Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 47 άτομα (7 μέλη και 40 επισκέπτες)

Stambal1986

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
143
Like
494
Πόντοι
81
Όπως...?μια από τις καλές πες
Οι περισσότερες στο deluxe είναι καλές. Ωραίες γκόμενες και Καλο μασαζ οι περισσότερες μαζί με ολα τα υπόλοιπα.Φουλ δεν κανει καμία από όσο ξέρω. Επειδή αναφέρθηκε παραπάνω για Χρυσανα. κατ έμε από τις καλυτερεσ Που υπάρχουν στο μασαζ στον χαρακτήρα και γενικά στις υπηρεσίες. Σε μένα δεν εχει ζητήσει ποτε ουτε 10 ευρώ έξτρα.Πάντα εγώ της δίνω στο τελοσ. Ακόμα και body to body που κανει δε ζητάει. Θα δωσεισ Όμως γιατί κανει έργο.Εχει ποιότητα γενικά το deluxe. Η Λένα που ρώτησες είναι ένα ψώνιο.Και κανει αυστηρά μασαζ!!! Πριν 1μιση -2 χρόνο που την είχα πάρει 2,3 φορές τουλάχιστον. Ένα ψώνιο.
 

Stambal1986

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
143
Like
494
Πόντοι
81
Γαμωτο μονο μασαζ ε? Πωπω τι μουναρος ειναι αυτο? Ουτε μια φραπεδια τουλαχιστον?...Κριμα.. Θα την πληρωνα καλα αυτην... αλλα αποτι φαινεται δεν...!!
Μια κοντή είναι με μια μύτη σαν κοράκι. Οχι και μουναροσ.Επίσης ψώνιο. Και επίσης μόνο μασαζ.
 

Stambal1986

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
143
Like
494
Πόντοι
81
Μαλλον ο διαφημιστης ειναι και κανουν απλα μασαζ
Στο τζοι κάνουν μόνο μασαζ; ???? Ο άλλος παραπάνω γράφει η άλλη από κει του έκανε φουλ και εσείς ψάχνετε ακόμα να μάθετε αν κερνανε φραπέ; Εχει και μυξοπαρθένες πάντως.
 

manmegas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2018
Μηνύματα
380
Κριτικές
16
Like
975
Πόντοι
371
ένα massagio (κερατσινι) ρε παιδιά που έχει παροχές για ξενοδοχείο και late night . έχει τολμήσει κανείς?
 

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.826
Like
415
Πόντοι
36
ερωτηση... :
ποιο καταστημα εχει τις πιο αντιπροσωπευτικες φωτογραφιες των κορασιδων στο site του??????
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Από ότι ξέρω δεν κάνει το τελικό βήμα ,όπως οι πιο πολλές ...
και εγω απο οσο ξερω
ενω ειναι καλη η μονικα και κανει εκτονωση και ερωτικο μασαζ
Φουλ ΔΕΝ κανει
με αρκετα μελη που μιλαω εδω και καιρο μου το ειπαν
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
και εγω απο οσο ξερω
ενω ειναι καλη η μονικα και κανει εκτονωση και ερωτικο μασαζ
Φουλ ΔΕΝ κανει
με αρκετα μελη που μιλαω εδω και καιρο μου το ειπαν
Και δεν είναι η μόνη από ότι γράφουν πολλοί φίλοι για τόσα κορίτσια! Αλλά ποτέ δεν ξέρεις πως θα καταλήξει μία συνάντηση γιατί και τα κορίτσια αισθήσεις έχουν .
 

artemwng

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2018
Μηνύματα
76
Like
340
Πόντοι
20
Από πότε κάνουν full στο joy;
Σίγουρα πριν από την κριτική που έκανα.

Γενικά θα σου έλεγα πως σε όλα τα γραφεία (με έστω φραπέ) υπάρχουν διαμάντια που τερματίζουν την πίστα, αλλά δεν θα σου το πω γιατί θα με περάσεις για παπατζή.
 

artemwng

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2018
Μηνύματα
76
Like
340
Πόντοι
20
Βικτώρια-Deluxe:

Νομιζω εχει 2 βικτωριες μια παλια γνωστη ρωσιδα που δεν μου αρεσει

και μια μικρη νεα κοπελα

με τη παλια βικτωρια ρωσιδα ειχα κανει και δεν μου αρεσε

το νεο μωρο ειναι ωραιο

ΕΣΥ ΣΕ ΠΟΙΑ ΑΝΑΦΕΡΕΣΑΙ ?
Δεν ξέρω ποια λες.

Μια καστανόξανθη, κάπου στα 35, σίγουρα όχι Ελληνίδα (φώτο με μπλε μαξιλάρι).
 

qwaszx123

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2012
Μηνύματα
10
Like
14
Πόντοι
0
οι Φωτογραφίες της Μόνικα από το γραφείο της Τεα, δείχνουν μια κοπέλα όμορφη, με πολύ ωραίο σώμα, μάτια και χείλη, νεαρής ηλικίας. είναι αντιπροσωπευτικες? δε με απασχολεί το πρόγραμμα που κάνει και πόσο προχωράει, με απασχολεί όμως αν όντως ανταποκρίνονται οι φωτογραφίες στη πραγματικότητα. γιατί από αυτά που διαβάζω σε πολλά μηνύματα σας είναι ότι έχει καλή διάθεση και είναι ευχάριστη, αλλά η εμφάνιση της δεν έχει σχέση με τις φωτογραφίες. αν όντως ισχύει αυτό, τότε είναι απάτη και το γραφείο δεν τιμάει τον πελάτη και προσπαθεί να τον κοροϊδέψει.
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.524
Like
3.841
Πόντοι
456
Φωτο ανεβαζεις μονο αν εχεις την εγκριση της κοπελας φιλε.
 

giorgosbigone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
323
Κριτικές
5
Like
787
Πόντοι
361
Για τη μικρή Βικτωρία του deluxe, αν έχει κανείς καμιά πληροφορία, εδώ ή με μήνυμα. Βοηθάω γενικά συναγωνιστές οπότε με ρωτάνε αρα ελπίζω να μου απαντήσει κάποιος!
 

Grouker

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
698
Πόντοι
81
σημερα λοιπον εορταστικα καλεσα την χρυσανα απο deluxe 50+30 καλαμακι και απο velvet με σοφια ομοια τιμη και υπηρεσια !!! δωστε και σε μας κατι αδερφια καμια νεα εμπειρια !!!
Σοφια παει μεχρι τερμα στα 100 αλλα χαλια υπηρεσιες και εμφανιση κατω του μετριου για εμενα , κακως τα εδωσα πανω στις καβλες μου.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πες μας συναγωνιστή αν έκανες συνεδρία με Πάμελα πως πήγε; Καλή ; Προσπαθώ να την κλείσω και είναι όλο κλεισμένη.
εκανα όμως από privemassagebaby με την καινούργια Μαρία: φοβερό μωρο μελαχρινό αδύνατο Άνετη Γαμησε το μασάζ της.
περιμενουμε απάντηση για Πάμελα man.
Οκ γαμησε το μασαζ της.
Απο εξτρα μεχρι που εφτασε αν και εφοσον προχωρησε?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μετά από καιρό και πολλά ραντεβού ξαναγράφω μερικά ραντεβού...vip ελλη2 όπως τα είπε φίλος πριν από 2 ημέρες...πολύ μπλα μπλα και από λάδι....τίποτα... Φτάνει μέχρι τέλος 1 ώρα... Osmose Αντζελίνα 1 ώρα μέχρι τέλος και δεν χρειάζεται πιστεύω σχόλια...osmose Κάρμεν σχεδόν το ίδιο 1 ωρα.. Από prive Κατερίνα 1.5 ώρα λίγο πολύ όλοι την ξέρουμε,από joy Αγγελική 2 έως φραπέ 1 ώρα ....από Τέα για 2 ώρες την Monika...πάρα πολύ καλη σε body to body...επόμενα ραντεβού μέσα στο επόμενο σ/κ Μαίρη από joy και νίκη από osmose που εχω ξαναπάρει και από best Άννα...
Αννα απο best εφτασε τερμα στη 1 φορα που την πηρα αλλα η φωτο πρεπει να ηταν απο πριν 10 χρονια.
Ειναι πολυ μιλφ για τα γουστα μου αλλα το εκανα το ψυχικο... :2funny:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Από πότε κάνουν full στο joy;
Εδω και χρονια αλλα οπως σε ολα τα γραφεια δεν κανουν ολες.
Οπου εχει εξτρα υπαρχουν και κοπελες που το τερματιζουν.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εχει δοκιμασει απο μασαζ στο σπιτι? Η Ολγα ειναι πολυ ομορφη! Την εχει παρει κανεις?
Απο αυτο το γραφειο μην περιμενεις τιποτα παραπανω απο ενα πολυ καλο μασαζ με πετσετα...
 

wack34

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2017
Μηνύματα
157
Κριτικές
1
Like
357
Πόντοι
21
Τελικά η μαιρη από Joy μέχρι που φτάνει;
Η Μίλανα από deluxe έχει θετικές κριτικές, έχουμε άποψη;

Μιλανα πολύ καλή στο μασάζ ,πολύ ωραία κοπέλα, κ με ωραίο γυμνασμένο σώμα κ προχωράει μέχρι καλαμάκι παραπάνω λίγο δύσκολο! Μαίρη από Joy δεν ξέρω δεν έχω πάρει!
 

Blackprince.

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2018
Μηνύματα
15
Like
16
Πόντοι
0
Σοφια παει μεχρι τερμα στα 100 αλλα χαλια υπηρεσιες και εμφανιση κατω του μετριου για εμενα , κακως τα εδωσα πανω στις καβλες μου.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Οκ γαμησε το μασαζ της.
Απο εξτρα μεχρι που εφτασε αν και εφοσον προχωρησε?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Αννα απο best εφτασε τερμα στη 1 φορα που την πηρα αλλα η φωτο πρεπει να ηταν απο πριν 10 χρονια.
Ειναι πολυ μιλφ για τα γουστα μου αλλα το εκανα το ψυχικο... :2funny:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Εδω και χρονια αλλα οπως σε ολα τα γραφεια δεν κανουν ολες.
Οπου εχει εξτρα υπαρχουν και κοπελες που το τερματιζουν.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Απο αυτο το γραφειο μην περιμενεις τιποτα παραπανω απο ενα πολυ καλο μασαζ με πετσετα...
Ωραίος ο συναγωνιστής... ευχαριστώ πολύ...για την απάντηση στην ερώτηση...και την βοήθεια...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom