Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

pipadoros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
9
Like
1.844
Πόντοι
216
Γλώσσα λανθανουσα
διάβασε ποσά προφίλ κράζουν συγκεκριμένα γραφεία....
Όλα δικά σου είναι. Το αν κάνω ή δεν κάνω μασάζ, προφανώς και αφορά εμένα και μόνο.
Επίσης το αν θα γράψω κριτική ή όχι αφορά και πάλι εμένα. Αν το κάνω πάντως, θα είναι αντικειμενική, και πιθανότατα δεν θα σου αρέσει.
Παρ΄ολα αυτά, υπόσχομαι να γράψω κριτικές για όλες τις κοπέλες που έχω πάρει μασάζ στο σπίτι, όταν μας πεις πόσα προφίλ έχεις και ποια γραφεία αντιπροσωπεύεις.
Μέχρι τότε, θα συνεχίσω να επισημαίνω όλους όσους υποδύονται τους απλούς χρήστες και διαφημίζουν πλαγίως τα μαγαζιά τους.
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.116
Like
3.138
Πόντοι
456
Το εσώρουχο μίας χρήσης είναι τυπικό για τα μάτια και την ψευδαίσθηση του γραφείου ότι δεν προσφέρουν ερωτική επαφή ... με τό gel που χρησιμοποιεί η θεραπεύτρια και με τόση συνεχή επαφή των δύο σωμάτων σε όλα τα μήκη και πλάτη τους ούτε που καταλαβαίνεις ότι το φοράς. Ετσι και αλλιώς όταν επέλθει η διέγερση δεν συγκρατείται στο στρινγκ .
Είναι ωραία κατάσταση γιατί για μία ολόκληρη ώρα ένα γυναικείο σώμα τρίβεται πάνω σου και όχι από απόσταση όπως στο κατ' οίκον.Και το τελικό αποτέλεσμα είναι το ίδιο και καλύτερο και δεν παρακαλάς καμία να στο αγγίξει για 20-30-50 ευρώ
Εχω χρόνια να κάνω ,πριν καμιά πενταετία είχε ένα κοντοπούτανο απίστευτο καυλάκι την Εύα ,έκανα κάνα δυό φορές στη συνέχεια έφυγε, έκανα μετά με μιά άλλη ,αδιάφορη κατ'εμέ ούτε το όνομά της δεν θυμάμαι,απο αυτές που έχει τώρα στο σάιτ έχεις κάποια άποψη εσύ ή κάποιος άλλος συναγωνιστής ; θάθελα να ξανακάνω κάποια στιγμή . απάντηση εδώ ή και σε π.μ .
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΤΗΣ ΤΕΑΣ

Μου αρεσει η Μονικα και η Αντιγονη

Αν εχει κανεις εμπειρια με καποια απο τις δυο ας μας ενημερωσει

να μας πει αν περνας καλα γενικα αν ειναι ανετες

και μεχρι που φτανουν και να μην ζητανε υπερβολικα Εξτρα ποσα

( Η ΤΕΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ - ΓΟΥΣΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ )

Ευχαριστω πολυ
 
Τελευταία τροποποίηση:

Nionios

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
978
Κριτικές
38
Like
3.701
Πόντοι
2.596
Γλώσσα λανθανουσα

Όλα δικά σου είναι. Το αν κάνω ή δεν κάνω μασάζ, προφανώς και αφορά εμένα και μόνο.
Επίσης το αν θα γράψω κριτική ή όχι αφορά και πάλι εμένα. Αν το κάνω πάντως, θα είναι αντικειμενική, και πιθανότατα δεν θα σου αρέσει.
Παρ΄ολα αυτά, υπόσχομαι να γράψω κριτικές για όλες τις κοπέλες που έχω πάρει μασάζ στο σπίτι, όταν μας πεις πόσα προφίλ έχεις και ποια γραφεία αντιπροσωπεύεις.
Μέχρι τότε, θα συνεχίσω να επισημαίνω όλους όσους υποδύονται τους απλούς χρήστες και διαφημίζουν πλαγίως τα μαγαζιά τους.
Ότι πεις ρε πιπαδορε...χατήρι δεν σου χαλάω γιατί νορμαλ άτομο δεν είσαι..έχω γράψει για velvet osmose vip deluxe joy lux yoursences yourmassage diamonds best massage ..όλα είναι δικά μου εσυ αυτό νομίζεις ...αχχαχαχααχ εσυ δεν έχεις κάνει με κανένα από αυτά όποτε γιαυτο δεν έχεις και άποψη...απλά κρίνεις τα προφίλ εδώ...κάνε μασαζ κάνε σεξ βρες καμία εσκορτ να ξεδωσεις και θα δεις τη ζωή πολύ πιο ομορφα μετά άντε καλε μου άνθρωπε..
 

sweety72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2019
Μηνύματα
358
Κριτικές
7
Like
950
Πόντοι
371
Καλημερα στη παρεα ,
Δοκιμη με Αρετη απο Οσμοσε
ειναι στις κρυφες ακομα στο Βαιμπερ

Ελληνιδα λεει και Δειχνει , Δεν ζητησα διαβατηριο / ταυτοτητα αλλα μαλλον ειναι ελληνιδα .

Μικρουλα γυρω στα 22

Κοντουλα με κανονικο αδυνατο κορμακι , μικρο στηθος αλλα ωραιο κορμι

καυλοφατσουλα χαμογελαστη με διαθεση κ χιουμορ

Δεν δαγκωνει

80Ε μασαζ + πιπα ΑΚΑ

100Ε μασαζ + Σεξ


Γενικαε ειχε διαθεση - ορεξη και ποιο πολυ για ΣΕΞ

Οχι τοσο για μασαζ

μασαζ βασικο - μετριο - απλο

Αν σας αρεσουν οι μικρες κοντουλες που μπαινουν μεσα και γουσταρουν ΣΕΞ

ειναι μια καλη επιλογη
πως την βρηκες?δεν υπαρχει στο σαιτ
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Καλησπέρα. Ποια προτείνεται για καλό μασάζ και χέρι μονο μετά. Ευχαριστω
DELUXE + LUX MASSAGE

VIBER

Επαγγελματικο Μασαζ με κοπελες Διπλανης Πορτας + Happy End Χερι

Δεν κανουν Ολες Χερι , Κανουν Πολλες Ομως...
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
πως την βρηκες?δεν υπαρχει στο σαιτ
βαλε στο κινητο σου VIBER

και στειλε μηνυμα στο ΟΣΜΟΣΕ στο αριθμο τους

Υπαρχουν 2-3 κοπελες εκει εξτρα

Ενημερωτικα το ΟΣΜΟΣΕ = ΣΕΞ

και ΟΧΙ Μασαζ
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
ειναι πολυ ωραια σαν εμπειρια το νουρου,αλλα οταν μονο γινεται ολοκληρωμενο.
εννοω να γαμησεις στο τελος.
κι αυτο το προσφερουν τα μασατζιδικα.
τι να το κανω να τριβεται η αλλη πανω μου μονο και μονο για να ξεροχυσω ή στην καλυτερη να μου τον παιΣωστός φίλε! Απλώς όπως όλα

ειναι πολυ ωραια σαν εμπειρια το νουρου,αλλα οταν μονο γινεται ολοκληρωμενο.
εννοω να γαμησεις στο τελος.
κι αυτο το προσφερουν τα μασατζιδικα.
τι να το κανω να τριβεται η αλλη πανω μου μονο και μονο για να ξεροχυσω ή στην καλυτερη να μου τον παιξει μονο.
Σωστός φίλε peter , απλώς όπως σε όλα τα είδη του πληρωμένου δεν το κάνεις συνέχεια αλλά όπως σωστα λες για την εμπειρία και για μία αλλαγή ανανέωσης
 

sweety72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2019
Μηνύματα
358
Κριτικές
7
Like
950
Πόντοι
371
βαλε στο κινητο σου VIBER

και στειλε μηνυμα στο ΟΣΜΟΣΕ στο αριθμο τους

Υπαρχουν 2-3 κοπελες εκει εξτρα

Ενημερωτικα το ΟΣΜΟΣΕ = ΣΕΞ

και ΟΧΙ Μασαζ
ευχαριστω συναδελφε,αξιζει καμμια αλλη??
 

sweety72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2019
Μηνύματα
358
Κριτικές
7
Like
950
Πόντοι
371
Σωστός φίλε peter , απλώς όπως σε όλα τα είδη του πληρωμένου δεν το κάνεις συνέχεια αλλά όπως σωστα λες για την εμπειρία και για μία αλλαγή ανανέωσης
παιδια φραντζη 2 εχω κανει με αντελινα και εχω περασει τελεια.σωμα με σωμα και σεξ,πλησιαζε το νουρου αλλα οχι οπως το ξερουμε το νουρου,αλλωστε στην ελλαδα δεν νομιζω οτι το ξερουνε πολλες.
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.524
Like
3.831
Πόντοι
456
Typo συναγωνιστη ...καλή τεχνική ήθελα να γράψω..είναι από τις σωστές παρουσίες του κατ’οικν όπως και σχεδόν όλες οι θεραπεύτριες του deluxe massage..τώρα ο πιπαδορος οκ βαράει ψυχολογικά και βλέπει παντού δράκους...εδώ μέσα όλοι γράφουν θετικά για το deluxe massage το γραφείο είναι top service και αυτός τους έχει βγάλει όλους μαγαζάτορες...get a life ρε πιπαδορε άντε αγορινα μου...αστο πιπαδορε εσυ μασαζ ποτέ δεν έκανες από κανένα μαγαζί..κριτική δεν έχεις κάνει ποτέ για καμία θεραπεύτρια μπαίνεις δημιουργείς θέματα λες τα δικά σόυ μου και ζεις μέσα από αυτό...τέλος δυσφήμηση δεν κάνω εγώ...διάβασε ποσά προφίλ κράζουν συγκεκριμένα γραφεία ποιος είπε ότι έχει πληροφορίες ότι είναι εκδιδόμενες στο εν λόγω γραφείο και μετά έλα να μας κανείς κριτική...εδώ μέσα μπαίνουμε για να αλληλοενημερωνομαστε...αυτό κάνω και γω και πολύς κοσμος....
Μια που ασχολεισε ρε φιλε ,αυτη η Χριστινα η ρουμανα του deluxe που δουλευε πριν ?
 

giorgosbigone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
323
Κριτικές
5
Like
787
Πόντοι
361
Μια που ασχολεισε ρε φιλε ,αυτη η Χριστινα η ρουμανα του deluxe που δουλευε πριν ?
Καλή αυτή η Χριστίνα, αλλά δαγκώνει...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Παιδιά για την Αντιγόνη από την Τεα, ξέρει κανείς αν είναι εμφανίσιακα πως όπως τη φώτο; ή +10 κιλα όπως όλες οι υπόλοιπες;
 

jeik

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2013
Μηνύματα
210
Like
86
Πόντοι
1
Καλή αυτή η Χριστίνα, αλλά δαγκώνει...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Παιδιά για την Αντιγόνη από την Τεα, ξέρει κανείς αν είναι εμφανίσιακα πως όπως τη φώτο; ή +10 κιλα όπως όλες οι υπόλοιπες;
Τι εννοεις δαγκωνει?
 

artemwng

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2018
Μηνύματα
76
Like
340
Πόντοι
20
Καλησπέρες από το μέτωπο.

Στα γρήγορα...

?Ράνια-Osmoe: Με το που μπει, βγάζει τιμοκατάλογο. Έρχεται για φουλ και όχι μασάζ, με στόχο να ξεπετάξει την ώρα στο μισάωρο.

? Αλίσα-Your: Αδιάφορο μασάζ, προχωράει (πέραν φραπέ δεν ξέρω) με λίγο διαπραγμάτευση, αλλά πολύ υφάκι για τα γούστα μου. Επίσης δεν έχει και πολύ σχέση με την φωτογραφία.

? Βανέσα-Vip: Αδιάφορο μασάζ, παίζει να προχωράει μέχρι τέλους. Δεν έχει καλή σχέση με την διάρκεια του προγράμματος

? Βικτώρια-Deluxe: Συμπαθητικό μασάζ, προχωράει μέχρι φραπέ (πέφτει στην τιμή) και πιθανότατα πάει παραπέρα. Ευχάριστη παρουσία, συμπεριφορά και καλή σχέση με τον χρόνο.

? Αγάπη-Deluxe: Αν θέλετε μασάζ και τίποτα παραπάνω. Τιμιότατο.

?Xριστίνα-Deluxe: Κακό μασάζ, έχει τιμοκατάλογο και το ρολόι της χαλασμένο, αφού βγάζει την συνεδρία στο βαρύ 40λεπτο.

? Μόνικα-Diamonds (Tea): Πολύ πιο όμορφη στις φωτογραφίες, αλλά πολύ καλή συμπεριφορά, μέτριο μασάζ, τιμάει την ώρα της και πολύ δεκτική.

? Άννα-Velvet: Αδιάφορο μασάζ, δεν προχωράει.

?Δήμητρα-Art: Συμπαθητικό μασάζ, προχωράει με τρόπο, ενδιαφέρουσα παρουσία, αλλά πολύ στυλάκι.

? Νίνα-Art: Αδιάφορο μασάζ, πολύ δυνατή παρουσία (άνεταστο top 5), πάει φουλ αλλά αυτά που ζητάει είναι αστεία.

? Αλέκα-Joy: Δεν έχει σχέση με την φωτογραφία, πάει φουλ και προσπαθεί να βγάλει την ώρα στα 30'.


Γενικά πιστεύω πως είναι πιο χρήσιμο να καίμε τις κακές περιπτώσεις για να γλιτώνει κόσμος τα λεφτά του, παρά τις καλές. Επίσης, όντως, η ιστορία με τις μετακομίσεις κοριτσιών από τα στούντιο στα μασάζ είναι τραγική και αυτό θα γυρίσει μπούμερανγκ στα γραφεία.

Σχετικά με τα $$ δυστυχώς υπάρχει μεγάλο πελατολόγιο που χαλάει την πιάτσα, οπότε δικαίως τα ονόματα του χώρου δεν πέφτουν. Επίσης είναι δεδομένο πως ΟΛΕΣ οι κοπέλες διαβάζουν.
 

neomelos1

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Φεβ 2018
Μηνύματα
161
Κριτικές
30
Like
1.305
Πόντοι
1.011
Καλησπέρες από το μέτωπο.

Στα γρήγορα...

?Ράνια-Osmoe: Με το που μπει, βγάζει τιμοκατάλογο. Έρχεται για φουλ και όχι μασάζ, με στόχο να ξεπετάξει την ώρα στο μισάωρο.

? Αλίσα-Your: Αδιάφορο μασάζ, προχωράει (πέραν φραπέ δεν ξέρω) με λίγο διαπραγμάτευση, αλλά πολύ υφάκι για τα γούστα μου. Επίσης δεν έχει και πολύ σχέση με την φωτογραφία.

? Βανέσα-Vip: Αδιάφορο μασάζ, παίζει να προχωράει μέχρι τέλους. Δεν έχει καλή σχέση με την διάρκεια του προγράμματος

? Βικτώρια-Deluxe: Συμπαθητικό μασάζ, προχωράει μέχρι φραπέ (πέφτει στην τιμή) και πιθανότατα πάει παραπέρα. Ευχάριστη παρουσία, συμπεριφορά και καλή σχέση με τον χρόνο.

? Αγάπη-Deluxe: Αν θέλετε μασάζ και τίποτα παραπάνω. Τιμιότατο.

?Xριστίνα-Deluxe: Κακό μασάζ, έχει τιμοκατάλογο και το ρολόι της χαλασμένο, αφού βγάζει την συνεδρία στο βαρύ 40λεπτο.

? Μόνικα-Diamonds (Tea): Πολύ πιο όμορφη στις φωτογραφίες, αλλά πολύ καλή συμπεριφορά, μέτριο μασάζ, τιμάει την ώρα της και πολύ δεκτική.

? Άννα-Velvet: Αδιάφορο μασάζ, δεν προχωράει.

?Δήμητρα-Art: Συμπαθητικό μασάζ, προχωράει με τρόπο, ενδιαφέρουσα παρουσία, αλλά πολύ στυλάκι.

? Νίνα-Art: Αδιάφορο μασάζ, πολύ δυνατή παρουσία (άνεταστο top 5), πάει φουλ αλλά αυτά που ζητάει είναι αστεία.

? Αλέκα-Joy: Δεν έχει σχέση με την φωτογραφία, πάει φουλ και προσπαθεί να βγάλει την ώρα στα 30'.


Γενικά πιστεύω πως είναι πιο χρήσιμο να καίμε τις κακές περιπτώσεις για να γλιτώνει κόσμος τα λεφτά του, παρά τις καλές. Επίσης, όντως, η ιστορία με τις μετακομίσεις κοριτσιών από τα στούντιο στα μασάζ είναι τραγική και αυτό θα γυρίσει μπούμερανγκ στα γραφεία.

Σχετικά με τα $$ δυστυχώς υπάρχει μεγάλο πελατολόγιο που χαλάει την πιάτσα, οπότε δικαίως τα ονόματα του χώρου δεν πέφτουν. Επίσης είναι δεδομένο πως ΟΛΕΣ οι κοπέλες διαβάζουν.

πολύ σωστή κριτική και βοηθητική όπως είναι γραμμένη. Συμφωνώ για Βικτώρια-Deluxe Μόνικα-Diamonds Νίνα-Art
 

giorgosbigone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
323
Κριτικές
5
Like
787
Πόντοι
361
πολύ σωστή κριτική και βοηθητική όπως είναι γραμμένη. Συμφωνώ για Βικτώρια-Deluxe Μόνικα-Diamonds Νίνα-Art
Η νινα από art ίσως είναι η πιο μουναρα απ όλες με απίστευτο σωμα.
Προχωράει σε φουλ κ είναι κ καυλιαρα απλά θέλει ποοολυ παζάρι γιατί ξεκινάει κάτι αστρονομικά νούμερα. Εγώ κατάφερα κ την έριξα αρκετά κ άξιζε, απλα κ πάλι ήταν ακριβή
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom