Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Και γω το εκανα. Ναι ειναι στα δεν.χωρις πετσετα αλλα δεν προχωραει.αν και πολλες στην αρχη ετσι ειναι και μετα κανουν και νουρου?.αλλα για την συγκεκριμενη δεν ξερω το βλεπω δυσκολο.
Πότε μην λες ποτέ , πολλές αλλάζουν στην πορεία αλλά με τι κόστος για εμάς ...
 

gregor35

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2016
Μηνύματα
157
Like
378
Πόντοι
21
Velvet καινουρια Μαρίνα. Εκανα το κασκαντεριλικι για σας. Μάγκες όχι απλα στα ΔΕΝ αλλα η τυπισσα ηταν και αγενης και καθόλου ομιλητική και ζητησε πετσετα ενώ το μαγαζι ειπε στο τηλέφωνο πως μπορείς και χωρίς πετσέτα. Λυπάμαι γιατι ήμουν ευχαριστημένος απο τις κοπέλες velvet και σήμερα έπεσα απ τα σύννεφα.

Μεγάλο Χ στο μαγαζί από μένα και τους γνωστούς μου που είμαστε τακτικοί.
Γενικα η φάση στο velvet είναι κασκαντερικικι...αρπαχτες κανουν...την έχω πατήσει 3-4 φορές....εξυπηρέτηση χαλια από τη τηλεφωνήτρια και γενικα η φάση είναι να μην τους εμπιστεύεσαι...
 

Blackboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2020
Μηνύματα
79
Like
81
Πόντοι
0
Φίλε alpula έχω γράψει και εγώ αρνητική κριτική για Τεα και αν θυμάμαι μου ειχεσ Κανει επίθεση γιατί από ότι φαίνεται την γνωρίζεις καλά.Είχε έρθει πριν μήνες επι εποχή λουξ στο ξενοδοχείο και με είχε μαδισει. Μου είχε κανει εντύπωση που μου είχε δώσει το τηλέφωνο της και μου ειχε πει να κάνουμε εκτός εταιρείας ραντεβού. Από το πρώτο ραντεβού.Όπως και σε πολλούς άλλους. Όταν βλέπεις ένα άτομο που κανει τέτοια σκηνικα στο βελβετ κανει στο λουξ κανει στις συνεργάτιδες της,κάπου κάτι γίνεται. Την λένε Κακο άνθρωπο!!! Αυτό κάτι σημαίνει!!! Ισωσ Γιαυτο κατέληξε εκεί που εχει φτάσει τώρα.Η κοπέλα που μόνο 30 χρόνων δεν είναι κανει τα αδύνατα δυνατά να μαδησει οποίον βρεθεί μπροστά της. Και οκ εσυ δεν είσαι η Τεα. Είναι πασιφανές. Αλλά επειδή λογικά κανεις μαζί της μασαζ και έχετε άλλη σχέση και δεν σε μαδάει όπως τους υπόλοιπους δεν σημαίνει ότι ισχύει το ίδιο και στους υπόλοιπους. Λυπάμαι πολύ που εχει φτάσει σαυτο το σημείο να την βρίζουν σχεδόν όλοι αλλά σχεδόν πάντα έτσι συμβαίνει. Η Τεα δυστυχώς εχει μείνει στο μυαλό όλων μας ως μια 40φευγα που η εμφάνιση της παραπέμπει αλλου και όχι στα μασαζ κατοικον, που δεν κανει με άνθρωπο,πονηρή όσο δεν πάει,αρχιδοξυστρα,που πατάει επι πτωμάτων για να βγάλει λίγα λεφτά παραπάνω και Κακός άνθρωπος!!!!! Εσένα φίλε μου σε εχει ανάγκη γιατί την βοηθάς και σου φέρεται καλά λογικά.Αλλά και άλλοι την βοήθησαν δες κοπελες δες γραφεία και τους την έφερε όπως θα την φέρει και σε εσένα αν αλλάξεις τακτική γιατί είναι τέτοια. Μόνο να εκμετάλλευτει και τίποτα άλλο. Είναι σκατανθρωπος. Εγώ από τότε δεν την έχω ξαναδεί αλλά μιλάνε οι κοπελες που την γνωρίζουν. Μιλάνε οι συναγωνιστες.Και λένε πολλά. Μόνη της τα έκανε όπως τα έκανε. Δεν της φταίει κανεις.
Εσύ και ας έχουμε κοντραριστει στο παρελθόν.... τώρα οφείλω να παραδεχτώ ότι λες μεγάλες αλήθειες για αυτό το ? που παίρνει βραβειο κατασκοπείας
Όποιοςοςκ αν είσαι
 

Blackboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2020
Μηνύματα
79
Like
81
Πόντοι
0
εδώ ο φίλος ο titos

κατηγορεί την Αφροδίτη (blackboy) ότι είναι χοντρή καθώς και την Αμαριλλίς που πιο πάνω και οι 2 θάβουνε με ψεύτικες κριτικές ή και καθόλου την Τεα!
Άλλος για την βάρκα μας???:2funny:
Αγάπη δεν έβαλα κρητική για Τέα . Προσωπικά δεν με νοιάζει τι κάνει η πώς στο ραντεβού. Γράφω δημόσια επίτηδες και για κάποιο λόγο. Αυτή ξέρει καλύτερα .
 

Blackboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2020
Μηνύματα
79
Like
81
Πόντοι
0
Συνέχεια ξεβρακώματος!
η κοπελιά eimasite gia ton poutso πριν αποκαλυφθει έγραφε και πρότεινε στα μελη του forum μας κοπέλες

εδώ η κοπελιά λοιπόν προμοτάρει το δικό της γραφείο ότι τάχα πήγε και έκανε μασαζ και έχει εμπειρία!
Θέλετε κι άλλο ξεβράκωμα????
Ρε συ απτό πολύ ξεβρακωμα βαρέθηκα να σηκώνω τα βρακιά μου. Μάλλον σε κατουράει κ εσένα κ είσαι τόσο φαν της όπως κάνει σε πολλους ανώμαλους. .... ????? Αν δεν είναι αυτό εξυπηρέτηση γραφείου τότε τι ?????
 

Blackboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2020
Μηνύματα
79
Like
81
Πόντοι
0
Λίγο ψάξιμο θέλει απο το ιστροικό τους!
Εδώ συνέχεια του eimaste gia ton poutso που τελικά είναι γυναίκα να μας λέει τα εξής

Πάλι μας παρουσιάζει κοπέλες απο το δικό της γραφείο!

Θέλετε κι άλλο ξεβράκωμα??????


φάσκει και ανιφάσκει η κοπέλα αλλά το prive prive σωστά?
Έτσι για να δείτε ποιους εμπιστευόσασταν τόσο καιρό στο μασαζ κατ οικον!
όταν την είχες ήταν απο Βραζιλία όταν έφυγε σιγα μην ήταν απο την Βραζιλία!
Ξύρισε τις μασχάλες σου τώρα μιας και μουστάκι δεν έχεις!

Χάλατε τα χρήματα σας σε προμότορες και βρίζατε μελη που έχουν προσφέρει!
Καλά εσύ όλη μέρα εδώ είσαι ; Κάνα ραντεβού κάνεις άραγε ;
 

Blackboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2020
Μηνύματα
79
Like
81
Πόντοι
0
για deluxe έχω γράψει και εγώ καλά λόγια!
Για την Αφροδίτη,επειδή την έχω πάρει δεν έγραψες κάτι λάθος!
Χοντρή είναι!
Ακόμα δουλεύει και το ξέρεις φαντάζομαι...
Τώρα ότι μπέρδευες την Τεα με την blackboy και έβριζες μάλλον κάτι φταίει....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


δούλευε σίγουρα στο delu

Τι εννοεί ο ποιητής ? Ας το φανερώσει μιας και τόσα άλλα έχουν βγει στην φόρα και πάνω στο τραπέζι ... για να μάθουν και άλλοι
Εσύ που έχεις πατήσει λάικ σε όλες τις δημοσιεύσεις μου πάρε ένα μετάλλιο ?. Και μετά πάρε Τέα να σε κατουρήσει γεράκο μου. Ξέρουμε όλες απτά μασάζ ποιος βρωμιάρης είσαι και όλες γελάνε μαζί σου. Δεν θες μασάζ . Να σε κατουράνε θέλεις . Και δυστυχώς για σένα ( ευτυχώς για εμάς ) δεν υπάρχουν πολλές που να κατουράνε στα μάτια ???? γι'αυτό γουστάρεις Τέα . Είναι η πιο ανώμαλη ?
Ένα μικρό δείγμα ........
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.524
Like
3.833
Πόντοι
456
Ουστ ρε τσόκαρο ,έχεις βρωμισει όλο το μπου.
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula

Blackboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2020
Μηνύματα
79
Like
81
Πόντοι
0
Δεν κάνει . Κανείς δεν έχει αναφέρει κάτι τέτοιο . Ούτε καν σαν ψέματα από τους επικριτές της δεν έχει γραφτεί.

Ωχ , απειλές προς τι ?Μην φτάνουν σε ακραίες καταστάσεις
Χαχαχα να ο περαματιωτης που ίσως είναι η Τέα διότι μου έστειλε προσωπικό μήνυμα για ραντεβού να με στήσει λογικά . Να και ο τόνος . Μην φοβάστε αγόρια από απειλές . Όποιος δεν απειλεί είναι ο πιο επικίνδυνος ... Είστε κ άντρες έπρεπε να ξέρετε .
 

Blackboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2020
Μηνύματα
79
Like
81
Πόντοι
0
Ουστ ρε τσόκαρο ,έχεις βρωμισει όλο το μπου.
Τσόκαρο.... Γυναικεία έκφραση . Αν δεν είσαι γυναίκα τότε είσαι σίγουρα στινγκακιας. Αν θες μπορούμε να συζητήσουμε από κοντά τα εν λόγω λόγια σου.... Βγήκα επώνυμα που σημαίνει δεν φοβάμαι . Εσύ ;;;;;;;;;;;;
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.524
Like
3.833
Πόντοι
456
Ουστ ρε επωνυμο τσόκαρο ,έχεις βρωμισει όλο το μπου
 

delipas

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Ιουλ 2008
Μηνύματα
226
Κριτικές
83
Like
9.742
Πόντοι
24.351
γελανε και οι παπιες μ ολα τα σουργελα μασεζ με 120 € και φευγεις πρησμενος απο την καβλα
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Γενικα η φάση στο velvet είναι κασκαντερικικι...αρπαχτες κανουν...την έχω πατήσει 3-4 φορές....εξυπηρέτηση χαλια από τη τηλεφωνήτρια και γενικα η φάση είναι να μην τους εμπιστεύεσαι...
ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΓΙΑ ΒΕΛΒΕΤ !

ΦΕΤΟΣ
Προσωπικα εμενα......

Δεν με τρελαινει / ενθουσιαζει η ομαδα απ τα κοριτσια του ΒΕΛΒΕΤ
και φυσικα η εξυπηρετηση / επικοινωνια του βελβετ δεν ειναι οτι καλυτερο ,
Δεν θελω να μπω σε λεπτομερειες , δεν μου αρεσει να κραζω / κατακρινω κτλ
αλλα η εξυπηρετηση της κοπελας ΔΕΝ κανει για τα δικα μου δεδομενα...

Ενδεικτικα ενα Αρνητικο του Βελβετ :
Δεν μου αρεσει που στελνει ενα μικρο ΚΟΛΑΖ Φωτογραφιων / Μικρες Φωτο απ τις κοπελες
Δεν ξεχωριζω τα προσωπα και φυσικα ουτε λογος για σωμα .

Παλιοτερα ειχε πιο καλα κομματια η ομαδα του Βελβετ 2019 - 2020
και εστελναν ολοκληρες φωτογραφιες ....


Η καλυτερη επικοινωνια / Φιλικη εξυπηρετηση με Εχεμυθεια ειναι ΝΤΕΛΟΥΞ Νο1 Μακραν....

Και οι κοπελες του Ντελουξ
καλο σοβαρο μασαζ με τα φραπεδακια και τα καλαμακια τους για Happy End
και καλη παρεα / επικοινωνια / συντροφια / περιποιηση...
απλα κοριτσια διπλανης πορτας..... 3 χρονια που παιρνω απο ΝΤΕΛΟΥΞ , Ετσι Ειναι !
 
Τελευταία τροποποίηση:

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
H Αφροδίτη aka blackboy νομίζει ότι όλα τα μέλη είναι η Τεα τέτοιος εφιαλτής!
Δεν βρέχει, σε φτύνουν!
Εν τω μεταξύ ότι έγραφες στο μασαζ κατ 'οικον και με τα γραφόμενα σου προσπαθούσες να επηρεάσεις μέλη να πάνε με συγκεκριμένες κοπέλες ενώ ήξερες ότι δεν αξίζαν !
θα πεις στον κόπο να απολογηθείς εσύ και η eimaste gia ton poutso?
Εσύ και η άλλη που λούφαξε και έστειλε ένα απειλητικό pm της πούτσας!
ο titos στο post που παρέθεσα είχε δίκιο ώς προς την πρώτη παραγραφο
Ολυμπία η Αμαρυλλίς είναι η χοντρουλα που δούλευε στο vip μάγκες μιλάμε για χοντρή κανονική..το ίδιο και η Αφροδίτη που δούλευε deluxe oasis και σε αλλά site..η συγκεκριμένη έχει αλλάξει δέκα γραφεία αποσο γνωρίζω γιατί προφανως κάτι δεν της πάει καλα..την είχα πάρει όταν δούλευε deluxe έκανε μασαζ κατω του μετρίου με πετσέτα και είχε ζητήσει και κάτι εξτρα ταξί με απαιτητικό τρόπο γιατί και καλα έμενε μακριά...ήταν η πρώτη φορά που είχα κάνει παράπονα στη κοπέλα στο τηλέφωνο...την έχει κράξει πολύ κοσμος εδώ μέσα μιλάμε για κοντόχοντρη με κάτι πόδια σαν αγροτισα από τη φάρμα και με άσχημους τρόπους τώρα η τεα αν την πήγε σε πλαστικό και την έκανε μουναρα με χειλαρες κτλ είναι άλλο θέμα αχααχαχ...saporthiti και blackboy είναι τα προφίλ της τεας που γράφει η ίδια για να ψαρεύει πελατακια ξεκάθαρα...περίεργο επισης που κράζει το deluxe που ολοι μας μόνο σωστεσ Τίμιες και επαγγελματικές υπηρεσίες έχουμε πάρει...πάμε παρακάτω γιατί κούρασες όλο το κόσμο εδώ μέσα κοπέλια...σε βαρεθήκαμε μπλιαξ...
για την Ολυμπία ,Αμαρυλλίς aka eimaste gia ton poutso και Αφροδίτη aka black boy αναφέρθηκε ορθώς!
Διαβάσε μήπως και δεν θυμάσαι!
Απλά δεν ηξερε ότι εσύ είσαι η blackboy και νόμιζε ότι ήταν η Τεα
Βέβαια αναρωτήθηκε γιατί κράζεις το deluxe αλλά δεν ήξερε ότι ήσουν εσυ!
 
Τελευταία τροποποίηση:

wack34

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2017
Μηνύματα
157
Κριτικές
1
Like
357
Πόντοι
21
ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΓΙΑ ΒΕΛΒΕΤ !

ΦΕΤΟΣ
Προσωπικα εμενα......

Δεν με τρελαινει / ενθουσιαζει η ομαδα απ τα κοριτσια του ΒΕΛΒΕΤ
και φυσικα η εξυπηρετηση / επικοινωνια του βελβετ δεν ειναι οτι καλυτερο ,
Δεν θελω να μπω σε λεπτομερειες , δεν μου αρεσει να κραζω / κατακρινω κτλ
αλλα η εξυπηρετηση της κοπελας ΔΕΝ κανει για τα δικα μου δεδομενα...

Ενδεικτικα ενα Αρνητικο του Βελβετ :
Δεν μου αρεσει που στελνει ενα μικρο ΚΟΛΑΖ Φωτογραφιων / Μικρες Φωτο απ τις κοπελες
Δεν ξεχωριζω τα προσωπα και φυσικα ουτε λογος για σωμα .

Παλιοτερα ειχε πιο καλα κομματια η ομαδα του Βελβετ 2019 - 2020
και εστελναν ολοκληρες φωτογραφιες ....


Η καλυτερη επικοινωνια / Φιλικη εξυπηρετηση με Εχεμυθεια ειναι ΝΤΕΛΟΥΞ Νο1 Μακραν....

Και οι κοπελες του Ντελουξ
καλο σοβαρο μασαζ με τα φραπεδακια και τα καλαμακια τους για Happy End
και καλη παρεα / επικοινωνια / συντροφια / περιποιηση...
απλα κοριτσια διπλανης πορτας..... 3 χρονια που παιρνω απο ΝΤΕΛΟΥΞ , Ετσι Ειναι !


ναι ισχύει το Ντελουξ είναι μακράν ένα από τα καλύτερα αυτή την στιγμή και σε εξυπηρέτηση και σε ρόστερ!! ?
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Βγήκα επώνυμα που σημαίνει δεν φοβάμαι . Εσύ ;;;;;;;;;;;;
κάτσε να σε πετάξω στα σκουπίδια τώρα με ανασκόπηση alpula's style.

εσύ δεν φοβάσαι που γράφτηκες με νικνέιμ να παραπέμπει σε άντρα?

εσύ δεν φοβάσαι που έγραφες έκθεση σεντόνι τον ιανουάριο να πείσεις ότι δεν είσαι η αφροδίτη και αργότερα παραδέχτηκες ότι είσαι?

εσύ δεν φοβάσαι που έγραφες στο μασάζ κατ'οίκον κριτικές για μασάζ?

κάνε μας τη χάρη και τράβα έξω από εδώ να κάνεις καμιά δίαιτα. Χοντρέλα και πονήρω.

απορώ που δεν έχεις μπαναριστεί με αυτό το νικ από την πρώτη στιγμή που παραδέχτηκες ότι είσαι η αφροδίτη και σε αφήνουν να υπάρχεις να συνεχίζεις να γράφεις και να διαβάζει κόσμος μηνύματα που κάνεις κριτικές σε μασάζ.
Η διαχείριση σφυρίζει αδιάφορα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
έρχεται ήδη αναφορά στην διαχείριση και θα επιλιφθεί!
Σκουπίδια που βρωμίζετε το site μας!

και το συνέχιζε η ψέυτρα

Επίσης ρε παιδιά γραφεία υπάρχουν ένα σωρό κ αυτή έχει πάει μόνο σε 3 . Άρα που έχει αλλάξει όλα τα γραφεία ; Κ οι άλλες δηλαδή τι κάνουν δεν αλλάζουν;;;;;; Ρε κοροϊδεύετε πια ;;;; Τι λέτε ;;; Θα ήθελα πολύ να είχατε τα ονόματά σας τα αληθινά με τις φάτσες σας εδώ μέσα και να έμπαιναν κ τα γραφεία κ οι κοπέλες κ να έγραφαν τι ρόλο βαρατε όλοι εσείς κ τι έχετε ζητήσει . Να δω τότε πως θα χοροπηδάτε .
θα ήθελε λεει να έχει τα ονόματα μας και πρόσωπα μας να δει πως θα χοροπηδάμε!

blackboy και eimaste gia ton poutso ξεκινήστε......να χοροπηδάτε ντε!!!Ξέρετε εσεις.....
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
ναι ισχύει το Ντελουξ είναι μακράν ένα από τα καλύτερα αυτή την στιγμή και σε εξυπηρέτηση και σε ρόστερ!! ?
ΕΤΣΙ Ειναι φιλε μου

και μιας και μιλαμε για Ντελουξ..

εχουμε κανενα νεο / πληροφορια για κανενα μωρο...
ή
εφεραν τιποτα καινουργιο ?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Παίδες καλησπέρα... :hi:

Τι γίνεται με την Τεα...???

Πολύς ντόρος γίνεται...!!!

“Ολο μέλι-μέλι και από τηγανίτα τίποτα”....


ΥΓ: ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙ ΣΕΞ....????

ΝΑΙ...???

Ή

ΟΧΙ...???

Ή

ΚΑΤΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ...???



#ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ.....???????:think:
Από ότι λένε πολλοί και η ίδια δεν κάνει , όπως και αρκετές άλλες φίλε ! Στο μασαζ σημασία έχει όλη η διαδικασία όταν υπάρχει γνώση από την θεραπεύτρια και το τι προσλαμβάνεις καί όχι αν " μπεις " κάπου ή όχι
 

Blackboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2020
Μηνύματα
79
Like
81
Πόντοι
0
έρχεται ήδη αναφορά στην διαχείριση και θα επιλιφθεί!
Σκουπίδια που βρωμίζετε το site μας!

και το συνέχιζε η ψέυτρα


θα ήθελε λεει να έχει τα ονόματα μας και πρόσωπα μας να δει πως θα χοροπηδάμε!

blackboy και eimaste gia ton poutso ξεκινήστε......να χοροπηδάτε ντε!!!Ξέρετε εσεις.....
Μπα βρε ... Εσύ χοροπηδάς πιο καλά . Αλλά μάλλον δεν στον έπαιξα κ νευριάσες. Αχουτιιιιι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom