Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
εν τω μεταξύ ρε stamball εσύ δεν ήσουν που αποκαλούσες την blackboy ως Τεα?
Μετά κατάλαβες ότι είναι η Αφροδίτη δηλαδή?
Εσυ δεν ήσουν που κατηγορούσες τον gravity ότι προμοτάρει το vip και ότι για αυτό άνοιξε λογαριασμό και στην πέσανε όλοι τότε?
Βέβαια ήταν τέτοιο το χέσιμο που έφαγες που ζήταγες συγγνώμη με την ουρά κάτω απο τα σκέλια!
και εδώ μας λές ότι πρότιμηση έχεις στις 40αρες
Καλησπερα αδερφια.Επεστρεφα χτες απο επαρχια και σκεφτηκα τελευταια στιγμη να κανω ενα μασαζακι μιας και οδηγουσα 4 ωρες.Στελνω το ιδιο μηνυμα σε 5 σαιτ για κατι αμεσο και καλο.Δεν πιστευα οτι θα βρω κατι να πω την αληθεια.Απαντηση απο joy για μια καινουργια.Ζηταω φωτο μου στελνουν μια θολη.Σε 1 τεταρτο θα τελειωνε απο ξενοδοχειο στο κεντρο.Σκεφτηκα και εγω τι θα δω παλι αλλα το καινουργιο παντα μας εξιταρει.Τις υπολοιπες τις ηξερα.Σε 20 λεπτα ημουν μεταξουργειο με δωματιο και ετοιμος.Χτυπαει η πορτα και μπαινει μια μιλφαρα ξανθια κανονικα κιλα με βυζαρες.40 λεει,αλλα ειναι παραπανω.Ρωσιδα λεει,αλλα για Ουκρανια την εκοψα(τυχαινει να γνωριζω).Μου λεει παω στο μπανιο και επιστρεφω σε 2 λεπτα.Με χαμογελο μια χαρα ολα.Λεω θα παει να πλυνει τα χερια της απτον προηγουμενο.Και μου σκαει απτο μπανιο με μπουρνουζι.Και εκει λεω εδω ειμαστε.Προτιμω τα πιπινια αλλα τελικα καταληγω στο συμπερασμα οτι οι 40αρες ξερουν καλυτερα.
Κι όχι εγώ δεν θα σε κατηγορήσω όπως άλλοι ότι είσαι απο το deluxe μην ανησυχείς!
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
εδώ ο φίλος ο titos
Ολυμπία η Αμαρυλλίς είναι η χοντρουλα που δούλευε στο vip μάγκες μιλάμε για χοντρή κανονική..το ίδιο και η Αφροδίτη που δούλευε deluxe oasis και σε αλλά site..η συγκεκριμένη έχει αλλάξει δέκα γραφεία αποσο γνωρίζω γιατί προφανως κάτι δεν της πάει καλα..την είχα πάρει όταν δούλευε deluxe έκανε μασαζ κατω του μετρίου με πετσέτα και είχε ζητήσει και κάτι εξτρα ταξί με απαιτητικό τρόπο γιατί και καλα έμενε μακριά...ήταν η πρώτη φορά που είχα κάνει παράπονα στη κοπέλα στο τηλέφωνο...την έχει κράξει πολύ κοσμος εδώ μέσα μιλάμε για κοντόχοντρη με κάτι πόδια σαν αγροτισα από τη φάρμα και με άσχημους τρόπους τώρα η τεα αν την πήγε σε πλαστικό και την έκανε μουναρα με χειλαρες κτλ είναι άλλο θέμα αχααχαχ...saporthiti και blackboy είναι τα προφίλ της τεας που γράφει η ίδια για να ψαρεύει πελατακια ξεκάθαρα...περίεργο επισης που κράζει το deluxe που ολοι μας μόνο σωστεσ Τίμιες και επαγγελματικές υπηρεσίες έχουμε πάρει...πάμε παρακάτω γιατί κούρασες όλο το κόσμο εδώ μέσα κοπέλια...σε βαρεθήκαμε μπλιαξ...
κατηγορεί την Αφροδίτη (blackboy) ότι είναι χοντρή καθώς και την Αμαριλλίς που πιο πάνω και οι 2 θάβουνε με ψεύτικες κριτικές ή και καθόλου την Τεα!
Άλλος για την βάρκα μας???:2funny:
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Συνέχεια ξεβρακώματος!
η κοπελιά eimasite gia ton poutso πριν αποκαλυφθει έγραφε και πρότεινε στα μελη του forum μας κοπέλες
Φίλε έστειλα prive και έκλεισα Ηλιανα μου είπε ότι εξυπηρετεί σήμερα μέχρι 1:00

αν δεν έχεις βρει κάτι ακόμη Αξιζει φίλε ? Ηλιανα παλια Μονικα φοβερή κάνε ένα Τσεκ και θα δεις ?? δεν υπάρχει!!!!
εδώ η κοπελιά λοιπόν προμοτάρει το δικό της γραφείο ότι τάχα πήγε και έκανε μασαζ και έχει εμπειρία!
Θέλετε κι άλλο ξεβράκωμα????
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.324
Like
16.812
Πόντοι
3.556
φοβερη ατακα του τυπαρα πιο πανω που τηνε λεει κακο ανθρωπο. :wanker: :tooth::confused:

λες και πανω στο τρίψιμο η’ οταν σου λοκαρει το μπουτσο στις αμυγδαλές:bigdick: παιζει ρολο η κακια να πουμε
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Λίγο ψάξιμο θέλει απο το ιστροικό τους!
Εδώ συνέχεια του eimaste gia ton poutso που τελικά είναι γυναίκα να μας λέει τα εξής
Αν η Bianca είναι από Βραζιλία εγώ να ξυρίσω το μουστάκι μου που το έχω 30 χρόνια.
Πιο ευκολο να είναι από την ίδια χώρα που είναι και η Τεα ( Αλβανία δηλαδή παρά από Βραζιλία ) ?
Η Μονικα ναι! Καλό μωρο μελαχρινή με πιασιματακια. Χαμογελαστή ευχάριστη παρουσία αξιζει!?
Πάλι μας παρουσιάζει κοπέλες απο το δικό της γραφείο!

Θέλετε κι άλλο ξεβράκωμα??????

Νομίζω το έκλεισε το μαγαζάκι η Τεα γιατί της έφυγε και η Bianca πήγε και αυτή prive. ( επίσης καλό μωρο όντως από Βραζιλία όπως ελεγε πρόλαβα και εκανα μια συνέδρια μέσω τεας πριν φύγει ) τώρα είναι prive massage. Αααααααντε μεταγραφές πάλι που να τις μάθουμε τώρα με τα νέα τους ονόματα ???
φάσκει και ανιφάσκει η κοπέλα αλλά το prive prive σωστά?
Έτσι για να δείτε ποιους εμπιστευόσασταν τόσο καιρό στο μασαζ κατ οικον!
όταν την είχες ήταν απο Βραζιλία όταν έφυγε σιγα μην ήταν απο την Βραζιλία!
Ξύρισε τις μασχάλες σου τώρα μιας και μουστάκι δεν έχεις!

Χάλατε τα χρήματα σας σε προμότορες και βρίζατε μελη που έχουν προσφέρει!
 
Τελευταία τροποποίηση:

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
φαρμάκι ο αλπούλας, αν δεν έχεις όλα τα affairs in order, μην τον παραθέσεις μέχρι και το καπάκι της λεκάνης θα σηκώσει να δει από κάτω. :confused: :buck2:
 
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
40
Like
90
Πόντοι
0
Βεσύ δεν μου έχεις στείλει pm !
Μόνο ο Stefanos37 που με απείλησε!
Αν είσαι ο ίδιος κανενα πρόβλημα!
Θα μπας και εσύ για μπανάκι!:wink::wink:
Λογαριασμός απο το 2005 και οι βλάκες νομίζουν ότι είμαι άλλος ή μάλλον άλλη!:2funny::2funny::2funny:
η χαζομάρα πάει σύννεφο!
Πάντως απορώ γιατί σας
Λοιπόν στο πάνω post μετά απο επίμονη ερώτηση μου να αιτιολόγησεις γιατί βρίζεις και να μας πεις την εμπειρία σου, μας παραθέτεις ότι πλήρωσες παραπάνω, ότι είσαι μεροκαματιάρης άνθρωπος, ότι της έκλεισες ραντεβού, εμφανίζεσαι σαν άντρας που έτρεξες να βρίσεις και να θάψεις.
Ύστερα και αφού έχεις πάθει παροξισμό μας λές τελικά ότι είσαι γυναίκα!
Και με τόσες αντιφάσεις πιστέυεις ότι θα αποτρέψεις τους εν δυνάμει πελάτες?
Αν η δική μου κριτική είναι ψεύτικη(που ποτέ δεν βάζω τέτοιες με ξέρουν όλοι)η δικη σου εμπειρία που μας ξεφούρνισες για να δικαιολογήσεις τα προσωπικά σου τι είναι?
Άντε
Λίγο ψάξιμο θέλει απο το ιστροικό τους!
Εδώ συνέχεια του eimaste gia ton poutso που τελικά είναι γυναίκα να μας λέει τα εξής

Πάλι μας παρουσιάζει κοπέλες απο το δικό της γραφείο!

Θέλετε κι άλλο ξεβράκωμα??????


φάσκει και ανιφάσκει η κοπέλα αλλά το prive prive σωστά?
Έτσι για να δείτε ποιους εμπιστευόσασταν τόσο καιρό στο μασαζ κατ οικον!
όταν την είχες ήταν απο Βραζιλία όταν έφυγε σιγα μην ήταν απο την Βραζιλία!
Ξύρισε τις μασχάλες σου τώρα μιας και μουστάκι δεν έχεις!

Χάλατε τα χρήματα σας σε προμότορες και βρίζατε μελη που έχουν προσφέρει!
Αλπουλα Πες αλεύρι......

Θα καταλάβεις..?
 

wack34

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2017
Μηνύματα
157
Κριτικές
1
Like
357
Πόντοι
21
Σύμφωνα με το παραπάνω, τι δουλειά και τι νόημα έχει σε αυτό το site η διαφήμισή σου ?????


έλα ντε ποιος ο λόγος να το διαφήμιση σε αυτό το site αφου δεν παρέχει κάτι παραπάνω!!?
 

Intruder1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
402
Like
1.992
Πόντοι
201
απαντήσεις με επιχειρήματα όχι αστεία!
Μλκ τι πετσόκομα έριξες!!!!
Ειδικά αυτό με τη Βραζιλιάνα ΕΓΡΑΨΕ.
Το καλύτερο nickname διάλεξε η πατσαβούρα!!!!
Για τον πούτσο!!!!!
 

PP010101

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2021
Μηνύματα
30
Like
128
Πόντοι
0
Βικτώρια και πένυ από deluxe τι έχουμε από εμπειρίες? Στείλτε προσωπικό αν προτιμάτε .
Επίσης αν δοκίμασε κάνεις massage by dimitra πρωην γεωργία του βελβετ ας πει.
Η Γεωργία του Βελβετ είναι πολύ σπαθί άτομο και πάει μέχρι καλαμάκι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Alexandra Sailormoon, φαίνεται δυναμίτης.
Ξέρει κάποιος συναγωνιστής που μπορούμε να την βρούμε? Αν γνωρίζει κάποιος ας στείλει μήνυμα.
Σίγουρα, σπίτι της!
 

goustaro_milf

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
68
Like
108
Πόντοι
0
Η Γεωργία του Βελβετ είναι πολύ σπαθί άτομο και πάει μέχρι καλαμάκι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Σίγουρα, σπίτι της!
που μπορουμε να τη βρουμε τη γεωργια?
 

Grouker

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
698
Πόντοι
81
Απο θεμα μασαζ απο τα καλυτερα που μου εχουν κανει , ωραιες πιεσεις , καλο τριψιμο και δουλευει πολυ και αψογα τη γλωσσα της...
Ξυρισμα αρχιδιων και μπανιο δεν ξερω γιατι δεν δοκιμασα... ?
Το μονο αρνητικο ειναι στην φωτογραφια της επειδη ειναι προ 10ετιας και βαλε.
Γουσταρω μικρες , πρωτα με φτιαχνει η εμφανιση και μετα οι υπηρεσιες.
Κατα τα αλλα για οσους γουσταρουν τη φαση του μασαζ με τα εξτρα τους και ειναι μιλφακηδες ειβαι τοπ , οσοι θελουν μικρες να προχωρησουν παρακατω διοτι ειναι καμια 40αρα περιπου.
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
βγαλτε το τηλ τησ πατσαβουρας να την παιρνουμε να κραζουμε γιατι εχω νευρα και θελω καπου να ξεσπασω
ρε μαγγες θελω να μου πειτε υπευθηνα και σωστα,ποιες ειναι.ειμαστε για τον πουτσο,μπλακ μποι και τιτος.στειλτε μου π.μ με τα τηλεφωνα τους.υποσχομαι να τις γαμισω οπως και δηποτε και μετα θα σας πω.οχι αλλο τιποτα αλλα γιατι πλασαρονται με πλαγιο τροπο.να δουμε αξιζουν και τιποτα.
 

gamisteross

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2017
Μηνύματα
27
Like
116
Πόντοι
0
Velvet καινουρια Μαρίνα. Εκανα το κασκαντεριλικι για σας. Μάγκες όχι απλα στα ΔΕΝ αλλα η τυπισσα ηταν και αγενης και καθόλου ομιλητική και ζητησε πετσετα ενώ το μαγαζι ειπε στο τηλέφωνο πως μπορείς και χωρίς πετσέτα. Λυπάμαι γιατι ήμουν ευχαριστημένος απο τις κοπέλες velvet και σήμερα έπεσα απ τα σύννεφα.

Μεγάλο Χ στο μαγαζί από μένα και τους γνωστούς μου που είμαστε τακτικοί.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
ρε μαγγες θελω να μου πειτε υπευθηνα και σωστα,ποιες ειναι.ειμαστε για τον πουτσο,μπλακ μποι και τιτος.στειλτε μου π.μ με τα τηλεφωνα τους.υποσχομαι να τις γαμισω οπως και δηποτε και μετα θα σας πω.οχι αλλο τιποτα αλλα γιατι πλασαρονται με πλαγιο τροπο.να δουμε αξιζουν και τιποτα.
έγραψα πιο πάνω ρε frank!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom