Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

pipadoros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
9
Like
1.844
Πόντοι
216
Τώρα όντως το πιστεύεις αυτό και το έγραψες; Γράψε τα ονόματα φίλε μου. Πέρα από την Αγάπη και την Ελευθερία που τις έχω αναφέρει και εγώ στο παρελθόν ότι δεν προχωράνε παρόλο που και για την Αγάπη εχει γραφτεί από δυο τρεις εδώ μέσα .Σε μένα τίποτα.Ποιες άλλες έχεις δοκιμάσει; Είμαι δυο χρόνια Πελατης του ντελουξ και κάνω 3 φορές την εβδομάδα μασαζ από αυτο συνήθως και από αλλά 3,4 όποτε δεν βρίσκω ελεύθερη από κει. Πες μας με ποιες έχεις κανει. Έχουν 15,20 γκόμενες εκεί.Με ποιες έχεις κανει. Πες μας τις εμπειριες σου.
Δεν είπα οτι καμία δεν κάνει. Αυτό που έγραψα είναι πως δεν μπορούμε να το θεωρούμε standard. Προσωπικά όσες φορές έχω πάρει, δεν μου έκαναν. Καταλαβαίνω οτι αν κάνεις 3 φορές τη βδομάδα, λογικό είναι να σε ξέρουν και να είναι πιο άνετες. Εγώ κάνω σπάνια. Συγκεκριμένα απο το deluxe έχω πάρει 3 φορές και μία απο αυτές ήταν η Αγάπη ή οποία ήταν κάθετη στο όχι. Και καθαρός είμαι, και περιποιημένος, και ο χώρος είναι προσεγμένος και καθαρός, και μπουρμπουάρ τους έδωσα, αλλά δεν.
Τώρα αν πρέπει να επενδύσω χρόνο και χρήμα για ένα παίξιμο, sorry αλλά δεν έχω τη διάθεση, και ούτε σκοπέυω ποτέ να τους πω "μα ο τάδε έγραψε οτι κάνεις".
Άλλο να το κάνουν που και που επιλεκτικά, και άλλο το standard. Μην τα μπλέκουμε.
 

ksoasi

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2019
Μηνύματα
16
Like
90
Πόντοι
0
Καλησπέρα μάγκες.
Έχουμε περισσοτερες πληροφοριες και περιγραφες για Bianca απο της Τεας και απο Vip της Ευας, Μαριλιας και Ελλης 2? Επισης στο Vip μου έστειλαν και μια Αλεξανδρα που δεν εχει αναφερθει εδω μεσα.
Οποιαδηποτε πληροφορια και σε pm καλοδεχουμενη. Εχω να δωσω και εγω ενδιαφερουσες πληροφοριες κυριως για κοπελες απο deluxe, velvet και διασπαρτες απο αλλα.
Να 'στε ολοι καλα και το νου σας.
 

Ικτίνος

Προμότορας
Εγγρ.
11 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
107
Like
8.115
Η Ελευθερία από deluxe δεν προχωράει καθόλου ?? Έχει δοκιμάσει κάποιος να μας πει λεπτομέρειες συνεδρίας? Φαίνεται πολύ καλό καυλακι στη φωτογραφία. Έχει αναφερθεί και πάλι. Ίσως λόγο απειρίας να φοβάται.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.314
Κριτικές
35
Like
29.647
Πόντοι
9.846
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

Εκλεισα εναν ευχαριστο κυκλο δοκιμων απο ΟΣΜΟΣΕ το τελευταιο 4 Μηνο
με τη Κορινα ( Γερμανιδα 25αρα μιλαει Μονο Αγγλικα )
κανει με 120 Ε Φουλ προγραμμα
κορμαρα αδυνατη με μικρο στηθος
Ορεξάτη γενικα και Σεξι με Καλαμακι ΑΚΑ
Δοκιμασα απο ΟΣΜΟΣΕ Σχεδον Ολες τις κοπελες , οσες μου αρεσαν , με τις περισσοτερες Περασα καλα για Φουλ Καταστασεις !

Εγω Προσωπικα ΔΕΝ περασα καλα απο Οσμοσε Με ΕΥΑ (ΧΑΛΙΑ) + Βικτωρια ( Μιγκιαγκιχτη ) + Λαουρα ( οχι το Στυλ μου )


ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ το VipMassage.gr
Αποφασισε και ξεκινησε τις φωτογραφισεις των κοριτσιων
και αρχισε να ανεβαζει φωτο πανω στη ιστοσελιδα της
+ τις κρυφες κοπελες που εχει στο Viber
Τιμές, χρόνο παραμονής και χέρια πες μας αδερφέ!!
 

Intruder1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
402
Like
1.992
Πόντοι
201
Εδώ θα διαφωνήσω για το standard. Απο το deluxe όσες φορές έχω πάρει, έκαναν αρκετά καλό μασάζ, αλλά τίποτα παραπάνω και μάλιστα δεν το διαπραγματευόντουσαν καν. Δεν γράφω ονόματα, γιατί θα πέσει ο -ξέρετε ποιος- να με φάει.
Μπορεί κάποια κοπέλα να το κάνει, αλλά δεν μου περισσεύουν χρήματα για κασκαντεριλίκια.
Νεφέλη +30€ για χέρι (πολύ καλή παρουσία, μασάζ κτλ αλλά το +30 το ζήτησε ΜΕΤΑ τη συνεδρία οπότε μαύρο από μένα!!!! Κατά τη διάρκεια είχα αποφασίσει να της δώσω από μόνος μου κάτι αλλά λόγω κουτοπονηριάς τρώει ΜΑΥΡΟ).

Δανάη τα έχουν πει όλοι ότι δε ζητάει εξτρά για χέρι, αλλά περνάς τόσο καλά που θα της δώσεις από μόνος σου :P
 

Nionios

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
978
Κριτικές
38
Like
3.701
Πόντοι
2.596
Λαουρα και βαλερια δυο ραντεβουδακια άκρως επιτυχημένα την εβδομάδα που μας πέρασε....βαλερια ξανθια ανοιχτο μάτι πολύ ωραίο πρόσωπο στα του αγώνα την ιδρώνει τη φανέλα λαουρα από τι Χιλή μελαχροινο γύρω στα 30 με μπαλκόνια τρέλα...δυνατή πολύ στη χαλάρωση...έχει και άλλες από Viber o Τύπος στο τηλ του https://massagelux.gr/ και από μενα είμαι ναι γιατί δεν είμαστε να πετάμε λεφτα όπως λέει και ο Φιλος από πάνω..μακριά από κασκαντέρίκια...προσπαθώ να βρω τη Μαίρη από massage joy αλλα Που τέτοια τύχη...πλέον έχει μάθει όλη η Αθήνα οτι είναι ότι πιο τοπ κυκλοφορεί στο
Μασαζ κατοικον....ισως θέλει δεύτερη δοκιμη με ΝΑΤαλι (μοντέλο για μενα) καθωσ Την πρώτη φορά δεν έπαιξε κάτι...σημαντική πληροφορία επισης η Μιλανα ήταν στις φωτος που μου έστειλε εχτές η θεα η σούπερ τηλεφωνήτρια του https://massagedeluxe.gr/ ....σωστα μασαζ βρίσκω πλέον σε ελάχιστα μαγαζιά...γιαυτο και προτιμώ 2-3 γραφεία....μακριά από βίζιτες του Μεταξουργείου μακριά από γύφτοκαταστασεις (προσοχη μεγάλη ποιες βάζετε σπίτια σας!!)
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: lavro
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Για Νουρου Μασαζ ενδιαφερομαι και εγω

ΕΙχα βρει παλιοτερα Νουρου Μασαζ σε Δικο τους Χωρο...

http://nurumassage.gr/

Νουρου για το Σπιτι Δεν γνωριζω κατι... αλλα ειναι ενδιαφερον...
Οποιος εχει να προτεινει...
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.625
Πόντοι
2.660
Για Νουρου Μασαζ ενδιαφερομαι και εγω

ΕΙχα βρει παλιοτερα Νουρου Μασαζ σε Δικο τους Χωρο...

http://nurumassage.gr/

Νουρου για το Σπιτι Δεν γνωριζω κατι... αλλα ειναι ενδιαφερον...
Οποιος εχει να προτεινει...
Καλό ακούγεται αυτό το http://nurumassage.gr/ αλλά όταν ακούω για εσώρουχο μίας χρήσης κλπ κλπ ... κρατάω μικρό καλάθι. Εκτός και εάν κάποιος δοκίμασε και μπορεί να μας πει
 

jeik

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2013
Μηνύματα
210
Like
86
Πόντοι
1
Εχει κανεις γνωμη για Χριστινα απο deluxe?
 

JimmyJazz

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2021
Μηνύματα
7
Like
18
Πόντοι
0
Άλλη μία περίπτωση που δοκίμασα πέρυσι είναι η Έλενα από την....χαρά εν αγγλιστί. Σούπερ μωρό. Σούπερ μασάζ. Σούπερ παρέα. Αλλά δίχως καφέ...δίχως αερόβιο. Άνετα ξανά όταν αν είμαι πιασμενος
 

xratsas

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
492
Κριτικές
19
Like
1.924
Πόντοι
1.191
Καλό ακούγεται αυτό το http://nurumassage.gr/ αλλά όταν ακούω για εσώρουχο μίας χρήσης κλπ κλπ ... κρατάω μικρό καλάθι. Εκτός και εάν κάποιος δοκίμασε και μπορεί να μας πει
κοστιζει 100 ευρο ειναι μια ωρα εισαι γυμνος η κοπελα φορα μονο το στρινγκ της σου βαζει ενα ζεστο λαδι και σου κανει μασαζ με το σωμα της ..... σου βαραει μια μαλακια αυτο μονο
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Καλό ακούγεται αυτό το http://nurumassage.gr/ αλλά όταν ακούω για εσώρουχο μίας χρήσης κλπ κλπ ... κρατάω μικρό καλάθι. Εκτός και εάν κάποιος δοκίμασε και μπορεί να μας πει
Το εσώρουχο μίας χρήσης είναι τυπικό για τα μάτια και την ψευδαίσθηση του γραφείου ότι δεν προσφέρουν ερωτική επαφή ... με τό gel που χρησιμοποιεί η θεραπεύτρια και με τόση συνεχή επαφή των δύο σωμάτων σε όλα τα μήκη και πλάτη τους ούτε που καταλαβαίνεις ότι το φοράς. Ετσι και αλλιώς όταν επέλθει η διέγερση δεν συγκρατείται στο στρινγκ .
Είναι ωραία κατάσταση γιατί για μία ολόκληρη ώρα ένα γυναικείο σώμα τρίβεται πάνω σου και όχι από απόσταση όπως στο κατ' οίκον.Και το τελικό αποτέλεσμα είναι το ίδιο και καλύτερο και δεν παρακαλάς καμία να στο αγγίξει για 20-30-50 ευρώ
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.625
Πόντοι
2.660
κοστιζει 100 ευρο ειναι μια ωρα εισαι γυμνος η κοπελα φορα μονο το στρινγκ της σου βαζει ενα ζεστο λαδι και σου κανει μασαζ με το σωμα της ..... σου βαραει μια μαλακια αυτο μονο
Αμα δεν φεύγεις άχυστος... αλλάζει το πράμα !!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom