Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Blackboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2020
Μηνύματα
79
Like
81
Πόντοι
0
κάτσε να σε πετάξω στα σκουπίδια τώρα με ανασκόπηση alpula's style.

εσύ δεν φοβάσαι που γράφτηκες με νικνέιμ να παραπέμει σε άντρα?

εσύ δεν φοβάσαι που έγραφες έκθεση σεντόνι τον ιανουάριο να πείσεις ότι δεν είσαι η αφροδίτη και αργότερα παραδέχτηκες ότι είσαι?

εσύ δεν φοβάσαι που έγραφες στο μασάζ κατ'οίκον κριτικές για μασάζ?

κάνε μας τη χάρη και τράβα έξω από εδώ να κάνεις καμιά δίαιτα. Χοντρέλα και πονήρω.

απορώ που δεν έχεις μπαναριστεί με αυτό το νικ από την πρώτη στιγμή που παραδέχτηκες ότι είσαι η αφροδίτη και σε αφήνουν να υπάρχεις να συνεχίζεις να γράφεις και να διαβάζει κόσμος μηνύματα που κάνεις κριτικές σε μασάζ.
Η διαχείριση σφυρίζει αδιάφο

κάτσε να σε πετάξω στα σκουπίδια τώρα με ανασκόπηση alpula's style.

εσύ δεν φοβάσαι που γράφτηκες με νικνέιμ να παραπέμει σε άντρα?

εσύ δεν φοβάσαι που έγραφες έκθεση σεντόνι τον ιανουάριο να πείσεις ότι δεν είσαι η αφροδίτη και αργότερα παραδέχτηκες ότι είσαι?

εσύ δεν φοβάσαι που έγραφες στο μασάζ κατ'οίκον κριτικές για μασάζ?

κάνε μας τη χάρη και τράβα έξω από εδώ να κάνεις καμιά δίαιτα. Χοντρέλα και πονήρω.

απορώ που δεν έχεις μπαναριστεί με αυτό το νικ από την πρώτη στιγμή που παραδέχτηκες ότι είσαι η αφροδίτη και σε αφήνουν να υπάρχεις να συνεχίζεις να γράφεις και να διαβάζει κόσμος μηνύματα που κάνεις κριτικές σε μασάζ.
Η διαχείριση σφυρίζει αδιάφορα.
Ναι Βάλτα κ με τον Πούτιν εσύ σε λίγο. Μάλλον είσαι αδιαθετη κ έχεις νεύρα. Δεν σε παρεξηγώ. Άσε φίλε έχω ξεκινήσει μια δίαιτα εξαντλητική για να σαρεσω . ..
 

Blackboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2020
Μηνύματα
79
Like
81
Πόντοι
0
έρχεται ήδη αναφορά στην διαχείριση και θα επιλιφθεί!
Σκουπίδια που βρωμίζετε το site μας!

και το συνέχιζε η ψέυτρα


θα ήθελε λεει να έχει τα ονόματα μας και πρόσωπα μας να δει πως θα χοροπηδάμε!

blackboy και eimaste gia ton poutso ξεκινήστε......να χοροπηδάτε ντε!!!Ξέρετε εσεις.....
Χρειάζεσαι υποβοηθούμενο εγκέφαλο. Τέλος .
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Ναι Βάλτα κ με τον Πούτιν εσύ σε λίγο. Μάλλον είσαι αδιαθετη κ έχεις νεύρα. Δεν σε παρεξηγώ. Άσε φίλε έχω ξεκινήσει μια δίαιτα εξαντλητική για να σαρεσω . ..
Εγώ σε παρεξηγώ όμως.

Δεν ζητάς συγγνώμη για το ότι παράστησες τον πελάτη άντρα.
Δεν ζητάς συγγνώμη για τις ψεύτικες κριτικές που έγραψες ενώ είσαι επαγγελματίας.
Δεν ζητάς συγγνώμη για τα μέλη που έχεις παραπλανήσει.
Δεν διαγράφεσαι από μόνη σου σε ένδειξη αξιοπρέπειας.

Ακόμα και εξαντλητική δίαιτα να έκανες και να γινόσουν μουνάρα, θα έπρεπε να υπάρχει η φωτογραφία σου με το όνομά σου σε πρώτο κάδρο στο σάιτ για να μην ξαναπάρεις ούτε ένα ευρώ σε αυτή τη δουλειά.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Alpula φιλική συμβουλή, θα χάσεις λόγω εμπειρίας ΤΟΥΣ...
Είναι ΑΝΙΚΗΤΟΙ ;)
το είχα κρατήσει το post σου!
Απλά τώρα κάθομαι και απολαμβανω το ξεβράκωμα και τα νεύρα τους που έχουν γίνει κρόσια!
Για να είναι ανίκητοι θα πρέπει να είναι έξυπνοι και αυτό δεν το διαθέτουν!
 

Blackboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2020
Μηνύματα
79
Like
81
Πόντοι
0
Εγώ σε παρεξηγώ όμως.

Δεν ζητάς συγγνώμη για το ότι παράστησες τον πελάτη άντρα.
Δεν ζητάς συγγνώμη για τις ψεύτικες κριτικές που έγραψες ενώ είσαι επαγγελματίας.
Δεν ζητάς συγγνώμη για τα μέλη που έχεις παραπλανήσει.
Δεν διαγράφεσαι από μόνη σου σε ένδειξη αξιοπρέπειας.

Ακόμα και εξαντλητική δίαιτα να έκανες και να γινόσουν μουνάρα, θα έπρεπε να υπάρχει η φωτογραφία σου με το όνομά σου σε πρώτο κάδρο στο σάιτ για να μην ξαναπάρεις ούτε ένα ευρώ σε αυτή τη δουλειά.
Έχω πάρει πολλά ευρώ.... Τώρα Παει τα εδωσες . Αξιοπρέπεια ; Ξέρεις τι σημαίνει εσύ ; Όλο το μπου σχεδόν ψεύτικο είναι. Να ναι 10 άτομα ριάλ το πολύ αγάπη. Άρα μεταξύ κατεργαρεων ειλικρίνεια. Βγες επώνυμα κουφαλιτσα μου εσύ κ μετά μιλάμε για ειλικρίνεια. Δεν έχω ανάγκη αγάπη εγώ. Κοίτα εσύ να ιδιωσεις λίγο. ????
 

Blackboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2020
Μηνύματα
79
Like
81
Πόντοι
0
το είχα κρατήσει το post σου!
Απλά τώρα κάθομαι και απολαμβανω το ξεβράκωμα και τα νεύρα τους που έχουν γίνει κρόσια!
Για να είναι ανίκητοι θα πρέπει να είναι έξυπνοι και αυτό δεν το διαθέτουν!
Αν αναφέρεσαι σε εμένα..... Μάντεψε ποιος έχει μεγαλύτερη εμπειρία λόγω ηλικίας κιόλας βρε γερουλη .... Είσαι ηλίθιος από κούνια εσύ .... Γιατί το να τον παριστάνεις τόσο αξιοπρεπώς καλά , είναι δύσκολο χωρίς δραματική σχολή . Δεν πετυχαίνει το νήμα. Στο γάμησα με βρε
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Αν αναφέρεσαι σε εμένα..... Μάντεψε ποιος έχει μεγαλύτερη εμπειρία λόγω ηλικίας κιόλας βρε γερουλη .... Είσαι ηλίθιος από κούνια εσύ .... Γιατί το να τον παριστάνεις τόσο αξιοπρεπώς καλά , είναι δύσκολο χωρίς δραματική σχολή . Δεν πετυχαίνει το νήμα. Στο γάμησα με βρε
πρώτον δεν το γαμήσατε!Αξία παραπάνω του δώσατε!
Δεν ξέρεις και απο marketing
Δευτερον σε εσένα που ξεβρακώσαμε και στην έτερη eimaste gia ton poutso που την έβγαλε φόρα παρτίδα ο titos και μετά μόνη της αφού δεν άντεξε απευθυνομαι!
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Έχω πάρει πολλά ευρώ.... Τώρα Παει τα εδωσες . Αξιοπρέπεια ; Ξέρεις τι σημαίνει εσύ ; Όλο το μπου σχεδόν ψεύτικο είναι. Να ναι 10 άτομα ριάλ το πολύ αγάπη. Άρα μεταξύ κατεργαρεων ειλικρίνεια. Βγες επώνυμα κουφαλιτσα μου εσύ κ μετά μιλάμε για ειλικρίνεια. Δεν έχω ανάγκη αγάπη εγώ. Κοίτα εσύ να ιδιωσεις λίγο. ????
δεν πλησιάζω χοντρές εγώ. Ούτε καθαρίστρια δεν έχω χοντρή.

Γράφτηκες σαν άντρας, έγραψες κριτικές αρνητικές για άλλες γυναίκες σαν πελάτης, έγραψες κριτικές ευνοϊκές για τον εαυτό σου σαν πελάτης. Αυτό λέγεται εξαπάτηση για να αποσπάσεις χρήματα. Αν είχες αξιοπρέπεια θα εξαφανιζόσουν.

Τα θρέντς με τα μασάζ θα πρέπει να έχουν καρφιτσωμένο πόστ με τα στοιχεία σου για να μην σε ξαναπλησιάσει κανείς. Κλέβεις αναξιοπρεπώς χρήματα πελατών.
 

Blackboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2020
Μηνύματα
79
Like
81
Πόντοι
0
πρώτον δεν το γαμήσατε!Αξία παραπάνω του δώσατε!
Δεν ξέρεις και απο marketing
Δευτερον σε εσένα που ξεβρακώσαμε και στην έτερη eimaste gia ton poutso που την έβγαλε φόρα παρτίδα ο titos και μετά μόνη της αφού δεν άντεξε απευθυνομαι!
Όταν λες την έβγαλε φόρα παρτίδα ο τρίτος Τι εννοείς ακριβώς γιατί εγώ δεν έχω δει κάτι τέτοιο. Θα φταίει που δεν εΞημεροβραδιάζομαι εδώμέσα . Αγάπη δυστυχώς όχι από marketing υστερώ. Σπούδασα άλλες επιστήμες εγώ.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Όταν λες την έβγαλε φόρα παρτίδα ο τρίτος Τι εννοείς ακριβώς γιατί εγώ δεν έχω δει κάτι τέτοιο. Θα φταίει που δεν εΞημεροβραδιάζομαι εδώμέσα . Αγάπη δυστυχώς όχι από marketing υστερώ. Σπούδασα άλλες επιστήμες εγώ.
είσαι και γκαβή!
 

Blackboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2020
Μηνύματα
79
Like
81
Πόντοι
0
δεν πλησιάζω χοντρές εγώ. Ούτε καθαρίστρια δεν έχω χοντρή.

Γράφτηκες σαν άντρας, έγραψες κριτικές αρνητικές για άλλες γυναίκες σαν πελάτης, έγραψες κριτικές ευνοϊκές για τον εαυτό σου σαν πελάτης. Αυτό λέγεται εξαπάτηση για να αποσπάσεις χρήματα. Αν είχες αξιοπρέπεια θα εξαφανιζόσουν.

Τα θρέντς με τα μασάζ θα πρέπει να έχουν καρφιτσωμένο πόστ με τα στοιχεία σου για να μην σε ξαναπλησιάσει κανείς. Κλέβεις αναξιοπρεπώς χρήματα πελατών.
Πρώτον εσύ δεν είσαι πελάτης γλυκάκι μου. Δεύτερον αν τα στοιχεία μου ήταν καρφιτσωμένο παντού μετά θα ήταν και τα δικά σου επίσης καρφιτσωμένο Αν και αυτό είναι ψηλό παράνομο άρα σκέψου το πολύ καλά. Αν και φυσικά μπορείς να τα βρεις. Επίσης έχω μία μεγάλη απορία όταν ήσουν παιδί πήρες καθόλου αγάπη από την οικογένειά σου γιατί για να έχεις τέτοια θέματα με τα κιλά των άλλων ανθρώπων σημαίνει ότι ζούσε σε ένα σπίτι ρηχό.... Σχολείο πήγες παιδία έχεις; Εμένα για το forum σας με πληροφόρησε δικό σας άνθρωπος. Και όπως όλες οι κοπέλες σχεδόν που πιστεύετε εσείς ότι δεν μπαίνουμε μπήκα και εγώ. Εσύ που εσείς που διατυμπάνιζε Τι κάνετε με την καθεμία πώς το κάνετε τι πληρώνετε και νομίζετε ότι δεν σας βλέπουμε πόσο ηλίθιοι είστε. Οι περισσότεροι από δω μέσα είστε κατευθυνόμενοι.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Με την διαφορά ότι εσύ και η Αμαριλλλις ή πως σκατά τι λέμε,μπήκατε κάνοντας τους άντρες και μάλιστα τους πελάτες και κοροϊδεύατε!
Η αλλη η eimaste gia ton poutso μετά το ξεβράκωμα, έστειλε ένα απειλητικό pm και αποχώρησε με την ουρά στα σκέλια,εσύ συνεχίζεις τον παροξισμό μετά τα ψέμματα σου!
Τέλος πάντων γράψε και τα τελευταία σου posts και ψάξε άλλο nick name να γραφτείς!
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
τα κιλά που δεν μου αρέσουν είναι δικό μου θέμα.

Η Εξαπάτηση που κάνεις κλέβοντας χρήματα και συκοφαντείς τις ανταγωνίστριές σου ενώ παριστάνεις τον άντρα πελάτη είναι θέμα ΟΛΩΝ.

Βλέπω ότι θα συνεχίσουμε να σε βλέπουμε εδώ μέσα, κανείς δεν σε μπανάρει οπότε σταματώ να ασχολούμαι.
 

Blackboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2020
Μηνύματα
79
Like
81
Πόντοι
0
Το ότι την ξεβράκωσε στους είναι το ότι έγραψε ότι η Αμαρυλλίς είναι η Ολυμπία από το VIP; Δηλαδή το είχε κρυφό; Δεν το ξέραμε δεν φαινόταν ότι είναι ίδια; Αυτό είναι το μεγάλο ξεβράκωμα που λες που εγώ είμαι γκάβη που δεν το είδα; Ναι έχεις δίκιο είμαι σίγουρη ότι για αυτό δεν απαντάει επειδή ξεβράκω θηκε ότι είναι αυτά τα δύο ονόματα εκείνη. Και όχι επειδή χέζεται στο τάληρο και δεν μπαίνει όλη μέρα εδώ μέσα. Άντε μη μιλάς πολύ και εσύ. Τουλάχιστον Εγώ βγήκα με το όνομά μου. Ο λογαριασμός μου είναι τεσσάρων μηνών με ούτε 15 κριτικές. Άρα δεν έχω κάνει και μεγάλη ζημιά. Εσύ ρε τυπε του κατευθύνεις ανθρώπους υπέρ της μεγαλύτερης τον μασάζ γιατί δεν αυτό διαγραφεσαι να τελειώνουμε; Τα λέμε σε Κάνα δίμηνο που θα ξαναμπώ. Άντε φιλάκια.
 

Blackboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2020
Μηνύματα
79
Like
81
Πόντοι
0
τα κιλά που δεν μου αρέσουν είναι δικό μου θέμα.

Η Εξαπάτηση που κάνεις κλέβοντας χρήματα και συκοφαντείς τις ανταγωνίστριές σου ενώ παριστάνεις τον άντρα πελάτη είναι θέμα ΟΛΩΝ.

Βλέπω ότι θα συνεχίσουμε να σε βλέπουμε εδώ μέσα, κανείς δεν σε μπανάρει οπότε σταματώ να ασχολούμαι.
Αγάπη μου εγώ χρήματα δεν έκλεψα κανενός. Λυπάμαι αν είχες σκοπό να στον παίξω και δεν στον έπαιξα. Μη μου μιλάς λοιπόν εμένα αν έχω συκοφαντήσει ή όχι. Εδώ μέσα μιλάτε ξεκάθαρα με ονόματα φωτογραφίες και υποθέσεις όλων των κοριτσιών και της εκθέτετε ασυστόλως και τώρα ηθικολογεις ; Γελάνε και οι πέτρες άντε γεια
 

Blackboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2020
Μηνύματα
79
Like
81
Πόντοι
0
Αγάπη μου εγώ χρήματα δεν έκλεψα κανενός. Λυπάμαι αν είχες σκοπό να στον παίξω και δεν στον έπαιξα. Μη μου μιλάς λοιπόν εμένα αν έχω συκοφαντήσει ή όχι. Εδώ μέσα μιλάτε ξεκάθαρα με ονόματα φωτογραφίες και υποθέσεις όλων των κοριτσιών και της εκθέτετε ασυστόλως και τώρα ηθικολογεις ; Γελάνε και οι πέτρες άντε γεια
Τα δικά σου θέματα και τα ψυχολογικά που έχεις λίστα με τον εαυτό σου λοιπόν αφού είναι δικό σου θέμα, και τράβα κοιτάξου στον καθρέφτη έτσι όπως είσαι, τουλάχιστον τα κιλά αγάπη μου είναι κάτι που χάνεται , η ασχήμια της μούρης της ψυχής και του μυαλού μένει μία ζωή μέχρι να πεθάνεις. Και αφού σε ξεβρακωσαν και εγώ λοιπόν τώρα πήγαινε κάνε πιπί.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Το ότι την ξεβράκωσε στους είναι το ότι έγραψε ότι η Αμαρυλλίς είναι η Ολυμπία από το VIP; Δηλαδή το είχε κρυφό; Δεν το ξέραμε δεν φαινόταν ότι είναι ίδια; Αυτό είναι το μεγάλο ξεβράκωμα που λες που εγώ είμαι γκάβη που δεν το είδα; Ναι έχεις δίκιο είμαι σίγουρη ότι για αυτό δεν απαντάει επειδή ξεβράκω θηκε ότι είναι αυτά τα δύο ονόματα εκείνη. Και όχι επειδή χέζεται στο τάληρο και δεν μπαίνει όλη μέρα εδώ μέσα. Άντε μη μιλάς πολύ και εσύ. Τουλάχιστον Εγώ βγήκα με το όνομά μου. Ο λογαριασμός μου είναι τεσσάρων μηνών με ούτε 15 κριτικές. Άρα δεν έχω κάνει και μεγάλη ζημιά. Εσύ ρε τυπε του κατευθύνεις ανθρώπους υπέρ της μεγαλύτερης τον μασάζ γιατί δεν αυτό διαγραφεσαι να τελειώνουμε; Τα λέμε σε Κάνα δίμηνο που θα ξαναμπώ. Άντε φιλάκια.
σε κανενα δίμηνο που θα μπεις θα έχεις στιγματιστει!
Μπες με κανενα αλλο nick οπως ο stefanos!
Kαι όχι η eimaste gia ton poutso είναι η Αμαρυλλις ή Ολυμπία δεν μας το είπε η ίδια!
Και αυτή τον πελάτη άντρα έκανε και ψάρευε πελατάκια!
 

Blackboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2020
Μηνύματα
79
Like
81
Πόντοι
0
σε κανενα δίμηνο που θα μπεις θα έχεις στιγματιστει!
Μπες με κανενα αλλο nick οπως ο stefanos!
Kαι όχι η eimaste gia ton poutso είναι η Αμαρυλλις ή Ολυμπία δεν μας το είπε η ίδια!
Και αυτή τον πελάτη άντρα έκανε και ψάρευε πελατάκια!
Και εσύ πως διαπίστωσες ότι είναι αυτή ; Απορίας άξιον. Ή μάλλον έχει κωδικούς η Τέα . Γιατί μόνο η Τέα θα καταλάβαινε ποιος την απειλεί κ γιατί. Εσύ αν είσαι όντως ένας άκυρος πελάτης της τεας που ξέρεις ποιος είναι πίσω απτις απειλές ; Τα συμφραζόμενα δεν έδειξαν Αμαρυλλίς ή όπως την λένε.... Εσύ που το διαπίστωσες λοιπόν ; Άρα ακόμα ένας μαζί με εμένα στο δίμηνο θα ξανά μπει με άλλο Νικ νειμ . Γιατί φιλαράκο δεν μας τα λες καλά . Πρώτα κάνεις θρεντ μετά επίθεση κατά όλων όσων δεν την γουστάρουν, η υποστήριξη είναι συνεχής, σε όλα τα θρεντ , και τώρα ξέρεις κ ποιος την απειλεί ;;;;;;; Η βλέπεις την σφαίρα μασοντας βοτάνια , ή οι κωδικοί σου έχουν δωθεί σε χέρια που σου έκαψαν το προφίλ. Εγώ σκασιλα έχω για το μπου . ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom