Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 54 άτομα (8 μέλη και 46 επισκέπτες)
Εγγρ.
2 Απρ 2018
Μηνύματα
321
Like
458
Πόντοι
21
σημερα λοιπον εορταστικα καλεσα την χρυσανα απο deluxe 50+30 καλαμακι και απο velvet με σοφια ομοια τιμη και υπηρεσια !!! δωστε και σε μας κατι αδερφια καμια νεα εμπειρια !!!
 
Εγγρ.
26 Φεβ 2020
Μηνύματα
20
Like
18
Πόντοι
0

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
Εγγρ.
2 Απρ 2018
Μηνύματα
321
Like
458
Πόντοι
21

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.145
Κριτικές
191
Like
52.359
Πόντοι
41.443
σημερα λοιπον εορταστικα καλεσα την χρυσανα απο deluxe 50+30 καλαμακι και απο velvet με σοφια ομοια τιμη και υπηρεσια !!! δωστε και σε μας κατι αδερφια καμια νεα εμπειρια !!!
αλλοι γαμαμε μεχρι και κωλο δυο φορες με τα 80 που εδωσες εσυ ρε φιλε μονο για πιπα κι εσυ κοκορευεσαι που καταφερες μονο αυτο?
 
Εγγρ.
2 Απρ 2018
Μηνύματα
321
Like
458
Πόντοι
21
αλλοι γαμαμε μεχρι και κωλο δυο φορες με τα 80 που εδωσες εσυ ρε φιλε μονο για πιπα κι εσυ κοκορευεσαι που καταφερες μονο αυτο?
1. δεν κοκορευτηκα 2. και εγω το εχω κανει αλλα δεν το εβγαλα σημαια. 3. σε στουντιο και εγω με 80 πολλακις
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.145
Κριτικές
191
Like
52.359
Πόντοι
41.443
1. δεν κοκορευτηκα 2. και εγω το εχω κανει αλλα δεν το εβγαλα σημαια. 3. σε στουντιο και εγω με 80 πολλακις
αυτο που θελω να πω ειναι οτι επιτελους κατανταει τουλαχιστον γελοιο ολο αυτο εδω σε αυτο το νημα.
80αρια για πιπες μονο,120αρια αλλου για φουλ,με κοριτσια που γαμιοντουσαν στη Φυλης και στο Μεταξι για10 ευρω,200αρια για ολο το πακετο με ξυρισμα αρχιδιων και λοιπες τετοιες παπαριες.
το συμπερασμα που βγαζω ειναι οτι ηθελημενα πιανοσαστε κωτσοι, (βγαζω εξω τους εκπροσωπους των γραφειων) ενω μπορειτε να παρετε το μεγιστο των υπηρεσιων οπουδηποτε αλλου σε πιο vfm τιμη.
τουλαχιστον μη το διαλαλειτε τοσο δυνατα ρε παιδια.
δεν κανει.
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
666
Like
1.008
Πόντοι
206
Καλησπέρα φίλοι των Αθηνών .....θα κατέβω μέσα στις επόμενες βδομάδες Αθήνα για κάτι δουλειές θέλω να με ενημερώσει όποιος φιλος μπορεί αν παίζει κάτι παραπάνω από εκτονωση σε deluxe και joy τουλάχιστον καλαμάκι για Αλέξανδρα , Δανάη και καρίνα από deluxe και Μαίρη και αθανασία από joy
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

vgale_sentra

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2016
Μηνύματα
158
Κριτικές
2
Like
146
Πόντοι
1
Καλησπέρα, τις προάλλες είχε αναφερθεί κάτι για μια stella που το κιν της τελειώνει σε ...544 , ξέρει κάποιος περί τίνος πρόκειται?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Τι παιδιά αντί για μασάζ ξυρίζουν???
Και μασαζ και ξυρίζουν εφόσον το επιθυμείς North sector ! Κάνουν και μπάνιο μαζί σου στην αρχή και στο τέλος ... έτσι καθαροί και οι δυο. Σε όποιο προγραμμα διαλέξεις από 60 έως 100
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν mod:

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.524
Like
3.841
Πόντοι
456
αυτο που θελω να πω ειναι οτι επιτελους κατανταει τουλαχιστον γελοιο ολο αυτο εδω σε αυτο το νημα.
80αρια για πιπες μονο,120αρια αλλου για φουλ,με κοριτσια που γαμιοντουσαν στη Φυλης και στο Μεταξι για10 ευρω,200αρια για ολο το πακετο με ξυρισμα αρχιδιων και λοιπες τετοιες παπαριες.
το συμπερασμα που βγαζω ειναι οτι ηθελημενα πιανοσαστε κωτσοι, (βγαζω εξω τους εκπροσωπους των γραφειων) ενω μπορειτε να παρετε το μεγιστο των υπηρεσιων οπουδηποτε αλλου σε πιο vfm τιμη.
τουλαχιστον μη το διαλαλειτε τοσο δυνατα ρε παιδια.
δεν κανει.
Με ενδιαφερει αυτο φιλε ,ποια ξερεις που να ερχετε σπιτι και να εχει καλυτερες υπηρεσιες σε καλυτερη τιμη?Το VFM ψαχνουμε και εμεις.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.145
Κριτικές
191
Like
52.359
Πόντοι
41.443
Με ενδιαφερει αυτο φιλε ,ποια ξερεις που να ερχετε σπιτι και να εχει καλυτερες υπηρεσιες σε καλυτερη τιμη?Το VFM ψαχνουμε και εμεις.
αυτο που ψαχνεις κι εσυ και ολοι εδω σε αυτο το νημα ειναι ποια κοπελλα κανει το κατι περισσοτερο απο το φερετζε του μασαζ που φορανε ολα τα γραφεια και ολες οι "ανεξαρτητες" ας πουμε μασεζ.
ειτε πιπα λεγεται αυτο,ειτε σεξ,ειτε οπως θελεις πεστο.
αλλιως δεν θα ειχε γεμισει το νημα με τετοιου ειδους ερωτησεις συνεχεια.
το σαιτ λοιπον για αυτο που ζητατε ολοι ειναι γεματο με πληθωρα επιλογων.
απορω λοιπον γιατι δεν ανοιγετε τα ματια σας να τις δειτε και πετατε λεφτα ετσι χυμα και αβερτα για να παρετε το ΤΙΠΟΤΑ.
δε με νοιαζει τι κανει ο καθενας,ουτε θα του κανω κουμαντο πως χαλαει τα λεφτα του αλλα εδω εχετε ξεφυγει ολοι.
μα ολοι με το να πληρωνετε κυριολεκτικα για το ΤΙΠΟΤΑ.
 

nosokomos

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
208
Κριτικές
20
Like
1.058
Πόντοι
1.011
Deluxe Μιλανα για μένα τοπ κοπέλα για μασάζ και φραπέ στο τελος
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.524
Like
3.841
Πόντοι
456
αυτο που ψαχνεις κι εσυ και ολοι εδω σε αυτο το νημα ειναι ποια κοπελλα κανει το κατι περισσοτερο απο το φερετζε του μασαζ που φορανε ολα τα γραφεια και ολες οι "ανεξαρτητες" ας πουμε μασεζ.
ειτε πιπα λεγεται αυτο,ειτε σεξ,ειτε οπως θελεις πεστο.
αλλιως δεν θα ειχε γεμισει το νημα με τετοιου ειδους ερωτησεις συνεχεια.
το σαιτ λοιπον για αυτο που ζητατε ολοι ειναι γεματο με πληθωρα επιλογων.
απορω λοιπον γιατι δεν ανοιγετε τα ματια σας να τις δειτε και πετατε λεφτα ετσι χυμα και αβερτα για να παρετε το ΤΙΠΟΤΑ.
δε με νοιαζει τι κανει ο καθενας,ουτε θα του κανω κουμαντο πως χαλαει τα λεφτα του αλλα εδω εχετε ξεφυγει ολοι.
μα ολοι με το να πληρωνετε κυριολεκτικα για το ΤΙΠΟΤΑ.
Δεν απαντησες φιλε ,το εριξες στην λογοτεχνια.
Μασαζακι αξιοπρεπες και να μην μας αφησει με τον βαγγελη σε σταση προσοχης ,ποια προτεινεις?
 
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
40
Like
90
Πόντοι
0
χαχαχαχαχαχαχαχ μετράω μέχρι τώρα 5 νεα προφίλ της τεας μπας και πείσει κάνα πελατακι από δω μέσα να του ξυρίσει κάναν ορχη για 200€...ο τόνος είναι ένα από αυτά...για σου ρε τεα ζιλετ ορχεων..αντεεε Καλησπερα.....
Καλησπέρα, καλό μήνα

Δοκιμή με:

- Νεφέλη 2 (Deluxe), μελαχρινή, πολύ όμορφη κοπέλα και φιλική, όπως στην φωτογραφία, παρά πολύ καλό μασαζ χωρίς πετσέτα, φραπέ, 50€(συν tips)

- Άννα (PriveMassage Instagram), μελαχρινή, πολύ φιλική, πολύ καλό μασάζ με πετσέτα, 60€

Επόμενη συνέδρια θα προσπαθήσω να είναι με Πάμελα απ Prive γιατί φαίνεται πολύ καλή περίπτωση.
Επίσης περιμένουμε ενημέρωση από Gravity για Vip
Πες μας συναγωνιστή αν έκανες συνεδρία με Πάμελα πως πήγε; Καλή ; Προσπαθώ να την κλείσω και είναι όλο κλεισμένη.
εκανα όμως από privemassagebaby με την καινούργια Μαρία: φοβερό μωρο μελαχρινό αδύνατο Άνετη Γαμησε το μασάζ της.
περιμενουμε απάντηση για Πάμελα man.
 

pipadoros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.069
Κριτικές
9
Like
1.841
Πόντοι
216
τον νιονιο ρωτα φιλε μου.αυτος εχει την ταβερνα ντελουξ.
χαχαχαχαχα, να ρωτήσουμε και τον Μαρινάκη αν ο ολυμπιακός είναι καλή ομάδα.
ή ακόμα καλύτερα τον Τσουκαλά. Είμαι σίγουρος οτι θα είναι πιο αντικειμενικοί. :2funny:
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.145
Κριτικές
191
Like
52.359
Πόντοι
41.443
Δεν απαντησες φιλε ,το εριξες στην λογοτεχνια.
Μασαζακι αξιοπρεπες και να μην μας αφησει με τον βαγγελη σε σταση προσοχης ,ποια προτεινεις?
δεν ειμαι εδω για να προτεινω φιλε και να μου κολλησεις κι εσυ κι ο καθενας τη ταμπελλα του διαφημιστη.
απλα λεω ανοιξτε τα ματια σας και μην πιανοσαστε κοροιδα.
ολα τα βρισκει οποιος θελει.
αν δεν θελετε συνεχιστε οπως θελετε και πληρωστε τα ξυρισματα χρυσαφι.

καλη συνεχεια.
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
247
Like
1.028
Πόντοι
201
Εκπληκτική η Λίλιαν η νεα παρουσία του Massagejoy...εκρηκτική παρουσία πανέμορφη πολύ καλή στο μασαζ ..άνετη δεν έχει θέμα με πετσέτα κτλ..ωραίο τυπακι...αυτή και η Μαίρη από Το ίδιο γραφείο νομίζω είναι ότι καλύτερο κυκλοφορεί στο κατοικον αυτή τη στιγμή...
Ναι ωραια λετε οτι κανουν ωραιο μασαζ στο JOY αλλα ποτε δεν αναφερετε αν κανουν φραπέ ή καλαμακι! ΚΑΝΕΝΑΣ ?
 
  • Like
Αντιδράσεις: wack34

ΑΛΕΚΟΣ223

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
247
Like
1.028
Πόντοι
201
Εκρηκτική στη φωτό όντως αλλά καταλαβαίνεις ότι δε μας είπες τπτ έτσι;
Το χωρίς πετσέτα τι σημαίνει;
Αυτό έλειπε να μας κάνουν μασάζ με πετσέτα...
Φραπές έπαιξε; Ζητάει εξτρα από μόνη της ή έδωσες εσύ;
Αν ναι πόσα ζήτησε;
Μαλλον ο διαφημιστης ειναι και κανουν απλα μασαζ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom