Και αν θυμάμαι καλά πριν καιρό κάποιο προφίλ εδώ ρωτούσε για το λινκ αυτό στο car.gr αν ξέρουμε την κοπέλα και πως θα έρθει σε επικοινωνία μαζί της αλλά επίμονα το προωθουσε εδώ. Δεν ξέρω αν έχει κάποια σχέση
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.205
Κριτικές
2
Like
3.820
Πόντοι
456
τελικα σε αυτο το θεμα η ουσια ποια ειναι ? οτι μπαινουνε οι κυριες , ειτε με λογαριασμο ειτε χωρις και διαβαζουν το ξεραμε .οτι θαβουν η μια την αλλη ,το ξεραμε.οτι μιλανε μεταξυ τους ,το ξεραμε.οτι μπορει να φαγανε λεφτα η μια της αλλης ,το ξεραμε.οτι εχουν οπαδους και εχθρους, το ξεραμε .οτι η αντιμετωπιση ειναι ξεχωριστη για καθε πελατη ,το ξεραμε.
τι μαθαμε τελικα ? τιποτα καινουργιο.εκτος αν υπαρχουν καποιοι εδω μεσα που θελουνε να παντρευτουνε καποια απο τις κυριες και ερευνουν τον εσωτερικο τους κοσμο και καιγονται για την προικα τους ενω άλλοι μαχονται για να τους αποτρεψουν. γιατι δεν τα λετε κατ'ιδιαν να τελειωνετε ? ναι ,ναι ξερω οτι δεν ειναι υποχρεωμενος κανεις να διαβαζει αυτο το θεμα αλλά δε νομιζετε οτι εχει παρατραβηξει το αστειο ? φιλε alpula μηπως χαθηκε η μπαλα και η σκοπιμοτητα αυτου του θεματος που υποθετω οτι ηαν η ενημερωση των μελων ? το δικο μου ταπεινο μυαλο αδυνατει πλεον να βρει εναν λογο να συνεχιζεται αυτος ο χαμος. ειμαι ,ομως , σιγουρος οτι καποιος να βρεθει να μου εξηγησει....
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΣΕ ΟΛΑ

εντελως ανυπαρκτο μασαζ , πιο χαλια και απο το οσμοσε

ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΠΕΙΤΑ ΑΠΟ 2 ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΔΟΚΙΜΕΣ
Δοκιμές με ποιά κορίτσια Gravity ? Υποτίθεται ότι μεταγράφτηκαν οι δύο καλές από το diamondsmassage Μόνικα ( Ηλιάνα ) και Bianca ( Άλεξ) που υποτίθεται ότι είναι καλές όπως και η Μαρία που είναι στα ΔΕΝ από άλλους φίλους .Βέβαια πρέπει να υπάρξει μεγάλη προσοχή στην συνεδρία γιατί δεν ξέρουμε πως και τί μεταφέρεται σε ανώτερα κλιμάκια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom