Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Χάθηκε φίλτατε αλλά τουλάχιστον εν μέρη ξεβρωμίσαμε!
Δεν γουστάρω να μου την πέφτουν έτσι!
Δεν έχω κάνει ποτέ ούτε κλώνο εδώ μέσα και με ενοχλεί να παίζουν με την νοημοσύνη μου!
Το θέμα στα @@ μου να παει αλλά η κοροϊδία όχι!
 

Eric71

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2016
Μηνύματα
73
Κριτικές
1
Like
214
Πόντοι
0
Και αν θυμάμαι καλά πριν καιρό κάποιο προφίλ εδώ ρωτούσε για το λινκ αυτό στο car.gr αν ξέρουμε την κοπέλα και πως θα έρθει σε επικοινωνία μαζί της αλλά επίμονα το προωθουσε εδώ. Δεν ξέρω αν έχει κάποια σχέση
Να τολμήσω να πω πως δεν έχει σχέση. Είχα επικοινωνήσει μαζί του και θυμάμαι ότι είχε γράψει καμιά πενηνταριά κριτικές.
 

Intruder1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
402
Like
1.992
Πόντοι
201
Ο alpula έχει λογαριασμό εδώ και 16 χρόνια και η άλλη (που μας λέει και καθυστερημένους) του την λέει ότι είναι η Τέα...
Που η Τέα ζήτημα να έχει εμφανιστεί 2 χρόνια.
Μωρή φακλάνα τράβα κάνε ένα τεστ iq που έχει γεμίζει ο «εγκέφαλος» σου λίπος!!!!!!!!!
 

giorgosbigone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
323
Κριτικές
5
Like
787
Πόντοι
361
Επιβεβαιώνω και εγώ 2 ραντεβού με prive μασαζ, και δεν υπάρχει περιπτώσει να ξαναπαρω. Τύπου osmose η κατάσταση.
Δεν ξαναπεταω λεφτά. Πολύ προμοσιον έχει πέσει χωρίς κανένα λόγο
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.658
Like
5.453
Πόντοι
2.306
Παιδιά εγώ προτείνω αφού ο alpula τις ξεβρακωσε να μην απευθυνομαστε πια σε αυτές να σταματήσει εδώ όλο αυτό και να συνεχίσουμε την ενημέρωση για τα μασαζοκοριτσα μεταξύ μας
 

Intruder1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
402
Like
1.992
Πόντοι
201
Και αν θυμάμαι καλά πριν καιρό κάποιο προφίλ εδώ ρωτούσε για το λινκ αυτό στο car.gr αν ξέρουμε την κοπέλα και πως θα έρθει σε επικοινωνία μαζί της αλλά επίμονα το προωθουσε εδώ. Δεν ξέρω αν έχει κάποια σχέση
Ας το ψάξει ο alpula ΘΑ ΤΟ ΒΡΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ.
Το θυμάμαι και εγώ αυτό πάντως.
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.658
Like
5.453
Πόντοι
2.306
Έχει κάνεις εμπειρία τελευταία από your massage? Τι λέει από κορίτσια και υπηρεσίες? Αν θέλει κάποιος και πμ να τα πούμε
 
  • Like
Αντιδράσεις: HTman
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
40
Like
90
Πόντοι
0
Με την διαφορά ότι εσύ και η Αμαριλλλις ή πως σκατά τι λέμε,μπήκατε κάνοντας τους άντρες και μάλιστα τους πελάτες και κοροϊδεύατε!
Η αλλη η eimaste gia ton poutso μετά το ξεβράκωμα, έστειλε ένα απειλητικό pm και αποχώρησε με την ουρά στα σκέλια,εσύ συνεχίζεις τον παροξισμό μετά τα ψέμματα σου!
Τέλος πάντων γράψε και τα τελευταία σου posts και ψάξε άλλο nick name να γραφτείς!
Σώπα ρε βασιλισσα των σχολείων που θα σε φοβηθούμε κιολας απλα κοριτσάκι μου όσο εσυ κάθεσαι και γράφεις τις μαλακειες σου εδώ μέσα γιατί έχεις μεινει χωρίς πελάτες και δεν εχεις τίποτα άλλο να κανεις ,εγώ δουλεύω φουλ!!!! Το είμαστε για τον πουτσο θα παραμείνει και θα δεις ότι θα βλεπεις κριτική στο τέλος και θα εύχεσαι να μην έχω αναφερθεί στο όνομα σου?
 

Intruder1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
402
Like
1.992
Πόντοι
201
Πως σας ξεβράκωσε έτσι όμως!!!!!
Εγώ λέει δουλεύω φουλ.
Το παραδέχεται ότι είναι ψυχάκιας που ψάχνει πελατάκια.
Μιλάμε για μεγάλο ΤΥΝ σας έριξε.
 
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
40
Like
90
Πόντοι
0
Παιδιά εγώ προτείνω αφού ο alpula τις ξεβρακωσε να μην απευθυνομαστε πια σε αυτές να σταματήσει εδώ όλο αυτό και να συνεχίσουμε την ενημέρωση για τα μασαζοκοριτσα μεταξύ μας
Ναι εγώ προτείνω αφού τις ξεβράκωσε να συνεχίσουμε να εκθέτουμε κοπέλες για το τι κανουν και τι Οχι. Και Οχι μόνο θα τις εκθέτουμε αλλά ανεβάζουμε και φωτογραφίες τους εδώ μέσα έτσι για περισσότερο θέαμα!!!!!
Σαν δεν ντρέπεστε που μου θέλετε και forum τα είχατε αυτά και στο χωριό σας βλέπετε. Ποσό νόμιμο να είναι αυτό άραγε που 10 πούστηδες άνοιξαν ενα forum και άρχισαν να γράφουν αναλυτικά τι κάνει και τι δεν κάνει η κάθε μια; Και ποσό νόμιμο να είναι που έχετε ανεβάσει και φωτογραφίες και τηλέφωνα άλλων ανθρώπων που μπορεί να μην έχουν καν ψεύτικα ονόματα για την δουλειά μπορεί να δουλεύουν τα κορίτσια με το πραγματικό τους όνομα και έρχεστε εσείς τα αρχιδια τα αξύριστα και τα εκθέτετε εδώ μέσα ΟΟΟΟΟΛΕΣ μια προς μια!!!!!!

θα επρεπε να ντρέπεστε λοιπον και πιο πολύ οι διαχειριστές του bu!!!!!
Ξεφτιλικια στο μεγαλείο
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
Ναι εγώ προτείνω αφού τις ξεβράκωσε να συνεχίσουμε να εκθέτουμε κοπέλες για το τι κανουν και τι Οχι. Και Οχι μόνο θα τις εκθέτουμε αλλά ανεβάζουμε και φωτογραφίες τους εδώ μέσα έτσι για περισσότερο θέαμα!!!!!
Σαν δεν ντρέπεστε που μου θέλετε και forum τα είχατε αυτά και στο χωριό σας βλέπετε. Ποσό νόμιμο να είναι αυτό άραγε που 10 πούστηδες άνοιξαν ενα forum και άρχισαν να γράφουν αναλυτικά τι κάνει και τι δεν κάνει η κάθε μια; Και ποσό νόμιμο να είναι που έχετε ανεβάσει και φωτογραφίες και τηλέφωνα άλλων ανθρώπων που μπορεί να μην έχουν καν ψεύτικα ονόματα για την δουλειά μπορεί να δουλεύουν τα κορίτσια με το πραγματικό τους όνομα και έρχεστε εσείς τα αρχιδια τα αξύριστα και τα εκθέτετε εδώ μέσα ΟΟΟΟΟΛΕΣ μια προς μια!!!!!!

θα επρεπε να ντρέπεστε λοιπον και πιο πολύ οι διαχειριστές του bu!!!!!
Ξεφτιλικια στο μεγαλείο
εσυ μαλλον τωρα καταλαβες οτι αν μπεις μεσα στην θαλασσα θα βραχεις..:think: αρα αντιλαμβανομαι, IQ μπιφτεκιου...
 
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
40
Like
90
Πόντοι
0
εσυ μαλλον τωρα καταλαβες οτι αν μπεις μεσα στην θαλασσα θα βραχεις..:think: αρα αντιλαμβανομαι, IQ μπιφτεκιου...
Βρε χλεχλε δεν μίλησα ποτε για εμένα. Στα τέτοια μου σας γραφω όλους και ακάθεκτη συνεχίζω. Ειχα και θα έχω περισσότερα αρχιδια από κάποιους εδώ μέσα.
μιλάω χλεχλε για τις αλλες κοπέλες που τις εκθέτετε με φωτογραφίες και νούμερα που κατά καιρούς ανεβάζετε Να είναι νόμιμο αυτό άραγε ; Για πείτε μας να ξέρουμε αν είναι να φτιάξουμε και εμείς οι κοπέλες του μασάζ από ένα φόρουμ και να σας κάνουμε και εσάς ξεφτίλες με δικές σας φωτογραφίες και δικά σας προσωπικα στοιχεία!
Τι είναι αυτό που σας κάνει να πιστέψετε ότι επειδη δουλεύει και κάνει αυτή τη δουλειά η κάθε κοπέλα πρέπει να την ξεφτιλίσετε; Γιατί ξεφτιλικια είναι όλα αυτά εδώ μέσα!
Τι ωραίο που θα ήταν ρε μάγκες όμως αν φτιάχναμε ένα forum όλα τα κορίτσια και σας ανέβαζαμε και γράφαμε μέσα αναλυτικά ακόμη το και το κάθε σπυράκι σας ακόμη και την κωλιλα σας που δεν μου πλένεστε καν βρωμιαριδες και θέλετε και μασάζ...

Που βρωματε λες και εισασταν στο μαντρί μέσα με τα γίδια τα δε δόντια ουδέποτε δεν έχουν δει οδοντόβουρτσα...

Για πείτε πως θα σας φαινόταν να το παίξουμε αλλιώς το παιχνίδι ;
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.912
Κριτικές
16
Like
14.758
Πόντοι
6.515

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
361
Like
1.983
Πόντοι
201
Πουτάνα όλα... εγώ γελάω που ακόμα υπάρχουν άτομα που δεν καταλαβαίνουν τι γίνεται εδώ μέσα και συνεχίζουν να συνομιλούν με προμότορες και “μασατζούδες” προμότορες οι οποίες είναι η αντίστοιχη Ινδική μετάλλαξη του COVID... αλλά με τα γούστα που υπάρχουν εδώ μέσα καλά σας κάνουν...
 

Titos(2)

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2020
Μηνύματα
109
Like
346
Πόντοι
21
Επιβεβαιώνω και εγώ 2 ραντεβού με prive μασαζ, και δεν υπάρχει περιπτώσει να ξαναπαρω. Τύπου osmose η κατάσταση.
Δεν ξαναπεταω λεφτά. Πολύ προμοσιον έχει πέσει χωρίς κανένα λόγο
Επιβεβαιωνω για το prive massage...πολύ χειρότερο από το οσμοσε..πεταμενα λεφτα...μακριά...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom