Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (7 μέλη και 31 επισκέπτες)

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.524
Like
3.841
Πόντοι
456
δεν ειμαι εδω για να προτεινω φιλε και να μου κολλησεις κι εσυ κι ο καθενας τη ταμπελλα του διαφημιστη.
απλα λεω ανοιξτε τα ματια σας και μην πιανοσαστε κοροιδα.
ολα τα βρισκει οποιος θελει.
αν δεν θελετε συνεχιστε οπως θελετε και πληρωστε τα ξυρισματα χρυσαφι.

καλη συνεχεια.
Διαφημιστης δεν εισαι ρε φιλε ,αυτοι κανουν μπαμ απο μακρια ,ειναι για τον πουτσο αν με καταλαβαινεις :s&m_2:.
Και εμενα στην αρχη μου φαινοντουσαν πολλα τα 50 + αλλα χαμηλοτερα δεν βρισκω ,αν ξερεις καποια κορασιδα παντως δεχομαι και πμ :headbang2:
Καλα να περνας λεβεντη.
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Διαφημιστης δεν εισαι ρε φιλε ,αυτοι κανουν μπαμ απο μακρια ,ειναι για τον πουτσο αν με καταλαβαινεις :s&m_2:.
Και εμενα στην αρχη μου φαινοντουσαν πολλα τα 50 + αλλα χαμηλοτερα δεν βρισκω ,αν ξερεις καποια κορασιδα παντως δεχομαι και πμ :headbang2:
Καλα να περνας λεβεντη.
Το κακό είναι ότι η κοπέλα που παίρνει 50 μπόρει σε κάποιον να κάνει σκόντο και να πάρει 30.. ή 20 ή να σου κάνει τίποτα τσάμπα...Αυτό είναι το κακό με ή χωρίς εισαγωγικά .. ότι δεν υπάρχει στανταρ εκτός απο την τιμή που σου σκάνε μόλις κάτσουν για μασάζ..
 

blackpit23

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
39
Like
194
Πόντοι
0
Πες μας συναγωνιστή αν έκανες συνεδρία με Πάμελα πως πήγε; Καλή ; Προσπαθώ να την κλείσω και είναι όλο κλεισμένη.
εκανα όμως από privemassagebaby με την καινούργια Μαρία: φοβερό μωρο μελαχρινό αδύνατο Άνετη Γαμησε το μασάζ της.
περιμενουμε απάντηση για Πάμελα man.
Δεν κατάφερα να κλείσω μια φορά που προσπάθησα, δεν είχε ωρα να με βολεύει. Μετά δεν ξαναπροσπαθησα καθώς είμαι εκτός Αθηνών
 

Blackprince.

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2018
Μηνύματα
15
Like
16
Πόντοι
0
Μετά από καιρό και πολλά ραντεβού ξαναγράφω μερικά ραντεβού...vip ελλη2 όπως τα είπε φίλος πριν από 2 ημέρες...πολύ μπλα μπλα και από λάδι....τίποτα... Φτάνει μέχρι τέλος 1 ώρα... Osmose Αντζελίνα 1 ώρα μέχρι τέλος και δεν χρειάζεται πιστεύω σχόλια...osmose Κάρμεν σχεδόν το ίδιο 1 ωρα.. Από prive Κατερίνα 1.5 ώρα λίγο πολύ όλοι την ξέρουμε,από joy Αγγελική 2 έως φραπέ 1 ώρα ....από Τέα για 2 ώρες την Monika...πάρα πολύ καλη σε body to body...επόμενα ραντεβού μέσα στο επόμενο σ/κ Μαίρη από joy και νίκη από osmose που εχω ξαναπάρει και από best Άννα...
 

Evgeni2

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2020
Μηνύματα
107
Like
236
Πόντοι
21
Καλησπέρες από το μέτωπο.

Στα γρήγορα...

?Ράνια-Osmoe: Με το που μπει, βγάζει τιμοκατάλογο. Έρχεται για φουλ και όχι μασάζ, με στόχο να ξεπετάξει την ώρα στο μισάωρο.

? Αλίσα-Your: Αδιάφορο μασάζ, προχωράει (πέραν φραπέ δεν ξέρω) με λίγο διαπραγμάτευση, αλλά πολύ υφάκι για τα γούστα μου. Επίσης δεν έχει και πολύ σχέση με την φωτογραφία.

? Βανέσα-Vip: Αδιάφορο μασάζ, παίζει να προχωράει μέχρι τέλους. Δεν έχει καλή σχέση με την διάρκεια του προγράμματος

? Βικτώρια-Deluxe: Συμπαθητικό μασάζ, προχωράει μέχρι φραπέ (πέφτει στην τιμή) και πιθανότατα πάει παραπέρα. Ευχάριστη παρουσία, συμπεριφορά και καλή σχέση με τον χρόνο.

? Αγάπη-Deluxe: Αν θέλετε μασάζ και τίποτα παραπάνω. Τιμιότατο.

?Xριστίνα-Deluxe: Κακό μασάζ, έχει τιμοκατάλογο και το ρολόι της χαλασμένο, αφού βγάζει την συνεδρία στο βαρύ 40λεπτο.

? Μόνικα-Diamonds (Tea): Πολύ πιο όμορφη στις φωτογραφίες, αλλά πολύ καλή συμπεριφορά, μέτριο μασάζ, τιμάει την ώρα της και πολύ δεκτική.

? Άννα-Velvet: Αδιάφορο μασάζ, δεν προχωράει.

?Δήμητρα-Art: Συμπαθητικό μασάζ, προχωράει με τρόπο, ενδιαφέρουσα παρουσία, αλλά πολύ στυλάκι.

? Νίνα-Art: Αδιάφορο μασάζ, πολύ δυνατή παρουσία (άνεταστο top 5), πάει φουλ αλλά αυτά που ζητάει είναι αστεία.

? Αλέκα-Joy: Δεν έχει σχέση με την φωτογραφία, πάει φουλ και προσπαθεί να βγάλει την ώρα στα 30'.


Γενικά πιστεύω πως είναι πιο χρήσιμο να καίμε τις κακές περιπτώσεις για να γλιτώνει κόσμος τα λεφτά του, παρά τις καλές. Επίσης, όντως, η ιστορία με τις μετακομίσεις κοριτσιών από τα στούντιο στα μασάζ είναι τραγική και αυτό θα γυρίσει μπούμερανγκ στα γραφεία.

Σχετικά με τα $$ δυστυχώς υπάρχει μεγάλο πελατολόγιο που χαλάει την πιάτσα, οπότε δικαίως τα ονόματα του χώρου δεν πέφτουν. Επίσης είναι δεδομένο πως ΟΛΕΣ οι κοπέλες διαβάζουν.
Από πότε κάνουν full στο joy;
 

Evgeni2

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2020
Μηνύματα
107
Like
236
Πόντοι
21
Η Μαίρη από joy τι παραπάνω κάνει από τα υπόλοιπα κορίτσια και έχει τόση μεγάλη απήχηση; Έψαξα τις τελευταίες σελίδες του νήματος αλλά δεν βρήκα κάτι συγκεκριμένο σε υπηρεσίες για να καταλάβω τι παίζει και ξεχωρίζει από τις υπόλοιπες.
 

satanakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
209
Like
1.151
Πόντοι
201
Καλησπέρα παίδες. Είδα μια διαφήμιση στο fb. Γνωρίζει κανείς καμία ; μου φαίνονται κάτι σαν το osmose. Θα μου πείτε η εικόνα από το μισοσκόταδο την οίκων, διαφέρει πολύ απ' ότι στης ημέρας το φως και στις επαγγελματικές στημένες φωτογραφίες.
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
9
Like
3.438
Πόντοι
736
Εχει δοκιμασει απο μασαζ στο σπιτι? Η Ολγα ειναι πολυ ομορφη! Την εχει παρει κανεις?
 

pipadoros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.069
Κριτικές
9
Like
1.841
Πόντοι
216
Εχει δοκιμασει απο μασαζ στο σπιτι? Η Ολγα ειναι πολυ ομορφη! Την εχει παρει κανεις?
Δεν γνωρίζω, αλλά όταν ακούω οτι διαθέτει κρεβάτι μασάζ, την κάνω με ελαφρά...
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.117
Like
3.144
Πόντοι
456
Εχει δοκιμασει απο μασαζ στο σπιτι? Η Ολγα ειναι πολυ ομορφη! Την εχει παρει κανεις?
Απ'ότι βλέπω έρχονται με κρεβάτι, οπότε σύμφωνα με τον άγραφο νόμο μάλλον μόνο μασάζ!
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
απο αυτο το μαγαζι

www.masazstospiti.gr/

Ξεκινησα τη καριερα μου στο μασαζ στο σπιτι πριν 3 χρονια

Σας διαβεβαιωνω εγω προσωπικα εχω παρει 3 κοπελες παρα πολλες φορες

κανουν φοβερο θεραπευτικο μασαζ με κρεβατι , με εσωρουχο κ πετσετα

ΣΚΕΤΟ ΜΑΣΑΖ ΚΑΙ ΜΟΝΟ

αλλα ποιοτητας Α +++

Πεταξα αρκετα λεφτα εκει...δοκιμασα τα παντα τοτε...αλλα τιποτα.... 0
 
Τελευταία τροποποίηση:

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
9
Like
3.438
Πόντοι
736
Γαμωτο μονο μασαζ ε? Πωπω τι μουναρος ειναι αυτο? Ουτε μια φραπεδια τουλαχιστον?...Κριμα.. Θα την πληρωνα καλα αυτην... αλλα αποτι φαινεται δεν...!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: wack34

wack34

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2017
Μηνύματα
157
Κριτικές
1
Like
357
Πόντοι
21
Γαμωτο μονο μασαζ ε? Πωπω τι μουναρος ειναι αυτο? Ουτε μια φραπεδια τουλαχιστον?...Κριμα.. Θα την πληρωνα καλα αυτην... αλλα αποτι φαινεται δεν...!!


Γενικά από αυτο το γραφείο είναι στα ΔΕΝ όπως και το hermes-massage! ?
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
9
Like
3.438
Πόντοι
736
Κατι αλλο. η Μονικα απο το γραφειο της Τεας στο instagram .... κανει και φουλ προγραμμα?
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Καλησπέρα παίδες. Είδα μια διαφήμιση στο fb. Γνωρίζει κανείς καμία ; μου φαίνονται κάτι σαν το osmose. Θα μου πείτε η εικόνα από το μισοσκόταδο την οίκων, διαφέρει πολύ απ' ότι στης ημέρας το φως και στις επαγγελματικές στημένες φωτογραφίες.
Γνωμη μου:

α - δεν βλεπω πολυ πουτανια στο ματι εκτος αν εχει μπει καμια που δεν αναγνωριζω αμεσα
με τετοια ρουχα. Δεν τις εψαξα κι ολες να σου πω.

β - αναφερονται γνωστες σχολες σπουδων, κατι που στο osmose δεν διεκρινα.

γ - χρησιμοποιει και pos στις πληρωμες (αρα δεν εχουμε εντελως μαυρα λεφτα νομιζω)
κατι που στο osmose δεν διεκρινα.

Τωρα βεβαια, δεν εχω ψαξει σε βαθος αλλα ετσι νομιζω.

Αυτο παντως με ωραριο μεχρι 1 την νυχτα με μπερδευει...

:hi:
 

Billdabill

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
94
Like
277
Πόντοι
20
Λένα από deluxe. Ένα πιπινι που είναι και στο site έχει εικόνα κάνεις?
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom