Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

francesco barbalias

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2018
Μηνύματα
87
Like
746
Πόντοι
80
Καλησπέρες από το μέτωπο.

Στα γρήγορα...

?Ράνια-Osmoe: Με το που μπει, βγάζει τιμοκατάλογο. Έρχεται για φουλ και όχι μασάζ, με στόχο να ξεπετάξει την ώρα στο μισάωρο.

? Αλίσα-Your: Αδιάφορο μασάζ, προχωράει (πέραν φραπέ δεν ξέρω) με λίγο διαπραγμάτευση, αλλά πολύ υφάκι για τα γούστα μου. Επίσης δεν έχει και πολύ σχέση με την φωτογραφία.

? Βανέσα-Vip: Αδιάφορο μασάζ, παίζει να προχωράει μέχρι τέλους. Δεν έχει καλή σχέση με την διάρκεια του προγράμματος

? Βικτώρια-Deluxe: Συμπαθητικό μασάζ, προχωράει μέχρι φραπέ (πέφτει στην τιμή) και πιθανότατα πάει παραπέρα. Ευχάριστη παρουσία, συμπεριφορά και καλή σχέση με τον χρόνο.

? Αγάπη-Deluxe: Αν θέλετε μασάζ και τίποτα παραπάνω. Τιμιότατο.

?Xριστίνα-Deluxe: Κακό μασάζ, έχει τιμοκατάλογο και το ρολόι της χαλασμένο, αφού βγάζει την συνεδρία στο βαρύ 40λεπτο.

? Μόνικα-Diamonds (Tea): Πολύ πιο όμορφη στις φωτογραφίες, αλλά πολύ καλή συμπεριφορά, μέτριο μασάζ, τιμάει την ώρα της και πολύ δεκτική.

? Άννα-Velvet: Αδιάφορο μασάζ, δεν προχωράει.

?Δήμητρα-Art: Συμπαθητικό μασάζ, προχωράει με τρόπο, ενδιαφέρουσα παρουσία, αλλά πολύ στυλάκι.

? Νίνα-Art: Αδιάφορο μασάζ, πολύ δυνατή παρουσία (άνεταστο top 5), πάει φουλ αλλά αυτά που ζητάει είναι αστεία.

? Αλέκα-Joy: Δεν έχει σχέση με την φωτογραφία, πάει φουλ και προσπαθεί να βγάλει την ώρα στα 30'.


Γενικά πιστεύω πως είναι πιο χρήσιμο να καίμε τις κακές περιπτώσεις για να γλιτώνει κόσμος τα λεφτά του, παρά τις καλές. Επίσης, όντως, η ιστορία με τις μετακομίσεις κοριτσιών από τα στούντιο στα μασάζ είναι τραγική και αυτό θα γυρίσει μπούμερανγκ στα γραφεία.

Σχετικά με τα $$ δυστυχώς υπάρχει μεγάλο πελατολόγιο που χαλάει την πιάτσα, οπότε δικαίως τα ονόματα του χώρου δεν πέφτουν. Επίσης είναι δεδομένο πως ΟΛΕΣ οι κοπέλες διαβάζουν.
έχει κάνεις φωτό από την Νίνα από Art να τη στείλει σε πμ γιατί από το γραφείο δεν μου απαντάνε.
 

giorgosbigone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
323
Κριτικές
5
Like
787
Πόντοι
361
έχει κάνεις φωτό από την Νίνα από Art να τη στείλει σε πμ γιατί από το γραφείο δεν μου απαντάνε.
Είναι πολύ καλύτερη από τη φωτογραφία (αν βρεις) απλά πραγματικά πρόσεχε τι θα συμφωνήσεις με την τιμή...
 

JimmyJazz

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2021
Μηνύματα
7
Like
18
Πόντοι
0
Η νινα από art ίσως είναι η πιο μουναρα απ όλες με απίστευτο σωμα.
Προχωράει σε φουλ κ είναι κ καυλιαρα απλά θέλει ποοολυ παζάρι γιατί ξεκινάει κάτι αστρονομικά νούμερα. Εγώ κατάφερα κ την έριξα αρκετά κ άξιζε, απλα κ πάλι ήταν ακριβή

Είναι πολύ καλύτερη από τη φωτογραφία (αν βρεις) απλά πραγματικά πρόσεχε τι θα συμφωνήσεις με την τιμή...
100% ετσι ειναι μουναρος. Αλλα ανισορροπη. Με πολυ ψησιμο και μετα απο 3 ραντεβου την εψησα για φουλ χωρις ευρωπουλο - ναδα μηδεν :). Ξεκινησαμε και οταν εχυσε....σηκωθηκε, ντυθηκε και εφυγε δηλωνοντας οτι μου αξιζε...γιατι την αποπλανησα :) Κλειστε ραντεβου τελευταιοι για να προλαβει να "αναψει" ο φουρνος και να "ψηθει"
 

neomelos1

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Φεβ 2018
Μηνύματα
161
Κριτικές
30
Like
1.305
Πόντοι
1.011
έχει κάνεις φωτό από την Νίνα από Art να τη στείλει σε πμ γιατί από το γραφείο δεν μου απαντάνε.

Παλιά την είχαν στο site, αλλά όπως σωστά λέει και ο φίλος πολύ καλύτερη ήταν από κοντά. Για να βοηθήσω στο παζάρεμα, την πρώτη φορά εμένα με είχε ξεκινήσει στο +300€ για φουλ, τώρα παίζουμε σταθερά στα μισά με καρακαραφουλ. Αλλά θέλει λίγο σκάψιμο, απλά αξίζει κατ' εμέ
 

giorgosbigone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
323
Κριτικές
5
Like
787
Πόντοι
361
Παλιά την είχαν στο site, αλλά όπως σωστά λέει και ο φίλος πολύ καλύτερη ήταν από κοντά. Για να βοηθήσω στο παζάρεμα, την πρώτη φορά εμένα με είχε ξεκινήσει στο +300€ για φουλ, τώρα παίζουμε σταθερά στα μισά με καρακαραφουλ. Αλλά θέλει λίγο σκάψιμο, απλά αξίζει κατ' εμέ
Κ μένα τα ίδια ακριβώς, αλλά η τύπισσα είναι πιο μουναρα απ όλα τα call girl που χω πάρει κ το σώμα δεν υπάρχει!!!!
 

Nionios

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
978
Κριτικές
38
Like
3.701
Πόντοι
2.596
Καλησπέρες από το μέτωπο.

Στα γρήγορα...

?Ράνια-Osmoe: Με το που μπει, βγάζει τιμοκατάλογο. Έρχεται για φουλ και όχι μασάζ, με στόχο να ξεπετάξει την ώρα στο μισάωρο.

? Αλίσα-Your: Αδιάφορο μασάζ, προχωράει (πέραν φραπέ δεν ξέρω) με λίγο διαπραγμάτευση, αλλά πολύ υφάκι για τα γούστα μου. Επίσης δεν έχει και πολύ σχέση με την φωτογραφία.

? Βανέσα-Vip: Αδιάφορο μασάζ, παίζει να προχωράει μέχρι τέλους. Δεν έχει καλή σχέση με την διάρκεια του προγράμματος

? Βικτώρια-Deluxe: Συμπαθητικό μασάζ, προχωράει μέχρι φραπέ (πέφτει στην τιμή) και πιθανότατα πάει παραπέρα. Ευχάριστη παρουσία, συμπεριφορά και καλή σχέση με τον χρόνο.

? Αγάπη-Deluxe: Αν θέλετε μασάζ και τίποτα παραπάνω. Τιμιότατο.

?Xριστίνα-Deluxe: Κακό μασάζ, έχει τιμοκατάλογο και το ρολόι της χαλασμένο, αφού βγάζει την συνεδρία στο βαρύ 40λεπτο.

? Μόνικα-Diamonds (Tea): Πολύ πιο όμορφη στις φωτογραφίες, αλλά πολύ καλή συμπεριφορά, μέτριο μασάζ, τιμάει την ώρα της και πολύ δεκτική.

? Άννα-Velvet: Αδιάφορο μασάζ, δεν προχωράει.

?Δήμητρα-Art: Συμπαθητικό μασάζ, προχωράει με τρόπο, ενδιαφέρουσα παρουσία, αλλά πολύ στυλάκι.

? Νίνα-Art: Αδιάφορο μασάζ, πολύ δυνατή παρουσία (άνεταστο top 5), πάει φουλ αλλά αυτά που ζητάει είναι αστεία.

? Αλέκα-Joy: Δεν έχει σχέση με την φωτογραφία, πάει φουλ και προσπαθεί να βγάλει την ώρα στα 30'.


Γενικά πιστεύω πως είναι πιο χρήσιμο να καίμε τις κακές περιπτώσεις για να γλιτώνει κόσμος τα λεφτά του, παρά τις καλές. Επίσης, όντως, η ιστορία με τις μετακομίσεις κοριτσιών από τα στούντιο στα μασάζ είναι τραγική και αυτό θα γυρίσει μπούμερανγκ στα γραφεία.

Σχετικά με τα $$ δυστυχώς υπάρχει μεγάλο πελατολόγιο που χαλάει την πιάτσα, οπότε δικαίως τα ονόματα του χώρου δεν πέφτουν. Επίσης είναι δεδομένο πως ΟΛΕΣ οι κοπέλες διαβάζουν.
Ποσο ωραία κριτική φίλε!!!!μακαρι να τα έγραφαν όλοι έτσι!!!πολυ ωραίος!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: gasper

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
2.001
Κριτικές
47
Like
7.300
Πόντοι
5.646
Καλησπέρες από το μέτωπο.

Στα γρήγορα...

?Ράνια-Osmoe: Με το που μπει, βγάζει τιμοκατάλογο. Έρχεται για φουλ και όχι μασάζ, με στόχο να ξεπετάξει την ώρα στο μισάωρο.

? Αλίσα-Your: Αδιάφορο μασάζ, προχωράει (πέραν φραπέ δεν ξέρω) με λίγο διαπραγμάτευση, αλλά πολύ υφάκι για τα γούστα μου. Επίσης δεν έχει και πολύ σχέση με την φωτογραφία.

? Βανέσα-Vip: Αδιάφορο μασάζ, παίζει να προχωράει μέχρι τέλους. Δεν έχει καλή σχέση με την διάρκεια του προγράμματος

? Βικτώρια-Deluxe: Συμπαθητικό μασάζ, προχωράει μέχρι φραπέ (πέφτει στην τιμή) και πιθανότατα πάει παραπέρα. Ευχάριστη παρουσία, συμπεριφορά και καλή σχέση με τον χρόνο.

? Αγάπη-Deluxe: Αν θέλετε μασάζ και τίποτα παραπάνω. Τιμιότατο.

?Xριστίνα-Deluxe: Κακό μασάζ, έχει τιμοκατάλογο και το ρολόι της χαλασμένο, αφού βγάζει την συνεδρία στο βαρύ 40λεπτο.

? Μόνικα-Diamonds (Tea): Πολύ πιο όμορφη στις φωτογραφίες, αλλά πολύ καλή συμπεριφορά, μέτριο μασάζ, τιμάει την ώρα της και πολύ δεκτική.

? Άννα-Velvet: Αδιάφορο μασάζ, δεν προχωράει.

?Δήμητρα-Art: Συμπαθητικό μασάζ, προχωράει με τρόπο, ενδιαφέρουσα παρουσία, αλλά πολύ στυλάκι.

? Νίνα-Art: Αδιάφορο μασάζ, πολύ δυνατή παρουσία (άνεταστο top 5), πάει φουλ αλλά αυτά που ζητάει είναι αστεία.

? Αλέκα-Joy: Δεν έχει σχέση με την φωτογραφία, πάει φουλ και προσπαθεί να βγάλει την ώρα στα 30'.


Γενικά πιστεύω πως είναι πιο χρήσιμο να καίμε τις κακές περιπτώσεις για να γλιτώνει κόσμος τα λεφτά του, παρά τις καλές. Επίσης, όντως, η ιστορία με τις μετακομίσεις κοριτσιών από τα στούντιο στα μασάζ είναι τραγική και αυτό θα γυρίσει μπούμερανγκ στα γραφεία.

Σχετικά με τα $$ δυστυχώς υπάρχει μεγάλο πελατολόγιο που χαλάει την πιάτσα, οπότε δικαίως τα ονόματα του χώρου δεν πέφτουν. Επίσης είναι δεδομένο πως ΟΛΕΣ οι κοπέλες διαβάζουν.
Φορτωσες πολλές ωραίος...
 

Ashor

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2020
Μηνύματα
44
Like
108
Πόντοι
0
Καλησπέρα φίλοι μου. Συνάντησή με Μόνικα απο Τεα για body to body masage. Πολύ γλυκιά και όμορφη κοπέλα. Λίγα κιλά περισσότερα απο οτι δείχνουν οι φωτογραφίες. Λάθος η επιλογή του body to body γιατί όλο το λάδι το είχε απορροφήσει το στρώμα (ευτυχώς ήμουν σε ξενοδοχείο). Στη αρχή μετά από πρότασή της κάναμε μπάνιο μαζί. Μετά το μασάζ ήρθε ένα υπέροχό στοματικό χωρίς βιασύνη. Κόστος 100 ευρω για μια ώρα. Το μόνο αρνητικό τα πολύ πεσμένα στήθη...
 

akatastatos123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
869
Κριτικές
7
Like
1.199
Πόντοι
486
Στο vip massage μας δουλευουν μηπως;

Αυτή τη Δήμητρα που εχουν ανεβάσει στο site τους εμένα μου την είχαν πασάρει ως Έλλη 2 στο viber... Της μοιάζει παρα πολύ δλδ... Και αν ειναι ετσι εχει πεσει πολυ photoshop....


Eλπίζω να πεφτω έξω ...
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.524
Like
3.831
Πόντοι
456
Η Χριστίνα πριν αρχίσει το μασάζ ήταν call girl ,είχε και νήμα μάλιστα εδώ στο μπου.
Το έγραψα για τον νιονιο που έλεγε ότι το deluxe δεν "ψωνίζει" από τον αγοραίο έρωτα και οι κοπέλες του είναι αγνές και ασπιλες κορασίδες με γαλλικά και πιάνο :orchestra:
 

Ashor

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2020
Μηνύματα
44
Like
108
Πόντοι
0
Μπορεί κ φίλος να με βοηθήσει με τις Σιμόνα, Νίνα, Ράνια, Λάουρα απο Osmose?
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.642
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
Η Χριστίνα πριν αρχίσει το μασάζ ήταν call girl ,είχε και νήμα μάλιστα εδώ στο μπου.
Το έγραψα για τον νιονιο που έλεγε ότι το deluxe δεν "ψωνίζει" από τον αγοραίο έρωτα και οι κοπέλες του είναι αγνές και ασπιλες κορασίδες με γαλλικά και πιάνο :orchestra:
Η χριστινα xxx?
 

gregor35

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2016
Μηνύματα
157
Like
378
Πόντοι
21
Λαουρα και βαλερια παιδιά δυο ραντεβουδακια άκρως επιτυχημένα την εβδομάδα που μας πέρασε....βαλερια ξανθια ανοιχτο μάτι πολύ ωραίο πρόσωπο στα του αγώνα την ιδρώνει τη φανέλα
Στο vip massage μας δουλευουν μηπως;

Αυτή τη Δήμητρα που εχουν ανεβάσει στο site τους εμένα μου την είχαν πασάρει ως Έλλη 2 στο viber... Της μοιάζει παρα πολύ δλδ... Και αν ειναι ετσι εχει πεσει πολυ photoshop....


Eλπίζω να πεφτω έξω ...
Από δούλεμα στο vip άλλο τίποτα τα φωνάζει όλος ο κοσμος φίλε...
 

Nionios

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
978
Κριτικές
38
Like
3.701
Πόντοι
2.596
Η Χριστίνα πριν αρχίσει το μασάζ ήταν call girl ,είχε και νήμα μάλιστα εδώ στο μπου.
Το έγραψα για τον νιονιο που έλεγε ότι το deluxe δεν "ψωνίζει" από τον αγοραίο έρωτα και οι κοπέλες του είναι αγνές και ασπιλες κορασίδες με γαλλικά και πιάνο :orchestra:
Όμορφη αρκετά...εγώ από βελβετ την θυμάμαι μετά πήγε deluxe..
Η Χριστίνα πριν αρχίσει το μασάζ ήταν call girl ,είχε και νήμα μάλιστα εδώ στο μπου.
Το έγραψα για τον νιονιο που έλεγε ότι το deluxe δεν "ψωνίζει" από τον αγοραίο έρωτα και οι κοπέλες του είναι αγνές και ασπιλες κορασίδες με γαλλικά και πιάνο :orchestra:
φίλε εμένα αλλά και κρίνοντας και από αλλους που γράφουν εδώ μέσα δεν έχει έρθει καμία κοπέλα από το εν λόγω γραφείο να μου πει κάνω σεξ με 100-200 η όσα...όποτε πέρα από τα γαλλικά και το πιάνο ίσως έχουν κάνει και μπαλέτο...όποτε για εκδιδόμενες ψάξε άλλου...εκεί σίγουρα δεν θα βρεις....
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Καλησπέρες από το μέτωπο.

Στα γρήγορα...

?Ράνια-Osmoe: Με το που μπει, βγάζει τιμοκατάλογο. Έρχεται για φουλ και όχι μασάζ, με στόχο να ξεπετάξει την ώρα στο μισάωρο.

? Αλίσα-Your: Αδιάφορο μασάζ, προχωράει (πέραν φραπέ δεν ξέρω) με λίγο διαπραγμάτευση, αλλά πολύ υφάκι για τα γούστα μου. Επίσης δεν έχει και πολύ σχέση με την φωτογραφία.

? Βανέσα-Vip: Αδιάφορο μασάζ, παίζει να προχωράει μέχρι τέλους. Δεν έχει καλή σχέση με την διάρκεια του προγράμματος

? Βικτώρια-Deluxe: Συμπαθητικό μασάζ, προχωράει μέχρι φραπέ (πέφτει στην τιμή) και πιθανότατα πάει παραπέρα. Ευχάριστη παρουσία, συμπεριφορά και καλή σχέση με τον χρόνο.

? Αγάπη-Deluxe: Αν θέλετε μασάζ και τίποτα παραπάνω. Τιμιότατο.

?Xριστίνα-Deluxe: Κακό μασάζ, έχει τιμοκατάλογο και το ρολόι της χαλασμένο, αφού βγάζει την συνεδρία στο βαρύ 40λεπτο.

? Μόνικα-Diamonds (Tea): Πολύ πιο όμορφη στις φωτογραφίες, αλλά πολύ καλή συμπεριφορά, μέτριο μασάζ, τιμάει την ώρα της και πολύ δεκτική.

? Άννα-Velvet: Αδιάφορο μασάζ, δεν προχωράει.

?Δήμητρα-Art: Συμπαθητικό μασάζ, προχωράει με τρόπο, ενδιαφέρουσα παρουσία, αλλά πολύ στυλάκι.

? Νίνα-Art: Αδιάφορο μασάζ, πολύ δυνατή παρουσία (άνεταστο top 5), πάει φουλ αλλά αυτά που ζητάει είναι αστεία.

? Αλέκα-Joy: Δεν έχει σχέση με την φωτογραφία, πάει φουλ και προσπαθεί να βγάλει την ώρα στα 30'.


Γενικά πιστεύω πως είναι πιο χρήσιμο να καίμε τις κακές περιπτώσεις για να γλιτώνει κόσμος τα λεφτά του, παρά τις καλές. Επίσης, όντως, η ιστορία με τις μετακομίσεις κοριτσιών από τα στούντιο στα μασάζ είναι τραγική και αυτό θα γυρίσει μπούμερανγκ στα γραφεία.

Σχετικά με τα $$ δυστυχώς υπάρχει μεγάλο πελατολόγιο που χαλάει την πιάτσα, οπότε δικαίως τα ονόματα του χώρου δεν πέφτουν. Επίσης είναι δεδομένο πως ΟΛΕΣ οι κοπέλες διαβάζουν.
Βικτώρια-Deluxe:

Νομιζω εχει 2 βικτωριες μια παλια γνωστη ρωσιδα που δεν μου αρεσει

και μια μικρη νεα κοπελα

με τη παλια βικτωρια ρωσιδα ειχα κανει και δεν μου αρεσε

το νεο μωρο ειναι ωραιο

ΕΣΥ ΣΕ ΠΟΙΑ ΑΝΑΦΕΡΕΣΑΙ ?
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
DELUXE

Μικρη Βικτωρια

Μικρη Αλικη

Ελενα

Νεφελη 1

Ζωη Μιλφ

Ελευθερια



Για δωστε τα φωτα σας με βαση τις εμπειριες σας


Πειτε μου μονο ποιες προχωρανε και μεχρι που...

Τα αλλα θα τα δοκιμασω στη πραξη γιατι ειναι ολα θεμα χημειας και γουστου κτλ

Θελω τουλαχιστον Φραπε / Χερι !!

Ευχαριστω πολυ
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom