Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (3 μέλη και 13 επισκέπτες)

Intruder1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
405
Like
2.010
Πόντοι
441
Η κυρά Χρύσα που πόσταρε πριν λίγες μέρες θα απαντήσει στα παράπονα του πελάτη για την Έλλη ή της έκοψαν το ίντερνετ ξαφνικά;
:P

ΥΓ επειδή σκέφτομαι να ρισκάρω με Μόνικα (Τέας) μπορεί κάποιος να ενημερώσει αν μέσα στο 60άρι είναι ο φραπές ή το καλαμάκι;
Αν όχι πόσο είναι τα έξτρα;
Ένα απλό ποστ απάντηση θέλω.
Ευχαριστώ.
 

Billdabill

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
94
Like
277
Πόντοι
20
Στο massagenow.gr Η φωτο της Κατια με της Κριστυ νομιζω δειχνουν την ιδια κοπελα !!! ? εκτος απο Κριστη που αναφερθηκε οτι παιζει φραπε,καποιες αλλες κανουν? Εχει κατι εμφανισιμες και καποιες χυμα στο κυμα... ?
Ότι να ναι αυτό το site...η άλλη έχει βάλει φωτό από βάφτιση με την μπομπονιέρα στο χέρι
 

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.699
Κριτικές
99
Like
14.571
Πόντοι
25.186
3-4 μέρες πριν ψαχνόμουν για μασαζάκι με εξτρά. Έστειλα σε Viber για VIP, απάντησε η Χρύσα, μου εστειλε φωτό των θεραπευτριών -λέμε τώρα-, διάλεξα μερικές και τη ρώτησα ποιες είναι άνετες για κάτι παραπάνω μετά το μασάζ. Μου είπε και διάλεξα μια τύπισσα με το κωδικό όνομα Ελλη2. Είπα στη Χρύσα ότι δεν έχω πολύ χρόνο και η κοπέλα πρεπει να είναι σπίτι μου στις 3 ακριβως για 1 ωρα μασαζ.
3:20 χτυπάει το κουδούνι. Της λέω ότι άργησε, μου απαντάει "χάθηκα". ΟΚ λέω, πάμε μέσα.
"Να κάτσω λίγο," μου λέει. "Κάτσε" της λέω, "αλλά δεν έχουμε πολύ χρονο".
Της δίνω ένα μπουκάλι νερο, αρχίζει να μου λέει τα παράπονά της για τη ζωή, πως έπεσε στα μασαζ από ανάγκη, πως έχει ένα παιδί να ζήσει. "Στ'αρτίδια μου", σκέφτομαι αλλα την ανέχομαι για να μη με πιάσουν τα νευρα μου.
Μετά από αρκετά πολυτιμα λεπτά, η Ελλη 2 -Αλβανίδα κατα δήλωση της- μου λέει να γδυθω για το μασαζ. Ξαπλώνω, αρχίζει να με χαιδευει στις γάμπες συνεχίζοντας τη γκρίνια για την κωλοζωή της. Περνάνε 15' χαιδέματος στις γάμπες -στις ΓΑΜΠΕΣ ρε πουστη μου- και της λέω "αλλου δεν θα μου κανεις μασαζ;". Ανεβαίνει στα μπουτια, πάλι χαδι, ούτε υποψία μασάζ μιλάμε, άλλα 15'. "Γυρνα" μου λεει. Γυρνάω, αλλα 10' στις κνήμες - στις ΚΝΗΜΕΣ ρε πουστη μου- μαζι με γκρίνια για τον πρωην αντρα της, για τη δουλεια που ψαχνει και δε βρισκει, για το VIP που την εκμεταλλευεται. Στα 40' μου λέει "τελειώσαμε". "Δε θα μου κάνεις μασαζ εδώ;" της λέω, δείχοντας τον καυλωμένο πούτσο μου. "Απαγορευεται" μου λέει. "Τι απαγορεύεται;" τη ρωτάω. "Μου ειπε η Χρυσα ότι κανεις και κατι παραπάνω, θα σου δώσω 20 ευρώ" "Α όχι δε μπορώ, απαγορευεται" μου λεει με υφος προσβεβλημένης παρθενόπης. "Δε θελω να μπλεχτω, δε γίνεται". Με τα πολλά της δείχνω την πορτα, της δίνω τα πεταμένα 60 ευρώ και στέλνω ξεχεστηριο μηνυμα στη Χρυσα. Η οποια μου απάντησε με ένα αδιάφορο "Εντάξει".

Αυτά. Και δυο αυγά Τουρκίας.
Κριμα και στην φωτο που στελνει φαινεται καλό μουνι

ΥΓ Καλα κλαιγότανε και δεν πήρε το 20αρικο?Τι βοδια υπάρχουν....
 

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.699
Κριτικές
99
Like
14.571
Πόντοι
25.186
Στο massagenow.gr Η φωτο της Κατια με της Κριστυ νομιζω δειχνουν την ιδια κοπελα !!! ? εκτος απο Κριστη που αναφερθηκε οτι παιζει φραπε,καποιες αλλες κανουν? Εχει κατι εμφανισιμες και καποιες χυμα στο κυμα... ?
Ενταξει πάντω ς δεν ξαναγινε σε μασαζαδικο φωτογραφία απο βαφτιση,εννοω την τελευταια κοπέλα μιλφ!!!!!!Παγκοσμίως θα ελεγα!........
 
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
40
Like
90
Πόντοι
0
Πες τα φίλε...την έχω πατήσει και γω με το γραφείο αυτό..ακόμα και η τεα έχει κάνει φωτοσοπ όπως και όλες εκεί μέσα...η μια πιο βαρέλο από την αλλη...τα λέμε τα φωνάζουμε τα γράφουμε...δυστυχώς υπηρεσίες τις πλάκας με μεταγραφές από στούντιο του Μεταξουργείου..λυπηρές καταστάσεις....
Πες τα φίλε...την έχω πατήσει και γω με το γραφείο αυτό..ακόμα και η τεα έχει κάνει φωτοσοπ όπως και όλες εκεί μέσα...η μια πιο βαρέλο από την αλλη...τα λέμε τα φωνάζουμε τα γράφουμε...δυστυχώς υπηρεσίες τις πλάκας με μεταγραφές από στούντιο του Μεταξουργείου..λυπηρές καταστάσεις....
Υπηρεσίες του κωλου όπως και οι περισσότερες θεραπεύτριες της Τεας! ?? προσοχή σε φόλες
 

neomelos1

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Φεβ 2018
Μηνύματα
161
Κριτικές
30
Like
1.305
Πόντοι
1.011
Η κυρά Χρύσα που πόσταρε πριν λίγες μέρες θα απαντήσει στα παράπονα του πελάτη για την Έλλη ή της έκοψαν το ίντερνετ ξαφνικά;
:P

ΥΓ επειδή σκέφτομαι να ρισκάρω με Μόνικα (Τέας) μπορεί κάποιος να ενημερώσει αν μέσα στο 60άρι είναι ο φραπές ή το καλαμάκι;
Αν όχι πόσο είναι τα έξτρα;
Ένα απλό ποστ απάντηση θέλω.
Ευχαριστώ.

Απ την μικρή μου εμπειρία με το γραφείο, αυτό που έχω δει είναι +10 φραπέ, +20 καλαμάκι. Μόνικα συγκεκριμένα ακα καλαμάκι.
 

neomelos1

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Φεβ 2018
Μηνύματα
161
Κριτικές
30
Like
1.305
Πόντοι
1.011
Ότι να ναι αυτό το site...η άλλη έχει βάλει φωτό από βάφτιση με την μπομπονιέρα στο χέρι

Πραγματικά ότι μα ότι να ναι, οι photos και όλα. Βέβαια είδα κάποιες γνωστές φάτσες οπότε χωρίς να έχω δοκιμάσει, θα ποντάρω ότι παίζει full πρόγραμμα. Θα μιλήσω λεπτομερέστερα αφού βρω χρόνο να δοκιμάσω αν ισχύει.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Απ την μικρή μου εμπειρία με το γραφείο, αυτό που έχω δει είναι +10 φραπέ, +20 καλαμάκι. Μόνικα συγκεκριμένα ακα καλαμάκι.
Έτσι ακριβώς ! Καμία σχέση με τα 30-50-100 που ζητάνε άλλα κορίτσια από άλλα γραφεία
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.542
Κριτικές
99
Like
25.908
Πόντοι
26.236
Ότι να ναι αυτό το site...η άλλη έχει βάλει φωτό από βάφτιση με την μπομπονιέρα στο χέρι
Λάδι είναι ρε ‘σείς . Τι δε καταλαβαίνεται ? Λάδωσε το μωρό κ μας ρίχνει υπονοούμενα για μασαζ !!! Ε ρε κατάντια ?
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.115
Κριτικές
8
Like
3.023
Πόντοι
736
Εχει κανεις σκεφτει οτι μπορει να αποφευγουν και τους κραυγαλεα μαλακες,που εδω μεσα περισσεουν??? Εμενα μια χαρα μου απαντησαν οι ανθρωποι παντως και μεσα σε λιγα λεπτα! Αιντε νουμεραααααααααα
Νούμερα?? Μας ξέρεις και από χτες ρε μάστορα και λες ότι μαλακια σου κατέβει?
 

pipadoros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.069
Κριτικές
9
Like
1.841
Πόντοι
216
Νούμερα?? Μας ξέρεις και από χτες ρε μάστορα και λες ότι μαλακια σου κατέβει?
Μην του μιλάς έτσι, είναι καλό παιδί κατα βάθος. Παρασύρεται απο τις κακές παρέες. :2funny::2funny::2funny:
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.524
Like
3.841
Πόντοι
456
Υπηρεσίες του κωλου όπως και οι περισσότερες θεραπεύτριες της Τεας! ?? προσοχή σε φόλες
Εχω παρει την τεα και την μονικα και οι 2 κοπελες ειναι τοπ σε υπηρεσιες και γενικα απο τις καλυτερες στον χωρο.Ποια πηρες και ηταν τοσο χάλια?
 
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
40
Like
90
Πόντοι
0
Εχω παρει την τεα και την μονικα και οι 2 κοπελες ειναι τοπ σε υπηρεσιες και γενικα απο τις καλυτερες στον χωρο.Ποια πηρες και ηταν τοσο χάλια?
Σου ξύρισε αρχιδι η Τεα; Γιατί μόνο αυτο ξέρει να κάνει! Η μήπως σε έκανε μπανιο ; ? άσε ρε δικέ μου θυμίζεται το γραφείο της συγκεκριμένης για τις φόλες της.
 
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
40
Like
90
Πόντοι
0
3-4 μέρες πριν ψαχνόμουν για μασαζάκι με εξτρά. Έστειλα σε Viber για VIP, απάντησε η Χρύσα, μου εστειλε φωτό των θεραπευτριών -λέμε τώρα-, διάλεξα μερικές και τη ρώτησα ποιες είναι άνετες για κάτι παραπάνω μετά το μασάζ. Μου είπε και διάλεξα μια τύπισσα με το κωδικό όνομα Ελλη2. Είπα στη Χρύσα ότι δεν έχω πολύ χρόνο και η κοπέλα πρεπει να είναι σπίτι μου στις 3 ακριβως για 1 ωρα μασαζ.
3:20 χτυπάει το κουδούνι. Της λέω ότι άργησε, μου απαντάει "χάθηκα". ΟΚ λέω, πάμε μέσα.
"Να κάτσω λίγο," μου λέει. "Κάτσε" της λέω, "αλλά δεν έχουμε πολύ χρονο".
Της δίνω ένα μπουκάλι νερο, αρχίζει να μου λέει τα παράπονά της για τη ζωή, πως έπεσε στα μασαζ από ανάγκη, πως έχει ένα παιδί να ζήσει. "Στ'αρτίδια μου", σκέφτομαι αλλα την ανέχομαι για να μη με πιάσουν τα νευρα μου.
Μετά από αρκετά πολυτιμα λεπτά, η Ελλη 2 -Αλβανίδα κατα δήλωση της- μου λέει να γδυθω για το μασαζ. Ξαπλώνω, αρχίζει να με χαιδευει στις γάμπες συνεχίζοντας τη γκρίνια για την κωλοζωή της. Περνάνε 15' χαιδέματος στις γάμπες -στις ΓΑΜΠΕΣ ρε πουστη μου- και της λέω "αλλου δεν θα μου κανεις μασαζ;". Ανεβαίνει στα μπουτια, πάλι χαδι, ούτε υποψία μασάζ μιλάμε, άλλα 15'. "Γυρνα" μου λεει. Γυρνάω, αλλα 10' στις κνήμες - στις ΚΝΗΜΕΣ ρε πουστη μου- μαζι με γκρίνια για τον πρωην αντρα της, για τη δουλεια που ψαχνει και δε βρισκει, για το VIP που την εκμεταλλευεται. Στα 40' μου λέει "τελειώσαμε". "Δε θα μου κάνεις μασαζ εδώ;" της λέω, δείχοντας τον καυλωμένο πούτσο μου. "Απαγορευεται" μου λέει. "Τι απαγορεύεται;" τη ρωτάω. "Μου ειπε η Χρυσα ότι κανεις και κατι παραπάνω, θα σου δώσω 20 ευρώ" "Α όχι δε μπορώ, απαγορευεται" μου λεει με υφος προσβεβλημένης παρθενόπης. "Δε θελω να μπλεχτω, δε γίνεται". Με τα πολλά της δείχνω την πορτα, της δίνω τα πεταμένα 60 ευρώ και στέλνω ξεχεστηριο μηνυμα στη Χρυσα. Η οποια μου απάντησε με ένα αδιάφορο "Εντάξει".

Αυτά. Και δυο αυγά Τουρκίας.
Εκλαψα ρε αδερφέ με τον πόνο σου. ? υπομονή μάγκες θα βρούμε καποια στιγμή το άξιο γραφείο που θα μας παρέχει όπως πρέπει τις υπηρεσίες που ζητάμε. VIP θυμίζεται για φόλα μεγάλη ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!!
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.524
Like
3.841
Πόντοι
456
Δεν μας ειπες (παλι) ποια πηρες και δεν εμεινες ευχαριστημενος.Το φορουμ για αυτο ειναι για να βοηθαμε.
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.117
Like
3.144
Πόντοι
456
Σου ξύρισε αρχιδι η Τεα; Γιατί μόνο αυτο ξέρει να κάνει! Η μήπως σε έκανε μπανιο ; ? άσε ρε δικέ μου θυμίζεται το γραφείο της συγκεκριμένης για τις φόλες της.
Με όλες σου τις αναρτήσεις γενικά,έχεις βαλθει να αποδείξεις την επιλογή του ονόματός σου!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
7B5009FE-A37F-4E8B-8871-9A5FDAAE6BD4.jpeg
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Η κυρά Χρύσα που πόσταρε πριν λίγες μέρες θα απαντήσει στα παράπονα του πελάτη για την Έλλη ή της έκοψαν το ίντερνετ ξαφνικά;
:P

ΥΓ επειδή σκέφτομαι να ρισκάρω με Μόνικα (Τέας) μπορεί κάποιος να ενημερώσει αν μέσα στο 60άρι είναι ο φραπές ή το καλαμάκι;
Αν όχι πόσο είναι τα έξτρα;
Ένα απλό ποστ απάντηση θέλω.
Ευχαριστώ.
10 το ένα , μέχρι 20-25 το άλλο . Και δεν το θα το ζητήσει , αλλά εσυ αποφασίζεις αν σου άρεσε και αντιστοίχως δράς. Πάντα να κοιτάς την συνολική συνεδρία και όχι τα τελευταία 5 λεπτα . Αυτή είναι η ομορφιά της ώρας που αφιερώνεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom