Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 54 άτομα (8 μέλη και 46 επισκέπτες)

Nionios

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
978
Κριτικές
38
Like
3.701
Πόντοι
2.596
Σου ξύρισε αρχιδι η Τεα; Γιατί μόνο αυτο ξέρει να κάνει! Η μήπως σε έκανε μπανιο ; ? άσε ρε δικέ μου θυμίζεται το γραφείο της συγκεκριμένης για τις φόλες της.
χαχαχαχαχαχαχαχ μετράω μέχρι τώρα 5 νεα προφίλ της τεας μπας και πείσει κάνα πελατακι από δω μέσα να του ξυρίσει κάναν ορχη για 200€...ο τόνος είναι ένα από αυτά...για σου ρε τεα ζιλετ ορχεων..αντεεε Καλησπερα.....
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
χαχαχαχαχαχαχαχ μετράω μέχρι τώρα 5 νεα προφίλ της τεας μπας και πείσει κάνα πελατακι από δω μέσα να του ξυρίσει κάναν ορχη για 200€...ο τόνος είναι ένα από αυτά...για σου ρε τεα ζιλετ ορχεων..αντεεε Καλησπερα.....
ενω το δικο σου προφιλ ειναι σπαθενιο νιονιο,γκαραντι.και δεν ψαρευεις πελατακια,οπως λες.ρε μπαγασα μας δουλευεις?ταβερνιαρης εισαι.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
χαχαχαχαχαχαχαχ μετράω μέχρι τώρα 5 νεα προφίλ της τεας μπας και πείσει κάνα πελατακι από δω μέσα να του ξυρίσει κάναν ορχη για 200€...ο τόνος είναι ένα από αυτά...για σου ρε τεα ζιλετ ορχεων..αντεεε Καλησπερα.....
Εγώ έχω γράψει και μερικές κριτικές για call girls, και θεραπεύτριες από μασατζιδικα και εδώ που μπήκα πρόσφατα έγραψα δυο για Μονικα και Τεα - Μονικα όπου γράφω για αλλά δυο κορίτσια από άλλο γραφείο . Στο κάτω κάτω και το ξύρισμα έχει την χάρη του , δοκίμασε το φίλε
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
Η μέχρι τώρα ομάδα του diamondsmassage.gr
καλα καθημερινα μουνακια φαινονται.μια χαρα ειναι.το ζητημα ειναι ,οι υπηρεσιες να ανταποκρινονται στην 120αρα.στα 120 και πανω πρεπει να πηγαινει το πραμα κατω κατω.αποψη μου τεα μου.
 

Nionios

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
978
Κριτικές
38
Like
3.701
Πόντοι
2.596
ενω το δικο σου προφιλ ειναι σπαθενιο νιονιο,γκαραντι.και δεν ψαρευεις πελατακια,οπως λες.ρε μπαγασα μας δουλευεις?ταβερνιαρης εισαι.
Εγώ κάνω μασαζ από τα σωστα γραφεία deluxe velvet joy your lux Attika kapoies φορές και δεν βάζω οποία οποία σπιτι μου άντε πήγαινε να σου ξυρίσει κάνα παπάρι η τεα...με 120 πάντως η τεα θα σου ξυρίσει το μισό Αρχιδι για το άλλο μισό θέλει τα δίπλα 240..μην πεις ότι δεν σε ενημέρωσα...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
καλα καθημερινα μουνακια φαινονται.μια χαρα ειναι.το ζητημα ειναι ,οι υπηρεσιες να ανταποκρινονται στην 120αρα.στα 120 και πανω πρεπει να πηγαινει το πραμα κατω κατω.αποψη μου τεα μου.
Στα 60+ χρόνων με άλλαξες και με έκανες Τεα !! 8 κριτικές έχω στο προφίλ μου από άλλες συναντήσεις φίλε Frank63 και έχουμε ανταλλάξει μηνύματα παλαιότερα για διάφορα κορίτσια !! Με το κατ ‘ οίκον ασχολούμαι πολύ πρόσφατα και ξαφνιάζομαι για τον " πόλεμο " των γραφείων . Όλα έχουν αξιόλογα κορίτσια , ας ασχοληθούν μαζί τους για να είναι σωστές στις υπηρεσίες τους για να είμαστε όλοι ευχαριστημένοι , πελάτες , γραφεία , κορίτσια ( δεν είναι εύκολη δουλειά για αυτές ) .
 

Nionios

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
978
Κριτικές
38
Like
3.701
Πόντοι
2.596
Στα 60+ χρόνων με άλλαξες και με έκανες Τεα !! 8 κριτικές έχω στο προφίλ μου από άλλες συναντήσεις φίλε Frank63 και έχουμε ανταλλάξει μηνύματα παλαιότερα για διάφορα κορίτσια !! Με το κατ ‘ οίκον ασχολούμαι πολύ πρόσφατα και ξαφνιάζομαι για τον " πόλεμο " των γραφείων . Όλα έχουν αξιόλογα κορίτσια , ας ασχοληθούν μαζί τους για να είναι σωστές στις υπηρεσίες τους για να είμαστε όλοι ευχαριστημένοι , πελάτες , γραφεία , κορίτσια ( δεν είναι εύκολη δουλειά για αυτές ) .
Ωχ ωχ ωχ βάζω ποπκορνακιαα πάλι την ξεμπρόστιασε ο Φρανκ ο εστιάτορας..
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Εγώ κάνω μασαζ από τα σωστα γραφεία deluxe velvet joy your lux Attika kapoies φορές και δεν βάζω οποία οποία σπιτι μου άντε πήγαινε να σου ξυρίσει κάνα παπάρι η τεα...με 120 πάντως η τεα θα σου ξυρίσει το μισό Αρχιδι για το άλλο μισό θέλει τα δίπλα 240..μην πεις ότι δεν σε ενημέρωσα...
Τότε έχεις πολλές εμπειριες να μοιραστείς μαζί μας με την πληθώρα των συνεδριών σου με τα κορίτσια από τόσα αξιόλογα γραφεία . Στο κάτω κάτω ο σκοπός εδώ είναι να αναφέρουμε τις καλές ή κακές εμπειριες μας για ενημέρωση των μελών . Η αρνητική κριτική δεν σημαίνει πάντα ότι θα κρατήσει όλους μακριά από το κάθε γραφείο ή την κάθε θεραπεύτρια .
 

gregor35

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2016
Μηνύματα
157
Like
378
Πόντοι
21
Εκπληκτική η Λίλιαν η νεα παρουσία του Massagejoy...εκρηκτική παρουσία πανέμορφη πολύ καλή στο μασαζ ..άνετη δεν έχει θέμα με πετσέτα κτλ..ωραίο τυπακι...αυτή και η Μαίρη από Το ίδιο γραφείο νομίζω είναι ότι καλύτερο κυκλοφορεί στο κατοικον αυτή τη στιγμή...
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
Στα 60+ χρόνων με άλλαξες και με έκανες Τεα !! 8 κριτικές έχω στο προφίλ μου από άλλες συναντήσεις φίλε Frank63 και έχουμε ανταλλάξει μηνύματα παλαιότερα για διάφορα κορίτσια !! Με το κατ ‘ οίκον ασχολούμαι πολύ πρόσφατα και ξαφνιάζομαι για τον " πόλεμο " των γραφείων . Όλα έχουν αξιόλογα κορίτσια , ας ασχοληθούν μαζί τους για να είναι σωστές στις υπηρεσίες τους για να είμαστε όλοι ευχαριστημένοι , πελάτες , γραφεία , κορίτσια ( δεν είναι εύκολη δουλειά για αυτές ) .
οχι ρε,δεν πηγαινε σε εσενα το τεα μου.ξερει αυτη ποια ειναι εδω.αλλα δεν της ειπα τιποτα κακο.οσο για τα υπολοιπα,ειναι μεγαλη κουβεντα.μια αποψη θα πω γιατι ειμαι και γω πολλα χρονια στο κουρμπετι.δεν πλασαρουν ολα τα γραφεια αξιολογα κοριτσια και ειδικα τουτα του κατοικον.αρπαχτικα και ξωτικα οι περισσοτερες.εγω δεν δινω λεφτα αν δεν εχω πληρες πακετο υπηρεσιων.το αν ειναι επιπεδου θα το διαπιστωσω και δεν εχει ξανα.νταξει φολες θα φαμε,αλλα με καποιον τροπο πρεπει να ελαχιστοποιουμε τις πιθανοτητες.και ενας ειναι να εμπιστευομαστε μονο αξιοπιστα μελη.αυτο κανω και στο μασαζκαι στα callgirls.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
καλα καθημερινα μουνακια φαινονται.μια χαρα ειναι.το ζητημα ειναι ,οι υπηρεσιες να ανταποκρινονται στην 120αρα.στα 120 και πανω πρεπει να πηγαινει το πραμα κατω κατω.αποψη μου τεα μου.
Από ότι βλέπω στους πίνακες τιμών όλα τα γραφεία ξεκινούν από 60 έως 100-120 ανάλογα με το προγραμμα . Ελάχιστα ξεκινούν από 50. Αν πας με δυο θεραπευτριες 120 , γραφείο μου είπε 200 για 2 κορίτσια body to body. Ότι επιθυμείς πληρώνεις
 

North Sector

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Οκτ 2018
Μηνύματα
228
Κριτικές
16
Like
873
Πόντοι
1.011
χαχαχαχαχαχαχαχ μετράω μέχρι τώρα 5 νεα προφίλ της τεας μπας και πείσει κάνα πελατακι από δω μέσα να του ξυρίσει κάναν ορχη για 200€...ο τόνος είναι ένα από αυτά...για σου ρε τεα ζιλετ ορχεων..αντεεε Καλησπερα.....
Τι παιδιά αντί για μασάζ ξυρίζουν???
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
οχι ρε,δεν πηγαινε σε εσενα το τεα μου.ξερει αυτη ποια ειναι εδω.αλλα δεν της ειπα τιποτα κακο.οσο για τα υπολοιπα,ειναι μεγαλη κουβεντα.μια αποψη θα πω γιατι ειμαι και γω πολλα χρονια στο κουρμπετι.δεν πλασαρουν ολα τα γραφεια αξιολογα κοριτσια και ειδικα τουτα του κατοικον.αρπαχτικα και ξωτικα οι περισσοτερες.εγω δεν δινω λεφτα αν δεν εχω πληρες πακετο υπηρεσιων.το αν ειναι επιπεδου θα το διαπιστωσω και δεν εχει ξανα.νταξει φολες θα φαμε,αλλα με καποιον τροπο πρεπει να ελαχιστοποιουμε τις πιθανοτητες.και ενας ειναι να εμπιστευομαστε μονο αξιοπιστα μελη.αυτο κανω και στο μασαζκαι στα callgirls.
Όπως το διάβασα έτσι το κατάλαβα φίλε ! Λάθος ερμηνεία , αλλά η διάθεση η ίδια . Και εγώ έως πρόσφατα μασατζιδικα που διαλέγεις και παιρνεις face to face και όχι μέσω φωτογραφιών και ανεξάρτητες call girls .
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Εκπληκτική η Λίλιαν η νεα παρουσία του Massagejoy...εκρηκτική παρουσία πανέμορφη πολύ καλή στο μασαζ ..άνετη δεν έχει θέμα με πετσέτα κτλ..ωραίο τυπακι...αυτή και η Μαίρη από Το ίδιο γραφείο νομίζω είναι ότι καλύτερο κυκλοφορεί στο κατοικον αυτή τη στιγμή...
Φωτογραφια από βιμπερ ? Γιατί δεν υπάρχει στην σελίδα τους μέχρι εχθές που κοίταξα
 

North Sector

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Οκτ 2018
Μηνύματα
228
Κριτικές
16
Like
873
Πόντοι
1.011
Φωτογραφια από βιμπερ ? Γιατί δεν υπάρχει στην σελίδα τους μέχρι εχθές που κοίταξα
Τα περισσότερα γραφεία με viber στέλνουν φωτός....
Στις σελίδες οι θεραπευτριες έχουν σταματήσει ως επί το πλείστον...
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.524
Like
3.841
Πόντοι
456
Απλη λογικη χρειαζεται.
Πρωτα απο ολα στηριζουμε τα μαγαζια που εχουν την τιμη στα 50€ την ωρα δηλαδη deluxe ,velvet και senses και ειδικα τα 2 πρωτα που ειναι και τα καλυτερα στον χωρο.
Μετα διαλεγουμε τις κοπελες που τιμανε τα λεφτα που παιρνουν δεν κλεβουν χρονο ,δεν ζητανε τον ουρανο και τα αστρα για εξτρα και τελος ειναι ευχαριστες παρουσιες ,εχουν χαμογελο ,χιουμορ και γενικα καλη διαθεση.
Εδω ειμαστε για να γλυτωσουμε τις φολες ,παρακαλουνται οι προμοτορες να μην ξεκατινιαζονται σαν αγαμητες συμπεθερες γιατι μας τα εχετε κανει ζεπελιν.
Over and out
 

VassiloThanassis

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2010
Μηνύματα
79
Κριτικές
5
Like
74
Πόντοι
0
γεια χαρα σε ολους...
στη χρυση ευκαιρια στα μασαζ υπαρχουν καποιες αγγελιες για μασαζ κατ οικον. εχει δοκιμασει ποτε κανενας κατι τετοιο; παιζει τιποτα η μονο μασαζ και μαπα το καρπουζι; οποιαδηποτε πληροφορια ευπροσδεκτη.........αντε και καλα γαμησια!! :)))
Osmose masage. H Antzeina Ειναι το κατι αλλο.......
 

Intruder1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
405
Like
2.010
Πόντοι
441
Εκπληκτική η Λίλιαν η νεα παρουσία του Massagejoy...εκρηκτική παρουσία πανέμορφη πολύ καλή στο μασαζ ..άνετη δεν έχει θέμα με πετσέτα κτλ..ωραίο τυπακι...αυτή και η Μαίρη από Το ίδιο γραφείο νομίζω είναι ότι καλύτερο κυκλοφορεί στο κατοικον αυτή τη στιγμή...
Εκρηκτική στη φωτό όντως αλλά καταλαβαίνεις ότι δε μας είπες τπτ έτσι;
Το χωρίς πετσέτα τι σημαίνει;
Αυτό έλειπε να μας κάνουν μασάζ με πετσέτα...
Φραπές έπαιξε; Ζητάει εξτρα από μόνη της ή έδωσες εσύ;
Αν ναι πόσα ζήτησε;
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
apo osmose μασαζ,οποιος εχει εμπειρια απο νινα,καρμεν και νικη,ας με διαφωτισει με ενα π.μ.,για τις υπηρεσιες και την συμμετοχη.μονο γιαυτες.και το συνολικο κοστολογιο.
 
Εγγρ.
2 Απρ 2018
Μηνύματα
321
Like
458
Πόντοι
21
120 ευρω αδερφια παιρνεις callgirl σου κανει και μασαζ και καφε και ριχνεις 2 μπριζολακια. πολλες οπως η τεα η ειδικη αρχιδοξυριστρα θελει120 για διπλη πιπα/... γελαω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom