Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 56 άτομα (11 μέλη και 45 επισκέπτες)

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.094
Κριτικές
128
Like
22.441
Πόντοι
28.900
Καλησπέρα συναγωνιστές. Καθώς χάζευα στο φβ μου πέταξε μια διαφήμιση για ένα γραφείο hermes-massage.gr και ειδα κατι πολύ καλά καυλακια. Ξέρει κάποιος τι παίζει;;;
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
Καλησπέρα συναγωνιστές. Καθώς χάζευα στο φβ μου πέταξε μια διαφήμιση για ένα γραφείο hermes-massage.gr και ειδα κατι πολύ καλά καυλακια. Ξέρει κάποιος τι παίζει;;;
Μόνο μασάζ. Έχει δοκιμαστεί .
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
9
Like
3.438
Πόντοι
736
Καλησπέρα συναγωνιστές. Καθώς χάζευα στο φβ μου πέταξε μια διαφήμιση για ένα γραφείο hermes-massage.gr και ειδα κατι πολύ καλά καυλακια. Ξέρει κάποιος τι παίζει;;;
Οπως εγραψε και πιο πανω ενας συναγωνιστης , αυστηρα μονο μασαζ και μονο!:(
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
Όλες οι κοπέλες μόνο μασάζ;;;
Έχω δοκιμάσει Ασημίνα και Κλεα από όταν ήταν και στο MS μασάζ στο σπίτι. Πρόσφατα τεσταρα Νίκη. Όλα με πετσετα χωρίς παρασύνθημα .
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Σοφια παει μεχρι τερμα στα 100 αλλα χαλια υπηρεσιες και εμφανιση κατω του μετριου για εμενα , κακως τα εδωσα πανω στις καβλες μου.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Οκ γαμησε το μασαζ της.
Απο εξτρα μεχρι που εφτασε αν και εφοσον προχωρησε?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Αννα απο best εφτασε τερμα στη 1 φορα που την πηρα αλλα η φωτο πρεπει να ηταν απο πριν 10 χρονια.
Ειναι πολυ μιλφ για τα γουστα μου αλλα το εκανα το ψυχικο... :2funny:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:
όταν λες τέρμα τι εννοείς ;;; και με τι κόστος;;
Εδω και χρονια αλλα οπως σε ολα τα γραφεια δεν κανουν ολες.
Οπου εχει εξτρα υπαρχουν και κοπελες που το τερματιζουν.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Απο αυτο το γραφειο μην περιμενεις τιποτα παραπανω απο ενα πολυ καλο μασαζ με πετσετα...
 

greek0588

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2017
Μηνύματα
146
Like
351
Πόντοι
21
Καλημέρα! Με Grace στο Μαρούσι τι παίζει? Το έχει τεστάρει κάποιος?
 

Grouker

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
698
Πόντοι
81
όταν λες τέρμα τι εννοείς ;;; και με τι κόστος;;
Το τερμα στο μασαζ ειναι το σεξ φιλε μου.
Οπως ανεφερα φτανει μεχρι τερμα στα 100 , στην αρχη μου ζητησε 120 αλλα με τα πολλα το αφησε στα 100.
Αλλα υπηρεσιες χειροτερες απο οσμοσε.
 

gregor35

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2016
Μηνύματα
157
Like
378
Πόντοι
21
οι Φωτογραφίες της Μόνικα από το γραφείο της Τεα, δείχνουν μια κοπέλα όμορφη, με πολύ ωραίο σώμα, μάτια και χείλη, νεαρής ηλικίας. είναι αντιπροσωπευτικες? δε με απασχολεί το πρόγραμμα που κάνει και πόσο προχωράει, με απασχολεί όμως αν όντως ανταποκρίνονται οι φωτογραφίες στη πραγματικότητα. γιατί από αυτά που διαβάζω σε πολλά μηνύματα σας είναι ότι έχει καλή διάθεση και είναι ευχάριστη, αλλά η εμφάνιση της δεν έχει σχέση με τις φωτογραφίες. αν όντως ισχύει αυτό, τότε είναι απάτη και το γραφείο δεν τιμάει τον πελάτη και προσπαθεί να τον κοροϊδέψει.
Σωστα τα λες φίλε...γενικα η τεα από velvet που τη θυμάμαι είχε τη τάση να κοροϊδεύει και αρπάζει όσο πιο πολλά μπορεί από το πελατη..γιαυτο και την έδιωχναν από ολα τα γραφεία..έχουν γραφτεί πολλά για τη συγκεκριμένη και για τη μονικα ότι δεν έχει καμία σχέση με τις φωτος...μακριά είναι σκέτη απάτη το στορυ αυτό..
 

Stambal1986

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
143
Like
494
Πόντοι
81
Καλησπέρα συναγωνιστές. Δοκιμή πριν δυο μέρες με την μικρή Αλικη που έγραψε ο γκραβιτυ από ντελουξ. Μόνο μικρή δεν είναι. 37 μου ειπε.Παραπάνω πρέπει να είναι. Περίμενα ότι δεν θα είναι αδύνατη από την φωτογραφία που μου στείλανε αλλά αυτή είναι κανονικη χοντρή.Καινούργια λέω ας την δοκιμάσω αν και ήταν ελεύθερη και η Μιλανα εκείνη την ώρα .Μπαινει μέσα ξεκινάει το μασαζ - πολύ μέτριο σίγουρα όχι Καλο (δεν είμαι και ειδικός αλλά μπορώ μετά από τόσα μασαζ που έχω κανει να καταλάβω ποια είναι καλή και ποια όχι) περνάει μισή ώρα γυρνάω μπροστά αφού φορούσε ένα ξωβυζο και της λέω να περάσει στο παρασύνθημα.Και γυρίζει και μου λέει το άτομο. Εγώ μωρό μου παίρνω 50 ευρώ για να τον παίξεις μόνος σου και να είμαι εδώ.Όχι να στον παίξω κιόλας. Περιττό να σας πω τι ακολούθησε. Πήρε το 50αρικο του γραφείου και έφυγε όπως ήρθε. Χχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ. Αφού πήρα το γραφείο και τους είπα το και το μου έστειλαν τη Λύδια που για μένα είναι το Τοπ 10 των γραφείων και δεν ζητάει παραπάνω!!!! Βασικό!!!!!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
εμενα μου εχει ερθει μια διαφημιση στο fb με μασαζ στο σπιτι και οι μισες μεσα ειναι πουτανες απο φυλης (και μια απο μεταξουργειο)
 

Stambal1986

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
143
Like
494
Πόντοι
81
εμενα μου εχει ερθει μια διαφημιση στο fb με μασαζ στο σπιτι και οι μισες μεσα ειναι πουτανες απο φυλης (και μια απο μεταξουργειο)
Το έχουν γαμησει το θέμα φίλε.2-3 σαιτ τις έχουν μαζεψει .Γιαυτο μεγάλη προσοχή ποιες βάζουμε στον χώρο μας είτε σπίτι είτε ξενοδοχείο. Εγώ παίρνω από συγκεκριμένα σαιτ μόνο που ξέρω τι κοπελες έχουν. Κυκλοφορούν αρρώστιες βουτάνε πράγματα.Που ξέρω εγώ τι είναι η κάθε μια.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Το έχουν γαμησει το θέμα φίλε.2-3 σαιτ τις έχουν μαζεψει .Γιαυτο μεγάλη προσοχή ποιες βάζουμε στον χώρο μας είτε σπίτι είτε ξενοδοχείο. Εγώ παίρνω από συγκεκριμένα σαιτ μόνο που ξέρω τι κοπελες έχουν. Κυκλοφορούν αρρώστιες βουτάνε πράγματα.Που ξέρω εγώ τι είναι η κάθε μια.
μωρε καλα θα κανουν να μεινουν εκει στα μασαζ γιατι ολες αυτες που αναγνωρισα ηταν καραφολαρες του κερατα στη φυλης
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 199443

Επισκέπτης
Σωστα τα λες φίλε...γενικα η τεα από velvet που τη θυμάμαι είχε τη τάση να κοροϊδεύει και αρπάζει όσο πιο πολλά μπορεί από το πελατη..γιαυτο και την έδιωχναν από ολα τα γραφεία..έχουν γραφτεί πολλά για τη συγκεκριμένη και για τη μονικα ότι δεν έχει καμία σχέση με τις φωτος...μακριά είναι σκέτη απάτη το στορυ αυτό..
Μετά από επιστροφή μου στα πάτρια εδάφη και δόξα τω θεώ υγιής και διαβάζοντας σχόλια πελατών;; γραφείων;; Κλώνων;; συναδέλφων λάτρεις του μασάζ;; Ταβερνιαριδων;;; Και βλέποντας τον πόλεμο μεταξύ των.... Θεωρώ ότι η ενημέρωση έχει χαθεί , η προτάσεις και κριτική δεν υπάρχει πλέον με ανάλυση,τι παροχές;; τιμή;κλπ... Παρά μόνο μένος κ ψεύδος απέναντι στην συγκεκριμένη κοπέλα (Τέα) και στις θεραπεύτριες της ομάδας της. Άξιο απορίας;;; Ενοχλεί κάποιους η παρουσία της στο χώρο;;; Ο νοών νοείτω και ας υπάρχει διάκριση στα γραφόμενα των...
Ποπ κόρν και....
Από μασάζ your Ευδοκία.
Μικρή σε ηλικία 25... Ελληνίδα κιλά αρκετά , πρόσωπο υπέροχο, στήθος τριάρι + μασάζ δυνατό, εξτρά όχι, μασάζ χωρίς πετσέτα.
Deluxe Χριστίνα Ρουμανία μεταγραφή από velvet... Κορμάκι υπέροχο, μασάζ μέτριο, ύφος και επικοινωνία ψυχρή χέρι στόμα δεν ζήτησα με χάλασε.
Diamonds massage
Μόνικα και Ναόμι τέσσερα χέρια.
Μόνικα Ελληνίδα μικρή, στήθος 3+(χαλαρό) περιφέρεια αλλά δεν με χάλασε, πρόσωπο όμορφη, Ναόμι ψιλή, μαύρη στήθος 3+ στόμα, χέρι, μπάνιο μαζί μου, έχασα τη μπάλα.. παιχνίδι, ποτά..το έξτρα στα 20€.
1.Γράψτε κριτικές όπως είναι.
2. Δοκιμάστε και ενημερώστε.
3. Γραφεία χαλαρώστε./πρόμο.
4. Νέο αίμα καινούργιες κοπέλες ενημερώστε για κόστος, έξτρα τι περιλαμβάνει;;;
Να ενημερώνεται με ευθύνη.
Αν δεν αντέχει η τσέπη σας δείτε DVD..
Καλά να περνάμε όμορφα υγεία σε όλους.
 

alfred1987

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2020
Μηνύματα
53
Like
285
Πόντοι
20
Δοκιμη πριν λιγες μερες με Χριστινα απο deluxe.....ρε παιδια,τι ντυμενο ξυλο(που λεει και ο Γεωργιου) ειναι αυτο.......αφου τελειωσε το μισαωρο της πλατης και γυρισα μπροστα,μετα απο λιγο μου προτεινεαπο μονη της τελειωμα με χερι +50 ευρω.......φυσικα και αρνηθηκα.......μου ειπε οτι δεν κανει περαιτερω πραγματα (λες και της το ζητησα.........ξενερωσα τοσο πολυ που δε θα προχωρουσα ουτε στο τζαμπα)..........ψυχρη και απομακρη ,με συμπεριφορα σαν να εχει μισος για τους αντρες..........
 

Ικτίνος

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
11 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.306
Κριτικές
108
Like
8.182
Πόντοι
24.806

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom