Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Stambal1986

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
143
Like
494
Πόντοι
81
εν τω μεταξύ ρε stamball εσύ δεν ήσουν που αποκαλούσες την blackboy ως Τεα?
Μετά κατάλαβες ότι είναι η Αφροδίτη δηλαδή?
Εσυ δεν ήσουν που κατηγορούσες τον gravity ότι προμοτάρει το vip και ότι για αυτό άνοιξε λογαριασμό και στην πέσανε όλοι τότε?
Βέβαια ήταν τέτοιο το χέσιμο που έφαγες που ζήταγες συγγνώμη με την ουρά κάτω απο τα σκέλια!
και εδώ μας λές ότι πρότιμηση έχεις στις 40αρες

Κι όχι εγώ δεν θα σε κατηγορήσω όπως άλλοι ότι είσαι απο το deluxe μην ανησυχείς!
ρε αδερφέ παρουσίασα καμία 40αρα για 30αρα; Με δουλεύεις; Εγώ γράφω λεει 40 και είναι παραπάνω. Εσυ εγραψεσ Για την Τεα ότι είναι 30 και αυτή είναι 40φευγα. Τον γκραβιταρα αστον ήσυχο.Του ζήτησα και δημόσια συγνώμη γιατί και ο ιδιοσ Είχε παραδεχτεί τότε ότι έκανε λάθος με μια τυπισσα. Με εχει βοηθήσει τόσο πολύ όσο κανεις εδώ μέσα. Έχουμε γλιτώσει όλοι λεφτά εξαιτίας του. Ένας είναι. Και μετά όλοι οι υπόλοιποι. Τώρα αν παιρνω από το ντελουξ γιατί εχει 50 ευρώ την ώρα το μασαζ και οι περισσότερες δεν ζητάνε έξτρα με φραπέ αυτό είναι δικό μου θέμα. Ξέρω εγώ γιατί παίρνω από κει και λογαριασμό δεν θα δώσω σε εσένα μεγάλε. Το καταλαβεσ; Στην τσέπη την δίκη μου κάνω κουμάντο οπωσ Θέλω εγώ. Καινούργια του ντελουξ φραπέ καλαμάκι και δεν ζήτησε ούτε 1 ευρώ παραπάνω φίλε!!!!!!! Αν θέλετε εσείς να δίνεται 150αρια για ένα τσιμπουκι κάντε το.Όσο για την Αφροδίτη δεν ήξερα καν ότι ήταν αυτή η κοπέλα πίσω από το μπλακμποι προφίλ. Χτες το διάβασα που το έγραψε. Αν ψάξεις και άλλο θα δεις φίλε μου καλε ότι εγώ έχω γράψει κριτική για Αφροδίτη πριν 1 χρόνο όταν δούλευε στο ντελουξ ότι δεν έκανε τίποτα παραπάνω και έχω ξαναγράψει κριτική ότι δεν φραπεδιαζει και δεν τσιμπουκωνει όπως την παρουσίαζαν εδώ μέσα ...... Ίσως την έχω γράψει με παραπανίσια κιλά οκ ζητάω συγνώμη γιατί με διαβάζει.Αλλά καλύτερα με παραπανίσια κιλά παρά τσιμπουκλου και αφέντρα όπως την παρουσίαζαν. Και επειδή γράφεις για deluxe. Πως εξηγείς που έχω γλιτώσει κόσμο με φόλες του ντελουξ; Δεν έχω καταλάβει γιατί το κανεις αυτό!! Γιατί κανεις επίθεση σε οποιονδήποτε γράφει αρνητική κριτική για την Τεα.
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
που ρε δε βλεπω?στραβομαρα,εκανα και το εμβολιο τωρα.οπως και να εχει αν βουτηξω τα τηλεφωνα τους θα τις γαμισω,οχι ψεματα.και σαβουρες να ειναι.
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
ρε ποια αφροδιτη ειναι το μπλακ μποι?
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
ρε αδερφέ παρουσίασα καμία 40αρα για 30αρα; Με δουλεύεις; Εγώ γράφω λεει 40 και είναι παραπάνω. Εσυ εγραψεσ Για την Τεα ότι είναι 30 και αυτή είναι 40φευγα. Τον γκραβιταρα αστον ήσυχο.Του ζήτησα και δημόσια συγνώμη γιατί και ο ιδιοσ Είχε παραδεχτεί τότε ότι έκανε λάθος με μια τυπισσα. Με εχει βοηθήσει τόσο πολύ όσο κανεις εδώ μέσα. Έχουμε γλιτώσει όλοι λεφτά εξαιτίας του. Ένας είναι. Και μετά όλοι οι υπόλοιποι. Τώρα αν παιρνω από το ντελουξ γιατί εχει 50 ευρώ την ώρα το μασαζ και οι περισσότερες δεν ζητάνε έξτρα με φραπέ αυτό είναι δικό μου θέμα. Ξέρω εγώ γιατί παίρνω από κει και λογαριασμό δεν θα δώσω σε εσένα μεγάλε. Το καταλαβεσ; Στην τσέπη την δίκη μου κάνω κουμάντο οπωσ Θέλω εγώ. Καινούργια του ντελουξ φραπέ καλαμάκι και δεν ζήτησε ούτε 1 ευρώ παραπάνω φίλε!!!!!!! Αν θέλετε εσείς να δίνεται 150αρια για ένα τσιμπουκι κάντε το.Όσο για την Αφροδίτη δεν ήξερα καν ότι ήταν αυτή η κοπέλα πίσω από το μπλακμποι προφίλ. Χτες το διάβασα που το έγραψε. Αν ψάξεις και άλλο θα δεις φίλε μου καλε ότι εγώ έχω γράψει κριτική για Αφροδίτη πριν 1 χρόνο όταν δούλευε στο ντελουξ ότι δεν έκανε τίποτα παραπάνω και έχω ξαναγράψει κριτική ότι δεν φραπεδιαζει και δεν τσιμπουκωνει όπως την παρουσίαζαν εδώ μέσα ...... Ίσως την έχω γράψει με παραπανίσια κιλά οκ ζητάω συγνώμη γιατί με διαβάζει.Αλλά καλύτερα με παραπανίσια κιλά παρά τσιμπουκλου και αφέντρα όπως την παρουσίαζαν. Και επειδή γράφεις για deluxe. Πως εξηγείς που έχω γλιτώσει κόσμο με φόλες του ντελουξ; Δεν έχω καταλάβει γιατί το κανεις αυτό!! Γιατί κανεις επίθεση σε οποιονδήποτε γράφει αρνητική κριτική για την Τεα.
για deluxe έχω γράψει και εγώ καλά λόγια!
Για την Αφροδίτη,επειδή την έχω πάρει δεν έγραψες κάτι λάθος!
Χοντρή είναι!
Ακόμα δουλεύει και το ξέρεις φαντάζομαι...
Τώρα ότι μπέρδευες την Τεα με την blackboy και έβριζες μάλλον κάτι φταίει....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ρε ποια αφροδιτη ειναι το μπλακ μποι?
δούλευε σίγουρα στο deluxe
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stambal1986

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
143
Like
494
Πόντοι
81
για deluxe έχω γράψει και εγώ καλά λόγια!
Για την Αφροδίτη,επειδή την έχω πάρει δεν έγραψες κάτι λάθος!
Χοντρή είναι!
Ακόμα δουλεύει και το ξέρεις φαντάζομαι...
Τώρα ότι μπέρδευες την Τεα με την blackboy και έβριζες μάλλον κάτι φταίει....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


δούλευε στο vipmassage παλιά!
Ναι ρε φίλε.Τις μπέρδεψα. Ο μόνος ήμουν; Που μπορώ να ξέρω τίνος είναι το κάθε προφίλ;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Χαιρετω τους Μυστες του BOU

παίδες υπαρχει κανενα καλο κομματι
απο μασαζ στο σπιτι να δινει την πισω πορτα - anal ?

η κανενα 2πλο μασαζακι 4 χερια να κανουν παιχνιδι μεταξυ τους τα κοριτσια ?
Εδώ έβαλες δύσκολα φίλε ! Το τελευταίο τρίμηνο που παρακολουθώ το μασαζ κατ´ οίκον κανένας συναγωνιστής ΔΕΝ αναφέρει τέτοια εμπειρια και υπηρεσία ...
Στο νήμα των call ? girl θα δεις αρκετές αναφορές για τα ζητούμενα σου από ανεξάρτητες και από γραφεία ! Κάνε
έλα ντε ποιος ο λόγος να το διαφήμιση σε αυτό το site αφου δεν παρέχει κάτι παραπάνω!!?
Για να ενημερώσετε τις κύριες και φίλες σας !
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Velvet καινουρια Μαρίνα. Εκανα το κασκαντεριλικι για σας. Μάγκες όχι απλα στα ΔΕΝ αλλα η τυπισσα ηταν και αγενης και καθόλου ομιλητική και ζητησε πετσετα ενώ το μαγαζι ειπε στο τηλέφωνο πως μπορείς και χωρίς πετσέτα. Λυπάμαι γιατι ήμουν ευχαριστημένος απο τις κοπέλες velvet και σήμερα έπεσα απ τα σύννεφα.

Μεγάλο Χ στο μαγαζί από μένα και τους γνωστούς μου που είμαστε τακτικοί.
Έτσι ακριβώς πρέπει να γίνεται εδώ ... και τα θετικά και τα αρνητικά ασχέτως ποιο γραφείο ή θεραπεύτρια είναι , αν και πιθανώς να εμφανιστεί φίλος και να δηλώσει ποοοοσο καλή είναι η Μαρίνα
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
Εδώ έβαλες δύσκολα φίλε ! Το τελευταίο τρίμηνο που παρακολουθώ το μασαζ κατ´ οίκον κανένας συναγωνιστής ΔΕΝ αναφέρει τέτοια εμπειρια και υπηρεσία ...
Στο νήμα των call ? girl θα δεις αρκετές αναφορές για τα ζητούμενα σου από ανεξάρτητες και από γραφεία ! Κάνε

Για να ενημερώσετε τις κύριες και φίλες σας !
φιλαρακι με ολο τον σεβασμο,πιστευεις οτι θα αναφεροταν κατι τετοιο εδω στο νημα?αυτα δεν λεγονται φιλε μου γιατι τα κανουν ,αν τα κανουν ,οπου και οπως γουσταρουν.εγω παντως αν ειχα εμπειρια και υπηρεσια τετοια ,δεν θα μολογαγα τιποτα.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Τι εννοεί ο ποιητής ? Ας το φανερώσει μιας και τόσα άλλα έχουν βγει στην φόρα και πάνω στο τραπέζι ... για να μάθουν και άλλοι
με απείλησε και αυτή με pm εκτός απο τον stefanos
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
οπως και για callgirls,που ενω δεν εχουν στις υπηρεσιες τους πρωκτικο,εγω παιρνω και δεν λεω τιποτε.ειναι τα λεγομενα κρυφα εξτραδακια.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
φιλαρακι με ολο τον σεβασμο,πιστευεις οτι θα αναφεροταν κατι τετοιο εδω στο νημα?αυτα δεν λεγονται φιλε μου γιατι τα κανουν ,αν τα κανουν ,οπου και οπως γουσταρουν.εγω παντως αν ειχα εμπειρια και υπηρεσια τετοια ,δεν θα μολογαγα τιποτα.
Στο νήμα δεν ξέρω frank , αλλά σε άλλα ναι . Αν είδες γράφω και για call girls που υπάρχουν αρκετές περιγραφές για τέτοιες υπηρεσίες με " καλή χημεία " από πολλούς φίλους ! Δεν είναι τόσο μεγάλο μυστικό , πληρώνεις και απολαμβάνεις
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
οπως και για callgirls,που ενω δεν εχουν στις υπηρεσιες τους πρωκτικο,εγω παιρνω και δεν λεω τιποτε.ειναι τα λεγομενα κρυφα εξτραδακια.
Ναι έτσι είναι και καλά κανεις και τα κρατάς για τον εαυτό σου ! Αρκετές όμως το αναφέρουν και με τιμολόγιο
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
Παίδες καλησπέρα... :hi:

Τι γίνεται με την Τεα...???

Πολύς ντόρος γίνεται...!!!

“Ολο μέλι-μέλι και από τηγανίτα τίποτα”....


ΥΓ: ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙ ΣΕΞ....????

ΝΑΙ...???

Ή

ΟΧΙ...???

Ή

ΚΑΤΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ...???



#ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ.....???????:think:
θα μεινουμε με την απορια μυστη μου.
 

Stavros_spike

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2020
Μηνύματα
59
Like
194
Πόντοι
0
Έτσι ακριβώς πρέπει να γίνεται εδώ ... και τα θετικά και τα αρνητικά ασχέτως ποιο γραφείο ή θεραπεύτρια είναι , αν και πιθανώς να εμφανιστεί φίλος και να δηλώσει ποοοοσο καλή είναι η Μαρίνα
Και γω το εκανα. Ναι ειναι στα δεν.χωρις πετσετα αλλα δεν προχωραει.αν και πολλες στην αρχη ετσι ειναι και μετα κανουν και νουρου?.αλλα για την συγκεκριμενη δεν ξερω το βλεπω δυσκολο.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.932
Like
9.723
Πόντοι
1.056
Δεν κάνει . Κανείς δεν έχει αναφέρει κάτι τέτοιο . Ούτε καν σαν ψέματα από τους επικριτές της δεν έχει γραφτεί.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom