Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Stambal1986

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
143
Like
494
Πόντοι
81
Η Χριστίνα πριν αρχίσει το μασάζ ήταν call girl ,είχε και νήμα μάλιστα εδώ στο μπου.
Το έγραψα για τον νιονιο που έλεγε ότι το deluxe δεν "ψωνίζει" από τον αγοραίο έρωτα και οι κοπέλες του είναι αγνές και ασπιλες κορασίδες με γαλλικά και πιάνο :orchestra:
Καλησπέρα φίλε.Σίγουρα είναι η ίδια; Αυτή φουλ δεν κανει. Την έχω πάρει και την έχω ξαναπάρει και εγώ και Φιλος. Είναι ανένδοτη μάλιστα.
Επίσης το αρτ λειτουργεί ; Ούτε εμένα δεν απαντάνε στα μηνύματα εδώ και μια βδομάδα.
 

Stambal1986

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
143
Like
494
Πόντοι
81
DELUXE

Μικρη Βικτωρια

Μικρη Αλικη

Ελενα

Νεφελη 1

Ζωη Μιλφ

Ελευθερια



Για δωστε τα φωτα σας με βαση τις εμπειριες σας


Πειτε μου μονο ποιες προχωρανε και μεχρι που...

Τα αλλα θα τα δοκιμασω στη πραξη γιατι ειναι ολα θεμα χημειας και γουστου κτλ ?

Ευχαριστω πολυ
Ελευθερία στα δεν. Την έχω πάρει και την έχω ξαναπάρει. Από τα πιο ωραία μωρά που κυκλοφορούν πάντως. Στα δεν σίγουρα. Ζωή δοκίμασε. Ποια είναι η Αλικη μικρή;
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.524
Like
3.831
Πόντοι
456
Καλησπέρα φίλε.Σίγουρα είναι η ίδια; Αυτή φουλ δεν κανει. Την έχω πάρει και την έχω ξαναπάρει και εγώ και Φιλος. Είναι ανένδοτη μάλιστα.
Επίσης το αρτ λειτουργεί ; Ούτε εμένα δεν απαντάνε στα μηνύματα εδώ και μια βδομάδα.
Δεν είναι η Χριστίνα χχχ δεν θυμάμαι πως την λέγανε.
Γιατί να κάνει φουλ ρε φίλε ,έχει τιμοκατάλογο και φτάνει να ζητάει 50€ έξτρα για να χτυπήσει τον φραπέ.
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Ελευθερία στα δεν. Την έχω πάρει και την έχω ξαναπάρει. Από τα πιο ωραία μωρά που κυκλοφορούν πάντως. Στα δεν σίγουρα. Ζωή δοκίμασε. Ποια είναι η Αλικη μικρή;
Κριμα πολυ ωραιο Μωρο σεξουλιαρικο η Ελευθερια :-(


DELUXE

Για τις αλλες ξερουμε τιποτα κανεις...

Μικρη Βικτωρια

Μικρη Αλικη

Ελενα

Νεφελη 1
 

Stambal1986

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
143
Like
494
Πόντοι
81
Δεν είναι η Χριστίνα χχχ δεν θυμάμαι πως την λέγανε.
Γιατί να κάνει φουλ ρε φίλε ,έχει τιμοκατάλογο και φτάνει να ζητάει 50€ έξτρα για να χτυπήσει τον φραπέ.
Συν 30 μου είχε ζητήσει εμένα πρώτη φορά αν θυμάμαι καλά. Και επειδή τρελαίνομαι με κάτι τέτοια της είχα πει τα δικά μου μπλα μπλα.ζ Συν 20 της είχα δώσει και τις επόμενες φορές συν 20 και συν 30.Δεν ζητούσε μετά την πρώτη φορά. Εγώ τους τα λέω.Δεν κολλάω. Τα λέω χύμα. Φουλ δεν φτάνει με τίποτα αυτή από όσο ξέρω.Όχι τόσο από μένα όσο από φιλο που της είχε πει 300 και πάλι του ειπε όχι.Αυτή που βαράει στο κεφάλι από ντελουξ είναι η Βαλερια η ψηλη η Ρωσίδα. Τελευταία φορά που την πήρα (παίζει να ήταν και η 6η φορά μαζι της ) πριν 20,30 μέρες για 1μιση ώρα 70 ευρώ συν ξενοδοχείο και ζήτησε αλλά 60 ρε φίλε. Αντί 30 που ζήταγε μου ζήτησε 60 για ένα φραπέ. Ούτε καν 50! 60 ευρώ! Βέβαια είχα 20ρικα και μπορεί να της φάνηκαν λίγα τα δυο 20ρικα πχ.Και το πιο τραγικό.Μου τα ζήτησε στο τέλος!!!!! Χ από τότε. Τα συν 30 και τα συν 50 για ένα φραπέ οποίοι τα δίνουν πρέπει να τα κόψουν. Χαλάνε την πιάτσα!!!!!
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.116
Like
3.138
Πόντοι
456
Δεν είναι η Χριστίνα χχχ δεν θυμάμαι πως την λέγανε.
Γιατί να κάνει φουλ ρε φίλε ,έχει τιμοκατάλογο και φτάνει να ζητάει 50€ έξτρα για να χτυπήσει τον φραπέ.
Την είχα πάρει και γω όταν ήταν στο βέλβετ,ωραία κοπέλα αλλά σκέτο αγγούρι,ούτε να μου την παίξει δεν γούσταρα!
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Συν 30 μου είχε ζητήσει εμένα πρώτη φορά αν θυμάμαι καλά. Και επειδή τρελαίνομαι με κάτι τέτοια της είχα πει τα δικά μου μπλα μπλα.ζ Συν 20 της είχα δώσει και τις επόμενες φορές συν 20 και συν 30.Δεν ζητούσε μετά την πρώτη φορά. Εγώ τους τα λέω.Δεν κολλάω. Τα λέω χύμα. Φουλ δεν φτάνει με τίποτα αυτή από όσο ξέρω.Όχι τόσο από μένα όσο από φιλο που της είχε πει 300 και πάλι του ειπε όχι.Αυτή που βαράει στο κεφάλι από ντελουξ είναι η Βαλερια η ψηλη η Ρωσίδα. Τελευταία φορά που την πήρα (παίζει να ήταν και η 6η φορά μαζι της ) πριν 20,30 μέρες για 1μιση ώρα 70 ευρώ συν ξενοδοχείο και ζήτησε αλλά 60 ρε φίλε. Αντί 30 που ζήταγε μου ζήτησε 60 για ένα φραπέ. Ούτε καν 50! 60 ευρώ! Βέβαια είχα 20ρικα και μπορεί να της φάνηκαν λίγα τα δυο 20ρικα πχ.Και το πιο τραγικό.Μου τα ζήτησε στο τέλος!!!!! Χ από τότε. Τα συν 30 και τα συν 50 για ένα φραπέ οποίοι τα δίνουν πρέπει να τα κόψουν. Χαλάνε την πιάτσα!!!!!
Ρωσιδα Βαλερια εχω παρει και εγω
Δεν μου αρεσε γενικα το στυλακι υφακι
ουτε ο φραπες της
γενικα κρυα γυναικα / ανθρωπος !
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Η Χριστίνα πριν αρχίσει το μασάζ ήταν call girl ,είχε και νήμα μάλιστα εδώ στο μπου.
Το έγραψα για τον νιονιο που έλεγε ότι το deluxe δεν "ψωνίζει" από τον αγοραίο έρωτα και οι κοπέλες του είναι αγνές και ασπιλες κορασίδες με γαλλικά και πιάνο :orchestra:
ναι ήταν με το όνομα Αλίνα και πριν 4-5 χρόνια ήταν στο Φραντζή 7
 

Masazakiasss

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
11
Like
8
Πόντοι
0
Μπορείς να μου στείλεις πμ ; Θέλω να σε ρωτήσω κάτι
 

Masazakiasss

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
11
Like
8
Πόντοι
0
Υπάρχει κάποιος που να έχει εμπειρία με Πατρίτσια απο λουξ ;;
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΜΑΣΑΖ

ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΜΩΡΟ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ

DELUXE

Μικρη Βικτωρια

Μικρη Αλικη

Ελενα

Νεφελη 1
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Μπορεί κ φίλος να με βοηθήσει με τις Σιμόνα, Νίνα, Ράνια, Λάουρα απο Osmose?
ΣTo Osmose ολες κανουν φουλ με 100 - 120 Ε το πολυ

οποια σου αρεσει την παιρνεις

Δεν κανουν μασαζ στο ΟΣΜΟΣΕ

Εμενα προσωπικα σαν γουστο μου αρεσε η Ρανια , αν θελεις μια προσωπικη μου αποψη
η λαουρα εμενα δεν μου αρεσε το στυλακι της .
Σιμονα κ Νινα Δεν εχω παρει
 

giorgos2226

Μέγας
Εγγρ.
9 Ιαν 2010
Μηνύματα
679
Κριτικές
19
Like
2.442
Πόντοι
4.577
ΣTo Osmose ολες κανουν φουλ με 100 - 120 Ε το πολυ

οποια σου αρεσει την παιρνεις

Δεν κανουν μασαζ στο ΟΣΜΟΣΕ

Εμενα προσωπικα σαν γουστο μου αρεσε η Ρανια , αν θελεις μια προσωπικη μου αποψη
η λαουρα εμενα δεν μου αρεσε το στυλακι της .
Σιμονα κ Νινα Δεν εχω παρει
Για Τζοανα , Ελλη, αντζελα εχεις προσωπική άποψη?
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Για Τζοανα , Ελλη, αντζελα εχεις προσωπική άποψη?
Ατζελινα αν κ ειναι απο μεταξι
εμενα μου αρεσε
περασα καλα με ατζελινα κ ειναι το στυλ μ
κανει καλαμακι ακα κ μασαζακι
μεγαλα βυζια
 

giorgos2226

Μέγας
Εγγρ.
9 Ιαν 2010
Μηνύματα
679
Κριτικές
19
Like
2.442
Πόντοι
4.577
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Για σεξ δεν προχωρανε ολες ?
Φιλε μου , μου κανεις πλακα

Ολες απο ΟΣΜΟΣΕ κανουν ΣΕΞ με συνολικο κοστος 100 - 120Ε

βασικα μονο σεξ κανουν και καποιες κανουν ελαχιστο απλο βασικο μασαζ

Εχουμε γραψει αμετρητες φορες περι οσμοσε
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Οσον αφορα το VIP Massage

Για τους Λατρεις του
MILF / GILF
ειναι η Χρυσα και η Ευα κανουν Φουλ Προγραμμα και Body to Body Και Foot Massage / Foot Job
Η Δημητρα κανει Χερι και Στομα και δυνατο μασαζ

--------------------------------------------------------------------

Ολες οι Αλλες Κοπελες απο VIP Massage ειναι Μικρες και Κανουν Χερι και Στομα και ΦΟΥΛ Προγραμμα


ΤΟΠ Επιλογη για μενα προσωπικα απο VIP Massage
ειναι η Μαριλια 25 ετων ελληνιδα αισθητικος , καλο μασαζ και φουλ προγραμμα και καλαμακι ΑΚΑ


Σκετο Μασαζ ( Καλο Μασαζ ) Χωρις Πετσετα Κανει η Σοφια , Μεχρι στιγμης Δεν κανει Εκτονωση απο οσο ξερω....
ειναι η μονη απο VIP που Δεν κερναει Φραπε... ολες οι αλλες την ιδρωνουν τη φανελα

Καλη Εβδομαδα σε ολους
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Οποιος εχει να προτεινε καμια ανεξαρτητη

που να προσφερει χαλαρωτικο , αισθησιακο μασαζ

και Body to Body + Foot Massage / Foot Job + ΝΟΥΡΟΥ

Μεχρι 45 ετων να μου πει δημοσια η σε π.μ

Οσες ανεξαρτητες ηξερα ειναι εξαφανισμενες γενικα...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom